Adrián
⚽ Bramkarz 🏟️ Real Betis Balompié 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Adrián San Miguel del Castillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.01.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Sevilla, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Real Betis Balompié |
| 📅 | Dołączył | 08.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Bahía Internacional |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Real Betis Balompié | 5 | 103 | 0 | 0 |
| Liverpool FC | 6 | 163 | 0 | 0 |
| West Ham United | 6 | 262 | 0 | 0 |
| Real Betis B | 4 | 119 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga |
76 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 579 |
| Conference League |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Copa del Rey |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League |
322 | 0 | 0 |
10 | 0 | 12 364 |
| FA Cup |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 020 |
| EFL Cup |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Champions League |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Community Shield |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Europa League Qualifying |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| League Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| 2ª B - Grupo IV |
117 | 0 | 0 |
7 | 0 | 5 076 |
| Permanencia en 2ª Federación |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga — 0G / 76M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Real Betis Balompié |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Real Betis Balompié |
38 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
| 12/13 | Real Betis Balompié |
32 | 0 |
0 | 5 |
2 869 |
| 11/12 | Real Betis Balompié |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Real Betis Balompié |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference League — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Betis Balompié |
15 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Copa del Rey — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Betis Balompié |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Real Betis Balompié |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Betis Balompié |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Liverpool FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 322M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Liverpool FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Liverpool FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Liverpool FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Liverpool FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 1 |
873 |
| 18/19 | West Ham United |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | West Ham United |
38 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 16/17 | West Ham United |
38 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 15/16 | West Ham United |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 14/15 | West Ham United |
38 | 0 |
0 | 3 |
3 391 |
| 13/14 | West Ham United |
38 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
FA Cup — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Liverpool FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | West Ham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | West Ham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | West Ham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | West Ham United |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | West Ham United |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 13/14 | West Ham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Cup — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Liverpool FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | West Ham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | West Ham United |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | West Ham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Liverpool FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Liverpool FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Liverpool FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Liverpool FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Community Shield — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Europa League Qualifying — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | West Ham United |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | West Ham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
League Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | West Ham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 13/14 | West Ham United |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
2ª B - Grupo IV — 0G / 117M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Real Betis B |
15 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 10/11 | Real Betis B |
34 | 0 |
0 | 2 |
1 919 |
| 09/10 | Real Betis B |
34 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 08/09 | Real Betis B |
34 | 0 |
0 | 3 |
1 087 |
Permanencia en 2ª Federación — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Real Betis B |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz łydki |
03.12.2021 |
02.01.2022 |
31 |
8 |
| 15/16 |
Uraz łydki |
06.05.2016 |
16.05.2016 |
11 |
3 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
08.07.2024 |
Liverpool |
→ |
Real Betis |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
05.08.2019 |
West Ham |
→ |
Liverpool |
Transfer |
3.5M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Real Betis |
→ |
West Ham |
Transfer |
2M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Betis B |
→ |
Real Betis |
Transfer |
— |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Utrera |
→ |
Betis B |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Betis B |
→ |
Utrera |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
30.06.2008 |
CD Alcalá |
→ |
Betis B |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Betis B |
→ |
CD Alcalá |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Betis C |
→ |
Betis B |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Betis U19 |
→ |
Betis C |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Real Betis Yth. |
→ |
Betis U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Adrián?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.