Montpellier HSC
🏳️ Francja 🏆 Ligue 2 💰 25.1M € (skład)
🧤 Bramkarze
(2)
🛡️ Obrońcy
(8)
🎯 Pomocnicy
(6)
⚡ Napastnicy
(7)
⚽ Najlepsi strzelcy w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1 |
Laurent Blanc |
7 |
244 |
80 |
0 |
| 2 |
Souleymane Camara |
12 |
439 |
76 |
30 |
| 3 |
Andy Delort |
5 |
106 |
48 |
22 |
| 4 |
Téji Savanier |
7 |
177 |
45 |
30 |
| 5 |
Olivier Giroud |
2 |
86 |
39 |
17 |
| 6 |
Gaëtan Laborde |
4 |
114 |
39 |
19 |
| 7 |
Junior Ndiaye |
5 |
81 |
38 |
0 |
| 8 |
Elye Wahi |
4 |
103 |
35 |
9 |
| 9 |
Jérôme Lafourcade |
4 |
120 |
34 |
0 |
| 10 |
Toifilou Maoulida |
5 |
131 |
30 |
1 |
| 11 |
Rémy Cabella |
3 |
112 |
28 |
17 |
| 12 |
Simon Cara |
3 |
68 |
24 |
2 |
| 13 |
Florent Mollet |
4 |
136 |
24 |
16 |
| 14 |
Habib Bamogo |
3 |
94 |
23 |
2 |
| 15 |
Stephy Mavididi |
3 |
93 |
21 |
5 |
👕 Najwięcej występów w historii
| # | Piłkarz | Sezony | Mecze | Gole |
| 1 |
Souleymane Camara |
13 |
506 |
76 |
| 2 |
Hilton |
10 |
373 |
11 |
| 3 |
Daniel Congré |
9 |
347 |
12 |
| 4 |
Dimitry Bertaud |
11 |
280 |
0 |
| 5 |
Laurent Blanc |
8 |
273 |
80 |
| 6 |
Joris Chotard |
8 |
226 |
3 |
| 7 |
Mapou Yanga-Mbiwa |
7 |
226 |
4 |
| 8 |
Abdelhamid El Kaoutari |
8 |
220 |
1 |
| 9 |
Franck Rizzetto |
8 |
202 |
13 |
| 10 |
Jordan Ferri |
6 |
191 |
4 |
| 11 |
Nicolas Cozza |
7 |
191 |
5 |
| 12 |
Junior Sambia |
5 |
191 |
7 |
| 13 |
Téji Savanier |
7 |
186 |
45 |
| 14 |
Cédric Barbosa |
6 |
184 |
13 |
| 15 |
Mathieu Deplagne |
7 |
181 |
1 |
🔥 Najlepsze sezony (gole)
| # | Sezon | Piłkarz | Rozgrywki | Gole | Mecze |
| 1 |
11/12 |
Olivier Giroud |
Ligue 1 |
21 |
37 |
| 2 |
22/23 |
Elye Wahi |
Ligue 1 |
19 |
33 |
| 3 |
86/87 |
Laurent Blanc |
Division 2 |
18 |
34 |
| 4 |
20/21 |
Gaëtan Laborde |
Ligue 1 |
16 |
38 |
| 5 |
03/04 |
Habib Bamogo |
Ligue 1 |
16 |
38 |
📅 Historia per sezon
25/26
21 graczy · 5G · 90M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Ligue 2 |
21 |
70 |
4 |
3 |
| National 3 - Grp. H |
10 |
20 |
1 |
0 |
24/25
38 graczy · 50G · 975M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
19 |
19 |
0 |
0 |
| Coupe Gambardella |
2 |
4 |
1 |
0 |
| Ligue 1 |
38 |
670 |
23 |
16 |
| National 3 - Grp. J |
28 |
220 |
25 |
6 |
| National U19 - Grp. D |
7 |
59 |
1 |
0 |
| National U19 - Phase finale |
3 |
3 |
0 |
0 |
23/24
43 graczy · 130G · 1406M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
29 |
59 |
6 |
4 |
| Coupe Gambardella |
9 |
14 |
1 |
0 |
| Ligue 1 |
35 |
678 |
42 |
31 |
| National 3 - Grp. A |
43 |
381 |
44 |
1 |
| National U19 - Grp. D |
24 |
254 |
34 |
0 |
| National U19 - Phase finale |
13 |
20 |
3 |
0 |
22/23
40 graczy · 135G · 1421M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
20 |
20 |
1 |
1 |
| Coupe Gambardella |
11 |
11 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
37 |
754 |
64 |
46 |
| N3 - Occitanie |
40 |
325 |
30 |
4 |
| National U19 - Grp. D |
28 |
295 |
38 |
0 |
| National U19 - Phase finale |
16 |
16 |
2 |
1 |
21/22
41 graczy · 88G · 1237M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
26 |
58 |
3 |
3 |
| Coupe Gambardella |
17 |
37 |
6 |
1 |
| Ligue 1 |
33 |
748 |
48 |
34 |
| National 2 - Grp. D |
41 |
394 |
31 |
24 |
20/21
31 graczy · 81G · 953M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
24 |
100 |
9 |
7 |
| Ligue 1 |
31 |
757 |
60 |
44 |
| N3 - Occitanie |
28 |
96 |
12 |
3 |
19/20
34 graczy · 66G · 886M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
21 |
54 |
6 |
3 |
| Coupe de la Ligue |
20 |
35 |
3 |
2 |
| Ligue 1 |
29 |
502 |
33 |
20 |
| National 2 - Grp. C |
34 |
295 |
24 |
10 |
18/19
36 graczy · 107G · 1108M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
17 |
17 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Coupe Gambardella |
14 |
14 |
2 |
0 |
| Ligue 1 |
28 |
651 |
50 |
36 |
| N3 - Occitanie |
36 |
292 |
40 |
0 |
| National U19 - Phase finale |
14 |
26 |
2 |
0 |
| UEFA Youth League |
21 |
92 |
13 |
9 |
17/18
27 graczy · 51G · 754M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
21 |
51 |
6 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
21 |
68 |
7 |
4 |
| Ligue 1 |
27 |
611 |
36 |
29 |
| National U19 - Phase finale |
12 |
24 |
2 |
0 |
16/17
27 graczy · 70G · 852M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. D |
25 |
253 |
18 |
0 |
| Coupe de France |
12 |
12 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
18 |
28 |
3 |
3 |
| Coupe Gambardella |
12 |
23 |
2 |
0 |
| Ligue 1 |
27 |
536 |
47 |
35 |
15/16
26 graczy · 48G · 637M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
20 |
32 |
1 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
16 |
16 |
2 |
1 |
| Ligue 1 |
26 |
589 |
45 |
35 |
14/15
26 graczy · 62G · 852M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| CFA - Grp. C |
22 |
299 |
20 |
0 |
| Coupe de France |
16 |
16 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
14 |
14 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
26 |
523 |
42 |
32 |
13/14
20 graczy · 38G · 500M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
15 |
35 |
3 |
1 |
| Coupe de la Ligue |
12 |
12 |
2 |
0 |
| Ligue 1 |
20 |
453 |
33 |
25 |
12/13
21 graczy · 41G · 578M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Champions League |
17 |
64 |
2 |
5 |
| Coupe de France |
15 |
25 |
3 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
19 |
38 |
3 |
3 |
| Ligue 1 |
21 |
440 |
32 |
30 |
| Trophée des Champions |
11 |
11 |
1 |
0 |
11/12
19 graczy · 57G · 452M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
14 |
36 |
5 |
4 |
| Coupe de la Ligue |
17 |
23 |
3 |
0 |
| Ligue 1 |
19 |
393 |
49 |
33 |
10/11
16 graczy · 27G · 401M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
11 |
11 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
12 |
34 |
5 |
1 |
| Europa League Qualifying |
10 |
17 |
1 |
1 |
| Ligue 1 |
16 |
339 |
21 |
12 |
09/10
14 graczy · 24G · 294M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
6 |
6 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
7 |
7 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
14 |
281 |
24 |
17 |
08/09
10 graczy · 25G · 236M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
20 |
2 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
15 |
2 |
0 |
| Ligue 2 |
10 |
201 |
21 |
18 |
07/08
14 graczy · 20G · 231M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
7 |
18 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
20 |
1 |
0 |
| Ligue 2 |
14 |
193 |
18 |
0 |
06/07
14 graczy · 23G · 239M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
10 |
22 |
6 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
7 |
10 |
1 |
0 |
| Ligue 2 |
14 |
207 |
16 |
0 |
05/06
9 graczy · 26G · 239M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
19 |
7 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
17 |
1 |
0 |
| Ligue 2 |
9 |
203 |
18 |
0 |
04/05
14 graczy · 32G · 270M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
4 |
4 |
3 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
10 |
23 |
3 |
0 |
| Ligue 2 |
14 |
243 |
26 |
0 |
03/04
13 graczy · 36G · 337M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
9 |
16 |
2 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
9 |
9 |
0 |
0 |
| Ligue 1 |
13 |
312 |
34 |
3 |
02/03
13 graczy · 29G · 333M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
8 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
8 |
1 |
0 |
| Ligue 1 |
13 |
317 |
27 |
2 |
01/02
16 graczy · 15G · 280M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
8 |
12 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
8 |
8 |
0 |
0 |
| Division 1 |
16 |
260 |
15 |
2 |
00/01
12 graczy · 28G · 302M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
4 |
4 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
6 |
7 |
0 |
0 |
| Division 2 |
12 |
291 |
27 |
0 |
99/00
12 graczy · 19G · 305M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
5 |
5 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
7 |
12 |
0 |
0 |
| Division 1 |
12 |
210 |
13 |
3 |
| UEFA Cup |
6 |
21 |
0 |
0 |
| UI Cup |
10 |
57 |
6 |
1 |
98/99
14 graczy · 18G · 207M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
5 |
5 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
5 |
20 |
0 |
0 |
| Division 1 |
14 |
182 |
17 |
0 |
97/98
8 graczy · 20G · 217M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
7 |
11 |
3 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
5 |
9 |
0 |
0 |
| Division 1 |
8 |
153 |
10 |
0 |
| UI Cup |
8 |
44 |
7 |
0 |
96/97
4 graczy · 13G · 139M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
4 |
16 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
4 |
12 |
2 |
0 |
| Division 1 |
4 |
107 |
10 |
0 |
| UEFA Cup |
4 |
4 |
0 |
0 |
95/96
3 graczy · 10G · 77M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
3 |
10 |
1 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
2 |
2 |
0 |
0 |
| Division 1 |
3 |
65 |
9 |
0 |
94/95
3 graczy · 5G · 66M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
3 |
5 |
0 |
0 |
| Coupe de la Ligue |
3 |
9 |
0 |
0 |
| Division 1 |
3 |
52 |
5 |
4 |
93/94
2 graczy · 2G · 31M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
6 |
0 |
0 |
| Division 1 |
2 |
25 |
2 |
3 |
92/93
2 graczy · 0G · 14M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Division 1 |
2 |
14 |
0 |
0 |
90/91
2 graczy · 15G · 47M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Cup Winners' Cup |
2 |
7 |
1 |
0 |
| Division 1 |
1 |
38 |
14 |
0 |
89/90
3 graczy · 14G · 44M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
6 |
2 |
0 |
| Division 1 |
3 |
38 |
12 |
0 |
88/89
1 graczy · 16G · 40M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
3 |
1 |
0 |
| Division 1 |
1 |
35 |
15 |
0 |
| UEFA Cup |
1 |
2 |
0 |
0 |
87/88
1 graczy · 6G · 25M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Division 1 |
1 |
24 |
6 |
0 |
86/87
1 graczy · 18G · 35M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Division 2 |
1 |
34 |
18 |
0 |
85/86
1 graczy · 6G · 32M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
2 |
0 |
0 |
| Division 2 |
1 |
30 |
6 |
0 |
84/85
1 graczy · 5G · 33M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Coupe de France |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Division 2 |
1 |
32 |
5 |
0 |
83/84
1 graczy · 0G · 20M
| Rozgrywki | Graczy | Mecze | Gole | Asysty |
| Division 2 |
1 |
20 |
0 |
0 |
Brak transferów w tym sezonie
| 🏟️ | Nazwa | Montpellier HSC |
| 🏳️ | Kraj | Francja |
| 🏆 | Liga | Ligue 2 |
| 📊 | Dywizja | Ligue 2 |
| 👥 | Zawodnicy | 23 |
| 💰 | Wartość składu | 25.1M € |