Luis Montes
⚽ Pomocnik 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Luis Arturo Montes Jiménez |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.05.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ciudad Juárez, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 166 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
| 🤝 | Agent | Elite ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club León FC | 15 | 418 | 56 | 66 |
| CF Pachuca | 9 | 168 | 13 | 9 |
| CF Pachuca U20 | 2 | 11 | 4 | 0 |
| CD Everton | 1 | 26 | 2 | 7 |
| Club León U20 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez (- 2011) | 1 | 30 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
145 | 24 | 26 |
27 | 0 | 4 227 |
| Liga MX Clausura |
140 | 15 | 26 |
34 | 2 | 4 402 |
| Liguilla Clausura |
26 | 7 | 6 |
4 | 0 | 610 |
| Ascenso Clausura |
14 | 5 | 0 |
1 | 0 | 177 |
| Primera Clausura |
73 | 4 | 4 |
4 | 0 | 1 524 |
| Liguilla Apertura |
33 | 3 | 3 |
8 | 0 | 663 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
3 | 3 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| CONCACAF CC |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 38 |
| CONCACAF CL |
16 | 2 | 4 |
3 | 1 | 235 |
| Liga Primera |
23 | 2 | 5 |
7 | 2 | 665 |
| Libertadores |
12 | 1 | 2 |
3 | 0 | 720 |
| Club World Cup |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 159 |
| Copa MX Clausura |
11 | 1 | 0 |
3 | 0 | 267 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 216 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 259 |
| Ascenso Apertura |
15 | 1 | 0 |
3 | 0 | 876 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 701 |
| Primera Apertura |
49 | 1 | 0 |
2 | 0 | 283 |
| Copa Chile |
3 | 0 | 2 |
3 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
16 | 0 | 4 |
2 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 24G / 145M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
17 | 4 |
3 | 4 |
383 |
| 19/20 | Club León FC |
13 | 3 |
5 | 2 |
375 |
| 18/19 | Club León FC |
17 | 5 |
1 | 1 |
299 |
| 17/18 | Club León FC |
16 | 1 |
4 | 4 |
1 336 |
| 16/17 | Club León FC |
17 | 3 |
0 | 4 |
464 |
| 15/16 | Club León FC |
16 | 2 |
5 | 4 |
689 |
| 13/14 | Club León FC |
9 | 2 |
1 | 0 |
332 |
| 12/13 | Club León FC |
17 | 4 |
7 | 4 |
349 |
Liga MX Clausura — 15G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club León FC |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
13 | 1 |
1 | 3 |
937 |
| 19/20 | Club León FC |
9 | 2 |
2 | 0 |
358 |
| 18/19 | Club León FC |
17 | 2 |
4 | 3 |
752 |
| 17/18 | Club León FC |
16 | 3 |
7 | 8 |
471 |
| 16/17 | Club León FC |
17 | 0 |
3 | 4 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
15 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 14/15 | Club León FC |
13 | 3 |
2 | 2 |
276 |
| 13/14 | Club León FC |
11 | 3 |
2 | 3 |
296 |
| 12/13 | Club León FC |
16 | 1 |
1 | 6 |
1 312 |
Liguilla Clausura — 7G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
4 | 3 |
1 | 1 |
120 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 2 |
2 | 1 |
273 |
| 09/10 | CF Pachuca |
4 | 1 |
0 | 0 |
42 |
| 08/09 | CF Pachuca |
6 | 1 |
2 | 2 |
175 |
Ascenso Clausura — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
14 | 5 |
0 | 1 |
177 |
Primera Clausura — 4G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca |
17 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 09/10 | CF Pachuca |
15 | 1 |
0 | 2 |
424 |
| 08/09 | CF Pachuca |
17 | 1 |
1 | 0 |
447 |
| 07/08 | CF Pachuca |
16 | 1 |
2 | 1 |
420 |
| 06/07 | CF Pachuca |
8 | 1 |
0 | 0 |
233 |
Liguilla Apertura — 3G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
4 | 2 |
0 | 1 |
179 |
| 15/16 | Club León FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 1 |
0 | 2 |
484 |
| 12/13 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | CF Pachuca |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Pachuca U20 |
3 | 3 |
0 | 1 |
90 |
CONCACAF CC — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CF Pachuca |
3 | 3 |
0 | 0 |
38 |
CONCACAF CL — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club León FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Club León FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Pachuca |
10 | 2 |
2 | 3 |
235 |
Liga Primera — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CD Everton |
23 | 2 |
5 | 7 |
665 |
Libertadores — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club León FC |
8 | 1 |
1 | 2 |
720 |
| 2013 | Club León FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2009 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CF Pachuca |
3 | 1 |
0 | 1 |
159 |
| 2008 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
4 | 1 |
0 | 2 |
267 |
| 15/16 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club León U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
216 |
Liguilla Asc. Cl — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
259 |
Ascenso Apertura — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
15 | 1 |
0 | 3 |
876 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca U20 |
8 | 1 |
0 | 1 |
701 |
Primera Apertura — 1G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | CF Pachuca |
15 | 1 |
0 | 0 |
283 |
| 07/08 | CF Pachuca |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Chile — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CD Everton |
3 | 0 |
2 | 3 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
25 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 10
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 14/15 |
Tibia and fibula fracture |
29.05.2014 |
16.01.2015 |
233 |
35 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
León |
→ |
Without Club |
Transfer |
50k € |
| 23/24 |
31.12.2023 |
CD Everton |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 22/23 |
17.01.2023 |
León |
→ |
CD Everton |
Wypożyczenie |
900k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Pachuca |
→ |
León |
Transfer |
1M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
León |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Pachuca |
→ |
León |
Wypożyczenie |
800k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Unknown |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Indios |
→ |
Unknown |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Indios U20 |
→ |
Indios |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Luis Montes?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.