Borussia Mönchengladbach
🏳️ Niemcy 🏆 Bundesliga 💰 133.8M € (skład)
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(6)
🎯 Pomocnicy
(8)
⚡ Napastnicy
(6)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Lars Stindl |
8 |
272 |
83 |
58 |
| 2 |
Patrick Herrmann |
13 |
371 |
73 |
50 |
| 3 |
Raffael |
6 |
187 |
71 |
30 |
| 4 |
Alassane Pléa |
7 |
228 |
68 |
47 |
| 5 |
Fabian Bäcker |
5 |
131 |
68 |
4 |
| 6 |
Ba-Muaka Simakala |
7 |
155 |
60 |
34 |
| 7 |
Marlon Ritter |
5 |
141 |
56 |
30 |
| 8 |
Elias Kachunga |
5 |
115 |
55 |
6 |
| 9 |
Mika Schroers |
7 |
189 |
52 |
26 |
| 10 |
Jonas Hofmann |
7 |
159 |
48 |
44 |
| 11 |
Dennis Eckert Ayensa |
3 |
76 |
47 |
19 |
| 12 |
Thorgan Hazard |
5 |
187 |
46 |
44 |
| 13 |
Marcus Thuram |
4 |
134 |
44 |
29 |
| 14 |
Marcel Podszus |
5 |
135 |
43 |
7 |
| 15 |
Gianluca Rizzo |
5 |
133 |
43 |
25 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Patrick Herrmann |
16 |
569 |
73 |
| 2 |
Tony Jantschke |
18 |
527 |
13 |
| 3 |
Julian Korb |
13 |
392 |
9 |
| 4 |
Nico Elvedi |
11 |
355 |
18 |
| 5 |
Yann Sommer |
9 |
340 |
0 |
| 6 |
Christoph Kramer |
10 |
331 |
10 |
| 7 |
Tobias Sippel |
11 |
319 |
0 |
| 8 |
Roel Brouwers |
9 |
297 |
16 |
| 9 |
Lars Stindl |
8 |
279 |
83 |
| 10 |
Florian Neuhaus |
8 |
255 |
26 |
| 11 |
Jonas Hofmann |
8 |
246 |
48 |
| 12 |
Alassane Pléa |
7 |
242 |
68 |
| 13 |
Raffael |
7 |
231 |
71 |
| 14 |
Marc-André ter Stegen |
7 |
215 |
0 |
| 15 |
Håvard Nordtveit |
6 |
211 |
12 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
05/06 |
Bekim Kastrati |
Oberliga Nordrhein |
29 |
29 |
| 2 |
08/09 |
Fabian Bäcker |
U19-Bundesliga West |
25 |
23 |
| 3 |
15/16 |
Marlon Ritter |
Regionalliga West |
24 |
32 |
| 4 |
05/06 |
Konstantinos Mitroglou |
U19-Bundesliga West |
24 |
25 |
| 5 |
13/14 |
Dennis Eckert Ayensa |
U17-Bundesliga West |
18 |
26 |
📅 Historia per sezon
25/26
18 graczy · 4G · 71M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
18 |
34 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
18 |
18 |
3 |
3 |
| Regionalliga West |
4 |
19 |
1 |
0 |
24/25
22 graczy · 70G · 819M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
22 |
583 |
51 |
46 |
| DFB-Pokal |
21 |
36 |
4 |
3 |
| Regionalliga West |
10 |
200 |
15 |
12 |
23/24
26 graczy · 87G · 933M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
26 |
631 |
55 |
48 |
| DFB-Pokal |
25 |
76 |
12 |
12 |
| Regionalliga West |
15 |
226 |
20 |
20 |
22/23
30 graczy · 124G · 1173M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
30 |
676 |
52 |
42 |
| DFB-Pokal |
26 |
39 |
10 |
10 |
| Regionalliga West |
20 |
396 |
54 |
52 |
| U17-Bundesliga West |
2 |
14 |
0 |
0 |
| U17-Sonderspielrunde Hauptr. |
1 |
4 |
1 |
1 |
| U17-Sonderspielrunde Vorr. |
1 |
4 |
0 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
3 |
28 |
2 |
9 |
| U19-Sonderspielrunde Hauptr. |
2 |
6 |
1 |
1 |
| U19-Sonderspielrunde Vorr. |
2 |
6 |
4 |
1 |
21/22
29 graczy · 113G · 1251M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
29 |
673 |
54 |
47 |
| DFB-Pokal |
26 |
59 |
6 |
6 |
| DFB-Pokal der Junioren |
6 |
11 |
0 |
1 |
| Regionalliga West |
23 |
387 |
32 |
27 |
| U17-Bundesliga West |
2 |
28 |
6 |
3 |
| U17 Ligapokal West |
2 |
4 |
0 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
76 |
13 |
7 |
| U19 Ligapokal West |
6 |
13 |
2 |
0 |
20/21
25 graczy · 126G · 1349M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
25 |
617 |
62 |
56 |
| Champions League |
24 |
162 |
14 |
13 |
| DFB-Pokal |
24 |
70 |
13 |
11 |
| DFB-Pokal der Junioren |
3 |
3 |
0 |
0 |
| Regionalliga West |
24 |
474 |
35 |
19 |
| U17-Bundesliga West |
5 |
15 |
2 |
2 |
| U19-Bundesliga West |
5 |
8 |
0 |
1 |
19/20
31 graczy · 132G · 1166M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
31 |
604 |
62 |
57 |
| DFB-Pokal |
24 |
36 |
2 |
1 |
| DFB-Pokal der Junioren |
8 |
13 |
2 |
0 |
| Europa League |
23 |
101 |
5 |
4 |
| Regionalliga West |
17 |
204 |
28 |
13 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
62 |
8 |
10 |
| U19-Bundesliga West |
10 |
146 |
25 |
8 |
18/19
22 graczy · 128G · 1096M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
22 |
527 |
51 |
44 |
| DFB-Pokal |
19 |
31 |
11 |
7 |
| Regionalliga West |
18 |
284 |
31 |
14 |
| U17-Bundesliga West |
6 |
67 |
22 |
5 |
| U19-Bundesliga West |
12 |
187 |
13 |
7 |
17/18
25 graczy · 119G · 1111M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
25 |
537 |
44 |
38 |
| DFB-Jun.-Pokal |
5 |
13 |
3 |
2 |
| DFB-Pokal |
22 |
46 |
3 |
3 |
| Regionalliga West |
13 |
257 |
28 |
17 |
| U17-Bundesliga West |
11 |
180 |
28 |
11 |
| U19-Bundesliga West |
6 |
78 |
13 |
2 |
16/17
23 graczy · 123G · 1335M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
23 |
544 |
38 |
28 |
| Champions League |
19 |
91 |
5 |
3 |
| Champions League Qu. |
16 |
30 |
8 |
8 |
| DFB-Pokal |
21 |
76 |
6 |
5 |
| Europa League |
20 |
64 |
7 |
7 |
| Regionalliga West |
16 |
286 |
40 |
23 |
| U17-Bundesliga West |
7 |
92 |
5 |
1 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
113 |
11 |
6 |
| UEFA Youth League |
7 |
39 |
3 |
6 |
15/16
24 graczy · 151G · 1089M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
24 |
518 |
52 |
46 |
| Champions League |
19 |
85 |
6 |
5 |
| DFB-Pokal |
18 |
44 |
8 |
5 |
| Regionalliga West |
14 |
272 |
43 |
28 |
| U17-Bundesliga West |
1 |
1 |
0 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
8 |
134 |
34 |
19 |
| UEFA Youth League |
9 |
35 |
8 |
5 |
14/15
17 graczy · 175G · 1202M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Aufstiegsrunde zur 3. Liga |
9 |
18 |
0 |
0 |
| Bundesliga |
17 |
464 |
48 |
34 |
| DFB-Pokal |
17 |
56 |
7 |
4 |
| Europa League |
17 |
108 |
13 |
11 |
| Europa League Qualifying |
15 |
27 |
10 |
6 |
| Regionalliga West |
15 |
281 |
40 |
28 |
| U17-Bundesliga West |
5 |
124 |
14 |
6 |
| U19-Bundesliga West |
7 |
124 |
43 |
23 |
13/14
19 graczy · 135G · 1028M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
17 |
492 |
50 |
45 |
| DFB-Jun.-Pokal |
2 |
2 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
14 |
14 |
0 |
0 |
| Regionalliga West |
19 |
372 |
34 |
18 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
90 |
34 |
19 |
| U19-Bundesliga West |
5 |
58 |
17 |
14 |
12/13
19 graczy · 119G · 1087M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
18 |
443 |
36 |
29 |
| Champions League Qu. |
13 |
26 |
2 |
3 |
| DFB-Jun.-Pokal |
7 |
15 |
5 |
3 |
| DFB-Pokal |
16 |
25 |
2 |
2 |
| Europa League |
19 |
103 |
9 |
11 |
| Regionalliga West |
19 |
269 |
16 |
23 |
| U17-Bundesliga West |
3 |
72 |
27 |
25 |
| U19-Bundesliga West |
8 |
134 |
22 |
18 |
11/12
22 graczy · 147G · 1054M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
22 |
463 |
41 |
44 |
| DFB-Pokal |
19 |
67 |
5 |
6 |
| RL West |
19 |
277 |
43 |
33 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
80 |
19 |
8 |
| U19-Bundesliga West |
9 |
167 |
39 |
19 |
10/11
21 graczy · 106G · 859M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
21 |
399 |
35 |
36 |
| Bundesliga Playoffs |
12 |
23 |
1 |
0 |
| DFB-Jun.-Pokal |
8 |
15 |
3 |
0 |
| DFB-Pokal |
16 |
32 |
4 |
3 |
| RL West |
15 |
204 |
25 |
9 |
| U17-Bundesliga West |
4 |
54 |
4 |
4 |
| U19-Bundesliga West |
8 |
132 |
34 |
10 |
09/10
15 graczy · 87G · 782M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
15 |
352 |
34 |
25 |
| DFB-Pokal |
12 |
20 |
2 |
1 |
| RL West |
15 |
176 |
17 |
2 |
| U17-Bundesliga West |
5 |
80 |
12 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
11 |
154 |
22 |
3 |
08/09
16 graczy · 105G · 601M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
16 |
285 |
19 |
13 |
| DFB-Pokal |
10 |
17 |
3 |
6 |
| RL West |
9 |
51 |
5 |
1 |
| U17-BL Finals |
7 |
11 |
1 |
1 |
| U17-Bundesliga West |
7 |
126 |
29 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
8 |
111 |
48 |
0 |
07/08
14 graczy · 66G · 564M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
14 |
297 |
18 |
25 |
| DFB-Jun.-Pokal |
3 |
3 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
12 |
18 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
7 |
79 |
15 |
2 |
| U17-Bundesliga West |
5 |
91 |
12 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
4 |
76 |
20 |
0 |
06/07
16 graczy · 38G · 521M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
16 |
366 |
17 |
19 |
| DFB-Pokal |
12 |
18 |
2 |
4 |
| Regionalliga Nord |
11 |
115 |
5 |
2 |
| U19-Bundesliga West |
4 |
22 |
14 |
0 |
05/06
16 graczy · 88G · 548M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
16 |
334 |
16 |
11 |
| DFB-Pokal |
12 |
17 |
2 |
2 |
| Oberliga Nordrhein |
9 |
126 |
43 |
15 |
| U19-Bundesliga West |
3 |
71 |
27 |
1 |
04/05
13 graczy · 37G · 494M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
13 |
248 |
7 |
6 |
| DFB-Pokal |
6 |
6 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
12 |
149 |
23 |
0 |
| U19-Bundesliga West |
6 |
91 |
7 |
0 |
03/04
16 graczy · 56G · 508M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
16 |
230 |
10 |
12 |
| DFB-Pokal |
13 |
32 |
1 |
1 |
| Niederrheinpokal |
3 |
3 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
13 |
137 |
34 |
9 |
| U19-Bundesliga West |
6 |
106 |
10 |
0 |
02/03
13 graczy · 49G · 353M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
13 |
244 |
21 |
19 |
| DFB-Pokal |
7 |
11 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
10 |
98 |
27 |
0 |
01/02
9 graczy · 32G · 301M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
9 |
174 |
12 |
13 |
| DFB-Pokal |
5 |
9 |
1 |
0 |
| Jugend-Pokal |
2 |
3 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
7 |
115 |
18 |
0 |
00/01
8 graczy · 44G · 300M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
7 |
138 |
17 |
1 |
| DFB-Pokal |
5 |
19 |
2 |
3 |
| Oberliga Nordrhein |
8 |
143 |
25 |
0 |
99/00
6 graczy · 38G · 214M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
6 |
112 |
13 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Niederrheinpokal |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
6 |
99 |
25 |
0 |
98/99
10 graczy · 17G · 223M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
10 |
199 |
13 |
13 |
| DFB-Pokal |
9 |
24 |
4 |
1 |
97/98
11 graczy · 23G · 269M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
11 |
238 |
23 |
17 |
| DFB-Pokal |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Oberliga Nordrhein |
5 |
23 |
0 |
0 |
96/97
9 graczy · 19G · 158M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
9 |
137 |
16 |
8 |
| DFB-Pokal |
4 |
6 |
2 |
0 |
| Niederrheinpokal |
3 |
3 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
4 |
12 |
1 |
0 |
95/96
5 graczy · 6G · 66M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
5 |
64 |
6 |
4 |
| Cup Winners' Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
94/95
2 graczy · 2G · 47M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
2 |
43 |
2 |
2 |
| DFB-Pokal |
2 |
4 |
0 |
0 |
93/94
2 graczy · 5G · 28M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
2 |
26 |
5 |
3 |
| DFB-Pokal |
1 |
2 |
0 |
0 |
92/93
2 graczy · 2G · 37M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
2 |
32 |
1 |
5 |
| DFB-Pokal |
2 |
5 |
1 |
0 |
91/92
1 graczy · 5G · 30M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
1 |
26 |
5 |
1 |
| DFB-Pokal |
1 |
4 |
0 |
0 |
90/91
1 graczy · 1G · 13M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Bundesliga |
1 |
13 |
1 |
2 |
89/90
1 graczy · 0G · 2M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| VL Niederrhein |
1 |
2 |
0 |
0 |
87/88
1 graczy · 1G · 2M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Jugend-Pokal |
1 |
2 |
1 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Borussia Mönchengladbach |
| 🏳️ | Kraj | Niemcy |
| 🏆 | Liga | Bundesliga |
| 📊 | Dywizja | Bundesliga |
| 👥 | Zawodnicy | 22 |
| 💰 | Wartość składu | 133.8M € |