Paris Saint-Germain
🏳️ Francja 🏆 Ligue 1 💰 1071M € (skład)
🧤 Bramkarze
(3)
🛡️ Obrońcy
(8)
🎯 Pomocnicy
(5)
⚡ Napastnicy
(7)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Kylian Mbappé |
7 |
310 |
256 |
107 |
| 2 |
Edinson Cavani |
7 |
314 |
200 |
43 |
| 3 |
Zlatan Ibrahimović |
4 |
177 |
156 |
60 |
| 4 |
Neymar |
6 |
167 |
118 |
77 |
| 5 |
Ángel Di María |
7 |
291 |
92 |
113 |
| 6 |
Guillaume Hoarau |
5 |
164 |
57 |
22 |
| 7 |
Nenê |
3 |
111 |
48 |
44 |
| 8 |
Lucas Moura |
5 |
198 |
46 |
36 |
| 9 |
Javier Pastore |
7 |
231 |
45 |
51 |
| 10 |
David Ginola |
4 |
152 |
44 |
14 |
| 11 |
Ousmane Dembélé |
4 |
102 |
43 |
31 |
| 12 |
Marquinhos |
11 |
373 |
41 |
6 |
| 13 |
Arnaud Kalimuendo |
2 |
42 |
40 |
5 |
| 14 |
Mauro Icardi |
3 |
96 |
38 |
9 |
| 15 |
Jean-Kévin Augustin |
4 |
95 |
36 |
2 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Marquinhos |
14 |
571 |
41 |
| 2 |
Marco Verratti |
11 |
433 |
11 |
| 3 |
Presnel Kimpembe |
12 |
396 |
4 |
| 4 |
Thiago Silva |
8 |
335 |
17 |
| 5 |
Edinson Cavani |
7 |
318 |
200 |
| 6 |
Ángel Di María |
7 |
317 |
92 |
| 7 |
Kylian Mbappé |
7 |
317 |
256 |
| 8 |
Jérôme Alonzo |
7 |
316 |
0 |
| 9 |
Blaise Matuidi |
7 |
307 |
33 |
| 10 |
Clément Chantôme |
8 |
306 |
10 |
| 11 |
Javier Pastore |
7 |
293 |
45 |
| 12 |
Francis Llacer |
12 |
289 |
4 |
| 13 |
Maxwell |
6 |
285 |
13 |
| 14 |
Bernard Mendy |
7 |
270 |
11 |
| 15 |
Mamadou Sakho |
8 |
266 |
7 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
15/16 |
Zlatan Ibrahimović |
Ligue 1 |
38 |
32 |
| 2 |
16/17 |
Edinson Cavani |
Ligue 1 |
35 |
37 |
| 3 |
18/19 |
Kylian Mbappé |
Ligue 1 |
33 |
29 |
| 4 |
12/13 |
Zlatan Ibrahimović |
Ligue 1 |
30 |
34 |
| 5 |
22/23 |
Kylian Mbappé |
Ligue 1 |
29 |
34 |
📅 Historia per sezon
25/26
22 graczy · 10G · 81M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ligue 1 |
22 |
60 |
8 |
5 |
| National U19 - Grp. A |
1 |
1 |
0 |
0 |
| UEFA Super Cup |
20 |
20 |
2 |
2 |
24/25
31 graczy · 189G · 1433M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
29 |
364 |
37 |
31 |
| Club World Cup |
24 |
151 |
15 |
12 |
| Coupe de France |
26 |
118 |
21 |
16 |
| Coupe Gambardella |
5 |
6 |
3 |
0 |
| Ligue 1 |
31 |
672 |
90 |
75 |
| National U19 - Grp. A |
7 |
58 |
12 |
5 |
| National U19 - Phase finale |
7 |
17 |
7 |
5 |
| Trophée des Champions |
20 |
20 |
1 |
1 |
| UEFA Youth League |
5 |
27 |
3 |
6 |
23/24
33 graczy · 180G · 1413M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
28 |
252 |
19 |
12 |
| Coupe de France |
30 |
120 |
21 |
17 |
| Coupe Gambardella |
11 |
28 |
10 |
1 |
| Ligue 1 |
33 |
680 |
78 |
65 |
| National U19 - Grp. A |
15 |
229 |
43 |
42 |
| National U19 - Phase finale |
11 |
27 |
5 |
3 |
| Trophée des Champions |
20 |
20 |
2 |
2 |
| UEFA Youth League |
13 |
57 |
2 |
2 |
22/23
35 graczy · 209G · 1531M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
26 |
169 |
15 |
14 |
| Coupe de France |
27 |
58 |
11 |
10 |
| Coupe Gambardella |
14 |
21 |
4 |
2 |
| Ligue 1 |
35 |
747 |
86 |
66 |
| N3 - Paris IdF |
8 |
144 |
9 |
3 |
| National U19 - Grp. A |
22 |
258 |
54 |
16 |
| National U19 - Phase finale |
15 |
37 |
6 |
5 |
| Trophée des Champions |
20 |
20 |
4 |
0 |
| UEFA Youth League |
20 |
77 |
20 |
12 |
21/22
38 graczy · 234G · 1663M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
31 |
177 |
15 |
11 |
| Coupe de France |
29 |
60 |
7 |
6 |
| Coupe Gambardella |
12 |
27 |
6 |
0 |
| Ligue 1 |
38 |
760 |
88 |
68 |
| N3 - Paris IdF |
17 |
177 |
10 |
2 |
| National U19 - Grp. A |
23 |
306 |
84 |
32 |
| National U19 - Phase finale |
12 |
23 |
6 |
4 |
| Trophée des Champions |
20 |
20 |
0 |
0 |
| UEFA Youth League |
21 |
113 |
18 |
10 |
20/21
38 graczy · 146G · 1325M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
33 |
273 |
21 |
20 |
| Coupe de France |
28 |
120 |
15 |
13 |
| Ligue 1 |
38 |
757 |
84 |
58 |
| N3 - Paris IdF |
7 |
29 |
0 |
0 |
| National U19 - Grp. A |
21 |
126 |
24 |
8 |
| Trophée des Champions |
20 |
20 |
2 |
1 |
19/20
33 graczy · 190G · 1378M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
30 |
213 |
25 |
22 |
| Coupe de France |
28 |
110 |
19 |
9 |
| Coupe de la Ligue |
28 |
74 |
11 |
11 |
| Coupe Gambardella |
21 |
48 |
13 |
10 |
| Ligue 1 |
33 |
486 |
71 |
62 |
| N3 - Paris IdF |
8 |
76 |
4 |
0 |
| National U19 - Grp. A |
25 |
256 |
36 |
6 |
| Trophée des Champions |
18 |
18 |
2 |
1 |
| UEFA Youth League |
26 |
97 |
9 |
8 |
18/19
36 graczy · 243G · 1708M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
25 |
144 |
19 |
15 |
| Coupe de France |
24 |
105 |
16 |
15 |
| Coupe de la Ligue |
22 |
36 |
3 |
3 |
| Ligue 1 |
36 |
667 |
103 |
81 |
| National 2 - Grp. C |
26 |
350 |
29 |
19 |
| National U19 - Grp. A |
17 |
296 |
57 |
13 |
| Trophée des Champions |
18 |
18 |
4 |
3 |
| UEFA Youth League |
16 |
92 |
12 |
8 |
17/18
35 graczy · 209G · 1546M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
21 |
144 |
26 |
19 |
| Coupe de France |
26 |
108 |
21 |
20 |
| Coupe de la Ligue |
24 |
72 |
11 |
7 |
| Ligue 1 |
32 |
683 |
100 |
75 |
| National 2 - Grp. B |
35 |
404 |
39 |
0 |
| Trophée des Champions |
18 |
18 |
2 |
1 |
| UEFA Youth League |
24 |
117 |
10 |
9 |
16/17
32 graczy · 192G · 1519M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. A |
32 |
402 |
39 |
0 |
| Champions League |
23 |
138 |
17 |
13 |
| Coupe de France |
24 |
105 |
18 |
12 |
| Coupe de la Ligue |
25 |
69 |
13 |
11 |
| Coupe Gambardella |
16 |
26 |
2 |
0 |
| Ligue 1 |
29 |
656 |
79 |
57 |
| Trophée des Champions |
17 |
17 |
3 |
4 |
| UEFA Youth League |
25 |
106 |
21 |
9 |
15/16
36 graczy · 190G · 1610M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. A |
36 |
434 |
27 |
0 |
| Champions League |
23 |
178 |
17 |
13 |
| Coupe de France |
26 |
99 |
14 |
12 |
| Coupe de la Ligue |
23 |
67 |
7 |
3 |
| Ligue 1 |
31 |
664 |
100 |
74 |
| Trophée des Champions |
18 |
18 |
2 |
2 |
| UEFA Youth League |
25 |
150 |
23 |
10 |
14/15
27 graczy · 163G · 1427M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. A |
27 |
375 |
32 |
0 |
| Champions League |
23 |
163 |
13 |
13 |
| Coupe de France |
24 |
97 |
14 |
10 |
| Coupe de la Ligue |
23 |
64 |
9 |
7 |
| Ligue 1 |
26 |
619 |
79 |
62 |
| Trophée des Champions |
15 |
15 |
2 |
2 |
| UEFA Youth League |
20 |
94 |
14 |
12 |
13/14
28 graczy · 144G · 1248M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. A |
28 |
246 |
19 |
0 |
| Champions League |
21 |
163 |
24 |
21 |
| Coupe de France |
17 |
31 |
6 |
6 |
| Coupe de la Ligue |
21 |
65 |
9 |
6 |
| Ligue 1 |
22 |
615 |
79 |
63 |
| Trophée des Champions |
16 |
16 |
1 |
2 |
| UEFA Youth League |
23 |
112 |
6 |
1 |
12/13
27 graczy · 97G · 818M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
23 |
157 |
20 |
18 |
| Coupe de France |
23 |
56 |
9 |
8 |
| Coupe de la Ligue |
18 |
29 |
2 |
1 |
| Ligue 1 |
27 |
576 |
66 |
63 |
11/12
24 graczy · 93G · 709M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
22 |
55 |
8 |
4 |
| Coupe de la Ligue |
15 |
15 |
2 |
1 |
| Europa League |
18 |
82 |
7 |
7 |
| Europa League Qualifying |
15 |
26 |
5 |
4 |
| Ligue 1 |
24 |
531 |
71 |
54 |
10/11
17 graczy · 72G · 570M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
14 |
60 |
13 |
15 |
| Coupe de la Ligue |
11 |
27 |
2 |
2 |
| Europa League |
17 |
94 |
10 |
8 |
| Europa League Qualifying |
11 |
21 |
3 |
1 |
| Ligue 1 |
17 |
359 |
44 |
31 |
| Trophée des Champions |
9 |
9 |
0 |
0 |
09/10
12 graczy · 38G · 417M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
11 |
45 |
7 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
10 |
17 |
0 |
1 |
| Ligue 1 |
12 |
355 |
31 |
33 |
08/09
15 graczy · 31G · 418M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
15 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
10 |
27 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
15 |
284 |
25 |
19 |
| UEFA Cup |
14 |
92 |
5 |
7 |
07/08
16 graczy · 26G · 472M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
15 |
50 |
4 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
14 |
50 |
7 |
3 |
| Ligue 1 |
16 |
372 |
15 |
11 |
06/07
16 graczy · 18G · 501M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
12 |
29 |
1 |
2 |
| Coupe de la Ligue |
11 |
18 |
1 |
1 |
| Ligue 1 |
16 |
356 |
11 |
11 |
| Trophée des Champions |
9 |
9 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
15 |
89 |
5 |
4 |
05/06
14 graczy · 8G · 314M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
9 |
36 |
3 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
12 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
14 |
266 |
5 |
12 |
04/05
15 graczy · 11G · 332M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
11 |
43 |
0 |
0 |
| Coupe de France |
9 |
18 |
2 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
10 |
16 |
1 |
1 |
| Ligue 1 |
15 |
247 |
7 |
1 |
| Trophée des Champions |
8 |
8 |
1 |
0 |
03/04
20 graczy · 16G · 499M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
14 |
57 |
4 |
3 |
| Coupe de la Ligue |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
20 |
430 |
12 |
12 |
02/03
30 graczy · 66G · 815M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
22 |
83 |
8 |
5 |
| Coupe de la Ligue |
16 |
16 |
2 |
1 |
| Ligue 1 |
30 |
608 |
47 |
31 |
| UEFA Cup |
25 |
108 |
9 |
8 |
01/02
27 graczy · 76G · 803M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
20 |
50 |
4 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
21 |
55 |
8 |
1 |
| Division 1 |
27 |
491 |
39 |
22 |
| UEFA Cup |
22 |
96 |
7 |
3 |
| UI Cup |
21 |
111 |
18 |
8 |
00/01
21 graczy · 50G · 489M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
18 |
131 |
16 |
7 |
| Coupe de France |
12 |
14 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
9 |
9 |
1 |
0 |
| Division 1 |
21 |
335 |
33 |
6 |
99/00
11 graczy · 27G · 236M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
13 |
2 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
9 |
29 |
5 |
0 |
| Division 1 |
11 |
194 |
20 |
19 |
98/99
8 graczy · 13G · 187M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
5 |
7 |
2 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
6 |
14 |
0 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
6 |
9 |
1 |
0 |
| Division 1 |
8 |
154 |
9 |
4 |
| Trophée des Champions |
3 |
3 |
1 |
0 |
97/98
7 graczy · 5G · 174M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
7 |
29 |
2 |
0 |
| Champions League Qu. |
7 |
11 |
0 |
4 |
| Coupe de France |
6 |
19 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
4 |
13 |
0 |
0 |
| Division 1 |
7 |
102 |
3 |
0 |
96/97
8 graczy · 22G · 219M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
7 |
14 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
8 |
45 |
5 |
5 |
| Division 1 |
7 |
145 |
16 |
5 |
| UEFA Super Cup |
7 |
11 |
0 |
0 |
95/96
6 graczy · 25G · 142M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
3 |
6 |
3 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
4 |
4 |
0 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
4 |
28 |
5 |
1 |
| Division 1 |
6 |
103 |
16 |
0 |
| Trophée des Champions |
1 |
1 |
1 |
0 |
94/95
5 graczy · 20G · 170M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
4 |
34 |
2 |
6 |
| Champions League Qu. |
4 |
7 |
0 |
2 |
| Coupe de France |
4 |
13 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
5 |
13 |
2 |
0 |
| Division 1 |
4 |
103 |
15 |
11 |
93/94
5 graczy · 21G · 122M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
3 |
8 |
3 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
4 |
21 |
3 |
1 |
| Division 1 |
5 |
93 |
15 |
7 |
92/93
3 graczy · 14G · 105M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
3 |
10 |
2 |
0 |
| Division 1 |
3 |
72 |
9 |
4 |
| UEFA Cup |
3 |
23 |
3 |
6 |
91/92
3 graczy · 7G · 60M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
2 |
4 |
1 |
0 |
| Division 1 |
3 |
56 |
6 |
1 |
90/91
1 graczy · 1G · 24M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
3 |
0 |
0 |
| Division 1 |
1 |
21 |
1 |
0 |
89/90
1 graczy · 0G · 8M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Division 1 |
1 |
7 |
0 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Paris Saint-Germain |
| 🏳️ | Kraj | Francja |
| 🏆 | Liga | Ligue 1 |
| 📊 | Dywizja | Ligue 1 |
| 👥 | Zawodnicy | 23 |
| 💰 | Wartość składu | 1071M € |