Pontevedra CF
🏳️ Hiszpania 🏆 Primera Federación - Grupo I 💰 4M € (skład)
22
Zawodników
4M €
Wartość składu
Primera...
Dywizja
🧤 Bramkarze (2)
🛡️ Obrońcy (6)
Obrońca
· Spain · 29 lat
300k €
Obrońca
· Argentina... · 26 lat
250k €
Obrońca
· Spain · 24 lat
200k €
Obrońca
· Spain · 27 lat
150k €
Obrońca
· Spain · 31 lat
150k €
Obrońca
· Spain · 24 lat
150k €
🎯 Pomocnicy (6)
Pomocnik
· Spain · 28 lat
250k €
Pomocnik
· Spain · 28 lat
250k €
Pomocnik
· Spain · 29 lat
250k €
Pomocnik
· Spain · 25 lat
150k €
Pomocnik
· Spain · 24 lat
150k €
Pomocnik
· Ecuador Spain · 21 lat
25k €
⚡ Napastnicy (8)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charles | 9 | 186 | 70 | 3 |
| 2 | Rufo Sánchez | 6 | 158 | 55 | 4 |
| 3 | Álex González | 9 | 295 | 42 | 9 |
| 4 | Igor | 4 | 72 | 32 | 0 |
| 5 | Brais Abelenda | 3 | 84 | 23 | 5 |
| 6 | Yelko Pino | 4 | 137 | 22 | 6 |
| 7 | Dalisson de Almeida | 2 | 71 | 21 | 9 |
| 8 | Carlos López | 2 | 61 | 16 | 3 |
| 9 | David Añón | 2 | 69 | 15 | 1 |
| 10 | Yuri | 2 | 29 | 13 | 0 |
| 11 | Iban Espadas | 2 | 66 | 13 | 0 |
| 12 | Mario Barco | 1 | 26 | 12 | 0 |
| 13 | Manuel Romay | 4 | 98 | 11 | 1 |
| 14 | Xavi Moré | 2 | 71 | 11 | 0 |
| 15 | Manuel Gato | 2 | 72 | 11 | 0 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Álex González | 10 | 311 | 42 |
| 2 | Edu Sousa | 8 | 267 | 0 |
| 3 | Víctor Vázquez | 7 | 197 | 2 |
| 4 | Charles | 9 | 196 | 70 |
| 5 | Rufo Sánchez | 6 | 163 | 55 |
| 6 | Álex Fernández | 5 | 150 | 8 |
| 7 | Yelko Pino | 5 | 139 | 22 |
| 8 | Kevin Presa | 4 | 137 | 7 |
| 9 | Álvaro Cortés | 3 | 102 | 0 |
| 10 | Martín Diz | 4 | 99 | 3 |
| 11 | Manuel Romay | 4 | 99 | 11 |
| 12 | Jesús Berrocal | 3 | 91 | 4 |
| 13 | Brais Abelenda | 4 | 86 | 23 |
| 14 | Mikel Saizar | 3 | 80 | 0 |
| 15 | Orlando Quintana | 2 | 79 | 0 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21/22 | Charles | Segunda Federación - Gr. I | 19 | 31 |
| 2 | 23/24 | Rufo Sánchez | Segunda Federación - Gr. I | 16 | 33 |
| 3 | 07/08 | Igor | 2ª B - Grupo I | 16 | 33 |
| 4 | 09/10 | Charles | 2ª B - Grupo I | 15 | 35 |
| 5 | 23/24 | Carlos López | Segunda Federación - Gr. I | 13 | 33 |
📅 Historia per sezon
Przychodzący (5)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | João Resende | ŚN | Estrela Amadora | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 25/26 | Antonio Montoro | ŚO | Hércules CF | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Ander Vidorreta | ŚP | Real Unión | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Alain Ribeiro | OP | CD Numancia | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Miki Bosch | ŚO | UCAM Murcia | Transfer | — | 200k € |
Odchodzący (8)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Dalisson de Almeida | OP | Córdoba CF | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Samu Mayo | ŚP | CD Guadalajara | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Chiqui | LS | Mérida AD | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Pelayo Suárez | ŚO | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Iago Novo | OP | Bergantiños FC | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Javi Fontán | PO | Real Unión | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Carlos López | ŚN | SD Compostela | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Mario Gómez | ŚO | CDU Malacitano | Transfer | — | 200k € |
Zakupy (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20/21 | Charles | ŚN | SD Eibar | Transfer | — | 1.2M € |
| 19/20 | Alfredo Mejía | DP | Real España | Transfer | — | 500k € |
| 10/11 | Asier Arranz | ŚP | CD Numancia | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 09/10 | Gerardo Carrera | OP | UD Las Palmas | Transfer | — | 400k € |
| 05/06 | Igor | ŚN | SC Braga | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 06/07 | Igor | ŚN | SC Braga | Transfer | 200k € | 350k € |
| 25/26 | João Resende | ŚN | Estrela Amadora | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 20/21 | Imanol García | ŚP | Córdoba CF | Transfer | — | 325k € |
| 19/20 | Eneko Zabaleta | LO | CD Tudelano | Transfer | — | 300k € |
| 14/15 | Capi | ŚO | CD Ourense | Transfer | — | 300k € |
| 10/11 | Rubén Reyes | ŚP | Rayo Vallecano | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Antonio Montoro | ŚO | Hércules CF | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Adrián León | ŚP | UD Logroñés | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Ion Etxaniz | ŚN | Gernika | Transfer | — | 300k € |
| 18/19 | Álvaro Bustos | LS | RCD Mallorca | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 18/19 | Borja Domínguez | ŚP | AD Alcorcón | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 17/18 | Marcos Álvarez | PS | CD Boiro | Transfer | — | 300k € |
| 16/17 | Mario Barco | ŚN | CD Lugo | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 17/18 | Jesús Berrocal | NA | Hércules CF | Transfer | — | 300k € |
| 18/19 | Manuel Romay | OP | Depor Fabril | Transfer | — | 300k € |
| 20/21 | Oier Calvillo | PS | Osasuna B | Transfer | — | 250k € |
| 17/18 | Jimmy | LO | CD Boiro | Transfer | — | 250k € |
| 20/21 | Jorge Fernández | OP | Calahorra | Transfer | — | 250k € |
| 24/25 | Brais Abelenda | PS | Ponferradina | Transfer | — | 250k € |
| 22/23 | — | — | Slavia Sofia | Transfer | — | 250k € |
| 17/18 | Prosi | ŚP | Burgos CF | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Ander Vidorreta | ŚP | Real Unión | Transfer | — | 250k € |
| 20/21 | Damià Sabater | ŚP | CF La Nucía | Transfer | — | 250k € |
| 17/18 | Víctor Mongil | ŚO | Mérida AD | Transfer | — | 250k € |
| 23/24 | Eneko Zabaleta | LO | CD Atl. Paso | Transfer | — | 250k € |
| 08/09 | Nené | DP | EN Paralimniou | Transfer | — | 250k € |
| 19/20 | Sana N'Diaye | ŚP | R. B. Linense | Transfer | — | 250k € |
| 23/24 | Carlos López | ŚN | Zamora CF | Transfer | — | 250k € |
| 19/20 | Álvaro Bustos | LS | RCD Mallorca | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Alain Ribeiro | OP | CD Numancia | Transfer | — | 250k € |
| 10/11 | Fran Amado | ŚN | Albacete | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 16/17 | Abel Suárez | ŚP | ACS Poli | Transfer | — | 200k € |
| 16/17 | Mateu Ferrer | ŚN | RCD Mallorca B | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | Dalisson de Almeida | OP | Rayo Cantabria | Transfer | — | 200k € |
| 24/25 | Javi Fontán | PO | CF Talavera | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Javi Rey | ŚP | Racing Ferrol | Transfer | — | 200k € |
| 09/10 | Iván Malón | PO | Real Murcia | Transfer | — | 200k € |
| 04/05 | — | — | FC Zwolle | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Miki Bosch | ŚO | UCAM Murcia | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | Chiqui | LS | Coruxo FC | Transfer | — | 200k € |
| 24/25 | Pelayo Suárez | ŚO | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 18/19 | Javi López | PS | Lleida Esportiu | Transfer | — | 200k € |
| 08/09 | — | — | Vit. Guimarães | Wypożyczenie | — | 200k € |
| 22/23 | Luis Martínez | ŚO | Betis Deportivo | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | Edu Sousa | BR | Dep. La Coruña | Transfer | — | 200k € |
Sprzedaże (50)
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/11 | Víctor Ormazabal | ŚP | Atlético Ceuta | Transfer | — | 600k € |
| 10/11 | Igor | ŚN | CD Tenerife | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 09/10 | Igor | ŚN | Levante | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 07/08 | Manuel Canabal | ŚN | Retired | Transfer | — | 500k € |
| 11/12 | Igor | ŚN | UD Salamanca | Transfer | — | 400k € |
| 08/09 | Igor | ŚN | Ipatinga FC | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 00/01 | Sergio Aragoneses | BR | Atlético Madrid | Transfer | 306k € | — |
| 18/19 | David Añón | PS | GKS Katowice | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Jacobo Trigo | ŚP | Racing Ferrol | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Dalisson de Almeida | OP | Córdoba CF | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Miguel Román | ŚP | Celta Fortuna | Transfer | — | 300k € |
| 21/22 | Imanol García | ŚP | CD Alcoyano | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Abel Suárez | ŚP | Burgos CF | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Brais Abelenda | PS | Ponferradina | Transfer | — | 300k € |
| 19/20 | Alfredo Mejía | DP | APO Levadiakos | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Ion Etxaniz | ŚN | CD Ebro | Transfer | — | 300k € |
| 20/21 | Edu Sousa | BR | CF Talavera | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | — | — | RCD Mallorca | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Miguel Loureiro | PO | Córdoba CF | Transfer | — | 300k € |
| 19/20 | Kevin Presa | ŚP | UCAM Murcia | Transfer | — | 250k € |
| 19/20 | Adrián León | ŚP | Lleida Esportiu | Transfer | — | 250k € |
| 09/10 | Nené | DP | FC Brasov | Transfer | 100k € | 250k € |
| 18/19 | David Goldar | ŚO | UE Cornellà | Transfer | — | 250k € |
| 20/21 | Álvaro Bustos | LS | Racing | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Samu Mayo | ŚP | CD Guadalajara | Transfer | — | 250k € |
| 25/26 | Chiqui | LS | Mérida AD | Transfer | — | 250k € |
| 21/22 | Damià Sabater | ŚP | Eldense | Transfer | — | 250k € |
| 21/22 | Jorge Fernández | OP | Zamora CF | Transfer | — | 250k € |
| 21/22 | Eneko Zabaleta | LO | Calahorra | Transfer | — | 250k € |
| 20/21 | Sana N'Diaye | ŚP | UD Melilla | Transfer | — | 250k € |
| 24/25 | Eneko Zabaleta | LO | Arenas Club | Transfer | — | 200k € |
| 19/20 | David Castro | ŚO | Valencia B | Transfer | — | 200k € |
| 17/18 | Mateu Ferrer | ŚN | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 18/19 | Marcos Álvarez | PS | Racing Ferrol | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | Charles | ŚN | Retired | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Pelayo Suárez | ŚO | Without Club | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Iago Novo | OP | Bergantiños FC | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | David Soto | ŚO | SD Compostela | Transfer | — | 200k € |
| 22/23 | Javi Rey | ŚP | Real Avilés | Transfer | — | 200k € |
| 22/23 | Manuel Romay | OP | Arenteiro | Transfer | — | 200k € |
| 23/24 | — | — | Slavia Sofia | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Javi Fontán | PO | Real Unión | Transfer | — | 200k € |
| 18/19 | Prosi | ŚP | Caudal Dep. | Transfer | — | 200k € |
| 07/08 | — | — | Retired | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Carlos López | ŚN | SD Compostela | Transfer | — | 200k € |
| 18/19 | Jimmy | LO | Arenas Club | Transfer | — | 200k € |
| 25/26 | Mario Gómez | ŚO | CDU Malacitano | Transfer | — | 200k € |
| 21/22 | Borja Martínez | ŚP | Castellón | Transfer | — | 150k € |
| 20/21 | Uzo Adighibe | ŚN | CF Talavera | Transfer | — | 150k € |
| 23/24 | Álvaro Cortés | BR | Without Club | Transfer | — | 150k € |
Rekordowe zakupy
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Z klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06/07 | Igor | ŚN | SC Braga | Transfer | 200k € | 350k € |
| 20/21 | Charles | ŚN | SD Eibar | Transfer | — | 1.2M € |
| 19/20 | Alfredo Mejía | DP | Real España | Transfer | — | 500k € |
| 10/11 | Asier Arranz | ŚP | CD Numancia | Wypożyczenie | — | 400k € |
| 09/10 | Gerardo Carrera | OP | UD Las Palmas | Transfer | — | 400k € |
| 05/06 | Igor | ŚN | SC Braga | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 25/26 | João Resende | ŚN | Estrela Amadora | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 20/21 | Imanol García | ŚP | Córdoba CF | Transfer | — | 325k € |
| 19/20 | Eneko Zabaleta | LO | CD Tudelano | Transfer | — | 300k € |
| 14/15 | Capi | ŚO | CD Ourense | Transfer | — | 300k € |
| 10/11 | Rubén Reyes | ŚP | Rayo Vallecano | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Antonio Montoro | ŚO | Hércules CF | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Adrián León | ŚP | UD Logroñés | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Ion Etxaniz | ŚN | Gernika | Transfer | — | 300k € |
| 18/19 | Álvaro Bustos | LS | RCD Mallorca | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 18/19 | Borja Domínguez | ŚP | AD Alcorcón | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 17/18 | Marcos Álvarez | PS | CD Boiro | Transfer | — | 300k € |
| 16/17 | Mario Barco | ŚN | CD Lugo | Wypożyczenie | — | 300k € |
| 17/18 | Jesús Berrocal | NA | Hércules CF | Transfer | — | 300k € |
| 18/19 | Manuel Romay | OP | Depor Fabril | Transfer | — | 300k € |
Rekordowe sprzedaże
| Sezon | Piłkarz | Poz. | Do klubu | Rodzaj | Kwota | Wartość |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 00/01 | Sergio Aragoneses | BR | Atlético Madrid | Transfer | 306k € | — |
| 09/10 | Nené | DP | FC Brasov | Transfer | 100k € | 250k € |
| 10/11 | Víctor Ormazabal | ŚP | Atlético Ceuta | Transfer | — | 600k € |
| 10/11 | Igor | ŚN | CD Tenerife | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 09/10 | Igor | ŚN | Levante | Wypożyczenie | — | 500k € |
| 07/08 | Manuel Canabal | ŚN | Retired | Transfer | — | 500k € |
| 11/12 | Igor | ŚN | UD Salamanca | Transfer | — | 400k € |
| 08/09 | Igor | ŚN | Ipatinga FC | Wypożyczenie | — | 350k € |
| 18/19 | David Añón | PS | GKS Katowice | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Jacobo Trigo | ŚP | Racing Ferrol | Transfer | — | 300k € |
| 25/26 | Dalisson de Almeida | OP | Córdoba CF | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Miguel Román | ŚP | Celta Fortuna | Transfer | — | 300k € |
| 21/22 | Imanol García | ŚP | CD Alcoyano | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Abel Suárez | ŚP | Burgos CF | Transfer | — | 300k € |
| 23/24 | Brais Abelenda | PS | Ponferradina | Transfer | — | 300k € |
| 19/20 | Alfredo Mejía | DP | APO Levadiakos | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Ion Etxaniz | ŚN | CD Ebro | Transfer | — | 300k € |
| 20/21 | Edu Sousa | BR | CF Talavera | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | — | — | RCD Mallorca | Transfer | — | 300k € |
| 17/18 | Miguel Loureiro | PO | Córdoba CF | Transfer | — | 300k € |
Ładowanie meczów...
| 🏟️ | Nazwa | Pontevedra CF |
| 🏳️ | Kraj | Hiszpania |
| 🏆 | Liga | Primera Federación - Grupo I |
| 📊 | Dywizja | Primera Federación - Grupo I |
| 👥 | Zawodnicy | 22 |
| 💰 | Wartość składu | 4M € |