Kashima Antlers
🏳️ Japonia 🏆 J1 League 💰 13.3M € (skład)
17
Zawodników
13.3M €
Wartość składu
J1 League
Dywizja
🧤 Bramkarze (2)
🛡️ Obrońcy (6)
Obrońca
· Japan · 29 lat
1.5M €
Obrońca
· Japan · 25 lat
1.3M €
Obrońca
· Japan · 31 lat
1M €
Obrońca
· Japan · 30 lat
1M €
Obrońca
· Korea, South · 25 lat
550k €
Obrońca
· Japan · 22 lat
125k €
🎯 Pomocnicy (7)
Pomocnik
· Japan · 24 lat
900k €
Pomocnik
· Japan · 29 lat
850k €
Pomocnik
· Japan · 30 lat
550k €
Pomocnik
· Japan · 23 lat
500k €
Pomocnik
· Brazil · 28 lat
450k €
Pomocnik
· Japan · 25 lat
450k €
Pomocnik
· Japan · 33 lat
400k €
⚡ Napastnicy (2)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yoshiyuki Hasegawa | 11 | 347 | 114 | 0 |
| 2 | Yuma Suzuki | 10 | 299 | 98 | 49 |
| 3 | Atsushi Yanagisawa | 10 | 289 | 98 | 2 |
| 4 | Mitsuo Ogasawara | 20 | 498 | 87 | 54 |
| 5 | Takuya Nozawa | 17 | 364 | 86 | 48 |
| 6 | Marquinhos | 7 | 159 | 82 | 16 |
| 7 | Shoma Doi | 14 | 416 | 75 | 47 |
| 8 | Shinzo Koroki | 11 | 252 | 71 | 26 |
| 9 | Yasushi Endo | 16 | 426 | 70 | 50 |
| 10 | Yuya Osako | 8 | 212 | 65 | 31 |
| 11 | Masashi Motoyama | 17 | 381 | 61 | 23 |
| 12 | Mu Kanazaki | 7 | 131 | 58 | 18 |
| 13 | Yuzo Tashiro | 8 | 192 | 50 | 4 |
| 14 | Ayase Ueda | 4 | 101 | 47 | 5 |
| 15 | Daiki Iwamasa | 10 | 324 | 46 | 4 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hitoshi Sogahata | 32 | 926 | 0 |
| 2 | Mitsuo Ogasawara | 31 | 755 | 87 |
| 3 | Takeshi Aoki | 23 | 604 | 13 |
| 4 | Masashi Motoyama | 24 | 579 | 61 |
| 5 | Yasushi Endo | 23 | 534 | 70 |
| 6 | Shoma Doi | 19 | 509 | 75 |
| 7 | Yasuto Honda | 17 | 457 | 6 |
| 8 | Takuya Nozawa | 22 | 456 | 86 |
| 9 | Daiki Iwamasa | 14 | 426 | 46 |
| 10 | Yutaka Akita | 13 | 411 | 29 |
| 11 | Koji Nakata | 20 | 403 | 43 |
| 12 | Yoshiyuki Hasegawa | 14 | 392 | 114 |
| 13 | Toru Araiba | 13 | 387 | 10 |
| 14 | Daigo Nishi | 13 | 329 | 15 |
| 15 | Yuma Suzuki | 10 | 328 | 98 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2008 | Marquinhos | J.League Div.1 | 21 | 30 |
| 2 | 2013 | Yuya Osako | J.League Div.1 | 19 | 33 |
| 3 | 2020 | Everaldo | J1 League | 18 | 33 |
| 4 | 2024 | Yuma Suzuki | J1 League | 15 | 36 |
| 5 | 1998 | Atsushi Yanagisawa | J1 - 1st Stage | 15 | 17 |
📅 Historia per sezon
Przychodzący (2)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Ryoya Ogawa | LO | Sint-Truiden | Transfer | — | 1.2M € |
| 25/26 | — | — | Yokohama F. M. | Transfer | — | 750k € |
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 93/94 | Leonardo | OP | Valencia | Transfer | 6M € | — |
| 20/21 | Diego Pituca | ŚP | Santos | Transfer | 1.3M € | 2.4M € |
| 06/07 | Fábio Santos | LO | São Paulo | Wypożyczenie | — | 2M € |
| 09/10 | Jeong-soo Lee | ŚO | Kyoto Sanga | Transfer | — | 2M € |
| 21/22 | Yuma Suzuki | ŚN | Sint-Truiden | Transfer | 2M € | 2M € |
| 10/11 | — | — | Leiria | Transfer | 2M € | 1.2M € |
| 24/25 | — | — | Cerezo Osaka | Transfer | — | 1.8M € |
| 94/95 | — | — | Bayern Munich | Transfer | 1.8M € | — |
| 18/19 | Seung-hyun Jung | ŚO | Sagan Tosu | Transfer | 1.7M € | 450k € |
| 18/19 | Serginho | OP | Santos | Transfer | 1.7M € | 900k € |
| 03/04 | — | — | Atlético-MG | Transfer | 1.5M € | — |
| 19/20 | Everaldo | ŚN | Querétaro FC | Transfer | — | 1.5M € |
| 17/18 | Leandro Moura | LS | Palmeiras | Transfer | 1M € | 1.4M € |
| 19/20 | Juan Alano | PO | Internacional | Transfer | 1.4M € | 400k € |
| 16/17 | Leandro Moura | LS | Palmeiras | Wypożyczenie | — | 1.3M € |
| 25/26 | Ryoya Ogawa | LO | Sint-Truiden | Transfer | — | 1.2M € |
| 12/13 | Takuya Nozawa | PS | Vissel Kobe | Transfer | — | 1.2M € |
| 18/19 | — | — | Yokohama F. M. | Transfer | — | 1.2M € |
| 10/11 | — | — | Shimizu S-Pulse | Transfer | 725k € | 1.1M € |
| 23/24 | Gaku Shibasaki | ŚP | Without Club | Transfer | — | 1M € |
| 19/20 | — | — | Shonan Bellmare | Transfer | — | 1M € |
| 19/20 | Tatsuki Nara | ŚO | Kawasaki Front. | Transfer | — | 1M € |
| 09/10 | Fellype Gabriel | OP | Portuguesa | Transfer | 1M € | 750k € |
| 20/21 | Arthur Caíke | LS | Al-Shabab | Transfer | — | 1M € |
| 23/24 | Guilherme Parede | PS | CA Talleres | Wypożyczenie | — | 950k € |
| 08/09 | Koji Nakata | DP | FC Basel | Transfer | — | 900k € |
| 14/15 | Dinei | ŚN | EC Vitória | Transfer | — | 900k € |
| 14/15 | Mu Kanazaki | ŚN | Portimonense | Wypożyczenie | — | 900k € |
| 14/15 | Dinei | ŚN | Without Club | Transfer | — | 900k € |
| 22/23 | Gen Shoji | ŚO | Gamba Osaka | Transfer | — | 900k € |
| 19/20 | Ryuji Izumi | PO | Nagoya Grampus | Transfer | — | 800k € |
| 17/18 | Atsuto Uchida | PO | Union Berlin | Transfer | 200k € | 800k € |
| 18/19 | Ryohei Shirasaki | OP | Shimizu S-Pulse | Transfer | — | 800k € |
| 25/26 | — | — | Yokohama F. M. | Transfer | — | 750k € |
| 22/23 | Tomoya Fujii | PO | Sanf. Hiroshima | Transfer | — | 750k € |
| 21/22 | Hayato Nakama | PO | Kashiwa Reysol | Transfer | — | 750k € |
| 10/11 | Daigo Nishi | PO | C'dole Sapporo | Transfer | — | 750k € |
| 09/10 | Gilton | LO | Joinville-SC | Wypożyczenie | — | 750k € |
| 22/23 | Kaishu Sano | DP | Machida Zelvia | Transfer | — | 750k € |
| 24/25 | Kento Misao | DP | OH Leuven | Transfer | — | 750k € |
| 21/22 | Min-tae Kim | ŚO | H. C. Sapporo | Transfer | — | 700k € |
| 21/22 | Koki Anzai | LO | Portimonense | Transfer | — | 700k € |
| 15/16 | Ryota Nagaki | DP | Shonan Bellmare | Transfer | — | 700k € |
| 16/17 | — | — | Albirex Niigata | Transfer | — | 700k € |
| 15/16 | Mu Kanazaki | ŚN | Portimonense | Transfer | — | 700k € |
| 22/23 | — | — | Kawasaki Front. | Transfer | — | 700k € |
| 11/12 | Júnior Dutra | ŚN | Kyoto Sanga | Transfer | — | 650k € |
| 22/23 | Blessing Eleke | ŚN | Beerschot VA | Transfer | 25k € | 625k € |
| 11/12 | — | — | Kawasaki Front. | Transfer | — | 600k € |
| 24/25 | Talles Brener | OP | Rukh Lviv | Wypożyczenie | — | 600k € |
Sprzedaże (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/11 | Atsuto Uchida | PO | FC Schalke 04 | Transfer | 1.3M € | 5M € |
| 23/24 | Keigo Tsunemoto | PO | Servette FC | Transfer | 3.6M € | 600k € |
| 18/19 | Gen Shoji | ŚO | Toulouse | Transfer | 3M € | 3.5M € |
| 16/17 | Caio Lucas | LS | Al-Ain | Transfer | 3M € | 1.4M € |
| 19/20 | Serginho | OP | CC Yatai | Transfer | — | 2.6M € |
| 24/25 | Kaishu Sano | DP | 1.FSV Mainz 05 | Transfer | 2.5M € | 1.5M € |
| 05/06 | Takayuki Suzuki | ŚN | Red Star | Transfer | 2.5M € | 2.5M € |
| 19/20 | Yuma Suzuki | ŚN | Sint-Truiden | Transfer | — | 2.2M € |
| 16/17 | Gaku Shibasaki | ŚP | CD Tenerife | Transfer | — | 2M € |
| 10/11 | Jeong-soo Lee | ŚO | Al-Sadd | Transfer | 1.3M € | 2M € |
| 23/24 | Koki Machida | ŚO | Union SG | Transfer | 1M € | 2M € |
| 18/19 | Mu Kanazaki | ŚN | Sagan Tosu | Transfer | — | 2M € |
| 18/19 | Daigo Nishi | PO | Vissel Kobe | Transfer | — | 1.7M € |
| 22/23 | Kento Misao | DP | Santa Clara | Transfer | — | 1.6M € |
| 23/24 | Diego Pituca | ŚP | Santos | Transfer | — | 1.6M € |
| 22/23 | Ayase Ueda | ŚN | Cercle Brugge | Transfer | 1.3M € | 1.5M € |
| 06/07 | Mitsuo Ogasawara | ŚP | Messina Peloro | Wypożyczenie | — | 1.5M € |
| 19/20 | Koki Anzai | LO | Portimonense | Transfer | — | 1.5M € |
| 11/12 | Takuya Nozawa | PS | Vissel Kobe | Transfer | — | 1.4M € |
| 12/13 | — | — | SC Braga | Transfer | — | 1.3M € |
| 13/14 | Yuya Osako | ŚN | 1860 Munich | Transfer | 500k € | 1.3M € |
| 13/14 | Daiki Iwamasa | ŚO | BEC Tero Sasana | Transfer | — | 1.2M € |
| 18/19 | Pedro Júnior | ŚN | Fortaleza | Transfer | — | 1.2M € |
| 21/22 | Tomoya Inukai | ŚO | Urawa Reds | Transfer | — | 1.2M € |
| 11/12 | Masahiko Inoha | ŚO | Hajduk Split | Transfer | 200k € | 1.2M € |
| 10/11 | Marquinhos | ŚN | Vegalta Sendai | Transfer | — | 1.2M € |
| 12/13 | Shinzo Koroki | ŚN | Urawa Reds | Transfer | — | 1.2M € |
| 19/20 | Leandro Moura | LS | FC Tokyo | Wypożyczenie | — | 1.2M € |
| 18/19 | Naomichi Ueda | ŚO | Cercle Brugge | Transfer | — | 1.1M € |
| 19/20 | Hiroki Abe | LS | Barcelona B | Transfer | 1.1M € | 1M € |
| 19/20 | Seung-hyun Jung | ŚO | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 1M € |
| 23/24 | Arthur Caíke | LS | Sport Recife | Transfer | — | 1M € |
| 11/12 | — | — | SC Braga | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 11/12 | — | — | Neuchâtel Xamax | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 09/10 | Danilo | OP | Corinthians | Transfer | — | 1M € |
| 20/21 | — | — | Yokohama FC | Transfer | — | 1M € |
| 18/19 | Pedro Júnior | ŚN | WH Zall | Wypożyczenie | — | 1M € |
| 20/21 | Leandro Moura | LS | FC Tokyo | Transfer | — | 950k € |
| 21/22 | Yuki Kakita | ŚN | Sagan Tosu | Wypożyczenie | — | 900k € |
| 14/15 | Dinei | ŚN | Without Club | Transfer | — | 900k € |
| 21/22 | Ryota Nagaki | DP | Shonan Bellmare | Transfer | — | 900k € |
| 12/13 | Chikashi Masuda | ŚP | Ulsan Hyundai | Transfer | — | 850k € |
| 21/22 | Koki Machida | ŚO | Union SG | Wypożyczenie | — | 850k € |
| 22/23 | Everaldo | ŚN | EC Bahia | Transfer | — | 800k € |
| 11/12 | Yuzo Tashiro | ŚN | Vissel Kobe | Transfer | — | 800k € |
| 21/22 | Ryohei Shirasaki | OP | Sagan Tosu | Wypożyczenie | — | 800k € |
| 24/25 | Shintaro Nago | OP | Avispa Fukuoka | Transfer | — | 800k € |
| 21/22 | — | — | Nagoya Grampus | Transfer | — | 800k € |
| 15/16 | — | — | Without Club | Transfer | — | 750k € |
| 24/25 | Itsuki Someno | ŚN | Tokyo Verdy | Transfer | — | 750k € |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 93/94 | Leonardo | OP | Valencia | Transfer | 6M € | — |
| 21/22 | Yuma Suzuki | ŚN | Sint-Truiden | Transfer | 2M € | 2M € |
| 10/11 | — | — | Leiria | Transfer | 2M € | 1.2M € |
| 94/95 | — | — | Bayern Munich | Transfer | 1.8M € | — |
| 18/19 | Seung-hyun Jung | ŚO | Sagan Tosu | Transfer | 1.7M € | 450k € |
| 18/19 | Serginho | OP | Santos | Transfer | 1.7M € | 900k € |
| 03/04 | — | — | Atlético-MG | Transfer | 1.5M € | — |
| 19/20 | Juan Alano | PO | Internacional | Transfer | 1.4M € | 400k € |
| 20/21 | Diego Pituca | ŚP | Santos | Transfer | 1.3M € | 2.4M € |
| 17/18 | Leandro Moura | LS | Palmeiras | Transfer | 1M € | 1.4M € |
| 09/10 | Fellype Gabriel | OP | Portuguesa | Transfer | 1M € | 750k € |
| 10/11 | — | — | Shimizu S-Pulse | Transfer | 725k € | 1.1M € |
| 17/18 | Atsuto Uchida | PO | Union Berlin | Transfer | 200k € | 800k € |
| 22/23 | Blessing Eleke | ŚN | Beerschot VA | Transfer | 25k € | 625k € |
| 06/07 | Fábio Santos | LO | São Paulo | Wypożyczenie | — | 2M € |
| 09/10 | Jeong-soo Lee | ŚO | Kyoto Sanga | Transfer | — | 2M € |
| 24/25 | — | — | Cerezo Osaka | Transfer | — | 1.8M € |
| 19/20 | Everaldo | ŚN | Querétaro FC | Transfer | — | 1.5M € |
| 16/17 | Leandro Moura | LS | Palmeiras | Wypożyczenie | — | 1.3M € |
| 25/26 | Ryoya Ogawa | LO | Sint-Truiden | Transfer | — | 1.2M € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | Keigo Tsunemoto | PO | Servette FC | Transfer | 3.6M € | 600k € |
| 18/19 | Gen Shoji | ŚO | Toulouse | Transfer | 3M € | 3.5M € |
| 16/17 | Caio Lucas | LS | Al-Ain | Transfer | 3M € | 1.4M € |
| 24/25 | Kaishu Sano | DP | 1.FSV Mainz 05 | Transfer | 2.5M € | 1.5M € |
| 05/06 | Takayuki Suzuki | ŚN | Red Star | Transfer | 2.5M € | 2.5M € |
| 10/11 | Atsuto Uchida | PO | FC Schalke 04 | Transfer | 1.3M € | 5M € |
| 10/11 | Jeong-soo Lee | ŚO | Al-Sadd | Transfer | 1.3M € | 2M € |
| 22/23 | Ayase Ueda | ŚN | Cercle Brugge | Transfer | 1.3M € | 1.5M € |
| 19/20 | Hiroki Abe | LS | Barcelona B | Transfer | 1.1M € | 1M € |
| 23/24 | Koki Machida | ŚO | Union SG | Transfer | 1M € | 2M € |
| 13/14 | Yuya Osako | ŚN | 1860 Munich | Transfer | 500k € | 1.3M € |
| 11/12 | Masahiko Inoha | ŚO | Hajduk Split | Transfer | 200k € | 1.2M € |
| 19/20 | Serginho | OP | CC Yatai | Transfer | — | 2.6M € |
| 19/20 | Yuma Suzuki | ŚN | Sint-Truiden | Transfer | — | 2.2M € |
| 16/17 | Gaku Shibasaki | ŚP | CD Tenerife | Transfer | — | 2M € |
| 18/19 | Mu Kanazaki | ŚN | Sagan Tosu | Transfer | — | 2M € |
| 18/19 | Daigo Nishi | PO | Vissel Kobe | Transfer | — | 1.7M € |
| 22/23 | Kento Misao | DP | Santa Clara | Transfer | — | 1.6M € |
| 23/24 | Diego Pituca | ŚP | Santos | Transfer | — | 1.6M € |
| 06/07 | Mitsuo Ogasawara | ŚP | Messina Peloro | Wypożyczenie | — | 1.5M € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Kashima Antlers |
| 🏳️ | Kraj | Japonia |
| 🏆 | Liga | J1 League |
| 📊 | Dywizja | J1 League |
| 👥 | Zawodnicy | 17 |
| 💰 | Wartość składu | 13.3M € |