Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
🏳️ Argentyna 🏆 Torneo Clausura 💰 3.3M € (skład)
🛡️ Obrońcy
(1)
🎯 Pomocnicy
(3)
⚡ Napastnicy
(4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Claudio Enría |
5 |
141 |
45 |
37 |
| 2 |
Diego Alonso |
4 |
76 |
23 |
3 |
| 3 |
Gonzalo Choy |
4 |
110 |
22 |
5 |
| 4 |
Cristian Tarragona |
2 |
51 |
20 |
2 |
| 5 |
Facundo Pereyra |
3 |
59 |
17 |
3 |
| 6 |
Lorenzo Faravelli |
4 |
95 |
15 |
8 |
| 7 |
Nacho Fernández |
3 |
70 |
15 |
6 |
| 8 |
Nicolás Contin |
6 |
81 |
14 |
5 |
| 9 |
Matías García |
4 |
68 |
12 |
4 |
| 10 |
Johan Carbonero |
3 |
57 |
12 |
7 |
| 11 |
Maximiliano Meza |
4 |
77 |
12 |
8 |
| 12 |
Marco Pérez |
2 |
28 |
11 |
0 |
| 13 |
Benja Domínguez |
3 |
76 |
11 |
2 |
| 14 |
Nicolás Ibáñez |
3 |
45 |
10 |
0 |
| 15 |
Juan Cuevas |
3 |
80 |
10 |
3 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Fernando Monetti |
9 |
153 |
0 |
| 2 |
Lucas Castro |
10 |
152 |
9 |
| 3 |
Matías Escobar |
5 |
145 |
8 |
| 4 |
Claudio Enría |
5 |
141 |
45 |
| 5 |
Oliver Benítez |
9 |
133 |
1 |
| 6 |
Juan Cuevas |
8 |
132 |
10 |
| 7 |
Gonzalo Choy |
6 |
131 |
22 |
| 8 |
Gastón Sessa |
6 |
116 |
0 |
| 9 |
Nicolás Contin |
9 |
116 |
14 |
| 10 |
Manuel Guanini |
6 |
115 |
1 |
| 11 |
Ezequiel Bonifacio |
7 |
115 |
4 |
| 12 |
Lorenzo Faravelli |
5 |
114 |
15 |
| 13 |
Matías García |
10 |
113 |
12 |
| 14 |
Benja Domínguez |
5 |
112 |
11 |
| 15 |
Dardo Miloc |
9 |
106 |
0 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
2000 |
Diego Alonso |
Apertura |
10 |
18 |
| 2 |
2015 |
Nacho Fernández |
Primera División |
9 |
28 |
| 3 |
2005 |
Claudio Enría |
Clausura |
9 |
17 |
| 4 |
2022 |
Cristian Tarragona |
Copa de la Liga (- 23/24) |
8 |
14 |
| 5 |
2021 |
Luis Miguel Rodríguez |
Liga Profesional (- 23/24) |
8 |
22 |
📅 Historia per sezon
24/25
8 graczy · 4G · 135M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
65 |
2 |
1 |
| Clausura |
8 |
43 |
0 |
0 |
| Copa Argentina |
4 |
6 |
0 |
0 |
| Copa Proyección Apertura |
1 |
13 |
1 |
0 |
| Copa Proyección Clausura |
1 |
8 |
1 |
2 |
23/24
14 graczy · 26G · 372M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
14 |
35 |
3 |
0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
11 |
131 |
12 |
7 |
| Copa Proyección Apertura |
1 |
13 |
2 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
14 |
193 |
9 |
2 |
22/23
9 graczy · 15G · 325M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
5 |
5 |
0 |
1 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
9 |
117 |
5 |
2 |
| Copa Proyección |
3 |
23 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
7 |
29 |
0 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
7 |
143 |
10 |
5 |
| Partidos definición |
8 |
8 |
0 |
1 |
21/22
12 graczy · 30G · 369M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
11 |
24 |
4 |
2 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
9 |
107 |
13 |
9 |
| Copa Proyec. |
4 |
18 |
3 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
12 |
220 |
10 |
5 |
20/21
10 graczy · 24G · 246M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
10 |
88 |
8 |
4 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
9 |
158 |
16 |
6 |
19/20
13 graczy · 26G · 246M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
13 |
18 |
5 |
5 |
| Copa Maradona |
8 |
66 |
7 |
3 |
| Copa Superliga (-19/20) |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Superliga |
13 |
155 |
14 |
8 |
18/19
12 graczy · 12G · 181M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
12 |
15 |
1 |
0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
8 |
34 |
2 |
1 |
| Superliga |
12 |
132 |
9 |
5 |
17/18
10 graczy · 16G · 186M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
8 |
27 |
4 |
1 |
| Superliga |
10 |
159 |
12 |
6 |
16/17
15 graczy · 13G · 212M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
8 |
14 |
0 |
1 |
| Primera División |
15 |
193 |
13 |
8 |
15/16
12 graczy · 12G · 111M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
12 |
31 |
5 |
2 |
| Primera División |
12 |
80 |
7 |
1 |
14/15
12 graczy · 31G · 416M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
9 |
22 |
0 |
2 |
| Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) |
8 |
23 |
2 |
0 |
| Primera División |
12 |
217 |
19 |
17 |
| Transición |
11 |
154 |
10 |
5 |
13/14
13 graczy · 23G · 377M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
8 |
16 |
0 |
0 |
| Final |
13 |
201 |
13 |
11 |
| Inicial |
11 |
151 |
10 |
5 |
12/13
14 graczy · 12G · 114M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
13 |
16 |
3 |
2 |
| Prim. B Nacional |
14 |
98 |
9 |
1 |
11/12
14 graczy · 25G · 306M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
12 |
15 |
1 |
1 |
| Prim. B Nacional |
14 |
291 |
24 |
0 |
10/11
16 graczy · 20G · 323M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
15 |
141 |
7 |
4 |
| Clausura |
16 |
158 |
11 |
3 |
| First Division Promotion (-11/12) |
9 |
24 |
2 |
0 |
09/10
12 graczy · 24G · 277M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
12 |
156 |
11 |
7 |
| Clausura |
12 |
111 |
11 |
1 |
| First Division Promotion (-11/12) |
5 |
10 |
2 |
0 |
08/09
11 graczy · 12G · 203M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
10 |
91 |
2 |
1 |
| Clausura |
11 |
99 |
9 |
2 |
| First Division Promotion (-11/12) |
8 |
13 |
1 |
2 |
07/08
13 graczy · 20G · 285M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
13 |
124 |
9 |
4 |
| Clausura |
13 |
161 |
11 |
10 |
06/07
14 graczy · 22G · 348M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
14 |
169 |
9 |
0 |
| Clausura |
13 |
138 |
8 |
0 |
| Libertadores |
10 |
41 |
5 |
0 |
05/06
11 graczy · 13G · 177M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
4 |
57 |
4 |
1 |
| Clausura |
8 |
87 |
8 |
2 |
| Copa Sudamericana |
11 |
33 |
1 |
1 |
04/05
6 graczy · 13G · 141M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
68 |
2 |
4 |
| Clausura |
6 |
73 |
11 |
5 |
03/04
7 graczy · 11G · 112M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
5 |
35 |
7 |
0 |
| Clausura |
7 |
77 |
4 |
3 |
02/03
5 graczy · 22G · 132M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
4 |
50 |
10 |
5 |
| Clausura |
5 |
58 |
9 |
7 |
| Libertadores |
4 |
24 |
3 |
0 |
01/02
5 graczy · 18G · 107M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
5 |
43 |
8 |
6 |
| Clausura |
4 |
52 |
8 |
8 |
| Copa Sudamericana |
4 |
12 |
2 |
0 |
00/01
5 graczy · 8G · 107M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
3 |
52 |
3 |
6 |
| Clausura |
5 |
55 |
5 |
4 |
99/00
4 graczy · 19G · 109M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
4 |
63 |
12 |
3 |
| Clausura |
3 |
46 |
7 |
1 |
98/99
2 graczy · 0G · 7M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Clausura |
2 |
4 |
0 |
0 |
| Liguilla Pre-Libertadores (-14/15) |
2 |
2 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
| 🏳️ | Kraj | Argentyna |
| 🏆 | Liga | Torneo Clausura |
| 📊 | Dywizja | Torneo Clausura |
| 👥 | Zawodnicy | 8 |
| 💰 | Wartość składu | 3.3M € |