Vitesse Arnhem
🏳️ Holandia 🏆 Keuken Kampioen Divisie 💰 1.6M € (skład)
Keuken Kampioen...
Dywizja
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(7)
🎯 Pomocnicy
(5)
⚡ Napastnicy
(2)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Matthew Amoah |
8 |
192 |
68 |
22 |
| 2 |
Thomas Buitink |
7 |
182 |
46 |
11 |
| 3 |
Bryan Linssen |
3 |
102 |
46 |
18 |
| 4 |
Roy Makaay |
4 |
109 |
42 |
8 |
| 5 |
Tim Matavz |
3 |
91 |
41 |
6 |
| 6 |
Nicky Hofs |
8 |
174 |
39 |
17 |
| 7 |
Loïs Openda |
2 |
89 |
37 |
11 |
| 8 |
Valeri Qazaishvili |
5 |
134 |
33 |
12 |
| 9 |
Marco van Ginkel |
5 |
155 |
32 |
22 |
| 10 |
Simon van Duivenbooden |
3 |
65 |
30 |
1 |
| 11 |
Theo Janssen |
9 |
208 |
29 |
35 |
| 12 |
Abiola Dauda |
3 |
66 |
28 |
6 |
| 13 |
Pierre van Hooijdonk |
1 |
35 |
28 |
3 |
| 14 |
Matus Bero |
5 |
161 |
27 |
16 |
| 15 |
Mike Havenaar |
3 |
87 |
27 |
16 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Eloy Room |
11 |
350 |
0 |
| 2 |
Jeroen Houwen |
9 |
306 |
0 |
| 3 |
Theo Janssen |
12 |
282 |
29 |
| 4 |
Alexander Büttner |
9 |
259 |
24 |
| 5 |
Thomas Buitink |
9 |
258 |
46 |
| 6 |
Raimond van der Gouw |
8 |
255 |
0 |
| 7 |
Enzo Cornelisse |
7 |
237 |
5 |
| 8 |
Patrick Vroegh |
7 |
213 |
10 |
| 9 |
Davy Pröpper |
8 |
210 |
22 |
| 10 |
Nicky Hofs |
8 |
205 |
39 |
| 11 |
Matthew Amoah |
8 |
197 |
68 |
| 12 |
Julian Lelieveld |
6 |
189 |
11 |
| 13 |
Frank van der Struijk |
6 |
181 |
2 |
| 14 |
Renato Ibarra |
5 |
177 |
14 |
| 15 |
Matus Bero |
5 |
174 |
27 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
99/00 |
Pierre van Hooijdonk |
KPN Telecomp. |
25 |
29 |
| 2 |
96/97 |
Roy Makaay |
PTT Telecomp. |
19 |
34 |
| 3 |
21/22 |
Loïs Openda |
Eredivisie |
18 |
33 |
| 4 |
24/25 |
Bas Huisman |
U21 Div. 2 Fall |
16 |
13 |
| 5 |
02/03 |
Matthew Amoah |
Eredivisie |
15 |
30 |
📅 Historia per sezon
25/26
2 graczy · 0G · 2M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Keuken Kampioen Divisie |
2 |
2 |
0 |
0 |
24/25
36 graczy · 133G · 1383M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Keuken Kampioen Divisie |
36 |
851 |
52 |
39 |
| KNVB Beker |
22 |
22 |
1 |
1 |
| U19 Div. 1 Fall |
9 |
83 |
13 |
0 |
| U21 Cup Netherlands |
16 |
23 |
6 |
0 |
| U21 Div. 1 Spring |
31 |
190 |
18 |
0 |
| U21 Div. 2 Fall |
26 |
214 |
43 |
0 |
23/24
37 graczy · 82G · 1186M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
37 |
709 |
28 |
22 |
| KNVB Beker |
30 |
80 |
4 |
3 |
| U21 Div. 2 Fall |
27 |
187 |
35 |
1 |
| U21 Div. 2 Spring |
37 |
210 |
15 |
2 |
22/23
31 graczy · 80G · 1053M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
31 |
724 |
40 |
32 |
| KNVB Beker |
21 |
21 |
2 |
2 |
| U21 Div. 2 Fall |
23 |
152 |
17 |
2 |
| U21 Div. 2 Spring |
28 |
156 |
21 |
3 |
21/22
35 graczy · 106G · 1387M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Conference L. |
32 |
223 |
16 |
13 |
| Eredivisie |
35 |
733 |
42 |
29 |
| KNVB Beker |
27 |
67 |
4 |
2 |
| Play-Offs Conference League |
26 |
83 |
7 |
5 |
| U21 Div. 2 Fall |
24 |
141 |
16 |
0 |
| U21 Div. 2 Spring |
17 |
55 |
12 |
0 |
| UECL Quali |
24 |
85 |
9 |
7 |
20/21
31 graczy · 76G · 891M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
31 |
729 |
52 |
39 |
| KNVB Beker |
27 |
113 |
8 |
8 |
| U21 Div. 2 Fall |
22 |
49 |
16 |
3 |
19/20
27 graczy · 84G · 934M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Beloften Eerste Divisie |
21 |
79 |
7 |
1 |
| Beloften Preliminary Round |
20 |
100 |
8 |
0 |
| Eredivisie |
27 |
467 |
45 |
31 |
| KNVB Beker |
23 |
76 |
8 |
6 |
| U19 Cup NL |
13 |
28 |
3 |
1 |
| U19 Div. 1 Fall |
13 |
133 |
8 |
6 |
| U19 Div. 2 Spring |
12 |
51 |
5 |
7 |
18/19
25 graczy · 141G · 1299M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
25 |
505 |
65 |
44 |
| Europa League Qualifying |
17 |
60 |
4 |
3 |
| KNVB Beker |
21 |
61 |
6 |
3 |
| Play-Offs Conference League |
16 |
54 |
5 |
4 |
| Tweede Divisie |
24 |
350 |
36 |
36 |
| U19 Cup NL |
10 |
10 |
1 |
0 |
| U19 Div. 1 Fall |
15 |
141 |
15 |
13 |
| U19 Div. 1 Spring |
19 |
118 |
9 |
6 |
17/18
24 graczy · 143G · 1122M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Derde Div. Sun. |
23 |
220 |
43 |
4 |
| Eredivisie |
24 |
485 |
52 |
41 |
| Europa League |
17 |
80 |
5 |
2 |
| Johan Cruijff Schaal |
15 |
15 |
1 |
1 |
| KNVB Beker |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Play-Offs Conference League |
17 |
56 |
10 |
6 |
| U19 Cup NL |
10 |
18 |
3 |
1 |
| U19 Div. 1 Fall |
12 |
127 |
21 |
6 |
| U19 Div. 1 Spring |
13 |
105 |
8 |
2 |
16/17
27 graczy · 91G · 981M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
21 |
494 |
28 |
37 |
| KNVB Beker |
21 |
93 |
16 |
10 |
| Tweede Divisie |
27 |
248 |
36 |
29 |
| U19 Div. 1 Fall |
8 |
67 |
2 |
4 |
| U19 Div. 2 Spring |
13 |
79 |
9 |
3 |
15/16
25 graczy · 92G · 829M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Beloften Eredivisie |
25 |
176 |
34 |
22 |
| Eredivisie |
22 |
461 |
45 |
32 |
| Europa League Qualifying |
15 |
28 |
0 |
0 |
| KNVB Beker |
14 |
14 |
1 |
0 |
| U19 Cup NL |
9 |
26 |
1 |
1 |
| U19 Div. 1 Fall |
8 |
63 |
2 |
0 |
| U19 Div. 1 Spring |
11 |
61 |
9 |
3 |
14/15
26 graczy · 124G · 1017M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Beloften Eredivisie |
26 |
167 |
24 |
14 |
| Beloften Preliminary Round |
23 |
124 |
20 |
8 |
| Eredivisie |
18 |
490 |
61 |
47 |
| KNVB Beker |
18 |
59 |
8 |
4 |
| Play-Offs Conference League |
14 |
52 |
9 |
7 |
| U19 Div. 1 Fall |
12 |
71 |
2 |
1 |
| U19 Div. 2 Spring |
13 |
54 |
0 |
0 |
13/14
38 graczy · 114G · 932M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Beloften Eredivisie |
38 |
250 |
44 |
14 |
| Beloften Eredivisie - Finale |
15 |
15 |
1 |
0 |
| Eredivisie |
28 |
489 |
58 |
43 |
| Europa League Qualifying |
18 |
32 |
2 |
1 |
| KNVB Beker |
18 |
41 |
7 |
5 |
| Play-Offs Conference League |
14 |
27 |
1 |
1 |
| U19 Cup NL |
10 |
14 |
0 |
0 |
| U19 Div. 1 Spring |
13 |
64 |
1 |
1 |
12/13
21 graczy · 53G · 631M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
21 |
513 |
35 |
44 |
| Europa League Qualifying |
19 |
60 |
5 |
5 |
| KNVB Beker |
19 |
58 |
13 |
14 |
11/12
29 graczy · 37G · 569M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
29 |
465 |
31 |
29 |
| KNVB Beker |
17 |
48 |
2 |
4 |
| Play-Offs Conference League |
14 |
56 |
4 |
5 |
10/11
23 graczy · 39G · 494M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
23 |
455 |
31 |
26 |
| KNVB Beker |
15 |
39 |
8 |
3 |
09/10
18 graczy · 28G · 432M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
18 |
406 |
23 |
19 |
| KNVB Beker |
15 |
26 |
5 |
2 |
08/09
18 graczy · 27G · 395M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
18 |
373 |
26 |
22 |
| KNVB Beker |
15 |
22 |
1 |
0 |
07/08
12 graczy · 29G · 194M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
12 |
194 |
29 |
24 |
06/07
13 graczy · 32G · 291M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
13 |
242 |
25 |
15 |
| KNVB Beker |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Play-Offs Conference League |
10 |
40 |
7 |
1 |
05/06
12 graczy · 53G · 329M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
12 |
282 |
44 |
22 |
| Play-Offs Conference League |
10 |
47 |
9 |
6 |
04/05
10 graczy · 37G · 203M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
10 |
203 |
37 |
16 |
03/04
12 graczy · 33G · 281M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
12 |
234 |
22 |
14 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
10 |
47 |
11 |
0 |
02/03
12 graczy · 20G · 241M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Eredivisie |
12 |
185 |
19 |
10 |
| UEFA Cup |
10 |
49 |
1 |
1 |
01/02
13 graczy · 24G · 228M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
8 |
8 |
1 |
0 |
| KPN Eredivisie |
13 |
220 |
23 |
11 |
00/01
9 graczy · 29G · 252M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
6 |
17 |
2 |
0 |
| KPN Eredivisie |
9 |
204 |
25 |
9 |
| UEFA Cup |
8 |
31 |
2 |
1 |
99/00
8 graczy · 40G · 169M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
5 |
8 |
2 |
0 |
| KPN Telecomp. |
8 |
140 |
36 |
8 |
| UEFA Cup |
7 |
21 |
2 |
1 |
98/99
7 graczy · 18G · 108M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
4 |
8 |
0 |
0 |
| KPN Telecomp. |
7 |
91 |
16 |
11 |
| UEFA Cup |
3 |
9 |
2 |
1 |
97/98
4 graczy · 17G · 60M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
2 |
2 |
0 |
0 |
| PTT Telecomp. |
4 |
55 |
17 |
10 |
| UEFA Cup |
2 |
3 |
0 |
0 |
96/97
5 graczy · 27G · 121M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
3 |
3 |
0 |
0 |
| PTT Telecomp. |
5 |
118 |
27 |
11 |
95/96
8 graczy · 25G · 177M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Amstel Cup |
6 |
14 |
0 |
0 |
| PTT Telecomp. |
8 |
163 |
25 |
12 |
94/95
5 graczy · 16G · 146M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| KNVB Beker |
3 |
3 |
0 |
0 |
| PTT Telecomp. |
5 |
134 |
16 |
0 |
| UEFA Cup |
5 |
9 |
0 |
0 |
93/94
3 graczy · 3G · 60M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| KNVB Beker |
2 |
2 |
0 |
0 |
| PTT Telecomp. |
3 |
53 |
3 |
0 |
| UEFA Cup |
3 |
5 |
0 |
0 |
92/93
2 graczy · 0G · 43M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| KNVB Beker |
1 |
2 |
|
0 |
| PTT Telecomp. |
2 |
35 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
6 |
|
0 |
91/92
1 graczy · 0G · 36M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| KNVB Beker |
1 |
2 |
|
0 |
| PTT Telecomp. |
1 |
34 |
|
0 |
90/91
1 graczy · 0G · 39M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| KNVB Beker |
1 |
2 |
|
0 |
| PTT Telecomp. |
1 |
31 |
|
0 |
| UEFA Cup |
1 |
6 |
|
0 |
89/90
1 graczy · 0G · 38M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eredivisie |
1 |
34 |
|
0 |
| KNVB Beker |
1 |
4 |
|
0 |
88/89
1 graczy · 0G · 4M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Eerste Divisie |
1 |
2 |
|
0 |
| KNVB Beker |
1 |
2 |
|
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Vitesse Arnhem |
| 🏳️ | Kraj | Holandia |
| 🏆 | Liga | Keuken Kampioen Divisie |
| 📊 | Dywizja | Keuken Kampioen Divisie |
| 👥 | Zawodnicy | 16 |
| 💰 | Wartość składu | 1.6M € |