MFK Ruzomberok
🏳️ Slovakia 🏆 Niké Liga 💰 1.4M € (skład)
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(1)
🎯 Pomocnicy
(2)
⚡ Napastnicy
(4)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Tomas Dubek |
10 |
280 |
46 |
45 |
| 2 |
Martin Regali |
4 |
102 |
36 |
16 |
| 3 |
Pavol Masaryk |
3 |
67 |
33 |
5 |
| 4 |
Erik Jendrisek |
2 |
51 |
29 |
6 |
| 5 |
Stefan Zosak |
7 |
190 |
28 |
26 |
| 6 |
Tomas Bobcek |
4 |
88 |
19 |
8 |
| 7 |
Martin Chrien |
4 |
85 |
18 |
11 |
| 8 |
Dalibor Takac |
5 |
119 |
16 |
19 |
| 9 |
Roland Stevko |
3 |
49 |
16 |
0 |
| 10 |
Adam Zrelak |
3 |
61 |
15 |
8 |
| 11 |
Tihomir Kostadinov |
5 |
105 |
15 |
18 |
| 12 |
Dominik Kruzliak |
5 |
128 |
13 |
2 |
| 13 |
Igor Zofcak |
3 |
90 |
11 |
13 |
| 14 |
Michal Fasko |
2 |
70 |
11 |
7 |
| 15 |
Ladislav Almasi |
2 |
20 |
10 |
3 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Tomas Dubek |
13 |
310 |
46 |
| 2 |
Stefan Zosak |
9 |
227 |
28 |
| 3 |
Timotej Mudry |
6 |
200 |
5 |
| 4 |
Lubos Hajduch |
9 |
192 |
0 |
| 5 |
Ivan Krajcirik |
7 |
185 |
0 |
| 6 |
Dalibor Takac |
6 |
175 |
16 |
| 7 |
Mario Mrva |
6 |
166 |
2 |
| 8 |
Dominik Kruzliak |
6 |
165 |
13 |
| 9 |
Tihomir Kostadinov |
5 |
140 |
15 |
| 10 |
Matus Maly |
3 |
126 |
5 |
| 11 |
Martin Regali |
4 |
122 |
36 |
| 12 |
Adam Tucny |
4 |
116 |
9 |
| 13 |
Martin Chrien |
4 |
113 |
18 |
| 14 |
Tomas Bobcek |
6 |
103 |
19 |
| 15 |
Lukas Gressak |
6 |
102 |
1 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
05/06 |
Erik Jendrisek |
Corgon Liga |
21 |
34 |
| 2 |
11/12 |
Pavol Masaryk |
Corgon Liga |
18 |
32 |
| 3 |
12/13 |
Tomas Dubek |
Corgon Liga |
13 |
31 |
| 4 |
04/05 |
Roland Stevko |
Corgon Liga |
11 |
25 |
| 5 |
13/14 |
Tomas Dubek |
Corgon Liga |
10 |
32 |
📅 Historia per sezon
25/26
7 graczy · 2G · 36M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Niké Liga |
7 |
36 |
2 |
2 |
24/25
11 graczy · 15G · 281M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
7 |
27 |
3 |
0 |
| Niké Liga |
11 |
141 |
8 |
5 |
| Nike Liga - Releg. G. |
7 |
49 |
0 |
3 |
| Slovnaft Cup |
11 |
40 |
4 |
3 |
| UECL Qualifiers |
7 |
24 |
0 |
0 |
23/24
10 graczy · 15G · 256M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| I. Liga SD |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Niké Liga |
9 |
157 |
8 |
7 |
| Nike Liga - Champ. G. |
7 |
52 |
2 |
2 |
| Slovnaft Cup |
10 |
45 |
5 |
3 |
22/23
11 graczy · 27G · 384M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
11 |
176 |
15 |
7 |
| I. Liga SD |
3 |
61 |
3 |
0 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
6 |
11 |
1 |
0 |
| Nike Liga - Releg. G. |
10 |
66 |
4 |
2 |
| Slovnaft Cup |
11 |
33 |
4 |
0 |
| UECL Quali |
10 |
37 |
0 |
0 |
21/22
10 graczy · 31G · 297M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
10 |
156 |
13 |
14 |
| I. Liga SD |
4 |
44 |
5 |
0 |
| Nike Liga - Champ. G. |
8 |
70 |
9 |
9 |
| Slovnaft Cup |
10 |
27 |
4 |
0 |
20/21
13 graczy · 30G · 292M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Fortuna Liga |
13 |
198 |
20 |
14 |
| Nike Liga - Releg. G. |
9 |
61 |
4 |
6 |
| Slovnaft Cup |
11 |
25 |
6 |
1 |
19/20
13 graczy · 32G · 400M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
5 |
8 |
0 |
0 |
| Fortuna Liga |
13 |
152 |
8 |
13 |
| II. Liga |
12 |
113 |
12 |
7 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
6 |
12 |
1 |
2 |
| Nike Liga - Champ. G. |
12 |
49 |
2 |
0 |
| Slovnaft Cup |
13 |
66 |
9 |
3 |
18/19
8 graczy · 10G · 144M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
7 |
82 |
7 |
6 |
| Nike Liga - Champ. G. |
8 |
54 |
3 |
5 |
| Slovnaft Cup |
5 |
8 |
0 |
0 |
17/18
9 graczy · 24G · 235M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Europa League Qualifying |
7 |
32 |
1 |
5 |
| Fortuna Liga |
8 |
120 |
14 |
10 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
4 |
4 |
0 |
1 |
| Nike Liga - Champ. G. |
5 |
44 |
1 |
0 |
| Slovnaft Cup |
9 |
35 |
8 |
2 |
16/17
8 graczy · 15G · 213M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
8 |
197 |
13 |
11 |
| Slovnaft Cup |
6 |
16 |
2 |
0 |
15/16
11 graczy · 31G · 293M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
11 |
261 |
20 |
16 |
| Slovnaft Cup |
10 |
32 |
11 |
0 |
14/15
14 graczy · 23G · 207M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortuna Liga |
14 |
207 |
23 |
3 |
13/14
11 graczy · 23G · 232M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
11 |
209 |
22 |
28 |
| Slovnaft Cup |
7 |
23 |
1 |
0 |
12/13
8 graczy · 20G · 190M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
8 |
176 |
20 |
12 |
| Slovnaft Cup |
6 |
14 |
0 |
0 |
11/12
13 graczy · 27G · 220M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
13 |
220 |
27 |
11 |
10/11
10 graczy · 14G · 186M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
10 |
186 |
14 |
8 |
09/10
9 graczy · 10G · 140M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
9 |
140 |
10 |
7 |
08/09
11 graczy · 21G · 188M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
11 |
188 |
21 |
11 |
07/08
7 graczy · 16G · 139M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
7 |
139 |
16 |
9 |
06/07
7 graczy · 5G · 134M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League Qu. |
6 |
22 |
1 |
0 |
| Corgon Liga |
7 |
102 |
4 |
8 |
| UEFA Cup |
5 |
10 |
0 |
0 |
05/06
9 graczy · 31G · 224M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
9 |
218 |
31 |
12 |
| Slovenský pohár |
6 |
6 |
0 |
0 |
04/05
9 graczy · 27G · 147M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Corgon Liga |
9 |
147 |
27 |
7 |
01/02
2 graczy · 0G · 8M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| UEFA Cup |
2 |
4 |
0 |
0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 |
4 |
0 |
0 |
00/01
1 graczy · 0G · 1M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Slovenský pohár |
1 |
1 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | MFK Ruzomberok |
| 🏳️ | Kraj | Slovakia |
| 🏆 | Liga | Niké Liga |
| 📊 | Dywizja | Niké Liga |
| 👥 | Zawodnicy | 9 |
| 💰 | Wartość składu | 1.4M € |