Al-Shahania SC
🏳️ Qatar 🏆 Qatar Stars League 💰 5.2M € (skład)
11
Zawodników
5.2M €
Wartość składu
Qatar Stars League
Dywizja
🛡️ Obrońcy (4)
Obrońca
· Netherlands · 31 lat
1M €
Obrońca
· Spain · 34 lat
500k €
Obrońca
· Spain Morocco · 23 lat
400k €
Obrońca
· Portugal · 31 lat
300k €
🎯 Pomocnicy (4)
Pomocnik
· Belgium Italy · 26 lat
1M €
Pomocnik
· Spain · 25 lat
800k €
Pomocnik
· Qatar · 31 lat
125k €
Pomocnik
· Bahrain · 35 lat
75k €
⚡ Napastnicy (3)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alhassan Koroma | 2 | 36 | 12 | 10 |
| 2 | Fahad Khalfan | 2 | 36 | 11 | 1 |
| 3 | Francesco Antonucci | 2 | 34 | 7 | 20 |
| 4 | Diego Maurício | 1 | 6 | 6 | 0 |
| 5 | Masoud Shojaei | 1 | 24 | 5 | 0 |
| 6 | Sultan Bakhit | 2 | 27 | 4 | 0 |
| 7 | Nigel de Jong | 2 | 12 | 4 | 0 |
| 8 | Mohammad Sayyar | 1 | 23 | 3 | 0 |
| 9 | Sven van Beek | 1 | 23 | 3 | 2 |
| 10 | Ousmane Coulibaly | 1 | 15 | 2 | 1 |
| 11 | Rebin Sulaka | 1 | 7 | 2 | 0 |
| 12 | Niall Mason | 2 | 27 | 2 | 0 |
| 13 | Simo | 2 | 21 | 2 | 1 |
| 14 | Nabeel Anwar | 1 | 21 | 1 | 3 |
| 15 | Ali Fereydoon | 1 | 15 | 1 | 2 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Álvaro Mejía | 4 | 94 | 0 |
| 2 | Mohammad Sayyar | 4 | 75 | 3 |
| 3 | Ali Al-Amri | 3 | 56 | 0 |
| 4 | Alhassan Koroma | 3 | 45 | 12 |
| 5 | Francesco Antonucci | 3 | 42 | 7 |
| 6 | Simo | 3 | 42 | 2 |
| 7 | Fahad Khalfan | 2 | 37 | 11 |
| 8 | Sultan Bakhit | 3 | 35 | 4 |
| 9 | Nigel de Jong | 2 | 35 | 4 |
| 10 | Amer Al-Amri | 2 | 32 | 0 |
| 11 | Niall Mason | 2 | 32 | 2 |
| 12 | Abdullah Al-Feyhani | 5 | 31 | 1 |
| 13 | Anas El-Fadil | 2 | 31 | 0 |
| 14 | Sven van Beek | 2 | 28 | 3 |
| 15 | Masoud Shojaei | 1 | 24 | 5 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16/17 | Fahad Khalfan | Stars League | 7 | 26 |
| 2 | 23/24 | Alhassan Koroma | Qatari Second Division | 7 | 14 |
| 3 | 21/22 | Diego Maurício | Qatari Second Division | 6 | 6 |
| 4 | 23/24 | Francesco Antonucci | Qatari Second Division | 5 | 14 |
| 5 | 14/15 | Masoud Shojaei | Stars League | 5 | 24 |
📅 Historia per sezon
Przychodzący (8)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Álvaro Sanz | DP | Racing Ferrol | Transfer | — | 800k € |
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 25/26 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 350k € |
| 25/26 | Artur Jorge | ŚO | Farense | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Ibrahim Nasser Kala | PS | Al-Arabi SC | Transfer | — | 175k € |
| 25/26 | Ali Said Al-Muhannadi | LS | Al-Shamal SC | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 25/26 | — | — | Al-Rayyan | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | Omar Al-Emadi | DP | Qatar SC | Transfer | — | 125k € |
Odchodzący (2)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Transfer | — | 400k € |
| 25/26 | Ali Al-Amri | ŚP | Al-Sailiya SC | Transfer | — | 225k € |
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | — | — | Heerenveen | Transfer | 380k € | 1.5M € |
| 19/20 | — | — | Al-Ahed | Transfer | — | 1.5M € |
| 24/25 | Sven van Beek | ŚO | Heerenveen | Transfer | 120k € | 1.5M € |
| 14/15 | Masoud Shojaei | OP | UD Las Palmas | Transfer | — | 1.2M € |
| 18/19 | — | — | Without Club | Transfer | — | 1M € |
| 15/16 | — | — | Hibernian FC | Transfer | — | 900k € |
| 25/26 | Álvaro Sanz | DP | Racing Ferrol | Transfer | — | 800k € |
| 19/20 | Nigel de Jong | DP | Al-Ahli SC | Transfer | — | 750k € |
| 23/24 | Marc Muniesa | ŚO | Lyngby BK | Transfer | — | 700k € |
| 15/16 | Andrija Kaludjerovic | ŚN | Brisbane Roar | Transfer | — | 600k € |
| 14/15 | Álvaro Mejía | ŚO | Ergotelis | Transfer | — | 500k € |
| 21/22 | Diego Maurício | ŚN | Odisha FC | Transfer | — | 425k € |
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 20/21 | — | — | FC Dinamo | Transfer | — | 400k € |
| 21/22 | — | — | PT Prachuap FC | Transfer | — | 350k € |
| 25/26 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 350k € |
| 25/26 | Artur Jorge | ŚO | Farense | Transfer | — | 300k € |
| 20/21 | Alexander Michel | ŚO | Al-Khor SC | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Alhassan Koroma | LS | R. B. Linense | Transfer | 60k € | 300k € |
| 18/19 | Rebin Sulaka | ŚO | Al-Khor SC | Transfer | — | 275k € |
| 19/20 | Ali Fereydoon | ŚN | Al-Shamal SC | Wypożyczenie | — | 275k € |
| 24/25 | — | — | Al-Duhail SC | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 24/25 | Nasser Al-Ahrak | ŚP | Al-Gharafa | Wypożyczenie | — | 250k € |
| 22/23 | Ousmane Coulibaly | PO | Al-Wakrah SC | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Ibrahim Nasser Kala | PS | Al-Arabi SC | Transfer | — | 175k € |
| 24/25 | Ali Saoudi | ŚO | Qatar SC | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 24/25 | — | — | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 24/25 | — | — | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 150k € |
| 16/17 | — | — | Al-Ahli SC | Transfer | 150k € | 25k € |
| 22/23 | Niall Mason | ŚO | Lusail SC | Transfer | — | 150k € |
| 25/26 | Ali Said Al-Muhannadi | LS | Al-Shamal SC | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 24/25 | — | — | Al-Duhail SC | Wypożyczenie | — | 125k € |
| 25/26 | — | — | Al-Rayyan | Transfer | — | 125k € |
| 25/26 | Omar Al-Emadi | DP | Qatar SC | Transfer | — | 125k € |
| 24/25 | Saif Hassan Al-Mohanadi | DP | Muaither SC | Transfer | — | 125k € |
| 15/16 | Nabeel Anwar | ŚP | Al-Kharaitiyat | Transfer | — | 100k € |
| 18/19 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 75k € |
| 14/15 | Fahad Khalfan | ŚN | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 75k € |
| 19/20 | — | — | Al-Duhail SC | Wypożyczenie | — | 75k € |
| 18/19 | — | — | Al-Khor SC | Transfer | — | 75k € |
| 18/19 | Sultan Bakhit | OP | Al-Rayyan | Transfer | — | 75k € |
| 18/19 | — | — | Al-Khor SC | Transfer | — | 50k € |
| 21/22 | Sultan Bakhit | OP | Al-Rayyan | Transfer | — | 50k € |
| 16/17 | Abdulrahman Anad | ŚP | Al-Rayyan | Transfer | — | 50k € |
| 18/19 | — | — | Al-Sadd | Wypożyczenie | — | 50k € |
| 24/25 | Mohammad Sayyar | DP | Al-Arabi SC | Transfer | — | 50k € |
| 14/15 | Mohammad Sayyar | DP | Al-Gharafa | Transfer | — | 50k € |
| 16/17 | Fahad Khalfan | ŚN | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 50k € |
| 19/20 | Saleh Al-Yahri | ŚO | Al-Markhiya SC | Wypożyczenie | — | 50k € |
| 16/17 | — | — | Umm Salal SC | Transfer | — | 50k € |
Sprzedaże (44)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/16 | Masoud Shojaei | OP | Al-Gharafa | Transfer | — | 1.2M € |
| 20/21 | — | — | Al-Ahli SC | Transfer | — | 1M € |
| 16/17 | — | — | Without Club | Transfer | — | 750k € |
| 15/16 | Andrija Kaludjerovic | ŚN | Rad | Transfer | — | 600k € |
| 20/21 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 475k € |
| 21/22 | Diego Maurício | ŚN | Mumbai City | Transfer | — | 425k € |
| 21/22 | Nigel de Jong | DP | Retired | Transfer | — | 400k € |
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Transfer | — | 400k € |
| 22/23 | Alexander Michel | ŚO | AFC Eskilstuna | Transfer | — | 375k € |
| 21/22 | — | — | Without Club | Transfer | — | 350k € |
| 19/20 | Rebin Sulaka | ŚO | Radnicki Nis | Transfer | — | 275k € |
| 21/22 | — | — | Concordia | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Ali Al-Amri | ŚP | Al-Sailiya SC | Transfer | — | 225k € |
| 24/25 | — | — | FC U Craiova | Transfer | — | 200k € |
| 20/21 | — | — | Al-Sailiya SC | Transfer | — | 125k € |
| 24/25 | Saif Hassan Al-Mohanadi | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | Álvaro Mejía | ŚO | Retired | Transfer | — | 100k € |
| 19/20 | Sultan Bakhit | OP | Al-Rayyan | Transfer | — | 100k € |
| 20/21 | Anas El-Fadil | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 75k € |
| 17/18 | Mohammad Sayyar | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 75k € |
| 17/18 | Abdulrahman Anad | ŚP | Al-Arabi SC | Transfer | — | 50k € |
| 19/20 | — | — | Retired | Transfer | — | 50k € |
| 22/23 | Sultan Bakhit | OP | Al-Markhiya SC | Transfer | — | 50k € |
| 17/18 | — | — | Al-Khor SC | Transfer | — | 50k € |
| 19/20 | — | — | Muaither SC | Transfer | — | 50k € |
| 21/22 | — | — | Al-Mesaimeer | Transfer | — | 25k € |
| 18/19 | Sultan Saleh | BR | Unknown | Transfer | — | 25k € |
| 16/17 | — | — | Al-Kharaitiyat | Transfer | — | 25k € |
| 20/21 | Jameel Al-Yahmadi | PS | Al-Markhiya SC | Transfer | — | — |
| 22/23 | Rajab Hamza | BR | Retired | Transfer | — | — |
| 24/25 | Mohamed Aiman Zahid | ŚO | Without Club | Transfer | — | — |
| 18/19 | Nabeel Anwar | ŚP | Retired | Transfer | — | — |
| 20/21 | — | — | Unknown | Transfer | — | — |
| 23/24 | Abdullah Al-Feyhani | LS | Without Club | Transfer | — | — |
| 16/17 | Amer Al-Amri | BR | Al-Sailiya SC | Transfer | — | — |
| 24/25 | Niall Mason | ŚO | Muaither SC | Transfer | — | — |
| 15/16 | Mahmoud Attia | LS | Al-Sailiya SC | Transfer | — | — |
| 22/23 | — | — | Al-Markhiya SC | Transfer | — | — |
| 24/25 | Barakat Hashem | ŚO | Without Club | Transfer | — | — |
| 23/24 | Ousmane Coulibaly | PO | Without Club | Transfer | — | — |
| 24/25 | — | — | Retired | Transfer | — | — |
| 19/20 | Amer Al-Amri | BR | Unknown | Transfer | — | — |
| 23/24 | Hamzah Yaser | ŚO | Al-Sailiya SC | Transfer | — | — |
| 14/15 | Khalid Radwan | ŚO | Lekhwiya SC | Transfer | — | — |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | — | — | Heerenveen | Transfer | 380k € | 1.5M € |
| 16/17 | — | — | Al-Ahli SC | Transfer | 150k € | 25k € |
| 24/25 | Sven van Beek | ŚO | Heerenveen | Transfer | 120k € | 1.5M € |
| 23/24 | Alhassan Koroma | LS | R. B. Linense | Transfer | 60k € | 300k € |
| 19/20 | — | — | Al-Ahed | Transfer | — | 1.5M € |
| 14/15 | Masoud Shojaei | OP | UD Las Palmas | Transfer | — | 1.2M € |
| 18/19 | — | — | Without Club | Transfer | — | 1M € |
| 15/16 | — | — | Hibernian FC | Transfer | — | 900k € |
| 25/26 | Álvaro Sanz | DP | Racing Ferrol | Transfer | — | 800k € |
| 19/20 | Nigel de Jong | DP | Al-Ahli SC | Transfer | — | 750k € |
| 23/24 | Marc Muniesa | ŚO | Lyngby BK | Transfer | — | 700k € |
| 15/16 | Andrija Kaludjerovic | ŚN | Brisbane Roar | Transfer | — | 600k € |
| 14/15 | Álvaro Mejía | ŚO | Ergotelis | Transfer | — | 500k € |
| 21/22 | Diego Maurício | ŚN | Odisha FC | Transfer | — | 425k € |
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 20/21 | — | — | FC Dinamo | Transfer | — | 400k € |
| 21/22 | — | — | PT Prachuap FC | Transfer | — | 350k € |
| 25/26 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 350k € |
| 25/26 | Artur Jorge | ŚO | Farense | Transfer | — | 300k € |
| 20/21 | Alexander Michel | ŚO | Al-Khor SC | Transfer | — | 300k € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/16 | Masoud Shojaei | OP | Al-Gharafa | Transfer | — | 1.2M € |
| 20/21 | — | — | Al-Ahli SC | Transfer | — | 1M € |
| 16/17 | — | — | Without Club | Transfer | — | 750k € |
| 15/16 | Andrija Kaludjerovic | ŚN | Rad | Transfer | — | 600k € |
| 20/21 | — | — | Al-Duhail SC | Transfer | — | 475k € |
| 21/22 | Diego Maurício | ŚN | Mumbai City | Transfer | — | 425k € |
| 21/22 | Nigel de Jong | DP | Retired | Transfer | — | 400k € |
| 25/26 | Simo | PO | Al-Rayyan | Transfer | — | 400k € |
| 22/23 | Alexander Michel | ŚO | AFC Eskilstuna | Transfer | — | 375k € |
| 21/22 | — | — | Without Club | Transfer | — | 350k € |
| 19/20 | Rebin Sulaka | ŚO | Radnicki Nis | Transfer | — | 275k € |
| 21/22 | — | — | Concordia | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Ali Al-Amri | ŚP | Al-Sailiya SC | Transfer | — | 225k € |
| 24/25 | — | — | FC U Craiova | Transfer | — | 200k € |
| 20/21 | — | — | Al-Sailiya SC | Transfer | — | 125k € |
| 24/25 | Saif Hassan Al-Mohanadi | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 125k € |
| 20/21 | Álvaro Mejía | ŚO | Retired | Transfer | — | 100k € |
| 19/20 | Sultan Bakhit | OP | Al-Rayyan | Transfer | — | 100k € |
| 20/21 | Anas El-Fadil | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 75k € |
| 17/18 | Mohammad Sayyar | DP | Al-Khor SC | Transfer | — | 75k € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Al-Shahania SC |
| 🏳️ | Kraj | Qatar |
| 🏆 | Liga | Qatar Stars League |
| 📊 | Dywizja | Qatar Stars League |
| 👥 | Zawodnicy | 11 |
| 💰 | Wartość składu | 5.2M € |