Bayer 04 Leverkusen
🏳️ Niemcy 🏆 Bundesliga 💰 389.8M € (skład)
🧤 Bramkarze
(3)
🛡️ Obrońcy
(8)
🎯 Pomocnicy
(8)
⚡ Napastnicy
(7)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Stefan Kießling |
11 |
407 |
162 |
69 |
| 2 |
Dimitar Berbatov |
6 |
210 |
97 |
32 |
| 3 |
Patrik Schick |
6 |
169 |
84 |
12 |
| 4 |
Christian Schreier |
7 |
239 |
83 |
8 |
| 5 |
Kai Havertz |
6 |
208 |
74 |
34 |
| 6 |
Florian Wirtz |
6 |
196 |
59 |
67 |
| 7 |
Lucas Alario |
5 |
190 |
58 |
16 |
| 8 |
Karim Bellarabi |
10 |
256 |
57 |
55 |
| 9 |
Emrehan Gedikli |
4 |
51 |
56 |
1 |
| 10 |
Artem Stepanov |
3 |
74 |
50 |
9 |
| 11 |
Kevin Volland |
4 |
140 |
50 |
26 |
| 12 |
Moussa Diaby |
4 |
174 |
49 |
46 |
| 13 |
Simon Rolfes |
10 |
338 |
49 |
32 |
| 14 |
Richard Sukuta-Pasu |
5 |
65 |
46 |
2 |
| 15 |
Julian Brandt |
6 |
204 |
43 |
49 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Stefan Kießling |
12 |
460 |
162 |
| 2 |
Jonathan Tah |
10 |
431 |
18 |
| 3 |
Simon Rolfes |
10 |
391 |
49 |
| 4 |
Lars Bender |
12 |
358 |
27 |
| 5 |
Karim Bellarabi |
12 |
350 |
57 |
| 6 |
Lukas Hradecky |
7 |
318 |
0 |
| 7 |
Bernd Leno |
7 |
306 |
0 |
| 8 |
Wendell |
8 |
293 |
8 |
| 9 |
Marko Babic |
8 |
292 |
31 |
| 10 |
Dirk Heinen |
12 |
286 |
0 |
| 11 |
Hans Jörg Butt |
6 |
279 |
0 |
| 12 |
Boris Zivkovic |
6 |
275 |
11 |
| 13 |
Niklas Lomb |
15 |
269 |
0 |
| 14 |
Christian Schreier |
7 |
244 |
83 |
| 15 |
Edmond Tapsoba |
7 |
239 |
8 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
09/10 |
Pierre-Michel Lasogga |
U19-Bundesliga West |
25 |
25 |
| 2 |
12/13 |
Stefan Kießling |
Bundesliga |
25 |
34 |
| 3 |
18/19 |
Emrehan Gedikli |
U17-Bundesliga West |
25 |
26 |
| 4 |
07/08 |
Sven Kreyer |
U17-Bundesliga West |
24 |
24 |
| 5 |
21/22 |
Patrik Schick |
Bundesliga |
24 |
27 |
📅 Historia per sezon
25/26
24 graczy · 10G · 65M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
24 |
45 |
6 |
4 |
| DFB-Pokal |
19 |
19 |
4 |
4 |
| U19 Nachwuchsliga - Gr. H |
1 |
1 |
0 |
0 |
24/25
29 graczy · 131G · 1112M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
29 |
669 |
70 |
59 |
| Champions League |
26 |
205 |
14 |
12 |
| DFB-Pokal |
29 |
99 |
9 |
7 |
| DFB-Pokal der Junioren |
4 |
5 |
0 |
0 |
| DFL-Supercup |
20 |
20 |
2 |
2 |
| U17 Nachwuchsliga - Gr. G |
1 |
1 |
0 |
0 |
| U19-Champ. |
5 |
18 |
5 |
1 |
| U19 Nachwuchsliga - Gr. F |
4 |
43 |
15 |
4 |
| U19 Nachwuchsliga - Liga A |
6 |
35 |
13 |
2 |
| UEFA Youth League |
4 |
17 |
3 |
4 |
23/24
26 graczy · 193G · 1204M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
26 |
648 |
87 |
83 |
| DFB-Pokal |
26 |
119 |
24 |
17 |
| DFB-Pokal der Junioren |
6 |
15 |
3 |
2 |
| Europa League |
24 |
267 |
29 |
26 |
| U17-BL Finals |
2 |
6 |
1 |
1 |
| U17-Bundesliga West |
2 |
30 |
24 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
8 |
119 |
25 |
18 |
22/23
31 graczy · 135G · 1207M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
31 |
677 |
57 |
49 |
| Champions League |
24 |
120 |
4 |
4 |
| DFB-Pokal |
20 |
20 |
3 |
3 |
| DFB-Pokal der Junioren |
7 |
11 |
0 |
0 |
| Europa League |
25 |
168 |
14 |
10 |
| U17-Bundesliga West |
3 |
39 |
24 |
14 |
| U17-Sonderspielrunde Hauptr. |
3 |
7 |
3 |
0 |
| U17-Sonderspielrunde Vorr. |
3 |
11 |
3 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
10 |
86 |
15 |
7 |
| U19-Sonderspielrunde Hauptr. |
7 |
20 |
4 |
0 |
| U19-Sonderspielrunde Vorr. |
7 |
15 |
6 |
1 |
| UEFA Youth League |
9 |
33 |
2 |
1 |
21/22
34 graczy · 142G · 1036M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
34 |
664 |
76 |
67 |
| DFB-Pokal |
29 |
39 |
4 |
3 |
| DFB-Pokal der Junioren |
7 |
11 |
2 |
0 |
| Europa League |
28 |
160 |
16 |
13 |
| U17-Bundesliga West |
6 |
53 |
9 |
0 |
| U17 Ligapokal West |
4 |
10 |
2 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
9 |
82 |
20 |
14 |
| U19 Ligapokal West |
7 |
17 |
13 |
0 |
20/21
30 graczy · 89G · 846M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
30 |
616 |
51 |
46 |
| DFB-Pokal |
26 |
55 |
12 |
9 |
| DFB-Pokal der Junioren |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Europa League |
26 |
141 |
22 |
19 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
11 |
3 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
19 |
1 |
0 |
19/20
27 graczy · 145G · 1222M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
27 |
607 |
55 |
56 |
| Champions League |
21 |
96 |
1 |
4 |
| DFB-Pokal |
26 |
108 |
12 |
12 |
| DFB-Pokal der Junioren |
11 |
27 |
5 |
0 |
| Europa League |
24 |
88 |
10 |
8 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
52 |
19 |
7 |
| U19-Bundesliga West |
14 |
182 |
39 |
10 |
| UEFA Youth League |
12 |
62 |
4 |
2 |
18/19
24 graczy · 181G · 1117M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
21 |
547 |
66 |
61 |
| DFB-Pokal |
21 |
49 |
7 |
6 |
| Europa League |
24 |
131 |
17 |
14 |
| U17-Bundesliga West |
5 |
118 |
57 |
2 |
| U19-Bundesliga West |
12 |
272 |
34 |
8 |
17/18
25 graczy · 141G · 1158M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
25 |
581 |
56 |
52 |
| DFB-Jun.-Pokal |
8 |
8 |
1 |
1 |
| DFB-Pokal |
21 |
84 |
14 |
10 |
| U17-BL Finals |
10 |
18 |
1 |
0 |
| U17-Bundesliga West |
11 |
254 |
38 |
5 |
| U19-Bundesliga West |
11 |
213 |
31 |
4 |
16/17
27 graczy · 144G · 1194M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
27 |
581 |
53 |
48 |
| Champions League |
25 |
136 |
8 |
8 |
| DFB-Pokal |
24 |
35 |
4 |
4 |
| U17-Bundesliga West |
10 |
192 |
19 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
12 |
199 |
54 |
5 |
| UEFA Youth League |
11 |
51 |
6 |
6 |
15/16
31 graczy · 186G · 1355M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
31 |
608 |
51 |
48 |
| Champions League |
24 |
108 |
13 |
10 |
| Champions League Qu. |
20 |
36 |
3 |
2 |
| DFB-Jun.-Pokal |
8 |
14 |
3 |
3 |
| DFB-Pokal |
25 |
72 |
13 |
13 |
| Europa League |
22 |
72 |
4 |
3 |
| U17-BL Finals |
8 |
24 |
6 |
1 |
| U17-Bundesliga West |
10 |
194 |
50 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
10 |
179 |
38 |
7 |
| UEFA Youth League |
10 |
48 |
5 |
2 |
14/15
23 graczy · 132G · 1153M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
23 |
563 |
59 |
41 |
| Champions League |
22 |
134 |
8 |
8 |
| Champions League Qu. |
17 |
32 |
7 |
4 |
| DFB-Pokal |
21 |
66 |
10 |
6 |
| U17-Bundesliga West |
10 |
149 |
28 |
8 |
| U19-Bundesliga West |
10 |
167 |
15 |
19 |
| UEFA Youth League |
9 |
42 |
5 |
4 |
13/14
27 graczy · 168G · 1413M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
27 |
542 |
53 |
41 |
| Champions League |
24 |
127 |
9 |
6 |
| DFB-Jun.-Pokal |
9 |
20 |
2 |
4 |
| DFB-Pokal |
23 |
63 |
10 |
7 |
| Regionalliga West |
20 |
350 |
54 |
25 |
| U17-Bundesliga West |
8 |
92 |
11 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
11 |
177 |
26 |
12 |
| UEFA Youth League |
11 |
42 |
3 |
6 |
12/13
28 graczy · 165G · 1306M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
22 |
486 |
53 |
49 |
| DFB-Pokal |
19 |
42 |
5 |
7 |
| Europa League |
28 |
114 |
6 |
8 |
| Regionalliga West |
17 |
317 |
37 |
12 |
| U17-Bundesliga West |
8 |
144 |
13 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
12 |
203 |
51 |
7 |
11/12
22 graczy · 116G · 1167M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
22 |
483 |
45 |
35 |
| Champions League |
21 |
118 |
9 |
7 |
| DFB-Pokal |
13 |
13 |
3 |
3 |
| RL West |
15 |
280 |
18 |
10 |
| U17-Bundesliga West |
6 |
83 |
11 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
11 |
190 |
30 |
18 |
10/11
19 graczy · 171G · 1192M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
19 |
412 |
51 |
37 |
| DFB-Pokal |
13 |
20 |
9 |
9 |
| Europa League |
17 |
124 |
9 |
15 |
| Europa League Qualifying |
13 |
22 |
4 |
1 |
| RL West |
17 |
232 |
16 |
15 |
| U17-Bundesliga West |
8 |
180 |
40 |
4 |
| U19-BL Finals |
8 |
15 |
2 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
14 |
187 |
40 |
15 |
09/10
20 graczy · 134G · 1031M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
20 |
361 |
51 |
36 |
| DFB-Pokal |
13 |
21 |
2 |
0 |
| RL West |
15 |
150 |
10 |
6 |
| U17-BL Finals |
8 |
22 |
0 |
0 |
| U17-Bundesliga West |
10 |
205 |
15 |
4 |
| U19-BL Finals |
10 |
28 |
3 |
2 |
| U19-Bundesliga West |
12 |
244 |
53 |
19 |
08/09
20 graczy · 96G · 934M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
20 |
391 |
28 |
31 |
| DFB-Pokal |
18 |
68 |
12 |
9 |
| RL West |
13 |
162 |
23 |
1 |
| U17-Bundesliga West |
11 |
145 |
7 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
11 |
168 |
26 |
5 |
07/08
16 graczy · 147G · 955M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
16 |
337 |
35 |
25 |
| DFB-Jun.-Pokal |
7 |
20 |
4 |
2 |
| DFB-Pokal |
12 |
13 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
12 |
179 |
13 |
7 |
| U17-Bundesliga West |
10 |
153 |
36 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
9 |
137 |
45 |
1 |
| UEFA Cup |
15 |
116 |
14 |
11 |
06/07
19 graczy · 97G · 916M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
19 |
361 |
30 |
21 |
| DFB-Pokal |
14 |
21 |
2 |
1 |
| Ligapokal |
8 |
8 |
0 |
1 |
| Regionalliga Nord |
15 |
262 |
15 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
6 |
117 |
43 |
0 |
| U19-Champ. |
6 |
18 |
2 |
0 |
| UEFA Cup |
17 |
129 |
5 |
7 |
05/06
20 graczy · 95G · 790M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
20 |
375 |
50 |
39 |
| DFB-Pokal |
12 |
21 |
5 |
4 |
| Ligapokal |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Regionalliga Nord |
13 |
263 |
30 |
4 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
99 |
10 |
0 |
| UEFA Cup |
14 |
24 |
0 |
0 |
04/05
17 graczy · 122G · 748M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
17 |
329 |
50 |
33 |
| Champions League |
15 |
79 |
11 |
6 |
| Champions League Qu. |
10 |
20 |
3 |
3 |
| DFB-Pokal |
13 |
22 |
2 |
2 |
| Ligapokal |
12 |
21 |
1 |
1 |
| Oberliga Nordrhein |
13 |
161 |
25 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
116 |
30 |
0 |
03/04
13 graczy · 86G · 586M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
13 |
277 |
30 |
28 |
| DFB-Pokal |
13 |
28 |
5 |
1 |
| Oberliga Nordrhein |
9 |
167 |
31 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
9 |
114 |
20 |
0 |
02/03
19 graczy · 70G · 785M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
17 |
319 |
26 |
15 |
| Champions League |
19 |
123 |
9 |
7 |
| DFB-Jun.-Pokal |
6 |
20 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
13 |
44 |
1 |
0 |
| Ligapokal |
11 |
17 |
0 |
0 |
| Regionalliga Nord |
16 |
237 |
27 |
0 |
| U17-Champ. |
3 |
6 |
0 |
0 |
| U19-Champ. |
6 |
19 |
7 |
1 |
01/02
19 graczy · 100G · 873M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
19 |
347 |
39 |
38 |
| Champions League |
16 |
179 |
15 |
15 |
| Champions League Qu. |
12 |
19 |
0 |
1 |
| DFB-Pokal |
15 |
61 |
9 |
7 |
| Jugend-Pokal |
4 |
9 |
1 |
0 |
| Ligapokal |
6 |
6 |
0 |
0 |
| Regionalliga Nord |
14 |
252 |
36 |
0 |
00/01
22 graczy · 106G · 699M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
17 |
301 |
22 |
27 |
| Champions League |
12 |
53 |
5 |
5 |
| DFB-Pokal |
22 |
36 |
6 |
3 |
| Ligapokal |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
15 |
270 |
70 |
0 |
| U19-Champ. |
6 |
17 |
2 |
0 |
| UEFA Cup |
9 |
13 |
1 |
3 |
99/00
13 graczy · 56G · 442M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
13 |
239 |
31 |
17 |
| Champions League |
9 |
36 |
1 |
0 |
| DFB-Pokal |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Ligapokal |
7 |
13 |
1 |
0 |
| RL West-Südwest |
10 |
127 |
17 |
0 |
| U19-Champ. |
7 |
7 |
4 |
0 |
| UEFA Cup |
7 |
13 |
2 |
0 |
98/99
8 graczy · 34G · 320M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
8 |
195 |
15 |
14 |
| DFB-Pokal |
8 |
11 |
1 |
1 |
| Ligapokal |
6 |
10 |
1 |
1 |
| RL West-Südwest |
6 |
85 |
16 |
2 |
| UEFA Cup |
5 |
19 |
1 |
0 |
97/98
9 graczy · 17G · 316M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
9 |
201 |
13 |
8 |
| Champions League |
9 |
49 |
1 |
3 |
| Champions League Qu. |
7 |
12 |
1 |
0 |
| DFB-Pokal |
9 |
24 |
1 |
0 |
| Ligapokal |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
4 |
25 |
1 |
0 |
96/97
6 graczy · 11G · 168M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
6 |
163 |
10 |
4 |
| DFB-Pokal |
5 |
5 |
1 |
0 |
95/96
10 graczy · 9G · 228M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
7 |
178 |
4 |
6 |
| DFB-Pokal |
6 |
20 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
1 |
1 |
|
0 |
| UI Cup |
10 |
29 |
4 |
0 |
94/95
8 graczy · 0G · 142M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
8 |
100 |
0 |
4 |
| DFB-Pokal |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
7 |
11 |
0 |
0 |
| U19-Champ. |
1 |
1 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
5 |
28 |
0 |
1 |
93/94
6 graczy · 3G · 150M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
6 |
118 |
2 |
5 |
| Cup Winners' Cup |
4 |
16 |
0 |
1 |
| DFB-Pokal |
4 |
9 |
0 |
0 |
| DFB-SuperCup |
2 |
2 |
0 |
1 |
| Oberliga Nordrhein |
5 |
5 |
1 |
0 |
92/93
5 graczy · 3G · 90M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
3 |
58 |
1 |
2 |
| DFB-Pokal |
5 |
13 |
1 |
1 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
4 |
13 |
1 |
1 |
| Oberliga Nordrhein |
3 |
6 |
0 |
0 |
91/92
4 graczy · 4G · 76M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
3 |
53 |
2 |
3 |
| DFB-Pokal |
2 |
8 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
4 |
14 |
2 |
0 |
| U17-Champ. |
1 |
1 |
|
0 |
90/91
4 graczy · 11G · 101M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
4 |
70 |
10 |
5 |
| DFB-Pokal |
3 |
6 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
3 |
4 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
4 |
21 |
1 |
0 |
89/90
4 graczy · 7G · 59M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
2 |
43 |
5 |
4 |
| DFB-Pokal |
4 |
5 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
3 |
11 |
1 |
0 |
88/89
4 graczy · 16G · 74M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
4 |
57 |
9 |
2 |
| DFB-Pokal |
3 |
7 |
7 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
3 |
4 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
3 |
6 |
0 |
0 |
87/88
3 graczy · 17G · 65M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
3 |
41 |
11 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
2 |
2 |
0 |
0 |
| U19-Champ. |
2 |
4 |
3 |
0 |
| UEFA Cup |
3 |
17 |
3 |
0 |
86/87
2 graczy · 18G · 47M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
2 |
38 |
14 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
2 |
1 |
0 |
| U19-Champ. |
2 |
3 |
1 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
4 |
2 |
0 |
85/86
1 graczy · 14G · 37M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
1 |
33 |
12 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
4 |
2 |
0 |
84/85
2 graczy · 8G · 35M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
1 |
27 |
5 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
3 |
3 |
0 |
| U19-Champ. |
2 |
5 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Bayer 04 Leverkusen |
| 🏳️ | Kraj | Niemcy |
| 🏆 | Liga | Bundesliga |
| 📊 | Dywizja | Bundesliga |
| 👥 | Zawodnicy | 26 |
| 💰 | Wartość składu | 389.8M € |