CA San Lorenzo de Almagro
🏳️ Argentyna 🏆 Torneo Clausura 💰 9.1M € (skład)
🧤 Bramkarze
(1)
🛡️ Obrońcy
(2)
🎯 Pomocnicy
(1)
⚡ Napastnicy
(1)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Martín Cauteruccio |
4 |
111 |
42 |
6 |
| 2 |
Adam Bareiro |
5 |
114 |
40 |
6 |
| 3 |
Gonzalo Bergessio |
5 |
91 |
30 |
14 |
| 4 |
Ezequiel Lavezzi |
3 |
84 |
24 |
7 |
| 5 |
Mauro Matos |
3 |
94 |
21 |
8 |
| 6 |
Fernando Belluschi |
5 |
84 |
16 |
24 |
| 7 |
Jonathan Bottinelli |
6 |
145 |
14 |
5 |
| 8 |
Franco Di Santo |
1 |
33 |
13 |
1 |
| 9 |
Ángel Romero |
2 |
45 |
13 |
10 |
| 10 |
Julio Buffarini |
4 |
142 |
13 |
5 |
| 11 |
Ezequiel Cerutti |
6 |
112 |
12 |
14 |
| 12 |
Sebastián Blanco |
4 |
84 |
12 |
10 |
| 13 |
Nicolás Reniero |
3 |
51 |
12 |
4 |
| 14 |
Hernán Peirone |
2 |
20 |
12 |
0 |
| 15 |
Ángel Correa |
2 |
58 |
12 |
17 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Jonathan Bottinelli |
10 |
274 |
14 |
| 2 |
Juan Mercier |
8 |
230 |
3 |
| 3 |
Aldo Paredes |
8 |
229 |
4 |
| 4 |
Ezequiel Cerutti |
11 |
219 |
12 |
| 5 |
Sebastián Saja |
8 |
196 |
0 |
| 6 |
Enzo Kalinski |
8 |
191 |
4 |
| 7 |
Julio Buffarini |
8 |
182 |
13 |
| 8 |
Claudio Morel Rodríguez |
6 |
180 |
2 |
| 9 |
Emmanuel Más |
7 |
156 |
9 |
| 10 |
Gonzalo Rodríguez |
7 |
148 |
9 |
| 11 |
Cristian Tula |
6 |
142 |
9 |
| 12 |
Nicolás Navarro |
6 |
140 |
0 |
| 13 |
Jalil Elías |
4 |
138 |
5 |
| 14 |
Fabricio Coloccini |
7 |
136 |
3 |
| 15 |
Gonzalo Luján |
4 |
133 |
0 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
2022 |
Adam Bareiro |
Liga Profesional (- 23/24) |
10 |
26 |
| 2 |
2015 |
Martín Cauteruccio |
Primera División |
10 |
30 |
| 3 |
2017 |
Martín Cauteruccio |
Primera División |
9 |
12 |
| 4 |
2006 |
Ezequiel Lavezzi |
Apertura |
8 |
15 |
| 5 |
2009 |
Gonzalo Bergessio |
Clausura |
8 |
14 |
📅 Historia per sezon
24/25
6 graczy · 3G · 128M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
5 |
63 |
3 |
1 |
| Clausura |
5 |
37 |
0 |
1 |
| Copa Argentina |
6 |
13 |
0 |
0 |
| Playoff Torneo Apertura |
5 |
15 |
0 |
1 |
23/24
19 graczy · 22G · 584M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
16 |
33 |
1 |
1 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
14 |
147 |
7 |
2 |
| Copa Proyección Apertura |
3 |
25 |
3 |
0 |
| Copa Proyección Apertura Playoff |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Copa Proyección Fin. Playoff |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Libertadores |
18 |
87 |
3 |
1 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
19 |
274 |
8 |
8 |
| Proyección Final |
1 |
13 |
0 |
0 |
22/23
14 graczy · 26G · 512M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
14 |
49 |
3 |
1 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
13 |
147 |
9 |
2 |
| Copa Proyección |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
11 |
83 |
6 |
2 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
13 |
229 |
8 |
2 |
21/22
13 graczy · 19G · 379M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
9 |
9 |
1 |
0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
12 |
118 |
2 |
5 |
| Copa Proyec. |
3 |
12 |
2 |
0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
13 |
240 |
14 |
12 |
20/21
18 graczy · 29G · 552M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
17 |
169 |
9 |
5 |
| Copa Sudamericana |
18 |
70 |
4 |
4 |
| Libertadores |
15 |
52 |
6 |
3 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
16 |
261 |
10 |
6 |
19/20
25 graczy · 30G · 397M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
17 |
27 |
3 |
0 |
| Copa Maradona |
16 |
122 |
7 |
8 |
| Copa Superliga (-19/20) |
11 |
11 |
3 |
2 |
| Superliga |
25 |
237 |
17 |
14 |
18/19
30 graczy · 16G · 454M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
11 |
11 |
0 |
0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
18 |
52 |
0 |
0 |
| Libertadores |
21 |
108 |
3 |
4 |
| Superliga |
30 |
283 |
13 |
12 |
17/18
19 graczy · 23G · 393M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
19 |
49 |
5 |
4 |
| Copa Sudamericana |
16 |
61 |
1 |
3 |
| Superliga |
18 |
283 |
17 |
13 |
16/17
20 graczy · 30G · 438M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
10 |
16 |
1 |
0 |
| Libertadores |
19 |
104 |
4 |
6 |
| Primera División |
20 |
318 |
25 |
29 |
15/16
17 graczy · 24G · 386M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
14 |
44 |
6 |
2 |
| Copa Sudamericana |
15 |
86 |
5 |
5 |
| Libertadores |
16 |
64 |
2 |
4 |
| Partidos definición |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Primera División |
17 |
170 |
10 |
14 |
| Supercopa Argentina |
10 |
10 |
1 |
2 |
14/15
17 graczy · 45G · 666M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Club World Cup |
12 |
24 |
1 |
1 |
| Copa Argentina |
17 |
44 |
6 |
2 |
| Libertadores |
14 |
66 |
2 |
1 |
| Primera División |
16 |
315 |
25 |
19 |
| Recopa Sudamericana |
12 |
22 |
0 |
0 |
| Transición |
12 |
195 |
11 |
10 |
13/14
14 graczy · 34G · 461M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
11 |
18 |
3 |
0 |
| Copa Campeonato |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Final |
14 |
171 |
11 |
11 |
| Inicial |
12 |
140 |
11 |
6 |
| Libertadores |
12 |
122 |
9 |
5 |
12/13
13 graczy · 16G · 334M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Copa Argentina |
13 |
36 |
2 |
3 |
| Copa Sudamericana |
10 |
14 |
0 |
0 |
| Final |
11 |
127 |
9 |
6 |
| Inicial |
12 |
157 |
5 |
0 |
11/12
15 graczy · 24G · 299M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
14 |
132 |
6 |
2 |
| Clausura |
12 |
127 |
15 |
2 |
| Copa Argentina |
15 |
26 |
1 |
2 |
| First Division Promotion (-11/12) |
7 |
14 |
2 |
1 |
10/11
13 graczy · 9G · 284M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
13 |
137 |
6 |
3 |
| Clausura |
12 |
147 |
3 |
3 |
09/10
12 graczy · 21G · 280M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
11 |
139 |
12 |
6 |
| Clausura |
12 |
141 |
9 |
10 |
08/09
13 graczy · 32G · 350M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
6 |
92 |
11 |
7 |
| Clausura |
13 |
156 |
16 |
8 |
| Copa Sudamericana |
10 |
42 |
1 |
2 |
| Libertadores |
11 |
50 |
2 |
0 |
| Partidos definición |
5 |
10 |
2 |
0 |
07/08
7 graczy · 21G · 228M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
7 |
83 |
6 |
9 |
| Clausura |
7 |
92 |
10 |
7 |
| Copa Sudamericana |
6 |
9 |
0 |
0 |
| Libertadores |
7 |
44 |
5 |
3 |
06/07
9 graczy · 22G · 214M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
115 |
9 |
3 |
| Clausura |
6 |
92 |
13 |
2 |
| Copa Sudamericana |
4 |
7 |
0 |
0 |
05/06
15 graczy · 30G · 385M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
13 |
171 |
23 |
2 |
| Clausura |
15 |
189 |
7 |
0 |
| Copa Sudamericana |
7 |
25 |
0 |
0 |
04/05
11 graczy · 30G · 289M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
124 |
19 |
7 |
| Clausura |
11 |
125 |
10 |
3 |
| Libertadores |
9 |
40 |
1 |
0 |
03/04
11 graczy · 10G · 254M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
8 |
95 |
7 |
7 |
| Clausura |
11 |
134 |
3 |
3 |
| Copa Sudamericana |
8 |
25 |
0 |
1 |
02/03
10 graczy · 9G · 214M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
9 |
82 |
2 |
0 |
| Clausura |
10 |
103 |
4 |
5 |
| Copa Sudamericana |
7 |
22 |
3 |
0 |
| Recopa Sudamericana |
7 |
7 |
0 |
0 |
01/02
8 graczy · 8G · 247M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
8 |
84 |
1 |
6 |
| Clausura |
8 |
97 |
3 |
10 |
| Copa Sudamericana |
7 |
36 |
2 |
0 |
| Libertadores |
6 |
30 |
2 |
0 |
00/01
7 graczy · 11G · 244M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
7 |
81 |
0 |
3 |
| Clausura |
7 |
101 |
8 |
6 |
| Copa Mercosur |
6 |
39 |
2 |
0 |
| Libertadores |
6 |
23 |
1 |
0 |
99/00
11 graczy · 12G · 246M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
11 |
83 |
6 |
2 |
| Clausura |
10 |
115 |
4 |
5 |
| Copa Mercosur |
8 |
23 |
0 |
0 |
| Libertadores |
7 |
25 |
2 |
0 |
98/99
6 graczy · 2G · 40M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
3 |
3 |
0 |
0 |
| Clausura |
5 |
7 |
0 |
0 |
| Copa Mercosur |
6 |
30 |
2 |
0 |
97/98
6 graczy · 2G · 45M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Apertura |
3 |
3 |
0 |
0 |
| Copa Mercosur |
6 |
42 |
2 |
0 |
95/96
1 graczy · 0G · 4M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Libertadores |
1 |
4 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | CA San Lorenzo de Almagro |
| 🏳️ | Kraj | Argentyna |
| 🏆 | Liga | Torneo Clausura |
| 📊 | Dywizja | Torneo Clausura |
| 👥 | Zawodnicy | 5 |
| 💰 | Wartość składu | 9.1M € |