Correcaminos de la UAT
🏳️ Meksyk 🏆 Liga de Expansión MX Clausura 💰 2.8M € (skład)
Liga de Expansión...
Dywizja
🛡️ Obrońcy
(4)
🎯 Pomocnicy
(3)
⚡ Napastnicy
(3)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Roberto Nurse |
3 |
101 |
48 |
1 |
| 2 |
Pedro Solís |
4 |
111 |
36 |
0 |
| 3 |
Diego Olsina |
4 |
105 |
28 |
2 |
| 4 |
Héctor Álvarez |
2 |
49 |
28 |
0 |
| 5 |
Antonio González |
5 |
113 |
23 |
0 |
| 6 |
Salvador Silva |
5 |
134 |
16 |
0 |
| 7 |
Lucas Silva |
2 |
56 |
15 |
0 |
| 8 |
Giovani Hernández |
3 |
52 |
13 |
0 |
| 9 |
José Luis Mendoza |
1 |
31 |
13 |
0 |
| 10 |
Éver Guzmán |
2 |
56 |
12 |
2 |
| 11 |
José Mendoza |
2 |
33 |
12 |
0 |
| 12 |
Juan Sara |
1 |
27 |
11 |
0 |
| 13 |
Diego Pineda |
2 |
27 |
10 |
0 |
| 14 |
Esteban González |
2 |
32 |
9 |
0 |
| 15 |
Hernán Rivero |
1 |
25 |
9 |
0 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Hugo Sánchez Guerrero |
6 |
203 |
5 |
| 2 |
Iván Pineda |
8 |
197 |
3 |
| 3 |
Humberto Martínez |
6 |
173 |
0 |
| 4 |
Gerardo Moreno |
6 |
164 |
7 |
| 5 |
Salvador Silva |
5 |
160 |
16 |
| 6 |
Antonio González |
5 |
132 |
23 |
| 7 |
Diego Olsina |
5 |
131 |
28 |
| 8 |
Armando Pulido |
5 |
120 |
4 |
| 9 |
Pedro Solís |
4 |
117 |
36 |
| 10 |
Roberto Nurse |
3 |
106 |
48 |
| 11 |
Lucas Ayala |
4 |
101 |
1 |
| 12 |
Alejandro Berber |
3 |
97 |
2 |
| 13 |
Marco Montelongo |
5 |
95 |
3 |
| 14 |
Alexis Andrade |
5 |
88 |
0 |
| 15 |
Luis López |
3 |
86 |
1 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
06/07 |
Héctor Álvarez |
Primera A Apert. |
12 |
15 |
| 2 |
05/06 |
Héctor Álvarez |
Primera A Apert. |
11 |
18 |
| 3 |
13/14 |
Roberto Nurse |
Ascenso MX Cl. |
11 |
14 |
| 4 |
07/08 |
Pedro Solís |
Prim. A Clausura |
8 |
17 |
| 5 |
07/08 |
Pedro Solís |
Primera A Apert. |
8 |
16 |
📅 Historia per sezon
25/26
8 graczy · 1G · 43M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
8 |
43 |
1 |
0 |
24/25
8 graczy · 10G · 177M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
7 |
81 |
6 |
0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
8 |
96 |
4 |
0 |
23/24
15 graczy · 22G · 349M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
15 |
185 |
15 |
1 |
| Liga Expansión MX Cl. |
13 |
152 |
7 |
0 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
12 |
12 |
0 |
0 |
22/23
15 graczy · 25G · 414M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
14 |
187 |
11 |
0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
15 |
213 |
14 |
0 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
14 |
14 |
0 |
0 |
21/22
10 graczy · 20G · 230M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
9 |
99 |
12 |
2 |
| Liga Expansión MX Cl. |
10 |
131 |
8 |
7 |
20/21
9 graczy · 8G · 211M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liga Expansión MX Ap. |
9 |
113 |
4 |
2 |
| Liga Expansión MX Cl. |
8 |
98 |
4 |
3 |
19/20
13 graczy · 5G · 194M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
13 |
104 |
3 |
1 |
| Ascenso MX Cl. |
11 |
64 |
0 |
0 |
| Copa MX |
13 |
26 |
2 |
1 |
18/19
13 graczy · 16G · 246M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
12 |
115 |
6 |
0 |
| Ascenso MX Cl. |
13 |
109 |
8 |
2 |
| Copa MX Clausura |
8 |
22 |
2 |
1 |
17/18
16 graczy · 39G · 398M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
13 |
163 |
19 |
4 |
| Ascenso MX Cl. |
16 |
183 |
12 |
1 |
| Copa MX Clausura |
12 |
29 |
4 |
0 |
| Liguilla Asc. Ap |
12 |
23 |
4 |
0 |
16/17
16 graczy · 25G · 395M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
16 |
188 |
6 |
3 |
| Ascenso MX Cl. |
15 |
170 |
17 |
1 |
| Copa MX Clausura |
15 |
37 |
2 |
0 |
15/16
14 graczy · 20G · 352M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
14 |
147 |
10 |
4 |
| Ascenso MX Cl. |
12 |
136 |
6 |
5 |
| Copa MX Apertura |
14 |
49 |
3 |
2 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 |
20 |
1 |
1 |
14/15
14 graczy · 21G · 451M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
14 |
156 |
10 |
5 |
| Ascenso MX Cl. |
11 |
132 |
7 |
2 |
| Copa MX Apertura |
14 |
55 |
1 |
0 |
| Copa MX Clausura |
12 |
44 |
1 |
0 |
| Liguilla Asc. Ap |
12 |
24 |
0 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 |
40 |
2 |
0 |
13/14
13 graczy · 29G · 410M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
11 |
123 |
9 |
0 |
| Ascenso MX Cl. |
13 |
143 |
14 |
0 |
| Copa MX Apertura |
10 |
32 |
1 |
0 |
| Copa MX Clausura |
13 |
57 |
2 |
0 |
| Liguilla Asc. Ap |
8 |
15 |
2 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 |
40 |
1 |
0 |
12/13
14 graczy · 41G · 434M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso MX Ap. |
10 |
128 |
12 |
0 |
| Ascenso MX Cl. |
14 |
144 |
10 |
0 |
| Copa MX Apertura |
11 |
78 |
12 |
3 |
| Copa MX Clausura |
13 |
47 |
3 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 |
37 |
4 |
0 |
11/12
13 graczy · 39G · 395M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso Apertura |
11 |
130 |
14 |
0 |
| Ascenso Clausura |
13 |
141 |
17 |
0 |
| Final de Ascenso |
12 |
23 |
1 |
0 |
| Liguilla Asc. Ap |
11 |
56 |
5 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
12 |
45 |
2 |
0 |
10/11
11 graczy · 18G · 287M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso Apertura |
9 |
112 |
6 |
0 |
| Ascenso Clausura |
11 |
157 |
12 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
10 |
18 |
0 |
0 |
09/10
12 graczy · 24G · 313M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ascenso Apertura |
11 |
130 |
10 |
0 |
| Ascenso Clausura |
12 |
166 |
14 |
0 |
| Liguilla Asc. Cl |
9 |
17 |
0 |
0 |
08/09
6 graczy · 17G · 182M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liguilla Pr.A Ap |
6 |
10 |
0 |
0 |
| Prim. A Clausura |
6 |
89 |
7 |
0 |
| Primera A Apert. |
6 |
83 |
10 |
0 |
07/08
6 graczy · 36G · 182M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liguilla Pr.A Ap |
5 |
19 |
0 |
0 |
| Prim. A Clausura |
6 |
88 |
19 |
0 |
| Primera A Apert. |
5 |
75 |
17 |
0 |
06/07
10 graczy · 36G · 256M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Prim. A Clausura |
10 |
134 |
15 |
0 |
| Primera A Apert. |
9 |
122 |
21 |
0 |
05/06
8 graczy · 49G · 278M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liguilla Pr.A Cl |
8 |
15 |
3 |
0 |
| Prim. A Clausura |
8 |
140 |
24 |
0 |
| Primera A Apert. |
7 |
123 |
22 |
0 |
04/05
4 graczy · 18G · 141M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Liguilla Pr.A Ap |
4 |
16 |
1 |
0 |
| Prim. A Clausura |
4 |
67 |
12 |
0 |
| Primera A Apert. |
4 |
58 |
5 |
0 |
03/04
10 graczy · 19G · 201M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Prim. A Clausura |
8 |
113 |
10 |
0 |
| Primera A Apert. |
10 |
88 |
9 |
0 |
02/03
6 graczy · 11G · 35M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Primera A Verano |
6 |
35 |
11 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Correcaminos de la UAT |
| 🏳️ | Kraj | Meksyk |
| 🏆 | Liga | Liga de Expansión MX Clausura |
| 📊 | Dywizja | Liga de Expansión MX Clausura |
| 👥 | Zawodnicy | 10 |
| 💰 | Wartość składu | 2.8M € |