Kecskeméti TE
🏳️ Hungary 🏆 Nemzeti Bajnokság II. 💰 2.3M € (skład)
11
Zawodników
2.3M €
Wartość składu
Nemzeti Bajnokság...
Dywizja
🧤 Bramkarze (1)
🛡️ Obrońcy (3)
Obrońca
· Hungary · 32 lat
275k €
Obrońca
· Hungary · 27 lat
250k €
Obrońca
· Ukraine... · 30 lat
175k €
🎯 Pomocnicy (3)
Pomocnik
· Hungary · 26 lat
250k €
Pomocnik
· Hungary · 23 lat
225k €
Pomocnik
· Hungary · 24 lat
100k €
⚡ Napastnicy (4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dániel Lukács | 3 | 81 | 35 | 18 |
| 2 | Francis Litsingi | 5 | 133 | 32 | 28 |
| 3 | Csaba Csordás | 3 | 77 | 28 | 15 |
| 4 | Tibor Montvai | 2 | 62 | 27 | 6 |
| 5 | Barna Tóth | 3 | 85 | 20 | 20 |
| 6 | Krisztofer Horváth | 2 | 51 | 18 | 10 |
| 7 | Bálint Katona | 3 | 99 | 17 | 3 |
| 8 | Vladan Savic | 7 | 187 | 17 | 34 |
| 9 | Gábor Szalai | 3 | 80 | 17 | 5 |
| 10 | László Lencse | 1 | 21 | 15 | 4 |
| 11 | Gergő Pálinkás | 3 | 76 | 14 | 2 |
| 12 | Yannick | 2 | 47 | 13 | 10 |
| 13 | Norbert Némedi | 3 | 76 | 13 | 4 |
| 14 | László Czéh | 2 | 48 | 12 | 9 |
| 15 | Soma Szuhodovszki | 3 | 87 | 12 | 18 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vladan Savic | 7 | 196 | 17 |
| 2 | Alex Szabó | 5 | 153 | 6 |
| 3 | Bence Varga | 5 | 143 | 0 |
| 4 | Levente Vágó | 5 | 140 | 9 |
| 5 | Francis Litsingi | 5 | 137 | 32 |
| 6 | Roland Kersák | 4 | 135 | 0 |
| 7 | Csaba Belényesi | 5 | 133 | 4 |
| 8 | Lajos Bertus | 5 | 113 | 6 |
| 9 | Krisztián Nagy | 4 | 112 | 8 |
| 10 | Bálint Katona | 3 | 104 | 17 |
| 11 | István Farkas | 7 | 100 | 4 |
| 12 | Mykhailo Meskhi | 3 | 99 | 0 |
| 13 | Balázs Koszó | 6 | 99 | 1 |
| 14 | Márió Zeke | 3 | 98 | 5 |
| 15 | Soma Szuhodovszki | 3 | 91 | 12 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21/22 | Dániel Lukács | NB II. | 25 | 36 |
| 2 | 11/12 | László Lencse | NB I. | 15 | 21 |
| 3 | 08/09 | Csaba Csordás | NB I. | 14 | 30 |
| 4 | 09/10 | Tibor Montvai | NB I. | 13 | 29 |
| 5 | 23/24 | Krisztofer Horváth | NB I. | 11 | 32 |
📅 Historia per sezon
Brak transferów w tym sezonie
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13/14 | — | — | Partizan | Wypożyczenie | — | 600k € |
| 10/11 | — | — | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 11/12 | László Lencse | ŚN | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 12/13 | — | — | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 09/10 | — | — | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Debrecen | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 10/11 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | Brahima Touré | PO | FC Lugano | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Tammeka Tartu | Transfer | — | 300k € |
| 08/09 | — | — | Smederevo 1924 | Transfer | 30k € | 300k € |
| 14/15 | Ivan Lovric | ŚO | Honvéd | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Yannick | PO | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Luis Ramos | DP | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 13/14 | — | — | Zalaegerszeg | Transfer | — | 250k € |
| 13/14 | — | — | Vojvodina | Transfer | — | 250k € |
| 07/08 | Aleksandar Kopunovic | ŚN | Mladost Apatin | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | — | — | Videoton FC | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | Filip Lăzăreanu | BR | Nyíregyháza | Transfer | 67k € | 225k € |
| 12/13 | Péter Rajczi | ŚN | Újpest FC | Transfer | — | 200k € |
| 14/15 | — | — | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 14/15 | — | — | Újpest FC | Transfer | — | 200k € |
| 13/14 | — | — | Újpest FC | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Debrecen | Transfer | — | 200k € |
| 09/10 | — | — | Újpest FC | Transfer | — | 200k € |
| 09/10 | Mladen Lambulic | ŚO | Újpest FC | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Zalaegerszeg | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Vasas SC | Transfer | — | 200k € |
| 09/10 | — | — | Debrecen | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 10/11 | — | — | Debrecen | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 14/15 | Dominik Fótyik | ŚO | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 09/10 | — | — | Loko Tashkent | Transfer | — | 175k € |
| 08/09 | — | — | Zeta Golubovac | Transfer | — | 150k € |
| 12/13 | Patrik Nagy | ŚP | Újpest FC | Transfer | — | 150k € |
| 11/12 | — | — | Debrecen | Transfer | — | 150k € |
| 11/12 | — | — | Zalaegerszeg | Transfer | — | 150k € |
| 09/10 | Ádám Holczer | BR | Ferencváros | Transfer | — | 125k € |
| 10/11 | Sindou Dosso | ŚN | Nyíregyháza | Transfer | 55k € | 125k € |
| 11/12 | Gábor Urbán | ŚN | MTK Budapest | Transfer | — | 125k € |
| 14/15 | Bebeto | ŚN | FC Lugano | Transfer | — | 125k € |
| 13/14 | Bebeto | ŚN | FC Lugano | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 12/13 | Ádám Kovács | PS | Nyíregyháza | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 12/13 | Eugène Salami | ŚN | Debrecen | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 12/13 | — | — | BFC Siófok | Transfer | — | 100k € |
| 18/19 | Balázs Nánási | ŚO | Cegléd | Transfer | — | 100k € |
| 11/12 | — | — | Vasas SC | Transfer | — | 100k € |
| 13/14 | Márk Szécsi | ŚN | Debrecen | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 19/20 | — | — | Monor SE | Transfer | — | 100k € |
| 12/13 | Edgardo Díaz | LO | Gimnasia (CdU) | Transfer | — | 100k € |
| 10/11 | — | — | Spartak Trnava | Transfer | — | 100k € |
| 12/13 | — | — | SZTK | Transfer | — | 100k € |
Sprzedaże (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/10 | Yannick | PO | Debrecen | Transfer | 200k € | 400k € |
| 13/14 | — | — | Pécsi MFC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Panachaiki | Transfer | — | 300k € |
| 12/13 | Francis Litsingi | PO | Teplice | Transfer | 120k € | 300k € |
| 11/12 | — | — | Zalaegerszeg | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 14/15 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | Botond Antal | BR | Kaposvár | Transfer | — | 300k € |
| 11/12 | — | — | BFC Siófok | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | — | — | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 13/14 | Yannick | PO | Chainat FC | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Luis Ramos | DP | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 14/15 | — | — | Gyirmót FC | Transfer | — | 250k € |
| 08/09 | Aleksandar Kopunovic | ŚN | Hrv Dragovoljac | Transfer | — | 250k € |
| 10/11 | — | — | Zalaegerszeg | Wypożyczenie | — | 225k € |
| 14/15 | Gyula Forró | LO | Újpest FC | Transfer | — | 225k € |
| 11/12 | — | — | FC Astana | Wypożyczenie | — | 225k € |
| 10/11 | Tibor Montvai | ŚN | Paksi FC | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Mezőkövesd | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Debrecen | Transfer | — | 200k € |
| 13/14 | — | — | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 13/14 | Lajos Bertus | OP | Puskás AFC | Transfer | — | 200k € |
| 14/15 | László Pekár | OP | Nyíregyháza | Transfer | — | 200k € |
| 10/11 | Csaba Csordás | PS | BFC Siófok | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Ferencváros | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Debrecen | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 14/15 | — | — | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 10/11 | Ádám Holczer | BR | Nyíregyháza | Transfer | — | 200k € |
| 09/10 | — | — | Dunaharaszti | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 200k € |
| 10/11 | Attila Menyhárt | PO | Rákospalota | Transfer | — | 175k € |
| 12/13 | — | — | Szolnok | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 10/11 | Norbert Némedi | PO | Szolnok | Transfer | — | 150k € |
| 10/11 | Balázs Koszó | ŚO | SZTK | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 09/10 | — | — | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 11/12 | István Farkas | LO | Cegléd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 13/14 | István Farkas | LO | Cegléd | Transfer | — | 150k € |
| 11/12 | Sindou Dosso | ŚN | H Rishon leZion | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 14/15 | Krisztián Póti | ŚO | Nyíregyháza | Transfer | — | 150k € |
| 14/15 | Patrik Nagy | ŚP | Seligenporten | Transfer | — | 150k € |
| 13/14 | Viktor Tölgyesi | ŚO | Békéscsaba | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 12/13 | Viktor Tölgyesi | ŚO | Gyirmót FC | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 13/14 | Péter Rajczi | ŚN | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 10/11 | — | — | Szolnok | Transfer | — | 150k € |
| 11/12 | — | — | BFC Siófok | Transfer | — | 150k € |
| 09/10 | Attila Menyhárt | PO | Vecsés | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 10/11 | Mladen Lambulic | ŚO | Retired | Transfer | — | 125k € |
| 11/12 | Gábor Urbán | ŚN | SZTK | Transfer | — | 125k € |
| 13/14 | Balázs Koszó | ŚO | Békéscsaba | Transfer | — | 125k € |
| 09/10 | László Kormos | ŚN | Vecsés | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 12/13 | Sindou Dosso | ŚN | UTA Arad | Transfer | — | 100k € |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/10 | Filip Lăzăreanu | BR | Nyíregyháza | Transfer | 67k € | 225k € |
| 10/11 | Sindou Dosso | ŚN | Nyíregyháza | Transfer | 55k € | 125k € |
| 08/09 | — | — | Smederevo 1924 | Transfer | 30k € | 300k € |
| 13/14 | — | — | Partizan | Wypożyczenie | — | 600k € |
| 10/11 | — | — | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 11/12 | László Lencse | ŚN | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 12/13 | — | — | Videoton FC | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 09/10 | — | — | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Debrecen | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 10/11 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | Brahima Touré | PO | FC Lugano | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Tammeka Tartu | Transfer | — | 300k € |
| 14/15 | Ivan Lovric | ŚO | Honvéd | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Yannick | PO | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Luis Ramos | DP | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 13/14 | — | — | Zalaegerszeg | Transfer | — | 250k € |
| 13/14 | — | — | Vojvodina | Transfer | — | 250k € |
| 07/08 | Aleksandar Kopunovic | ŚN | Mladost Apatin | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | — | — | Videoton FC | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Péter Rajczi | ŚN | Újpest FC | Transfer | — | 200k € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/10 | Yannick | PO | Debrecen | Transfer | 200k € | 400k € |
| 12/13 | Francis Litsingi | PO | Teplice | Transfer | 120k € | 300k € |
| 13/14 | — | — | Pécsi MFC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | — | — | Panachaiki | Transfer | — | 300k € |
| 11/12 | — | — | Zalaegerszeg | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 14/15 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 300k € |
| 13/14 | Botond Antal | BR | Kaposvár | Transfer | — | 300k € |
| 11/12 | — | — | BFC Siófok | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | — | — | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 13/14 | Yannick | PO | Chainat FC | Transfer | — | 250k € |
| 12/13 | Luis Ramos | DP | Debrecen | Transfer | — | 250k € |
| 14/15 | — | — | Gyirmót FC | Transfer | — | 250k € |
| 08/09 | Aleksandar Kopunovic | ŚN | Hrv Dragovoljac | Transfer | — | 250k € |
| 10/11 | — | — | Zalaegerszeg | Wypożyczenie | — | 225k € |
| 14/15 | Gyula Forró | LO | Újpest FC | Transfer | — | 225k € |
| 11/12 | — | — | FC Astana | Wypożyczenie | — | 225k € |
| 10/11 | Tibor Montvai | ŚN | Paksi FC | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Mezőkövesd | Transfer | — | 200k € |
| 12/13 | — | — | Debrecen | Transfer | — | 200k € |
| 13/14 | — | — | Without Club | Transfer | — | 200k € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Kecskeméti TE |
| 🏳️ | Kraj | Hungary |
| 🏆 | Liga | Nemzeti Bajnokság II. |
| 📊 | Dywizja | Nemzeti Bajnokság II. |
| 👥 | Zawodnicy | 11 |
| 💰 | Wartość składu | 2.3M € |