Adolfo Domínguez
⚽ Pomocnik 🏟️ Venados FC Yucatán 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Adolfo Domínguez Gerardo |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.02.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexicali, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Venados FC Yucatán |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Celaya FC | 3 | 105 | 16 | 0 |
| Cafetaleros de Tapachula | 1 | 41 | 9 | 0 |
| Club Tijuana U20 | 2 | 42 | 7 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 7 | 156 | 4 | 2 |
| Dorados de Sinaloa U20 | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Deportivo Toluca U20 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Club Tijuana | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Venados FC Yucatán | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca | 1 | 26 | 0 | 1 |
| FC Juárez | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
66 | 10 | 0 |
15 | 0 | 1 401 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
37 | 7 | 0 |
12 | 1 | 656 |
| Liga Expansión MX Cl. |
72 | 6 | 0 |
18 | 0 | 1 387 |
| Ascenso MX Ap. |
43 | 5 | 1 |
7 | 0 | 231 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
23 | 4 | 0 |
6 | 1 | 1 024 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
15 | 2 | 1 |
6 | 0 | 244 |
| Ascenso MX Cl. |
54 | 2 | 0 |
8 | 0 | 381 |
| Liguilla Asc. Cl |
14 | 2 | 0 |
1 | 0 | 257 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
9 | 1 | 0 |
3 | 0 | 360 |
| Copa MX Apertura |
25 | 1 | 1 |
1 | 0 | 488 |
| Copa MX Clausura |
25 | 1 | 0 |
6 | 0 | 315 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Copa MX |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
18 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 10G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Venados FC Yucatán |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Celaya FC |
14 | 6 |
0 | 2 |
187 |
| 23/24 | Celaya FC |
13 | 2 |
0 | 5 |
524 |
| 22/23 | Celaya FC |
17 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 21/22 | Dorados de Sinaloa |
16 | 2 |
0 | 3 |
690 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 7G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Dorados de... |
11 | 3 |
0 | 4 |
295 |
| 12/13 | Club Tijuana U20 |
9 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 11/12 | Club Tijuana U20 |
17 | 4 |
0 | 2 |
361 |
Liga Expansión MX Cl. — 6G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 23/24 | Celaya FC |
14 | 5 |
0 | 4 |
252 |
| 22/23 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 21/22 | Dorados de Sinaloa |
15 | 1 |
0 | 4 |
1 135 |
| 20/21 | Dorados de Sinaloa |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 5G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Cafetaleros de... |
15 | 5 |
0 | 2 |
231 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | Dorados de Sinaloa |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca U20 |
9 | 2 |
0 | 1 |
401 |
| 11/12 | Club Tijuana U20 |
14 | 2 |
0 | 5 |
623 |
Liguilla de Expansión Apertura — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
6 | 2 |
0 | 0 |
244 |
| 22/23 | Celaya FC |
5 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 21/22 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 2G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Cafetaleros de... |
13 | 2 |
0 | 1 |
381 |
| 15/16 | FC Juárez |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Dorados de Sinaloa |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | Dorados de Sinaloa |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cafetaleros de... |
6 | 2 |
0 | 0 |
257 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Clausura — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Celaya FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 15/16 | Dorados de Sinaloa |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Club Tijuana |
6 | 1 |
0 | 0 |
488 |
Copa MX Clausura — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cafetaleros de... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | FC Juárez |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Dorados de Sinaloa |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Dorados de Sinaloa |
5 | 1 |
0 | 1 |
315 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club Tijuana U20 |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Copa MX — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | Club Tijuana |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cafetaleros de... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Celaya |
→ |
Venados FC |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Celaya |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
02.01.2021 |
Chapulineros |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
475k € |
| 20/21 |
18.07.2020 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Chapulineros |
Transfer |
475k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Toluca |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Cafetaleros |
→ |
Toluca |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Cafetaleros |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
FC Juárez |
→ |
Dorados Sinaloa |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Dorados Sinaloa |
→ |
FC Juárez |
Wypożyczenie |
200k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Club Tijuana |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Tijuana U20 |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Unknown |
→ |
Tijuana U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Adolfo Domínguez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.