Budafoki MTE
🏳️ Hungary 🏆 Nemzeti Bajnokság II.
14
Zawodników
Nemzeti Bajnokság...
Dywizja
🧤 Bramkarze (2)
🛡️ Obrońcy (4)
Obrońca
· Hungary · 34 lat
100k €
Obrońca
· Hungary · 34 lat
50k €
Obrońca
· Hungary · 34 lat
50k €
Obrońca
· Hungary · 26 lat
50k €
🎯 Pomocnicy (4)
Pomocnik
· Hungary · 23 lat
100k €
Pomocnik
· Hungary · 27 lat
50k €
Pomocnik
· Hungary · 25 lat
25k €
Pomocnik
· Hungary · 30 lat
25k €
⚡ Napastnicy (4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dávid Kovács | 9 | 272 | 80 | 33 |
| 2 | Sebestyén Ihrig-Farkas | 5 | 116 | 25 | 15 |
| 3 | Péter Beke | 1 | 38 | 21 | 6 |
| 4 | Péter Pölöskei | 3 | 68 | 20 | 6 |
| 5 | Máté Szabó | 3 | 55 | 15 | 4 |
| 6 | Kornél Kulcsár | 3 | 76 | 11 | 19 |
| 7 | Alen Skribek | 2 | 41 | 11 | 1 |
| 8 | Ákos Zuigéber | 2 | 62 | 9 | 6 |
| 9 | Levente Szabó | 1 | 21 | 6 | 2 |
| 10 | Bence Elek | 2 | 66 | 6 | 2 |
| 11 | Dominik Fótyik | 2 | 69 | 6 | 0 |
| 12 | István Soltész | 3 | 98 | 6 | 0 |
| 13 | Gergő Vaszicsku | 4 | 98 | 5 | 5 |
| 14 | Róbert Rétyi | 1 | 30 | 5 | 5 |
| 15 | Dominik Sztojka | 1 | 27 | 5 | 2 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dávid Kovács | 10 | 287 | 80 |
| 2 | Andor Margitics | 7 | 220 | 2 |
| 3 | Máté Fekete | 10 | 187 | 4 |
| 4 | Gergő Vaszicsku | 8 | 170 | 5 |
| 5 | Miklós Micsinai | 5 | 150 | 3 |
| 6 | András Horváth | 5 | 143 | 0 |
| 7 | Olivér Kalmár | 4 | 137 | 4 |
| 8 | Attila Filkor | 6 | 128 | 2 |
| 9 | Sebestyén Ihrig-Farkas | 6 | 126 | 25 |
| 10 | István Soltész | 5 | 126 | 6 |
| 11 | Donát Horgosi | 5 | 124 | 1 |
| 12 | Kornél Khiesz | 6 | 112 | 3 |
| 13 | Botond Nándori | 5 | 111 | 1 |
| 14 | Henrik Kirják | 4 | 111 | 2 |
| 15 | András Csonka | 4 | 107 | 2 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18/19 | Dávid Kovács | NB II. | 16 | 36 |
| 2 | 22/23 | Péter Beke | NB II. | 15 | 33 |
| 3 | 19/20 | Dávid Kovács | NB II. | 15 | 26 |
| 4 | 20/21 | Dávid Kovács | NB I. | 11 | 33 |
| 5 | 17/18 | Péter Pölöskei | NB II. | 10 | 30 |
📅 Historia per sezon
Przychodzący (2)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | András Hársfalvi | BR | Gyirmót FC | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | — | — | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 125k € |
Odchodzący (4)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | — | — | Kisvárda | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Márton Lorentz | ŚO | Csákvár | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | Olivér Kalmár | LO | Szeged | Transfer | — | 100k € |
| 25/26 | Bence Elek | ŚN | III. Kerület | Transfer | — | 50k € |
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | Bence Kocsis | OP | Paksi FC | Wypożyczenie | — | 275k € |
| 20/21 | — | — | Fehérvár | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 22/23 | — | — | Diósgyőr | Transfer | — | 250k € |
| 16/17 | Tamás Grúz | ŚO | Vasas FC | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Levente Szabó | ŚN | Fehérvár | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 20/21 | András Csonka | DP | Ferencváros | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 22/23 | Patrik Tischler | ŚN | Debrecen | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | András Hársfalvi | BR | Gyirmót FC | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Kornél Kulcsár | OP | ETO FC Győr | Transfer | — | 175k € |
| 19/20 | Richárd Zsolnai | ŚN | Diósgyőr | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 21/22 | Dániel Szalai | PS | Zalaegerszeg | Transfer | — | 175k € |
| 20/21 | Márk Jagodics | ŚO | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 21/22 | Donát Horgosi | ŚO | Szolnok | Transfer | — | 150k € |
| 24/25 | — | — | Honvéd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 18/19 | Gergő Gohér | LO | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 22/23 | Balázs Bakti | OP | Puskás AFC | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 21/22 | Márk Jagodics | ŚO | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | Márton Lorentz | ŚO | Paksi FC II | Transfer | — | 150k € |
| 20/21 | — | — | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 18/19 | — | — | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 17/18 | Dusan Vasiljevic | OP | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Danijel Romic | ŚO | Haladás | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | — | — | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 22/23 | Bence Gundel-Takács | BR | Fehérvár | Transfer | — | 150k € |
| 15/16 | Andor Margitics | PO | Puskás AFC | Transfer | — | 150k € |
| 18/19 | Bence Mervó | ŚN | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Balázs Bese | BR | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 24/25 | Ákos Zuigéber | PS | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 21/22 | Ákos Zuigéber | PS | MTK Budapest | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 21/22 | Máté Kotula | LO | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 16/17 | Péter Pölöskei | ŚN | Nyíregyháza | Transfer | — | 150k € |
| 17/18 | Attila Filkor | ŚP | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Krisztián Adorján | OP | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Dávid László | LS | Honvéd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 22/23 | András Csonka | DP | Ferencváros | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 21/22 | András Csonka | DP | Ferencváros | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 20/21 | Attila Lőrinczy | OP | Soroksár | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | Sinan Medgyes | LO | Budaörs | Transfer | — | 125k € |
| 17/18 | Csaba Somogyi | BR | Honvéd | Transfer | — | 125k € |
| 15/16 | — | — | Gyöngyös | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | — | — | Puskás AFC | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 21/22 | Dominik Fótyik | ŚO | Kazincbarcika | Transfer | — | 125k € |
| 16/17 | Gergő Vaszicsku | ŚO | Puskás AFC | Transfer | — | 125k € |
| 18/19 | Martin Króner | ŚO | Zalaegerszeg | Transfer | — | 125k € |
| 16/17 | — | — | Szeged | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | — | — | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 125k € |
| 24/25 | Dominik Sztojka | ŚP | Vasas FC | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 18/19 | Dániel Póser | BR | Vasas FC | Transfer | — | 100k € |
| 20/21 | Márió Zeke | LO | Fehérvár | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 21/22 | Marcell Papp | LS | Fehérvár | Transfer | — | 100k € |
Sprzedaże (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/22 | — | — | Diósgyőr | Transfer | — | 275k € |
| 21/22 | Sebestyén Ihrig-Farkas | OP | Vasas FC | Transfer | — | 275k € |
| 23/24 | Péter Beke | ŚN | Paksi FC | Transfer | — | 250k € |
| 21/22 | Sinan Medgyes | LO | Paksi FC | Transfer | — | 225k € |
| 21/22 | Dániel Póser | BR | Diósgyőr | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | — | — | Kisvárda | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Danijel Romic | ŚO | Haladás | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Kornél Kulcsár | OP | ETO FC Győr | Transfer | — | 200k € |
| 16/17 | — | — | Voyage SE | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Attila Lőrinczy | OP | Soroksár | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Máté Szabó | LS | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | Krisztián Adorján | OP | Honvéd | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | István Soltész | ŚP | Zalaegerszeg | Transfer | — | 150k € |
| 24/25 | Bence Gundel-Takács | BR | Zalaegerszeg | Transfer | — | 150k € |
| 15/16 | — | — | Csákvár | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Dániel Szalai | PS | Békéscsaba | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | Márton Lorentz | ŚO | Csákvár | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Kornél Kulcsár | OP | Kozármisleny | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Miklós Micsinai | ŚP | Szeged | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | Gergő Gohér | LO | Gyöngyös | Transfer | — | 125k € |
| 23/24 | Márk Jagodics | ŚO | Haladás | Transfer | — | 125k € |
| 16/17 | Gábor Urbán | ŚN | Monor SE | Transfer | — | 100k € |
| 25/26 | Olivér Kalmár | LO | Szeged | Transfer | — | 100k € |
| 17/18 | Tamás Grúz | ŚO | III. Kerület | Transfer | — | 100k € |
| 16/17 | Máté Skriba | OP | FC Ajka | Transfer | — | 100k € |
| 22/23 | Marcell Papp | LS | Diósgyőr | Transfer | — | 100k € |
| 18/19 | Csaba Somogyi | BR | Mosonmagyaróvár | Transfer | — | 100k € |
| 20/21 | Balázs Opavszky | ŚO | III. Kerület | Transfer | — | 100k € |
| 20/21 | Bence Mervó | ŚN | Szentlőrinc SE | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 20/21 | Martin Króner | ŚO | Pécsi MFC | Transfer | — | 100k € |
| 21/22 | Bence Mervó | ŚN | Szentlőrinc SE | Wypożyczenie | — | 100k € |
| 20/21 | Henrik Kirják | LO | Gyirmót FC | Transfer | — | 100k € |
| 23/24 | István Oroszi | BR | Kozármisleny | Transfer | — | 75k € |
| 20/21 | — | — | Budaörs | Transfer | — | 75k € |
| 22/23 | Danijel Romic | ŚO | Purkersdorf | Transfer | — | 75k € |
| 19/20 | — | — | Szabadkikötő | Transfer | — | 75k € |
| 16/17 | Dávid Pesti | LO | Rákospalota | Transfer | — | 75k € |
| 19/20 | Péter Pölöskei | ŚN | Soroksár | Transfer | — | 75k € |
| 18/19 | — | — | Paksi FC | Transfer | — | 75k € |
| 23/24 | — | — | Eger SE | Transfer | — | 75k € |
| 23/24 | Ronald Takács | LS | Gyirmót FC | Transfer | — | 75k € |
| 23/24 | Patrik Tischler | ŚN | Without Club | Transfer | — | 50k € |
| 19/20 | — | — | Mohács | Transfer | — | 50k € |
| 25/26 | Bence Elek | ŚN | III. Kerület | Transfer | — | 50k € |
| 24/25 | — | — | Siegendorf | Transfer | — | 50k € |
| 23/24 | Andor Margitics | PO | Retired | Transfer | — | 50k € |
| 19/20 | Imre Vankó | LS | Szeged | Transfer | — | 50k € |
| 21/22 | Kornél Khiesz | ŚO | Balatonfüredi FC | Transfer | — | 50k € |
| 22/23 | Bence Mervó | ŚN | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 50k € |
| 18/19 | — | — | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 50k € |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | Bence Kocsis | OP | Paksi FC | Wypożyczenie | — | 275k € |
| 20/21 | — | — | Fehérvár | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 22/23 | — | — | Diósgyőr | Transfer | — | 250k € |
| 16/17 | Tamás Grúz | ŚO | Vasas FC | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Levente Szabó | ŚN | Fehérvár | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 20/21 | András Csonka | DP | Ferencváros | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 22/23 | Patrik Tischler | ŚN | Debrecen | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | András Hársfalvi | BR | Gyirmót FC | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Kornél Kulcsár | OP | ETO FC Győr | Transfer | — | 175k € |
| 19/20 | Richárd Zsolnai | ŚN | Diósgyőr | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 21/22 | Dániel Szalai | PS | Zalaegerszeg | Transfer | — | 175k € |
| 20/21 | Márk Jagodics | ŚO | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 175k € |
| 21/22 | Donát Horgosi | ŚO | Szolnok | Transfer | — | 150k € |
| 24/25 | — | — | Honvéd | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 18/19 | Gergő Gohér | LO | Without Club | Transfer | — | 150k € |
| 22/23 | Balázs Bakti | OP | Puskás AFC | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 21/22 | Márk Jagodics | ŚO | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | Márton Lorentz | ŚO | Paksi FC II | Transfer | — | 150k € |
| 20/21 | — | — | Mezőkövesd | Transfer | — | 150k € |
| 18/19 | — | — | Mezőkövesd | Wypożyczenie | — | 150k € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21/22 | — | — | Diósgyőr | Transfer | — | 275k € |
| 21/22 | Sebestyén Ihrig-Farkas | OP | Vasas FC | Transfer | — | 275k € |
| 23/24 | Péter Beke | ŚN | Paksi FC | Transfer | — | 250k € |
| 21/22 | Sinan Medgyes | LO | Paksi FC | Transfer | — | 225k € |
| 21/22 | Dániel Póser | BR | Diósgyőr | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | — | — | Kisvárda | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Danijel Romic | ŚO | Haladás | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Kornél Kulcsár | OP | ETO FC Győr | Transfer | — | 200k € |
| 16/17 | — | — | Voyage SE | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Attila Lőrinczy | OP | Soroksár | Transfer | — | 150k € |
| 21/22 | Máté Szabó | LS | Szentlőrinc SE | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | Krisztián Adorján | OP | Honvéd | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | István Soltész | ŚP | Zalaegerszeg | Transfer | — | 150k € |
| 24/25 | Bence Gundel-Takács | BR | Zalaegerszeg | Transfer | — | 150k € |
| 15/16 | — | — | Csákvár | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Dániel Szalai | PS | Békéscsaba | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | Márton Lorentz | ŚO | Csákvár | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Kornél Kulcsár | OP | Kozármisleny | Transfer | — | 125k € |
| 22/23 | Miklós Micsinai | ŚP | Szeged | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | Gergő Gohér | LO | Gyöngyös | Transfer | — | 125k € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Budafoki MTE |
| 🏳️ | Kraj | Hungary |
| 🏆 | Liga | Nemzeti Bajnokság II. |
| 📊 | Dywizja | Nemzeti Bajnokság II. |
| 👥 | Zawodnicy | 14 |