JEF United Chiba
🏳️ Japonia 🏆 J2 League 💰 3M € (skład)
🧤 Bramkarze
(3)
🛡️ Obrońcy
(2)
🎯 Pomocnicy
(1)
⚡ Napastnicy
(2)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Takayuki Funayama |
6 |
242 |
55 |
28 |
| 2 |
Kempes |
2 |
78 |
38 |
9 |
| 3 |
Koki Yonekura |
9 |
190 |
34 |
25 |
| 4 |
Masaki Fukai |
6 |
155 |
33 |
16 |
| 5 |
Joaquín Larrivey |
2 |
79 |
32 |
6 |
| 6 |
Yuki Abe |
2 |
84 |
30 |
1 |
| 7 |
Yuto Sato |
7 |
210 |
28 |
10 |
| 8 |
Naotake Hanyu |
3 |
117 |
20 |
1 |
| 9 |
Satoru Yamagishi |
3 |
115 |
20 |
1 |
| 10 |
Neto Baiano |
2 |
48 |
19 |
11 |
| 11 |
Takayuki Morimoto |
3 |
81 |
19 |
2 |
| 12 |
Koki Mizuno |
4 |
98 |
16 |
4 |
| 13 |
Haruya Ide |
3 |
111 |
15 |
5 |
| 14 |
Élton |
1 |
40 |
15 |
4 |
| 15 |
Satoshi Yamaguchi |
3 |
118 |
14 |
1 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Yuto Sato |
13 |
454 |
28 |
| 2 |
Masahiro Okamoto |
13 |
430 |
0 |
| 3 |
Koki Yonekura |
14 |
327 |
34 |
| 4 |
Masataka Sakamoto |
7 |
271 |
8 |
| 5 |
Takayuki Funayama |
6 |
247 |
55 |
| 6 |
Daisuke Saito |
5 |
195 |
8 |
| 7 |
Ryo Kushino |
7 |
195 |
0 |
| 8 |
Masaki Fukai |
6 |
190 |
33 |
| 9 |
Kentaro Sato |
4 |
173 |
1 |
| 10 |
Ryota Aoki |
6 |
167 |
3 |
| 11 |
Shota Arai |
4 |
163 |
0 |
| 12 |
Tomonori Tateishi |
4 |
142 |
0 |
| 13 |
Koki Mizuno |
4 |
136 |
16 |
| 14 |
Haruya Ide |
6 |
131 |
15 |
| 15 |
Naotake Hanyu |
4 |
131 |
20 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
2013 |
Kempes |
J.League Div.2 |
22 |
38 |
| 2 |
2017 |
Joaquín Larrivey |
J2 League |
19 |
41 |
| 3 |
2018 |
Takayuki Funayama |
J2 League |
19 |
41 |
| 4 |
2011 |
Masaki Fukai |
J.League Div.2 |
14 |
36 |
| 5 |
2014 |
Kempes |
J.League Div.2 |
13 |
36 |
📅 Historia per sezon
24/25
8 graczy · 11G · 136M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
5 |
5 |
0 |
0 |
| J2 League |
8 |
125 |
10 |
3 |
| J. League Cup |
6 |
6 |
1 |
0 |
23/24
4 graczy · 9G · 104M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
3 |
6 |
0 |
0 |
| J2 League |
4 |
97 |
9 |
5 |
| J. League Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
22/23
4 graczy · 12G · 88M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
1 |
1 |
0 |
0 |
| J1 Play-off |
3 |
3 |
0 |
0 |
| J2 League |
4 |
84 |
12 |
5 |
21/22
4 graczy · 4G · 108M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| J2 League |
4 |
108 |
4 |
4 |
20/21
10 graczy · 10G · 251M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
7 |
9 |
0 |
1 |
| J2 League |
10 |
242 |
10 |
13 |
19/20
11 graczy · 19G · 291M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| J2 League |
11 |
291 |
19 |
16 |
18/19
11 graczy · 18G · 303M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
7 |
7 |
0 |
0 |
| J2 League |
11 |
296 |
18 |
18 |
17/18
10 graczy · 49G · 300M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
8 |
13 |
2 |
0 |
| J2 League |
10 |
287 |
47 |
24 |
16/17
11 graczy · 32G · 275M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
10 |
13 |
0 |
0 |
| J1 Play-off |
8 |
8 |
2 |
1 |
| J2 League |
11 |
254 |
30 |
14 |
15/16
10 graczy · 34G · 302M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
8 |
22 |
7 |
5 |
| J2 League |
10 |
280 |
27 |
25 |
14/15
13 graczy · 19G · 415M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
12 |
24 |
2 |
2 |
| J2 League |
13 |
391 |
17 |
11 |
13/14
13 graczy · 41G · 438M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
13 |
47 |
6 |
6 |
| J1 Play-off |
9 |
9 |
0 |
0 |
| J.League Div.2 |
13 |
382 |
35 |
7 |
12/13
11 graczy · 45G · 342M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
10 |
16 |
5 |
2 |
| J1 Play-off |
9 |
9 |
1 |
0 |
| J.League Div.2 |
11 |
317 |
39 |
29 |
11/12
14 graczy · 20G · 411M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
12 |
30 |
2 |
0 |
| J1 Play-off |
7 |
14 |
2 |
2 |
| J.League Div.2 |
14 |
367 |
16 |
17 |
10/11
17 graczy · 33G · 475M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
15 |
33 |
1 |
0 |
| Japan Football League |
3 |
31 |
2 |
0 |
| J.League Div.2 |
17 |
411 |
30 |
18 |
09/10
17 graczy · 41G · 444M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
15 |
43 |
7 |
3 |
| Japan Football League |
1 |
15 |
0 |
1 |
| J.League Div.2 |
17 |
386 |
34 |
25 |
08/09
15 graczy · 22G · 479M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
14 |
32 |
2 |
2 |
| J. League Cup |
14 |
65 |
3 |
0 |
| J.League Div.1 |
15 |
382 |
17 |
3 |
07/08
16 graczy · 13G · 438M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
10 |
10 |
0 |
0 |
| Japan Football League |
3 |
37 |
0 |
0 |
| J. League Cup |
12 |
69 |
3 |
0 |
| J.League Div.1 |
16 |
322 |
10 |
0 |
06/07
12 graczy · 29G · 355M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
7 |
7 |
0 |
0 |
| J. League Cup |
12 |
54 |
3 |
0 |
| J.League Div.1 |
12 |
294 |
26 |
1 |
05/06
13 graczy · 48G · 446M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
9 |
9 |
0 |
0 |
| J. League Cup |
12 |
105 |
16 |
2 |
| J.League Div.1 |
13 |
332 |
32 |
2 |
04/05
13 graczy · 48G · 498M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Emperor's Cup |
13 |
19 |
2 |
3 |
| J. League Cup |
13 |
108 |
12 |
0 |
| J.League Div.1 |
13 |
371 |
34 |
1 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | JEF United Chiba |
| 🏳️ | Kraj | Japonia |
| 🏆 | Liga | J2 League |
| 📊 | Dywizja | J2 League |
| 👥 | Zawodnicy | 8 |
| 💰 | Wartość składu | 3M € |