Abiola Dauda
⚽ Napastnik 🏟️ Aris Petroupolis 🏳️ Nigeria Sweden
| 📝 | Imię ojczyste | Abiola Adedeji Dauda |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.02.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lagos, Nigeria |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Nigeria Sweden |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Aris Petroupolis |
| 📅 | Dołączył | 27.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | 1863 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kalmar FF | 11 | 159 | 45 | 16 |
| Vitesse Arnhem U21 | 3 | 24 | 19 | 2 |
| Red Star Belgrade | 2 | 39 | 17 | 7 |
| Atromitos Athens | 2 | 55 | 16 | 5 |
| Mohammedan SC (Kolkata) | 2 | 22 | 13 | 2 |
| Ionikos Nikeas | 1 | 31 | 12 | 2 |
| Giresunspor | 1 | 29 | 12 | 2 |
| Apollon Smyrnis | 2 | 59 | 10 | 3 |
| Vitesse Arnhem | 3 | 60 | 9 | 4 |
| Panetolikos GFS | 1 | 14 | 7 | 1 |
| Heart of Midlothian FC | 1 | 17 | 5 | 0 |
| AE Larisa | 1 | 19 | 2 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Allsvenskan |
133 | 34 | 14 |
8 | 0 | 1 201 |
| Super League 1 |
114 | 22 | 6 |
8 | 0 | 1 970 |
| Jelen SuperLiga |
32 | 15 | 6 |
3 | 0 | 314 |
| Beloften Eredivisie |
15 | 12 | 1 |
0 | 0 | 214 |
| 1.Lig |
26 | 11 | 2 |
3 | 0 | 164 |
| Super League 2 |
22 | 10 | 2 |
2 | 0 | 135 |
| I-League |
20 | 9 | 2 |
2 | 0 | 131 |
| Eredivisie |
51 | 9 | 4 |
1 | 0 | 292 |
| Kypello Elladas |
17 | 7 | 2 |
1 | 0 | 178 |
| SL1 Play-out |
17 | 6 | 1 |
1 | 0 | 623 |
| Tweede Divisie |
6 | 6 | 1 |
1 | 0 | 83 |
| Premiership |
15 | 5 | 0 |
0 | 1 | 136 |
| Europa League Qualifying |
15 | 4 | 1 |
0 | 0 | 308 |
| Svenska Cupen |
8 | 4 | 1 |
0 | 0 | 204 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 51 |
| Super League 2 Play-off |
8 | 2 | 0 |
2 | 0 | 187 |
| Durand Cup |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 23 |
| Super Cup Qualifiers |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Kup Srbije |
3 | 2 | 1 |
0 | 0 | 90 |
| Türkiye Kupasi |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 119 |
| Beloften Preliminary Round |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 203 |
| Supercupen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SFA Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Allsvenskan — 34G / 133M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Kalmar FF |
27 | 14 |
1 | 1 |
121 |
| 2011 | Kalmar FF |
27 | 2 |
2 | 2 |
470 |
| 2010 | Kalmar FF |
30 | 5 |
5 | 1 |
286 |
| 2009 | Kalmar FF |
28 | 8 |
3 | 4 |
206 |
| 2008 | Kalmar FF |
21 | 5 |
3 | 0 |
118 |
Super League 1 — 22G / 114M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Apollon Smyrnis |
21 | 1 |
0 | 0 |
590 |
| 20/21 | Apollon Smyrnis |
23 | 4 |
1 | 1 |
293 |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
8 | 4 |
1 | 0 |
157 |
| 19/20 | AE Larisa |
17 | 2 |
0 | 1 |
357 |
| 17/18 | Atromitos Athens |
29 | 9 |
3 | 4 |
203 |
| 16/17 | Atromitos Athens |
16 | 2 |
1 | 2 |
370 |
Jelen SuperLiga — 15G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Red Star Belgrade |
21 | 11 |
3 | 2 |
133 |
| 12/13 | Red Star Belgrade |
11 | 4 |
3 | 1 |
181 |
Beloften Eredivisie — 12G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Vitesse Arnhem U21 |
6 | 6 |
0 | 0 |
86 |
| 14/15 | Vitesse Arnhem U21 |
9 | 6 |
1 | 0 |
128 |
1.Lig — 11G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Giresunspor |
26 | 11 |
2 | 3 |
164 |
Super League 2 — 10G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ionikos Nikeas |
22 | 10 |
2 | 2 |
135 |
I-League — 9G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Mohammedan SC... |
20 | 9 |
2 | 2 |
131 |
Eredivisie — 9G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Vitesse Arnhem |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Vitesse Arnhem |
17 | 3 |
0 | 0 |
135 |
| 14/15 | Vitesse Arnhem |
25 | 6 |
4 | 1 |
157 |
Kypello Elladas — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ionikos Nikeas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Apollon Smyrnis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Apollon Smyrnis |
1 | 1 |
1 | 0 |
45 |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
2 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 19/20 | AE Larisa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Atromitos Athens |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Atromitos Athens |
4 | 5 |
0 | 0 |
43 |
SL1 Play-out — 6G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Apollon Smyrnis |
7 | 3 |
1 | 0 |
169 |
| 20/21 | Apollon Smyrnis |
6 | 1 |
0 | 0 |
286 |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
4 | 2 |
0 | 1 |
168 |
Tweede Divisie — 6G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Vitesse Arnhem U21 |
6 | 6 |
1 | 1 |
83 |
Premiership — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Heart of... |
15 | 5 |
0 | 0 |
136 |
Europa League Qualifying — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Red Star Belgrade |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Kalmar FF |
6 | 3 |
1 | 0 |
137 |
| 10/11 | Kalmar FF |
4 | 1 |
0 | 0 |
171 |
Svenska Cupen — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Kalmar FF |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Kalmar FF |
3 | 2 |
0 | 0 |
71 |
| 09/10 | Kalmar FF |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | Kalmar FF |
1 | 1 |
0 | 0 |
43 |
UEFA-Cup Qualifikation — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Kalmar FF |
3 | 3 |
0 | 0 |
51 |
Super League 2 Play-off — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ionikos Nikeas |
8 | 2 |
0 | 2 |
187 |
Durand Cup — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Mohammedan SC... |
1 | 2 |
0 | 0 |
23 |
Super Cup Qualifiers — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Mohammedan SC... |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
Kup Srbije — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Red Star Belgrade |
3 | 2 |
1 | 0 |
90 |
Türkiye Kupasi — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Giresunspor |
3 | 1 |
0 | 0 |
119 |
Beloften Preliminary Round — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Vitesse Arnhem U21 |
3 | 1 |
0 | 0 |
203 |
Supercupen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Kalmar FF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Vitesse Arnhem |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Vitesse Arnhem |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Heart of... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Kalmar FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Kalmar FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
unknown injury |
02.09.2018 |
24.09.2018 |
23 |
2 |
| 13/14 |
Naciągnięcie więzadeł |
05.04.2014 |
25.08.2014 |
143 |
12 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
27.07.2024 |
Ionikos Nikeas |
→ |
Aris Petroupolis |
Transfer |
— |
| 23/24 |
04.09.2023 |
Mohammedan |
→ |
Ionikos Nikeas |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
19.07.2022 |
Apollon Smyrnis |
→ |
Mohammedan |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
04.09.2020 |
Panetolikos |
→ |
Apollon Smyrnis |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
16.01.2020 |
AE Larisa |
→ |
Panetolikos |
Transfer |
350k € |
| 19/20 |
10.07.2019 |
Giresunspor |
→ |
AE Larisa |
Transfer |
350k € |
| 18/19 |
18.07.2018 |
Atromitos |
→ |
Giresunspor |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
09.01.2017 |
Vitesse |
→ |
Atromitos |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
16.05.2016 |
Heart of Midl. |
→ |
Vitesse |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 15/16 |
01.02.2016 |
Vitesse |
→ |
Heart of Midl. |
Wypożyczenie |
700k € |
| 14/15 |
24.07.2014 |
Red Star |
→ |
Vitesse |
Transfer |
1.3M € |
| 12/13 |
08.02.2013 |
Kalmar FF |
→ |
Red Star |
Transfer |
1M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Sölvesborg |
→ |
Kalmar FF |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Unknown |
→ |
Sölvesborg |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Abiola Dauda?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.