AC Bra
🏳️ Włochy 🏆 Serie C - Girone B 💰 2.7M € (skład)
Serie C - Girone B
Dywizja
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(7)
🎯 Pomocnicy
(7)
⚡ Napastnicy
(4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Ricardo Horta |
10 |
393 |
140 |
71 |
| 2 |
Juraj Halenar |
10 |
269 |
95 |
37 |
| 3 |
Bård Finne |
9 |
202 |
90 |
35 |
| 4 |
Andy Cook |
6 |
182 |
87 |
23 |
| 5 |
Dean Windass |
7 |
231 |
84 |
16 |
| 6 |
Ismaël El Omari |
5 |
105 |
81 |
0 |
| 7 |
Domi Kumbela |
9 |
230 |
80 |
24 |
| 8 |
Anselmo Ramon |
5 |
184 |
69 |
17 |
| 9 |
Lincom |
6 |
177 |
67 |
5 |
| 10 |
David Strelec |
6 |
152 |
66 |
27 |
| 11 |
Paulinho |
4 |
147 |
63 |
23 |
| 12 |
Andraz Sporar |
4 |
98 |
63 |
17 |
| 13 |
Ytalo |
5 |
183 |
59 |
20 |
| 14 |
Wilson Eduardo |
6 |
199 |
57 |
25 |
| 15 |
Aune Heggebø |
7 |
146 |
53 |
14 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Matheus |
11 |
473 |
0 |
| 2 |
Tiago Sá |
13 |
446 |
0 |
| 3 |
Ricardo Horta |
10 |
440 |
140 |
| 4 |
Quim |
11 |
380 |
0 |
| 5 |
David Wetherall |
9 |
330 |
20 |
| 6 |
Leandro Camilo |
9 |
328 |
12 |
| 7 |
Deniz Dogan |
11 |
325 |
20 |
| 8 |
Damir Vrancic |
15 |
322 |
49 |
| 9 |
Aderlan |
7 |
320 |
9 |
| 10 |
Mirko Boland |
10 |
318 |
29 |
| 11 |
Cleiton |
6 |
318 |
0 |
| 12 |
Jasmin Fejzic |
10 |
315 |
0 |
| 13 |
Azar Karadas |
19 |
310 |
39 |
| 14 |
Cristóbal Márquez |
8 |
310 |
16 |
| 15 |
Mark Bower |
10 |
305 |
13 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
15/16 |
Carlo Ferrario |
Serie D - A |
32 |
35 |
| 2 |
21/22 |
Ismaël El Omari |
2de Nat ACFF |
28 |
28 |
| 3 |
22/23 |
Andy Cook |
League Two |
28 |
46 |
| 4 |
04/05 |
Dean Windass |
League One |
27 |
41 |
| 5 |
04/05 |
Ahmet Kuru |
Regionalliga Nord |
24 |
36 |
📅 Historia per sezon
25/26
60 graczy · 123G · 1307M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1ste Nationale ACFF |
17 |
43 |
8 |
2 |
| 2. Bundesliga |
25 |
80 |
5 |
3 |
| 2de Nationale ACFF |
5 |
10 |
1 |
0 |
| 2.Division |
2 |
3 |
0 |
0 |
| 3de Nationale VV A |
1 |
2 |
0 |
0 |
| CFL |
3 |
12 |
0 |
2 |
| Champions League Qu. |
34 |
85 |
7 |
3 |
| ChNL |
5 |
32 |
3 |
4 |
| Coppa Serie C |
14 |
14 |
1 |
0 |
| CP - Série A |
6 |
9 |
1 |
0 |
| CP - Série C |
3 |
9 |
0 |
0 |
| Croky Cup |
15 |
27 |
4 |
0 |
| DFB-Pokal |
20 |
20 |
4 |
3 |
| EFL Cup |
22 |
39 |
5 |
3 |
| EFL Trophy |
18 |
18 |
2 |
2 |
| Europa League Qualifying |
60 |
234 |
23 |
16 |
| Gibraltar Football League |
1 |
3 |
3 |
2 |
| II. Liga |
7 |
37 |
2 |
2 |
| League One |
22 |
127 |
11 |
5 |
| Liga 2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Liga 3 |
34 |
91 |
4 |
3 |
| Liga Portugal |
23 |
77 |
10 |
6 |
| Liga Revelação |
3 |
6 |
0 |
1 |
| LL Weser-Ems |
1 |
6 |
0 |
0 |
| Lowland League |
1 |
9 |
3 |
2 |
| MOL Cup |
4 |
5 |
0 |
0 |
| National League |
19 |
132 |
7 |
4 |
| Niké Liga |
13 |
54 |
9 |
2 |
| OL Niedersachsen |
5 |
8 |
0 |
1 |
| Prva Liga |
5 |
28 |
7 |
4 |
| Prva NL |
3 |
11 |
0 |
0 |
| Russian Cup |
1 |
1 |
0 |
1 |
| Segunda Federación - Gr. V |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Serie C - B |
19 |
47 |
3 |
2 |
| Svenska Cupen |
3 |
3 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
16 |
16 |
0 |
0 |
24/25
106 graczy · 940G · 12047M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1N ACFF PRO PO |
14 |
107 |
8 |
0 |
| 1ste NAT ACFF REL PO |
15 |
100 |
15 |
0 |
| 1ste Nationale ACFF |
33 |
433 |
35 |
0 |
| 2. Bundesliga |
30 |
661 |
37 |
31 |
| 2de Nat. VV A |
4 |
113 |
20 |
0 |
| Allianz Cup |
25 |
40 |
2 |
2 |
| CAF Confederation Cup |
1 |
8 |
0 |
0 |
| Campeonato Alagoano |
30 |
220 |
21 |
4 |
| Campeonato Brasiliense |
28 |
234 |
13 |
0 |
| Campeonato Capixaba |
13 |
150 |
7 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
1 |
3 |
1 |
0 |
| Campeonato Paraense |
12 |
94 |
8 |
1 |
| Campeonato Paraibano |
9 |
80 |
8 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
6 |
43 |
4 |
0 |
| Campeonato Paulista |
29 |
282 |
14 |
12 |
| Campeonato Pernambucano |
17 |
179 |
8 |
0 |
| CBF Brasileiro U20 |
13 |
214 |
30 |
0 |
| CFL |
2 |
31 |
5 |
7 |
| Championship Group |
3 |
14 |
0 |
2 |
| Champions League |
11 |
71 |
4 |
0 |
| Champions League Qu. |
10 |
70 |
11 |
11 |
| Copa do Brasil |
106 |
313 |
14 |
7 |
| Copa do Nordeste |
31 |
146 |
11 |
8 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
14 |
14 |
1 |
1 |
| Copa Verde |
28 |
91 |
5 |
0 |
| Copinha |
15 |
61 |
12 |
4 |
| Coppa Serie D |
9 |
13 |
0 |
0 |
| Coupe de France |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Croky Cup |
12 |
29 |
2 |
0 |
| DFB-Pokal |
20 |
20 |
1 |
1 |
| EFL Cup |
19 |
19 |
1 |
0 |
| EFL Trophy |
28 |
123 |
13 |
10 |
| Eliteserien |
28 |
363 |
35 |
30 |
| Europa League |
32 |
184 |
8 |
5 |
| Europa League Qualifying |
29 |
132 |
12 |
12 |
| FA Cup |
34 |
57 |
2 |
3 |
| FAI Cup |
2 |
3 |
0 |
1 |
| Federal A - Fase Campeonato |
3 |
14 |
0 |
0 |
| First Division |
2 |
19 |
1 |
4 |
| Gibraltar Football League |
4 |
58 |
7 |
6 |
| League Two |
34 |
824 |
63 |
45 |
| Leinster Senior Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Liga 3 |
53 |
608 |
35 |
27 |
| Liga 3 - Relegation round |
47 |
334 |
20 |
16 |
| Liga Portugal |
38 |
664 |
53 |
44 |
| Liga Revelação |
21 |
185 |
15 |
9 |
| Lowland League |
2 |
29 |
7 |
0 |
| Meisterrunde |
7 |
27 |
4 |
3 |
| MOL Cup |
3 |
4 |
0 |
2 |
| MONACObet liga |
2 |
13 |
0 |
0 |
| National League |
12 |
276 |
32 |
17 |
| National League North |
10 |
290 |
44 |
28 |
| Niké Liga |
11 |
179 |
24 |
13 |
| Nike Liga - Champ. G. |
11 |
85 |
14 |
5 |
| NM-Cup |
26 |
58 |
10 |
4 |
| OL Niedersachsen |
9 |
87 |
9 |
12 |
| Pokal Slovenije |
6 |
16 |
0 |
1 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
11 |
86 |
12 |
8 |
| Primera Federación - Gr. II |
23 |
663 |
43 |
23 |
| Prva Liga |
6 |
110 |
5 |
5 |
| Prva NL |
6 |
105 |
8 |
11 |
| Re. Kategoria e Parë |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Relegation 2. Bundesliga |
21 |
40 |
4 |
1 |
| Revelação U23 - Qualif. round |
18 |
138 |
13 |
12 |
| Rock Cup |
3 |
8 |
2 |
0 |
| Série A |
36 |
474 |
27 |
18 |
| Série B |
39 |
558 |
25 |
16 |
| Série C |
29 |
253 |
4 |
0 |
| Série D |
32 |
359 |
24 |
0 |
| Serie D - A |
11 |
263 |
22 |
19 |
| SFA Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Slovnaft Cup |
14 |
57 |
7 |
4 |
| Superettan |
6 |
112 |
19 |
14 |
| Svenska Cupen |
9 |
18 |
2 |
0 |
| Taça de Portugal |
53 |
112 |
5 |
5 |
| Torneo Federal A |
2 |
30 |
1 |
0 |
| U19 Nachwuchsliga - Gr. E |
1 |
14 |
1 |
3 |
| U19 Nachwuchsliga - Liga B |
1 |
12 |
0 |
2 |
| UECL Qualifiers |
27 |
127 |
8 |
5 |
| UEFA Youth League |
8 |
16 |
2 |
0 |
23/24
98 graczy · 1056G · 14106M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1ste Nationale |
27 |
546 |
45 |
0 |
| 2. Bundesliga |
32 |
680 |
37 |
32 |
| 2de Nat ACFF |
17 |
345 |
33 |
0 |
| 2de Nat. VV A |
4 |
93 |
10 |
0 |
| 2.Division |
2 |
21 |
2 |
0 |
| 2 NAT PO Promotie |
11 |
22 |
6 |
0 |
| Allianz Cup |
28 |
80 |
6 |
5 |
| Campeonato Alagoano |
39 |
247 |
17 |
15 |
| Campeonato Gaúcho |
9 |
82 |
7 |
1 |
| Campeonato Paraense |
11 |
90 |
3 |
1 |
| Campeonato Paraibano |
8 |
57 |
8 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
13 |
96 |
6 |
2 |
| Campeonato Paulista |
37 |
267 |
13 |
12 |
| Campeonato Pernambucano |
13 |
120 |
4 |
1 |
| CBF Brasileiro U20 |
19 |
203 |
7 |
5 |
| Champions League |
26 |
138 |
6 |
5 |
| Champions League Qu. |
40 |
161 |
15 |
12 |
| Conference L. |
14 |
80 |
5 |
4 |
| Copa do Brasil |
98 |
283 |
16 |
9 |
| Copa do Nordeste |
31 |
180 |
12 |
6 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
27 |
82 |
2 |
0 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
10 |
18 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
35 |
228 |
16 |
11 |
| Copa Verde |
26 |
41 |
1 |
1 |
| Copinha |
24 |
95 |
17 |
7 |
| Coppa Serie D |
7 |
20 |
2 |
0 |
| DFB-Pokal |
20 |
20 |
1 |
0 |
| EFL Cup |
24 |
55 |
2 |
0 |
| EFL Trophy |
29 |
113 |
16 |
11 |
| Eliteliga Vorarlberg |
3 |
42 |
3 |
0 |
| Eliteserien |
31 |
575 |
53 |
47 |
| Europa League |
24 |
46 |
5 |
3 |
| Europa League Qualifying |
12 |
23 |
2 |
3 |
| FA Cup |
19 |
19 |
1 |
1 |
| First Division |
1 |
22 |
0 |
1 |
| FNL |
4 |
80 |
3 |
6 |
| Gauchão - Fase Final |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Kupa e Shqipërisë |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League Two |
30 |
780 |
57 |
40 |
| Leinster Senior Cup |
1 |
3 |
0 |
0 |
| Libertadores |
26 |
92 |
2 |
2 |
| Liga 2 |
3 |
23 |
2 |
1 |
| Liga 2 Play-Out |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Liga 3 |
52 |
646 |
49 |
23 |
| Liga 3 - Promotion |
47 |
505 |
32 |
14 |
| Liga Portugal |
32 |
680 |
70 |
50 |
| Liga Revelação |
27 |
252 |
16 |
9 |
| LL Braunschweig |
6 |
161 |
25 |
1 |
| Lowland League |
1 |
5 |
0 |
0 |
| MOL Cup |
3 |
6 |
1 |
0 |
| MONACObet liga |
6 |
13 |
3 |
1 |
| National 3 - Grp. C |
3 |
6 |
0 |
0 |
| National League North |
8 |
177 |
24 |
3 |
| National League South |
12 |
188 |
11 |
0 |
| NextGen Liga |
2 |
6 |
0 |
0 |
| Niké Liga |
16 |
224 |
23 |
17 |
| Nike Liga - Champ. G. |
9 |
67 |
5 |
5 |
| NL North Play-offs |
5 |
10 |
2 |
0 |
| NL South Play-offs |
4 |
12 |
4 |
1 |
| NM-Cup |
24 |
57 |
12 |
10 |
| Oddset Pokalen |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
25 |
46 |
4 |
3 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
23 |
216 |
30 |
21 |
| Primera Federación - Gr. I |
37 |
817 |
32 |
23 |
| Prva Liga |
4 |
100 |
2 |
13 |
| Prva NL |
10 |
133 |
4 |
3 |
| Revelação U23 - Qualif. round |
28 |
253 |
30 |
22 |
| Romanian Cup |
3 |
4 |
1 |
0 |
| Salzburger Liga |
1 |
14 |
6 |
0 |
| Série A |
50 |
872 |
44 |
32 |
| Série B |
40 |
845 |
37 |
25 |
| Série D |
49 |
690 |
47 |
0 |
| Serie D - A |
7 |
230 |
26 |
5 |
| Slovnaft Cup |
14 |
39 |
10 |
3 |
| Superettan |
8 |
186 |
18 |
2 |
| Svenska Cupen |
7 |
23 |
2 |
0 |
| Taça de Portugal |
48 |
114 |
14 |
7 |
| U19-BL N/NE |
1 |
22 |
2 |
1 |
| U-23 Cup Portugal |
24 |
110 |
7 |
6 |
| UECL Quali |
22 |
74 |
8 |
7 |
| UEFA Youth League |
22 |
119 |
12 |
9 |
| USL2 Playoffs |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Viareggio Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
22/23
103 graczy · 1111G · 14480M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. liga U19 |
1 |
4 |
0 |
0 |
| 1ste Nationale |
43 |
665 |
41 |
0 |
| 2. Bundesliga |
31 |
670 |
40 |
37 |
| 2de Nat ACFF |
27 |
510 |
68 |
0 |
| 2de Nat. VV A |
4 |
89 |
8 |
0 |
| 2.Division |
1 |
5 |
0 |
0 |
| 2.Division Relegation |
1 |
8 |
0 |
0 |
| 2 NAT PO Promotie |
14 |
14 |
0 |
0 |
| Allianz Cup |
29 |
80 |
6 |
5 |
| Brandenburgliga |
1 |
11 |
3 |
0 |
| Brandenburgpokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Campeonato Acreano |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Campeonato Alagoano |
42 |
247 |
24 |
4 |
| Campeonato Brasiliense |
32 |
290 |
26 |
0 |
| Campeonato Capixaba |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
13 |
105 |
5 |
1 |
| Campeonato Paraense |
8 |
58 |
4 |
0 |
| Campeonato Paraibano |
7 |
49 |
0 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
9 |
88 |
4 |
2 |
| Campeonato Paulista |
27 |
235 |
11 |
9 |
| Campeonato Pernambucano |
15 |
162 |
10 |
1 |
| CBF Brasileiro U20 |
19 |
98 |
4 |
0 |
| Champions League Qu. |
14 |
51 |
1 |
2 |
| Conference L. |
41 |
137 |
7 |
8 |
| Copa del Rey |
19 |
19 |
0 |
0 |
| Copa do Brasil |
103 |
227 |
14 |
7 |
| Copa do Nordeste |
29 |
181 |
6 |
4 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
23 |
23 |
0 |
0 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
32 |
165 |
23 |
16 |
| Copa Verde |
21 |
53 |
4 |
0 |
| Copinha |
23 |
110 |
14 |
7 |
| Coppa Serie D |
5 |
15 |
1 |
0 |
| Coupe de France |
3 |
3 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
24 |
40 |
5 |
5 |
| EFL Cup |
17 |
33 |
3 |
4 |
| EFL Trophy |
21 |
57 |
2 |
5 |
| Eliteserien |
35 |
552 |
54 |
40 |
| Europa League |
27 |
138 |
9 |
5 |
| Europa League Qualifying |
14 |
26 |
3 |
1 |
| FA Cup |
17 |
17 |
0 |
0 |
| FA Youth Cup |
3 |
3 |
0 |
0 |
| F:L RelegationPO |
6 |
11 |
0 |
0 |
| FNL |
6 |
92 |
2 |
4 |
| Fortuna Liga |
20 |
267 |
21 |
21 |
| Hrvatski nogometni kup |
4 |
6 |
3 |
0 |
| II. Liga |
11 |
83 |
10 |
5 |
| League Two |
28 |
725 |
54 |
44 |
| League Two Play-Offs |
17 |
34 |
2 |
2 |
| Liga 2 |
7 |
54 |
3 |
3 |
| Liga 2 Play-Out |
4 |
15 |
3 |
0 |
| Liga 3 |
73 |
877 |
50 |
39 |
| Liga 3 - Promotion |
24 |
120 |
5 |
5 |
| Liga 3 - Relegation round |
24 |
120 |
7 |
3 |
| Liga Portugal |
35 |
680 |
72 |
55 |
| Liga Revelação |
41 |
269 |
19 |
17 |
| LL Braunschweig |
4 |
84 |
22 |
0 |
| MOL Cup |
4 |
7 |
1 |
0 |
| N3 - Centre |
2 |
38 |
2 |
0 |
| National League North |
21 |
551 |
47 |
0 |
| National League South |
9 |
150 |
18 |
0 |
| NCAA D1 College Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Nike Liga - Champ. G. |
15 |
122 |
9 |
7 |
| NL North Play-offs |
7 |
17 |
2 |
0 |
| NL South Play-offs |
4 |
4 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
31 |
99 |
25 |
20 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
23 |
39 |
2 |
2 |
| Play-Off Liga Portugal 2 |
22 |
40 |
1 |
1 |
| Play-off Serie D |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Pokal Slovenije |
4 |
7 |
2 |
0 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
3 |
50 |
2 |
0 |
| PostNord-ligaen Avd. 2 |
22 |
280 |
37 |
18 |
| Primera Federación - Gr. I |
30 |
698 |
30 |
24 |
| Prva Liga |
5 |
146 |
17 |
15 |
| Prva NL |
6 |
81 |
3 |
5 |
| Revelação U23 - Championship |
28 |
221 |
9 |
6 |
| Romanian Cup |
4 |
5 |
1 |
0 |
| Série A |
37 |
809 |
47 |
31 |
| Série B |
38 |
854 |
44 |
32 |
| Série D |
56 |
587 |
46 |
0 |
| Serie D - A |
5 |
163 |
7 |
2 |
| Slovnaft Cup |
22 |
101 |
12 |
7 |
| Superettan |
5 |
136 |
16 |
9 |
| Svenska Cupen |
5 |
12 |
1 |
0 |
| Taça de Portugal |
54 |
168 |
15 |
11 |
| Torn. Abertura U23 |
25 |
67 |
5 |
2 |
| Torneio Abertura Final |
24 |
46 |
2 |
2 |
| U19-Relegation Nord/Nordost |
2 |
4 |
1 |
0 |
| U-23 Cup Portugal |
24 |
132 |
10 |
4 |
| UECL Quali |
14 |
25 |
0 |
0 |
| Vorarlbergliga |
5 |
124 |
24 |
0 |
21/22
92 graczy · 1124G · 13719M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. liga U19 |
2 |
6 |
1 |
0 |
| 2ª División |
42 |
863 |
35 |
27 |
| 2de Nat ACFF |
16 |
302 |
49 |
0 |
| 2de Nat. VV A |
5 |
117 |
25 |
0 |
| 2.Division |
1 |
17 |
3 |
1 |
| 2.Division Relegation |
1 |
10 |
4 |
0 |
| 2 NAT PO Promotie |
20 |
75 |
5 |
0 |
| 3. Liga |
28 |
740 |
57 |
55 |
| Allianz Cup |
39 |
55 |
2 |
1 |
| Berlin-Liga |
1 |
4 |
0 |
0 |
| CAF Confederation Cup |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Campeonato Alagoano |
31 |
204 |
12 |
1 |
| Campeonato Brasiliense |
40 |
263 |
21 |
8 |
| Campeonato Capixaba |
1 |
8 |
4 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
16 |
143 |
8 |
6 |
| Campeonato Paraense |
3 |
39 |
9 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
5 |
44 |
5 |
4 |
| Campeonato Paulista |
26 |
231 |
15 |
11 |
| Campeonato Pernambucano |
8 |
79 |
6 |
7 |
| CBF Brasileiro U20 |
13 |
83 |
11 |
1 |
| CFL |
9 |
33 |
5 |
4 |
| Champions League Qu. |
11 |
42 |
4 |
3 |
| Conference L. |
13 |
67 |
7 |
2 |
| Copa del Rey |
30 |
64 |
1 |
1 |
| Copa do Brasil |
92 |
162 |
5 |
3 |
| Copa do Nordeste |
31 |
155 |
8 |
6 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
21 |
39 |
1 |
1 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
30 |
53 |
3 |
1 |
| Copa Federation |
15 |
15 |
1 |
0 |
| Copa Verde |
25 |
89 |
6 |
0 |
| Copinha |
12 |
43 |
7 |
2 |
| Coppa Serie D |
3 |
3 |
0 |
0 |
| Coupe de France |
2 |
2 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
20 |
20 |
1 |
1 |
| EFL Cup |
14 |
14 |
1 |
0 |
| EFL Trophy |
19 |
39 |
1 |
1 |
| Ehrenpromotion Relegation |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Europa League |
36 |
276 |
19 |
14 |
| Europa League Qualifying |
13 |
44 |
5 |
5 |
| FA Cup |
15 |
27 |
2 |
1 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| First Division |
2 |
37 |
0 |
1 |
| FNL |
15 |
228 |
18 |
7 |
| Fortuna Liga |
19 |
239 |
33 |
19 |
| Gauchão - Fase Final |
14 |
27 |
1 |
0 |
| II. Liga |
11 |
73 |
12 |
2 |
| I. Liga SD |
1 |
4 |
1 |
0 |
| League Two |
25 |
669 |
48 |
32 |
| Libertadores |
27 |
126 |
5 |
6 |
| Liga 2 |
2 |
16 |
4 |
1 |
| Liga 2 Play-Out |
2 |
11 |
2 |
0 |
| Liga 3 |
31 |
108 |
10 |
4 |
| Liga 3 - Promotion |
24 |
107 |
8 |
7 |
| Liga Portugal |
43 |
679 |
52 |
37 |
| Liga Portugal 2 |
22 |
510 |
13 |
19 |
| Liga Revelação |
45 |
333 |
31 |
5 |
| LL Braunschweig |
3 |
41 |
9 |
0 |
| MOL Cup |
11 |
23 |
1 |
1 |
| National League North |
16 |
322 |
25 |
3 |
| National League South |
7 |
59 |
2 |
0 |
| Niedersachsenpokal (3. und 4. Liga) |
21 |
38 |
6 |
4 |
| Niedersachsenpokal (Amateure) |
1 |
1 |
1 |
0 |
| Nike Liga - Champ. G. |
14 |
110 |
12 |
10 |
| NL North Play-offs |
2 |
2 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
30 |
132 |
27 |
22 |
| NOFV-Oberliga Nord |
1 |
16 |
0 |
0 |
| Norsk Tipping-Ligaen avd. 3 |
28 |
323 |
59 |
0 |
| OBOS-ligaen |
25 |
551 |
94 |
84 |
| OL Niedersachsen |
1 |
9 |
1 |
0 |
| OL Niedersachsen Playoff |
1 |
6 |
1 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
21 |
40 |
2 |
2 |
| Play-off Serie D |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Pokal Slovenije |
7 |
23 |
4 |
0 |
| Primera Federación - Gr. II |
30 |
601 |
25 |
13 |
| Promoción a 2ª Federación |
9 |
9 |
2 |
0 |
| Prva Liga |
10 |
217 |
20 |
10 |
| Prva NL |
10 |
162 |
23 |
6 |
| Revelação U23 - Championship |
33 |
190 |
12 |
5 |
| Revelação U23 - Qualif. round |
11 |
74 |
5 |
0 |
| Série A |
38 |
821 |
42 |
29 |
| Série B |
36 |
792 |
33 |
26 |
| Série C |
23 |
250 |
14 |
1 |
| Série D |
57 |
573 |
42 |
6 |
| Serie D - A |
6 |
149 |
7 |
0 |
| Slovnaft Cup |
18 |
81 |
12 |
4 |
| Superettan |
6 |
153 |
22 |
6 |
| Supertaça |
17 |
17 |
1 |
1 |
| Svenska Cupen |
6 |
11 |
0 |
0 |
| Sydbank Pokalen |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
40 |
82 |
12 |
7 |
| U-23 Cup Portugal |
30 |
120 |
11 |
6 |
| Vorarlbergliga |
4 |
71 |
10 |
0 |
20/21
87 graczy · 786G · 11608M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. liga U19 |
2 |
16 |
0 |
0 |
| 2ª División |
28 |
843 |
43 |
19 |
| 2. Bundesliga |
32 |
679 |
30 |
27 |
| 2de Nat. VV A |
4 |
11 |
1 |
0 |
| 2.Division |
1 |
11 |
3 |
1 |
| Allianz Cup |
21 |
56 |
5 |
4 |
| Brandenburgpokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| CAF Confederation Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Campeonato Alagoano |
23 |
142 |
9 |
1 |
| Campeonato Gaúcho |
29 |
223 |
8 |
4 |
| Campeonato Mineiro |
10 |
79 |
2 |
0 |
| Campeonato Paraense |
6 |
58 |
8 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
5 |
44 |
1 |
0 |
| Campeonato Paulista |
27 |
235 |
15 |
12 |
| Campeonato Pernambucano |
7 |
55 |
6 |
3 |
| Camp. Portugal Ap. Campeão |
24 |
108 |
6 |
3 |
| CFL |
8 |
21 |
0 |
0 |
| Copa del Rey |
24 |
59 |
3 |
3 |
| Copa do Brasil |
87 |
223 |
13 |
3 |
| Copa do Nordeste |
18 |
121 |
6 |
5 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
15 |
15 |
0 |
0 |
| Copa Sudamericana |
31 |
273 |
19 |
16 |
| Copa Verde |
31 |
85 |
1 |
0 |
| Coupe de Luxembourg |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Croky Cup |
4 |
7 |
1 |
0 |
| DFB-Pokal |
24 |
40 |
4 |
3 |
| EFL Cup |
17 |
33 |
2 |
2 |
| EFL Trophy |
17 |
37 |
1 |
0 |
| Eliteserien |
27 |
421 |
22 |
17 |
| Europa League |
30 |
165 |
13 |
13 |
| Europa League Qualifying |
8 |
8 |
1 |
0 |
| FA Cup |
21 |
38 |
7 |
6 |
| FAI Cup |
4 |
4 |
0 |
0 |
| First Division |
5 |
111 |
6 |
4 |
| Fortuna Liga |
33 |
566 |
40 |
34 |
| Hessenpokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| II. Liga |
13 |
47 |
7 |
7 |
| League Two |
30 |
700 |
40 |
22 |
| Liga NOS |
34 |
618 |
51 |
34 |
| Liga Portugal 2 |
22 |
543 |
39 |
22 |
| Liga Revelação |
35 |
307 |
25 |
8 |
| Liga Revelação - Second Round |
37 |
281 |
31 |
1 |
| LL Braunschweig |
1 |
1 |
1 |
0 |
| MOL Cup |
9 |
9 |
1 |
0 |
| National League North |
10 |
77 |
9 |
0 |
| National League South |
3 |
12 |
2 |
0 |
| Niedersachsenpokal (Amateure) |
1 |
1 |
0 |
1 |
| Nike Liga - Champ. G. |
12 |
84 |
16 |
4 |
| NM-Cup |
30 |
67 |
13 |
11 |
| NOFV-Oberliga Nord |
3 |
14 |
1 |
0 |
| Norsk Tipping-Ligaen avd. 4 |
7 |
10 |
4 |
0 |
| OL Niedersachsen |
1 |
8 |
0 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
22 |
22 |
0 |
0 |
| Play-Offs |
5 |
14 |
0 |
0 |
| Play-off Serie D |
5 |
5 |
0 |
0 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
2 |
43 |
5 |
0 |
| Prva Liga |
10 |
257 |
11 |
10 |
| Prva NL |
13 |
291 |
20 |
16 |
| Relegation Eliteserien |
17 |
17 |
4 |
3 |
| Série A |
34 |
769 |
48 |
42 |
| Série B |
74 |
1475 |
59 |
36 |
| Série D |
53 |
476 |
30 |
0 |
| Serie D - A |
7 |
170 |
16 |
12 |
| SFA Cup |
2 |
4 |
0 |
0 |
| Slovnaft Cup |
14 |
60 |
10 |
8 |
| Superettan |
7 |
131 |
24 |
0 |
| Svenska Cupen |
3 |
6 |
3 |
0 |
| Sydbank Pokalen |
1 |
2 |
1 |
0 |
| Taça de Portugal |
63 |
181 |
26 |
16 |
| Troféu Independência |
14 |
14 |
0 |
1 |
| U17-BL N/NE |
2 |
7 |
3 |
0 |
| U-23 Cup Portugal |
25 |
93 |
10 |
4 |
19/20
78 graczy · 770G · 10200M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. liga U19 |
1 |
18 |
0 |
0 |
| 2ª División |
30 |
794 |
46 |
30 |
| 2.Division |
2 |
22 |
4 |
0 |
| 2.Division Promotion |
1 |
5 |
1 |
0 |
| 3. Liga |
25 |
619 |
61 |
52 |
| Allianz Cup |
36 |
99 |
12 |
10 |
| Campeonato Gaúcho |
13 |
58 |
1 |
1 |
| Campeonato Mineiro |
16 |
95 |
2 |
0 |
| Campeonato Paranaense |
7 |
70 |
3 |
0 |
| Campeonato Paulista |
24 |
215 |
18 |
14 |
| Campeonato Pernambucano |
10 |
77 |
8 |
0 |
| CFL |
21 |
69 |
8 |
2 |
| Champions League Qu. |
11 |
20 |
1 |
1 |
| Copa del Rey |
21 |
36 |
1 |
1 |
| Copa do Brasil |
78 |
195 |
14 |
6 |
| Copa do Nordeste |
20 |
96 |
6 |
3 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
15 |
25 |
2 |
0 |
| Copa Verde |
22 |
145 |
12 |
0 |
| Coppa Serie D |
4 |
4 |
1 |
0 |
| Coupe de France |
2 |
2 |
0 |
0 |
| EFL Cup |
18 |
18 |
0 |
0 |
| EFL Trophy |
30 |
50 |
3 |
3 |
| Eliteserien |
13 |
246 |
13 |
9 |
| Europa League |
34 |
175 |
23 |
18 |
| Europa League Qualifying |
40 |
138 |
14 |
8 |
| FA Cup |
20 |
36 |
1 |
0 |
| FAI Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| FA Youth Cup |
8 |
14 |
2 |
0 |
| First Division |
4 |
38 |
3 |
12 |
| F:L Relegation G |
13 |
32 |
2 |
0 |
| Fortuna Liga |
45 |
585 |
51 |
25 |
| Gauchão - 2º Turno |
19 |
78 |
4 |
2 |
| II. Liga |
11 |
40 |
6 |
5 |
| Kup BiH |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League of Ireland Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League Two |
37 |
665 |
40 |
25 |
| Liga NOS |
32 |
563 |
61 |
44 |
| LigaPro |
23 |
299 |
24 |
16 |
| Liga Revelação |
53 |
820 |
44 |
6 |
| LL Braunschweig |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Mecklenburg-Vorpommern-Pokal |
1 |
3 |
4 |
0 |
| MOL Cup |
11 |
12 |
1 |
0 |
| National League North |
12 |
215 |
20 |
0 |
| National League South |
5 |
76 |
7 |
0 |
| NCAA D1 College Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Niedersachsenpokal (3. und 4. Liga) |
15 |
15 |
3 |
2 |
| Nike Liga - Champ. G. |
14 |
48 |
8 |
5 |
| NL North Play-offs |
2 |
2 |
0 |
0 |
| OL Niedersachsen |
1 |
18 |
3 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
20 |
20 |
0 |
0 |
| Play-Offs |
2 |
2 |
0 |
0 |
| PostNord-ligaen 1 Sluttsp. |
3 |
12 |
0 |
0 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
3 |
28 |
0 |
0 |
| Prva Liga |
12 |
205 |
15 |
7 |
| Prva liga FBIH |
1 |
16 |
|
0 |
| Prva NL |
12 |
130 |
4 |
5 |
| Série A |
33 |
749 |
43 |
32 |
| Série B |
70 |
1341 |
69 |
46 |
| Série D |
36 |
384 |
31 |
0 |
| Serie D - A |
6 |
105 |
19 |
8 |
| SFA Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Slovnaft Cup |
20 |
68 |
13 |
8 |
| Superettan |
4 |
74 |
13 |
8 |
| Svenska Cupen |
4 |
9 |
6 |
2 |
| Sydbank Pokalen |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
50 |
112 |
8 |
8 |
| Troféu Independência |
22 |
40 |
2 |
2 |
| U17-BL N/NE |
3 |
21 |
2 |
0 |
| UEFA Youth League |
3 |
8 |
1 |
0 |
| VL Meckl.-Vorpommern |
1 |
14 |
6 |
1 |
18/19
85 graczy · 832G · 9687M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. liga U19 |
2 |
6 |
0 |
0 |
| 2ª B - Grupo I |
23 |
612 |
48 |
0 |
| 2de kl. am. VV A |
6 |
93 |
8 |
0 |
| 2.Division |
1 |
21 |
3 |
0 |
| 2.Division Promotion |
1 |
9 |
2 |
1 |
| 3. Liga |
29 |
582 |
37 |
27 |
| Allianz Cup |
29 |
68 |
11 |
10 |
| A Lyga |
5 |
38 |
3 |
0 |
| Ascenso a 2ª |
17 |
62 |
6 |
2 |
| Campeonato Gaúcho |
17 |
159 |
12 |
0 |
| Campeonato Paulista |
35 |
327 |
29 |
17 |
| Copa del Rey |
17 |
30 |
2 |
0 |
| Copa do Brasil |
55 |
111 |
2 |
0 |
| Copa do Nordeste |
18 |
102 |
5 |
4 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
14 |
14 |
1 |
1 |
| Copa do Nordeste - Fase Preliminar |
15 |
27 |
1 |
0 |
| Copa Verde |
20 |
67 |
3 |
0 |
| Coppa Serie D |
2 |
4 |
1 |
0 |
| Croky Cup |
5 |
5 |
2 |
0 |
| DFB-Pokal |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Druga Liga |
6 |
114 |
11 |
0 |
| EFL Cup |
16 |
16 |
1 |
0 |
| EFL Trophy |
22 |
42 |
3 |
3 |
| Eliteserien |
14 |
264 |
15 |
13 |
| Europa League Qualifying |
32 |
90 |
12 |
8 |
| FA Cup |
23 |
66 |
6 |
4 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| First Division |
4 |
67 |
6 |
8 |
| F:L Relegation G |
22 |
90 |
10 |
4 |
| F:L RelegationPO |
19 |
36 |
3 |
3 |
| Fortuna Liga |
46 |
736 |
65 |
54 |
| Gibraltar Football League |
2 |
33 |
6 |
0 |
| II. Liga |
7 |
97 |
7 |
9 |
| JL - Relegation |
15 |
42 |
10 |
1 |
| Juniorska liga |
23 |
131 |
37 |
3 |
| League of Ireland Cup |
2 |
5 |
1 |
0 |
| League One |
31 |
740 |
46 |
34 |
| Ledman LigaPro |
56 |
849 |
46 |
45 |
| Liga NOS |
23 |
511 |
53 |
43 |
| Liga Revelação |
28 |
39 |
4 |
0 |
| LL Braunschweig |
1 |
25 |
17 |
1 |
| Mecklenburg-Vorpommern-Pokal |
1 |
3 |
1 |
0 |
| MOL Cup |
22 |
52 |
9 |
3 |
| National League |
13 |
233 |
16 |
8 |
| National League North |
10 |
207 |
37 |
0 |
| Niedersachsenpokal (3. und 4. Liga) |
22 |
32 |
1 |
0 |
| Nike Liga - Champ. G. |
14 |
97 |
16 |
11 |
| NL North Play-offs |
6 |
6 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
12 |
34 |
5 |
2 |
| OL Niedersachsen |
14 |
170 |
33 |
27 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
20 |
37 |
0 |
0 |
| Persha Liga |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Pokal Slovenije |
1 |
1 |
|
0 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
2 |
37 |
0 |
0 |
| Prva liga FBIH |
1 |
30 |
|
0 |
| Relegation Allsvenskan |
3 |
6 |
1 |
0 |
| Rock Cup |
1 |
2 |
2 |
0 |
| Série B |
85 |
1902 |
110 |
77 |
| Serie D - A |
4 |
96 |
24 |
9 |
| Slovnaft Cup |
10 |
12 |
0 |
1 |
| Superettan |
5 |
91 |
18 |
10 |
| Sydbank Pokalen |
1 |
2 |
1 |
0 |
| Taça de Portugal |
37 |
106 |
6 |
5 |
| Troféu Independência |
30 |
73 |
5 |
0 |
| U-23 Cup Portugal |
20 |
20 |
1 |
1 |
| US Open Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Viareggio Cup |
16 |
71 |
4 |
0 |
| VL Meckl.-Vorpommern |
1 |
17 |
7 |
2 |
17/18
55 graczy · 732G · 9011M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
25 |
594 |
52 |
0 |
| 2. Bundesliga |
27 |
505 |
28 |
26 |
| A Lyga |
9 |
165 |
11 |
5 |
| Ascenso a 2ª |
17 |
63 |
1 |
0 |
| CAF Confederation Cup |
1 |
11 |
0 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
16 |
128 |
7 |
1 |
| Campeonato Paulista |
32 |
308 |
14 |
9 |
| Cesko-slovensky Superpohar |
11 |
11 |
0 |
1 |
| Copa del Rey |
20 |
57 |
7 |
0 |
| Copa do Brasil |
41 |
85 |
5 |
0 |
| Copa do Nordeste |
17 |
74 |
5 |
0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
17 |
29 |
3 |
0 |
| Coppa Serie D |
4 |
8 |
5 |
0 |
| DBU Pokalen |
1 |
2 |
0 |
0 |
| DFB-Jun.-Pokal |
6 |
6 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
15 |
15 |
1 |
1 |
| Druga Liga |
4 |
76 |
3 |
0 |
| EFL Cup |
10 |
10 |
0 |
2 |
| EFL Trophy |
17 |
42 |
2 |
4 |
| Eliteserien |
12 |
220 |
8 |
11 |
| Europa League |
25 |
141 |
10 |
9 |
| Europa League Qualifying |
43 |
128 |
11 |
13 |
| FA Cup |
17 |
39 |
2 |
2 |
| FNL |
23 |
429 |
49 |
34 |
| Fortuna Liga |
15 |
191 |
12 |
17 |
| Gauchão - Fase Final |
16 |
83 |
4 |
0 |
| Gibraltar Football League |
3 |
45 |
12 |
1 |
| Gibraltar Reserves Division |
1 |
1 |
2 |
0 |
| II. Liga |
6 |
106 |
12 |
4 |
| Irn-Bru Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| JL - Championship |
12 |
52 |
7 |
0 |
| Juniorska liga |
20 |
167 |
34 |
3 |
| Kup BiH |
1 |
2 |
|
0 |
| League One |
25 |
585 |
40 |
25 |
| Ledman LigaPro |
51 |
1037 |
72 |
61 |
| Leinster Senior Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Liga 2 |
1 |
26 |
6 |
2 |
| Liga NOS |
27 |
594 |
73 |
65 |
| Lithuanian Cup |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Lithuanian Supercup |
5 |
5 |
0 |
0 |
| LL Braunschweig |
1 |
15 |
1 |
0 |
| Mecklenburg-Vorpommern-Pokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| MOL Cup |
18 |
34 |
4 |
2 |
| National League North |
8 |
224 |
20 |
0 |
| National League South |
4 |
18 |
3 |
0 |
| Nike Liga - Champ. G. |
12 |
86 |
5 |
4 |
| NL North Play-offs |
6 |
12 |
1 |
0 |
| NM-Cup |
8 |
26 |
4 |
1 |
| NOFV-Oberliga Nord |
1 |
9 |
0 |
0 |
| NordicBet LIGA |
4 |
88 |
3 |
2 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
9 |
18 |
3 |
1 |
| PostNord-ligaen Avd. 2 |
1 |
17 |
1 |
0 |
| Premier Division |
1 |
6 |
0 |
0 |
| Prva liga FBIH |
1 |
29 |
|
0 |
| Regionalliga Nord |
21 |
316 |
44 |
31 |
| Rock Cup |
3 |
6 |
3 |
0 |
| Romanian Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Série B |
55 |
1126 |
51 |
33 |
| Série C |
15 |
230 |
18 |
0 |
| Serie D - A |
4 |
116 |
14 |
4 |
| Slovnaft Cup |
17 |
74 |
13 |
5 |
| Superettan |
6 |
93 |
12 |
5 |
| Svenska Cupen |
3 |
3 |
1 |
0 |
| Taça CTT |
36 |
82 |
5 |
5 |
| Taça de Portugal |
46 |
97 |
6 |
6 |
| Troféu Independência |
17 |
44 |
4 |
0 |
| U17-BL N/NE |
4 |
43 |
3 |
1 |
| U19-BL N/NE |
7 |
135 |
12 |
3 |
| VL Hessen-Mitte |
1 |
9 |
1 |
0 |
| VL Meckl.-Vorpommern |
1 |
6 |
2 |
0 |
16/17
52 graczy · 607G · 8060M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo II |
26 |
632 |
51 |
7 |
| 2. Bundesliga |
21 |
513 |
42 |
29 |
| 2.Division |
2 |
22 |
1 |
0 |
| 2.Division Promotion |
3 |
32 |
3 |
0 |
| Allianz Cup |
33 |
84 |
8 |
7 |
| A Lyga |
10 |
157 |
7 |
7 |
| Ascenso a 2ª |
18 |
34 |
0 |
0 |
| Bundesliga Playoffs |
16 |
28 |
0 |
0 |
| Campeonato Carioca |
3 |
29 |
0 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
10 |
95 |
4 |
0 |
| Campeonato Paulista |
18 |
178 |
10 |
9 |
| Copa do Brasil |
17 |
22 |
0 |
0 |
| Copa do Nordeste |
12 |
64 |
4 |
0 |
| DBU Pokalen |
1 |
1 |
|
0 |
| DFB-Jun.-Pokal |
8 |
30 |
6 |
5 |
| DFB-Pokal |
15 |
15 |
0 |
0 |
| EFL Cup |
8 |
8 |
0 |
0 |
| EFL Trophy |
15 |
58 |
8 |
4 |
| Eliteserien |
11 |
275 |
10 |
14 |
| ePojisteni.cz Li |
19 |
265 |
12 |
8 |
| Ettan Norra |
3 |
74 |
12 |
16 |
| Europa League |
17 |
88 |
6 |
5 |
| Europa League Qualifying |
13 |
32 |
0 |
0 |
| FA Cup |
23 |
32 |
5 |
1 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Fortuna Liga |
16 |
320 |
23 |
22 |
| II. Liga |
6 |
25 |
0 |
1 |
| II. Liga Relegation |
2 |
4 |
0 |
0 |
| Juniorska liga |
19 |
148 |
20 |
5 |
| Kupa e Shqipërisë |
1 |
2 |
1 |
0 |
| Kup BiH |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League of Ireland Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
| League One |
18 |
569 |
36 |
38 |
| League One Play-Offs |
14 |
38 |
1 |
0 |
| Ledman LigaPro |
52 |
1170 |
79 |
41 |
| Leinster Senior Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Liga NOS |
36 |
515 |
41 |
33 |
| Lithuanian Cup |
5 |
5 |
1 |
0 |
| Mesterfinale |
9 |
9 |
0 |
0 |
| MOL Cup |
9 |
9 |
1 |
1 |
| National League |
14 |
193 |
14 |
9 |
| National League North |
12 |
272 |
24 |
0 |
| NM-Cup |
11 |
36 |
4 |
2 |
| OL Niedersachsen |
1 |
13 |
0 |
0 |
| Premier Division |
2 |
47 |
8 |
5 |
| Primeira Liga do Brasil |
11 |
27 |
3 |
0 |
| Prva liga FBIH |
1 |
30 |
|
0 |
| Regionalliga Nord |
21 |
309 |
34 |
24 |
| Relegation A Lyga |
7 |
13 |
2 |
1 |
| Série B |
39 |
874 |
61 |
23 |
| Série C |
12 |
148 |
8 |
0 |
| Serie D - A |
4 |
95 |
16 |
2 |
| Slovnaft Cup |
16 |
70 |
7 |
7 |
| Supertaça |
15 |
15 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
43 |
94 |
7 |
3 |
| Troféu Independência |
15 |
40 |
2 |
0 |
| U17-BL N/NE |
4 |
52 |
10 |
1 |
| U19-BL N/NE |
7 |
142 |
15 |
10 |
| VL Hessen-Mitte |
1 |
1 |
0 |
0 |
15/16
64 graczy · 677G · 8541M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo II |
23 |
608 |
39 |
3 |
| 2. Bundesliga |
22 |
434 |
27 |
27 |
| Allianz Cup |
36 |
73 |
8 |
8 |
| A Lyga |
3 |
46 |
0 |
2 |
| Beloften Eredivisie |
24 |
111 |
11 |
1 |
| Campeonato Carioca |
12 |
106 |
5 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
10 |
91 |
12 |
0 |
| Campeonato Paulista |
17 |
201 |
16 |
0 |
| Copa do Brasil |
61 |
124 |
5 |
0 |
| Copa do Nordeste |
9 |
40 |
4 |
0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
8 |
14 |
0 |
0 |
| Croky Cup |
5 |
8 |
2 |
0 |
| DBU Pokalen |
3 |
3 |
1 |
0 |
| DFB-Pokal |
16 |
39 |
5 |
2 |
| DOXXbet Liga |
8 |
39 |
3 |
0 |
| Ettan Norra |
2 |
6 |
0 |
0 |
| Europa League |
22 |
186 |
11 |
11 |
| Europa League Qualifying |
17 |
79 |
15 |
7 |
| FA Cup |
28 |
82 |
5 |
3 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| FL Trophy |
11 |
11 |
0 |
0 |
| Fortuna Liga |
19 |
393 |
35 |
20 |
| Gauchão - Fase Final |
7 |
7 |
1 |
0 |
| Gibraltar Football League |
1 |
6 |
0 |
0 |
| II. Liga Promotion |
1 |
3 |
|
0 |
| Juniorska liga |
21 |
166 |
16 |
3 |
| Kupa e Shqipërisë |
1 |
2 |
0 |
0 |
| League Cup |
12 |
12 |
1 |
2 |
| League of Ireland Cup |
1 |
3 |
2 |
0 |
| League One |
22 |
530 |
32 |
14 |
| League One Play-Offs |
14 |
24 |
1 |
0 |
| Ledman LigaPro |
36 |
826 |
47 |
24 |
| Liga NOS |
47 |
898 |
64 |
55 |
| Litauischer Pokal Übergangsr. |
4 |
7 |
0 |
0 |
| MOL Cup |
13 |
34 |
12 |
0 |
| National League |
17 |
263 |
6 |
7 |
| National League North |
19 |
296 |
24 |
0 |
| National League Playoffs |
5 |
10 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
15 |
15 |
0 |
0 |
| Premier Division |
2 |
44 |
5 |
5 |
| Prva liga FBIH |
2 |
26 |
5 |
0 |
| Regionalliga Nord |
19 |
293 |
25 |
20 |
| Rock Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Série B |
64 |
1215 |
96 |
47 |
| Serie D - A |
5 |
155 |
37 |
0 |
| Slovnaft Cup |
17 |
62 |
7 |
0 |
| Svenska Cupen |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Synot Liga |
18 |
261 |
22 |
5 |
| Taça de Portugal |
54 |
160 |
20 |
11 |
| Tippeligaen |
13 |
237 |
8 |
9 |
| U17-BL N/NE |
2 |
36 |
7 |
3 |
| U19-BL N/NE |
10 |
181 |
26 |
24 |
| U19 Cup NL |
1 |
1 |
2 |
0 |
| UEFA Youth League |
13 |
57 |
7 |
5 |
| VL Hessen-Mitte |
1 |
3 |
0 |
0 |
14/15
46 graczy · 563G · 7120M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo II |
15 |
455 |
35 |
6 |
| 2. Bundesliga |
20 |
419 |
31 |
24 |
| Allianz Cup |
45 |
111 |
5 |
6 |
| Beloften Eredivisie |
12 |
29 |
4 |
1 |
| Beloften Preliminary Round |
8 |
14 |
1 |
0 |
| Campeonato Carioca |
5 |
40 |
1 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
6 |
69 |
10 |
0 |
| Campeonato Paulista |
29 |
298 |
16 |
0 |
| Champions League Qu. |
10 |
53 |
3 |
2 |
| Cofidis Cup |
4 |
8 |
2 |
0 |
| Conference |
4 |
114 |
5 |
11 |
| Copa Argentina |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Copa del Rey |
11 |
11 |
1 |
0 |
| Copa do Brasil |
24 |
49 |
4 |
0 |
| Copa do Nordeste |
8 |
31 |
1 |
0 |
| Copa Sudamericana |
3 |
12 |
0 |
0 |
| Cupa Ligii |
3 |
3 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
16 |
37 |
2 |
2 |
| DOXXbet Liga |
11 |
67 |
2 |
0 |
| EFL Trophy |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Ettan Norra |
1 |
24 |
7 |
0 |
| Europa League |
12 |
57 |
0 |
0 |
| FA Cup |
19 |
104 |
9 |
6 |
| FAI Cup |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Fortuna Liga |
20 |
299 |
22 |
5 |
| Gauchão - Fase Final |
5 |
15 |
0 |
0 |
| II. Liga Relegation |
5 |
22 |
0 |
0 |
| Intermediate Cup |
1 |
2 |
1 |
0 |
| League Cup |
12 |
28 |
0 |
0 |
| League of Ireland Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League One |
20 |
551 |
22 |
26 |
| Leinster Senior Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Liga 1 |
5 |
82 |
1 |
4 |
| Liga NOS |
44 |
843 |
55 |
51 |
| Liga Portugal 2 |
46 |
824 |
49 |
15 |
| National League North |
14 |
284 |
13 |
0 |
| NFV-Pokal |
2 |
3 |
2 |
0 |
| NM-Cup |
9 |
30 |
4 |
5 |
| OBOS-ligaen |
15 |
241 |
16 |
12 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
13 |
13 |
0 |
0 |
| Pohar FACR |
11 |
25 |
1 |
0 |
| Premier Division |
1 |
29 |
0 |
0 |
| Regionalliga Nord |
18 |
257 |
36 |
21 |
| Romanian Cup |
3 |
4 |
1 |
1 |
| Série B |
45 |
761 |
68 |
36 |
| Série C |
9 |
147 |
22 |
0 |
| Serie D - A |
7 |
143 |
34 |
1 |
| Slovak Super Cup |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Slovnaft Cup |
10 |
16 |
3 |
0 |
| Synot Liga |
16 |
207 |
14 |
5 |
| Taça de Portugal |
31 |
108 |
14 |
9 |
| U17-BL N/NE |
2 |
46 |
13 |
9 |
| U19-BL N/NE |
5 |
101 |
31 |
18 |
| U19 Div. 1 Fall |
7 |
7 |
1 |
0 |
| U19 Div. 2 Spring |
3 |
3 |
1 |
0 |
13/14
49 graczy · 418G · 6027M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo II |
18 |
545 |
48 |
36 |
| 2. CFL |
1 |
5 |
0 |
0 |
| Allianz Cup |
38 |
79 |
8 |
4 |
| Bundesliga |
21 |
468 |
22 |
20 |
| Campeonato Gaúcho |
6 |
62 |
14 |
0 |
| Campeonato Paulista |
11 |
95 |
4 |
0 |
| Champions League Qu. |
9 |
17 |
2 |
0 |
| Conference |
8 |
180 |
5 |
10 |
| Copa del Rey |
12 |
12 |
1 |
0 |
| Copa do Brasil |
36 |
96 |
7 |
0 |
| Copa do Nordeste |
6 |
24 |
1 |
0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
6 |
10 |
0 |
0 |
| Coppa Lega Pro |
6 |
9 |
0 |
0 |
| Corgon Liga |
15 |
310 |
31 |
22 |
| DFB-Pokal |
14 |
14 |
1 |
0 |
| EFL Trophy |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Ettan Norra |
1 |
23 |
5 |
0 |
| Europa League Qualifying |
14 |
25 |
1 |
0 |
| FA Cup |
21 |
33 |
1 |
0 |
| FAI Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
11 |
167 |
8 |
10 |
| Gauchão - Fase Final |
4 |
8 |
2 |
0 |
| League Cup |
13 |
13 |
1 |
0 |
| League of Ireland Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
| League One |
23 |
558 |
38 |
21 |
| Lega Pro 2 - A |
11 |
199 |
13 |
0 |
| Leinster Senior Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Liga 1 |
8 |
144 |
3 |
7 |
| Liga Portugal 2 |
42 |
687 |
42 |
1 |
| Liga ZON Sagres |
49 |
754 |
38 |
26 |
| National League North |
9 |
179 |
25 |
0 |
| NM-Cup |
12 |
40 |
7 |
3 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Pohar C. posty |
7 |
21 |
1 |
0 |
| Premier Division |
2 |
47 |
0 |
0 |
| Prva liga FBIH |
1 |
12 |
1 |
0 |
| Regionalliga Nord |
13 |
156 |
7 |
7 |
| Relegation Eliteserien |
11 |
19 |
1 |
0 |
| Romanian Cup |
5 |
8 |
0 |
1 |
| Série B |
27 |
354 |
12 |
16 |
| Série C |
10 |
145 |
12 |
0 |
| Slovnaft Cup |
13 |
43 |
9 |
0 |
| Taça de Portugal |
48 |
133 |
10 |
2 |
| Tippeligaen |
12 |
241 |
18 |
14 |
| U17-BL N/NE |
3 |
31 |
4 |
6 |
| Viareggio Cup |
4 |
11 |
0 |
0 |
| VL Hessen-Mitte |
2 |
26 |
15 |
0 |
12/13
44 graczy · 466G · 5841M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
22 |
607 |
52 |
3 |
| 2. Bundesliga |
16 |
411 |
32 |
29 |
| Allianz Cup |
35 |
111 |
6 |
1 |
| Campeonato Paulista |
9 |
102 |
10 |
0 |
| Champions League |
13 |
61 |
1 |
2 |
| Champions League Qu. |
12 |
20 |
1 |
1 |
| Cofidis Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Conference |
7 |
122 |
8 |
14 |
| Copa del Rey |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Copa do Brasil |
22 |
53 |
3 |
0 |
| Copa do Nordeste |
7 |
29 |
2 |
0 |
| Corgon Liga |
14 |
234 |
35 |
15 |
| DFB-Pokal |
14 |
25 |
3 |
1 |
| EFL Trophy |
19 |
37 |
3 |
1 |
| Europa League |
13 |
63 |
4 |
1 |
| Europa League Qualifying |
9 |
16 |
0 |
0 |
| FA Cup |
18 |
48 |
5 |
4 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
9 |
160 |
6 |
6 |
| Hessenliga |
2 |
65 |
8 |
3 |
| Kup BiH |
1 |
1 |
0 |
0 |
| League Cup |
16 |
98 |
6 |
6 |
| League Two |
21 |
624 |
43 |
29 |
| League Two Play-Offs |
15 |
42 |
5 |
2 |
| Leinster Senior Cup |
1 |
1 |
|
0 |
| Liga 1 |
5 |
76 |
1 |
5 |
| Liga Portugal 2 |
44 |
721 |
37 |
8 |
| Liga ZON Sagres |
44 |
664 |
46 |
32 |
| National League North |
8 |
126 |
13 |
0 |
| NL North Play-offs |
5 |
15 |
1 |
0 |
| NM-Cup |
10 |
22 |
13 |
4 |
| OL Niedersachsen |
6 |
38 |
10 |
7 |
| Play-Offs |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Premier Division |
1 |
14 |
|
0 |
| Prva liga FBIH |
1 |
23 |
3 |
0 |
| Romanian Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
| Série B |
19 |
341 |
22 |
9 |
| Série C |
25 |
292 |
16 |
0 |
| Serie D - A |
3 |
91 |
30 |
0 |
| Slovnaft Cup |
10 |
37 |
8 |
0 |
| Superettan |
9 |
103 |
2 |
3 |
| Supertaça |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Svenska Cupen |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
33 |
83 |
5 |
1 |
| Tippeligaen |
11 |
226 |
26 |
14 |
| U19-Relegation Nord/Nordost |
1 |
1 |
0 |
0 |
11/12
37 graczy · 323G · 3658M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
16 |
369 |
19 |
11 |
| Allianz Cup |
22 |
63 |
4 |
1 |
| Campeonato Paulista |
7 |
90 |
8 |
1 |
| Champions League Qu. |
12 |
36 |
2 |
3 |
| Conference |
9 |
144 |
21 |
9 |
| Copa do Brasil |
8 |
12 |
1 |
0 |
| Corgon Liga |
17 |
224 |
33 |
15 |
| DFB-Pokal |
12 |
12 |
0 |
0 |
| EFL Trophy |
17 |
36 |
0 |
1 |
| Europa League |
27 |
141 |
10 |
6 |
| Europa League Qualifying |
20 |
34 |
3 |
3 |
| FA Cup |
18 |
33 |
2 |
3 |
| FAI Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
8 |
120 |
12 |
7 |
| League Cup |
9 |
9 |
0 |
2 |
| League Two |
27 |
462 |
24 |
26 |
| Liga 1 |
7 |
115 |
14 |
3 |
| Liga 2 |
3 |
42 |
2 |
0 |
| Liga ZON Sagres |
37 |
607 |
63 |
20 |
| NM-Cup |
12 |
48 |
6 |
8 |
| OL Niedersachsen |
8 |
35 |
7 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Premier Division |
1 |
13 |
0 |
0 |
| Romanian Cup |
5 |
8 |
0 |
1 |
| Série B |
35 |
446 |
29 |
0 |
| Série C |
14 |
145 |
11 |
0 |
| Slovnaft Cup |
11 |
19 |
2 |
0 |
| Superettan |
3 |
68 |
2 |
2 |
| Svenska Cupen |
3 |
9 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
26 |
82 |
8 |
7 |
| Tippeligaen |
11 |
206 |
37 |
19 |
| Troféu Independência |
6 |
15 |
2 |
0 |
| Viareggio Cup |
4 |
8 |
1 |
0 |
10/11
32 graczy · 288G · 3011M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 3. Liga |
14 |
426 |
53 |
46 |
| Allianz Cup |
27 |
50 |
8 |
3 |
| Campeonato Paulista |
6 |
64 |
7 |
0 |
| Champions League |
11 |
53 |
1 |
1 |
| Champions League Qu. |
12 |
34 |
5 |
1 |
| Cofidis Cup |
1 |
1 |
1 |
0 |
| Copa do Brasil |
9 |
26 |
4 |
0 |
| Corgon Liga |
11 |
223 |
27 |
22 |
| DFB-Pokal |
11 |
11 |
1 |
1 |
| EFL Trophy |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Europa League |
14 |
104 |
2 |
3 |
| Europa League Qualifying |
8 |
28 |
2 |
1 |
| FA Cup |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
6 |
96 |
9 |
4 |
| League Cup |
9 |
14 |
0 |
0 |
| League Two |
19 |
347 |
16 |
8 |
| Liga 1 |
7 |
128 |
5 |
7 |
| Liga ZON Sagres |
32 |
566 |
39 |
31 |
| NFV-Pokal |
5 |
5 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
8 |
25 |
4 |
0 |
| NOFV-Oberliga Nord |
1 |
13 |
0 |
1 |
| Relegation Superettan |
2 |
4 |
1 |
0 |
| RL Nord |
7 |
64 |
5 |
3 |
| Romanian Cup |
5 |
12 |
1 |
2 |
| Série B |
13 |
168 |
28 |
0 |
| Série C |
26 |
224 |
29 |
0 |
| Slovak Super Cup |
7 |
7 |
1 |
0 |
| Slovenský pohár |
7 |
20 |
3 |
0 |
| Superettan |
3 |
38 |
2 |
0 |
| Taça de Portugal |
27 |
69 |
4 |
7 |
| Tippeligaen |
9 |
176 |
30 |
25 |
09/10
33 graczy · 236G · 2781M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.Division |
3 |
56 |
4 |
1 |
| 3. Liga |
14 |
399 |
16 |
18 |
| Allianz Cup |
31 |
89 |
2 |
2 |
| Aufstiegsrunde zur RL Nord |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Campeonato Carioca |
3 |
18 |
2 |
0 |
| Campeonato Paulista |
21 |
243 |
25 |
0 |
| Carioca - Taça Rio |
6 |
22 |
1 |
0 |
| Champions League Qu. |
9 |
30 |
2 |
0 |
| Copa do Brasil |
14 |
21 |
5 |
0 |
| Copa do Nordeste |
1 |
9 |
1 |
0 |
| Corgon Liga |
12 |
216 |
35 |
5 |
| DFB-Jun.-Pokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
10 |
10 |
0 |
0 |
| EFL Trophy |
6 |
16 |
1 |
0 |
| Ekstra Bladet Cu |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Europa League Qualifying |
20 |
36 |
1 |
0 |
| FA Cup |
4 |
4 |
1 |
0 |
| Gambrinus Liga |
2 |
46 |
3 |
10 |
| League Cup |
6 |
6 |
0 |
0 |
| League Two |
11 |
234 |
10 |
11 |
| Liga 1 |
6 |
104 |
8 |
10 |
| Liga Sagres |
33 |
540 |
35 |
21 |
| NFV-Pokal |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Oberliga NDS-Ost |
6 |
44 |
17 |
2 |
| Ondrasovka Cup |
2 |
6 |
0 |
0 |
| Romanian Cup |
4 |
15 |
0 |
0 |
| Série B |
27 |
376 |
37 |
0 |
| Série C |
10 |
48 |
8 |
0 |
| Slovak Super Cup |
7 |
7 |
2 |
2 |
| Slovenský pohár |
7 |
20 |
4 |
0 |
| Superettan |
1 |
7 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
24 |
52 |
2 |
1 |
| Tippeligaen |
4 |
94 |
14 |
5 |
08/09
31 graczy · 275G · 2784M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 3. Liga |
11 |
299 |
25 |
18 |
| Allianz Cup |
23 |
60 |
6 |
1 |
| Campeonato Carioca |
3 |
17 |
0 |
0 |
| Campeonato Gaúcho |
3 |
15 |
2 |
0 |
| Campeonato Mineiro |
4 |
41 |
5 |
0 |
| Campeonato Paulista |
12 |
115 |
16 |
0 |
| Carioca - Taça Rio |
4 |
17 |
4 |
0 |
| Champions League Qu. |
4 |
15 |
1 |
0 |
| Copa do Brasil |
8 |
22 |
3 |
0 |
| Corgon Liga |
11 |
239 |
43 |
11 |
| EFL Trophy |
12 |
12 |
0 |
0 |
| FA Cup |
12 |
18 |
3 |
1 |
| Gambrinus Liga |
6 |
90 |
7 |
5 |
| Gauchão - 2º Turno |
2 |
13 |
1 |
0 |
| League Cup |
10 |
10 |
0 |
0 |
| League Two |
18 |
449 |
35 |
24 |
| Liga 1 |
3 |
69 |
4 |
9 |
| Liga Sagres |
31 |
559 |
39 |
25 |
| NFV-Pokal |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Oberliga NDS-Ost |
8 |
15 |
5 |
1 |
| Premier Division |
1 |
13 |
1 |
1 |
| Série B |
18 |
321 |
35 |
0 |
| Série C |
10 |
63 |
10 |
0 |
| Slovenský pohár |
2 |
2 |
1 |
0 |
| Taça de Portugal |
20 |
31 |
1 |
0 |
| Tippeligaen |
6 |
122 |
10 |
7 |
| U19-BL N/NE |
1 |
20 |
6 |
0 |
| UEFA Cup |
17 |
100 |
8 |
7 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
10 |
18 |
2 |
0 |
| UI Cup |
9 |
14 |
2 |
1 |
07/08
31 graczy · 185G · 1971M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
9 |
182 |
4 |
0 |
| 2. CFL |
3 |
17 |
0 |
6 |
| Campeonato Gaúcho |
6 |
52 |
8 |
0 |
| Campeonato Paulista |
8 |
88 |
12 |
0 |
| Carlsberg Cup |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Copa do Brasil |
16 |
39 |
4 |
0 |
| Corgon Liga |
11 |
232 |
27 |
3 |
| DFB-Pokal |
5 |
5 |
0 |
0 |
| EFL Trophy |
5 |
5 |
1 |
0 |
| FA Cup |
8 |
13 |
0 |
0 |
| FAI Cup |
1 |
5 |
1 |
1 |
| Gauchão - Fase Final |
2 |
4 |
0 |
0 |
| League Cup |
9 |
9 |
1 |
0 |
| League of Ireland Cup |
1 |
3 |
0 |
0 |
| League Two |
15 |
382 |
31 |
24 |
| Liga Bwin |
31 |
468 |
43 |
20 |
| Oberliga Nord |
2 |
17 |
0 |
1 |
| Premier Division |
1 |
31 |
5 |
1 |
| Regionalliga Nord |
7 |
154 |
17 |
6 |
| Romanian Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Série B |
11 |
24 |
6 |
0 |
| Taça de Portugal |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
5 |
85 |
11 |
6 |
| U17-BL N/NE |
1 |
11 |
|
0 |
| UEFA Cup |
17 |
86 |
9 |
2 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
4 |
0 |
0 |
| UI Cup |
10 |
31 |
5 |
0 |
06/07
27 graczy · 156G · 1982M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
8 |
21 |
3 |
0 |
| 2. Bundesliga |
10 |
142 |
5 |
3 |
| Campeonato Gaúcho |
10 |
89 |
13 |
0 |
| Campeonato Paulista |
13 |
158 |
16 |
0 |
| Copa do Brasil |
8 |
24 |
0 |
0 |
| Corgon Liga |
18 |
225 |
27 |
15 |
| DFB-Pokal |
6 |
6 |
1 |
0 |
| EFL Trophy |
10 |
10 |
0 |
0 |
| FA Cup |
18 |
38 |
3 |
3 |
| FAI Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
6 |
96 |
2 |
1 |
| Gauchão - Fase Final |
3 |
3 |
0 |
0 |
| League Cup |
12 |
12 |
0 |
0 |
| League One |
26 |
606 |
42 |
19 |
| Liga Bwin |
27 |
325 |
17 |
18 |
| Oberliga Nord |
4 |
37 |
6 |
0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
6 |
9 |
0 |
0 |
| Premier Division |
2 |
46 |
5 |
0 |
| Russian Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
19 |
26 |
2 |
0 |
| Tippeligaen |
3 |
37 |
7 |
2 |
| UEFA Cup |
14 |
54 |
5 |
1 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
5 |
14 |
2 |
1 |
05/06
31 graczy · 162G · 2115M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
7 |
205 |
15 |
13 |
| Champions League |
5 |
28 |
1 |
1 |
| Champions League Qu. |
5 |
24 |
4 |
1 |
| Copa do Brasil |
7 |
18 |
1 |
0 |
| Corgon Liga |
14 |
222 |
16 |
13 |
| DFB-Pokal |
7 |
12 |
2 |
1 |
| FA Cup |
17 |
41 |
6 |
0 |
| Gambrinus Liga |
6 |
96 |
7 |
3 |
| League Cup |
18 |
30 |
6 |
0 |
| League One |
28 |
720 |
49 |
23 |
| Liga Bwin |
31 |
602 |
40 |
22 |
| Oberliga Nord |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Premier Division |
1 |
9 |
0 |
0 |
| Russian Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Slovak Super Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
22 |
36 |
5 |
1 |
| Tippeligaen |
2 |
28 |
7 |
2 |
| UEFA Cup |
18 |
33 |
2 |
1 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
4 |
7 |
1 |
0 |
04/05
31 graczy · 211G · 2428M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
3 |
12 |
1 |
0 |
| Copa do Brasil |
2 |
4 |
1 |
0 |
| Corgon Liga |
9 |
182 |
15 |
10 |
| DFB-Pokal |
6 |
18 |
4 |
4 |
| FL Trophy |
15 |
15 |
1 |
0 |
| Gambrinus Liga |
6 |
75 |
6 |
4 |
| League Cup |
15 |
15 |
1 |
0 |
| League One |
30 |
734 |
64 |
28 |
| Liguilla Pr.A Ap |
8 |
30 |
1 |
0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
10 |
19 |
1 |
1 |
| Prim. A Clausura |
13 |
161 |
18 |
0 |
| Primera A Apert. |
10 |
148 |
4 |
0 |
| Regionalliga Nord |
6 |
205 |
42 |
7 |
| Russian Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Série A |
6 |
111 |
17 |
1 |
| Slovak Super Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Slovenský pohár |
2 |
2 |
0 |
0 |
| SuperLiga |
31 |
548 |
20 |
4 |
| Taça de Portugal |
14 |
34 |
2 |
0 |
| Tippeligaen |
4 |
95 |
13 |
9 |
| UEFA Cup |
9 |
14 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
4 |
0 |
0 |
03/04
24 graczy · 101G · 1459M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo II |
4 |
12 |
5 |
0 |
| Copa do Brasil |
3 |
5 |
1 |
0 |
| DFB-Pokal |
3 |
7 |
0 |
0 |
| FA Cup |
10 |
10 |
1 |
0 |
| First Division |
24 |
617 |
28 |
9 |
| Gambrinus Liga |
6 |
122 |
14 |
8 |
| League Cup |
13 |
13 |
0 |
0 |
| NFV-Pokal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
4 |
7 |
0 |
0 |
| OL Niedersachsen/Bremen |
1 |
5 |
0 |
0 |
| Prim. A Clausura |
7 |
107 |
13 |
0 |
| Primera A Apert. |
8 |
60 |
6 |
0 |
| Regionalliga Nord |
3 |
64 |
7 |
0 |
| SuperLiga |
21 |
326 |
17 |
1 |
| Taça de Portugal |
13 |
19 |
4 |
1 |
| Tippeligaen |
5 |
84 |
5 |
4 |
02/03
26 graczy · 64G · 1147M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Bundesliga |
7 |
174 |
8 |
4 |
| Copa do Brasil |
1 |
1 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
3 |
3 |
0 |
0 |
| FA Cup |
9 |
9 |
0 |
0 |
| First Division |
22 |
426 |
35 |
1 |
| Gambrinus Liga |
5 |
73 |
4 |
2 |
| League Cup |
8 |
8 |
1 |
0 |
| OL Niedersachsen/Bremen |
1 |
2 |
1 |
0 |
| Primera A Verano |
5 |
29 |
2 |
0 |
| Slovenský pohár |
4 |
4 |
0 |
0 |
| SuperLiga |
26 |
360 |
10 |
10 |
| Taça de Portugal |
15 |
15 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
42 |
3 |
2 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
1 |
1 |
0 |
0 |
01/02
20 graczy · 96G · 867M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
5 |
16 |
0 |
0 |
| Copa do Brasil |
2 |
10 |
0 |
0 |
| Erste Division |
1 |
14 |
5 |
0 |
| FA Cup |
8 |
8 |
0 |
0 |
| First Division |
20 |
357 |
31 |
0 |
| Gambrinus Liga |
4 |
73 |
1 |
1 |
| League Cup |
10 |
20 |
4 |
0 |
| NOFV-Oberliga Nord |
1 |
28 |
13 |
0 |
| ÖFB-Cup |
1 |
2 |
2 |
0 |
| Pohar CMFS |
2 |
4 |
1 |
0 |
| Primeira Liga |
8 |
137 |
10 |
0 |
| Regionalliga Nord |
4 |
125 |
23 |
0 |
| Relegation Eliteserien |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
6 |
13 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
1 |
21 |
3 |
4 |
| UEFA Cup |
12 |
27 |
1 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
7 |
10 |
2 |
0 |
00/01
13 graczy · 75G · 718M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
5 |
9 |
0 |
0 |
| Champions League Qu. |
2 |
8 |
2 |
0 |
| Erste Division |
3 |
47 |
9 |
0 |
| FA Cup |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Gambrinus Liga |
4 |
44 |
5 |
2 |
| League Cup |
4 |
4 |
0 |
0 |
| ÖFB-Cup |
1 |
3 |
0 |
0 |
| Pohar CMFS |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Premier League |
13 |
186 |
16 |
3 |
| Primeira Liga |
9 |
176 |
15 |
0 |
| Regionalliga Nord |
4 |
105 |
8 |
0 |
| Slovenský pohár |
3 |
3 |
1 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
51 |
7 |
3 |
| UEFA Cup |
8 |
18 |
4 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
6 |
11 |
2 |
0 |
| UI Cup |
13 |
44 |
6 |
0 |
99/00
9 graczy · 58G · 558M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2ª B - Grupo I |
2 |
3 |
0 |
0 |
| Champions League Qu. |
2 |
4 |
0 |
0 |
| Erste Division |
1 |
27 |
3 |
0 |
| FA Cup |
6 |
9 |
1 |
0 |
| Gambrinus Liga |
2 |
21 |
1 |
0 |
| League Cup |
5 |
5 |
1 |
0 |
| ÖFB-Cup |
1 |
1 |
1 |
0 |
| Premier League |
9 |
229 |
22 |
3 |
| Primeira Liga |
7 |
137 |
11 |
2 |
| Regionalliga Nord |
4 |
48 |
7 |
0 |
| Slovenský pohár |
2 |
2 |
1 |
0 |
| Taça de Portugal |
7 |
9 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
44 |
8 |
6 |
| UEFA Cup |
2 |
8 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
3 |
2 |
0 |
| UI Cup |
4 |
8 |
0 |
0 |
98/99
9 graczy · 73G · 641M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Cup Winners' Cup |
3 |
12 |
0 |
0 |
| Erste Division |
2 |
47 |
6 |
0 |
| FA Cup |
7 |
13 |
0 |
0 |
| FAI Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| First Division |
9 |
270 |
42 |
2 |
| Gambrinus Liga |
1 |
2 |
0 |
0 |
| League Cup |
6 |
6 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| ÖFB-Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
| Primeira Divisão |
5 |
115 |
3 |
0 |
| Regionalliga Nord |
4 |
87 |
14 |
0 |
| Slovenský pohár |
2 |
2 |
2 |
0 |
| Supertaça |
3 |
5 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
4 |
66 |
6 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
8 |
0 |
0 |
97/98
8 graczy · 28G · 445M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Cup Winners' Cup |
2 |
7 |
1 |
0 |
| FA Cup |
4 |
4 |
0 |
0 |
| First Division |
8 |
151 |
10 |
0 |
| Premier Division |
1 |
3 |
0 |
0 |
| Primeira Divisão |
6 |
109 |
3 |
0 |
| Regionalliga Nord |
5 |
99 |
13 |
0 |
| Série A |
3 |
12 |
0 |
0 |
| Taça de Portugal |
5 |
12 |
0 |
1 |
| Tippeligaen |
2 |
26 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
4 |
18 |
1 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
1 |
4 |
0 |
0 |
96/97
9 graczy · 35G · 457M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Cup Winners' Cup |
4 |
25 |
4 |
1 |
| FA Cup |
5 |
8 |
1 |
0 |
| First Division |
9 |
135 |
5 |
0 |
| League Cup |
3 |
5 |
1 |
0 |
| Primeira Divisão |
5 |
137 |
1 |
0 |
| Regionalliga Nord |
2 |
48 |
3 |
0 |
| Série A |
2 |
7 |
1 |
0 |
| Slovenský pohár |
5 |
14 |
3 |
0 |
| Taça de Portugal |
7 |
12 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
4 |
59 |
12 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
7 |
4 |
0 |
95/96
4 graczy · 34G · 241M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Division |
1 |
29 |
6 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
1 |
4 |
1 |
0 |
| ÖFB-Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Primeira Divisão |
3 |
25 |
0 |
0 |
| Regionalliga Nord |
3 |
48 |
0 |
0 |
| Série A |
4 |
44 |
6 |
0 |
| Tippeligaen |
4 |
80 |
21 |
0 |
| UEFA Cup |
3 |
6 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
4 |
0 |
0 |
94/95
3 graczy · 7G · 111M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Division |
1 |
30 |
4 |
0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
3 |
7 |
1 |
1 |
| ÖFB-Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Primeira Divisão |
1 |
2 |
|
0 |
| Regionalliga Nord |
2 |
34 |
0 |
0 |
| Série A |
2 |
4 |
0 |
0 |
| Slovenský pohár |
1 |
2 |
1 |
0 |
| Tippeligaen |
1 |
23 |
|
0 |
| UEFA Cup |
2 |
5 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
3 |
1 |
0 |
93/94
2 graczy · 22G · 84M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. Division |
1 |
30 |
5 |
0 |
| Aufstiegsrunde 2. BL |
1 |
4 |
0 |
0 |
| NOFV-Oberliga Nord |
1 |
23 |
5 |
0 |
| Oberliga Nord |
1 |
1 |
|
0 |
| Second Division |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
24 |
12 |
0 |
92/93
2 graczy · 20G · 59M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 1. CSFL |
1 |
7 |
0 |
1 |
| 2. Bundesliga |
1 |
1 |
|
0 |
| Champions League |
1 |
3 |
0 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
1 |
|
0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
1 |
4 |
0 |
0 |
| NM-Cup |
2 |
2 |
1 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
41 |
19 |
0 |
91/92
2 graczy · 7G · 67M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| 2. BL Nord Abstiegsr. |
1 |
4 |
0 |
0 |
| 2. BL North |
2 |
32 |
1 |
0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
1 |
6 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
2 |
23 |
6 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
90/91
2 graczy · 5G · 63M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Aufstiegsrunde 2. BL |
1 |
5 |
0 |
0 |
| FDGB-Pokal |
2 |
5 |
1 |
0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
1 |
4 |
0 |
0 |
| Liga Portugal |
1 |
17 |
1 |
0 |
| Oberliga Nordost |
2 |
25 |
3 |
1 |
| Taça de Portugal |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Tippeligaen |
1 |
4 |
0 |
0 |
| U19-Champ. |
1 |
2 |
|
0 |
89/90
2 graczy · 3G · 23M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DDR-Oberliga |
2 |
21 |
3 |
0 |
| DFB-Pokal |
1 |
2 |
|
0 |
88/89
1 graczy · 1G · 25M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DDR-Oberliga |
1 |
25 |
1 |
0 |
87/88
1 graczy · 5G · 24M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DDR-Oberliga |
1 |
24 |
5 |
0 |
86/87
1 graczy · 1G · 16M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| DDR-Oberliga |
1 |
11 |
0 |
0 |
| League Cup |
1 |
3 |
1 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
84/85
1 graczy · 0G · 1M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| League Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
Przychodzący (6)
Odchodzący (5)
Zakupy (50)
Sprzedaże (50)
Rekordowe zakupy
Rekordowe sprzedaże
| 🏟️ | Nazwa | AC Bra |
| 🏳️ | Kraj | Włochy |
| 🏆 | Liga | Serie C - Girone B |
| 📊 | Dywizja | Serie C - Girone B |
| 👥 | Zawodnicy | 20 |
| 💰 | Wartość składu | 2.7M € |