Adrien Saussez
⚽ Bramkarz 🏟️ Olympic Charleroi 🏳️ Belgia
| 📝 | Imię ojczyste | Adrien Armille Suassez |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.08.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mons, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Olympic Charleroi |
| 📅 | Dołączył | 19.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Football Solution ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Olympic Charleroi | 2 | 34 | 0 | 0 |
| Francs Borains | 3 | 89 | 0 | 0 |
| Union Saint-Gilloise | 4 | 132 | 0 | 0 |
| AFC Tubize | 1 | 13 | 0 | 0 |
| RAEC Mons (-2015) | 6 | 122 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Croky Cup |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 660 |
| 1N ACFF PRO PO |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 791 |
| 1ste Nationale ACFF |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 792 |
| CPL |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 368 |
| 1ste Nationale |
57 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 079 |
| Proximus League |
151 | 0 | 0 |
5 | 0 | 9 454 |
| JPL Playoff II |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 941 |
| PL Relegation |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 450 |
| Cofidis Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Jupiler Pro League... |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| JPL |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 293 |
| Endrunde Jupiler Pro League |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Challenger Pro League |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EXQI League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Croky Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Olympic Charleroi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Olympic Charleroi |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Francs Borains |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Francs Borains |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Union Saint-Gilloise |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Union Saint-Gilloise |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 17/18 | Union Saint-Gilloise |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Union Saint-Gilloise |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1N ACFF PRO PO — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Olympic Charleroi |
10 | 0 |
0 | 1 |
791 |
1ste Nationale ACFF — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Olympic Charleroi |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 792 |
CPL — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Francs Borains |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 368 |
1ste Nationale — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Francs Borains |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 279 |
| 21/22 | Francs Borains |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
Proximus League — 0G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Union Saint-Gilloise |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 890 |
| 18/19 | Union Saint-Gilloise |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
| 17/18 | Union Saint-Gilloise |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 16/17 | Union Saint-Gilloise |
28 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 15/16 | AFC Tubize |
13 | 0 |
0 | 0 |
94 |
| 14/15 | RAEC Mons (-2015) |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
JPL Playoff II — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Union Saint-Gilloise |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Union Saint-Gilloise |
7 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 12/13 | RAEC Mons (-2015) |
3 | 0 |
0 | 0 |
161 |
PL Relegation — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Union Saint-Gilloise |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Cofidis Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League Abstiegs-Playoffs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RAEC Mons (-2015) |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
JPL — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | RAEC Mons (-2015) |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 259 |
| 12/13 | RAEC Mons (-2015) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
3 | 0 |
0 | 0 |
34 |
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | RAEC Mons (-2015) |
2 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Challenger Pro League — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
27 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EXQI League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | RAEC Mons (-2015) |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
unknown injury |
01.08.2025 |
01.09.2025 |
32 |
4 |
| 23/24 |
Cruciate ligament strain |
07.04.2024 |
22.04.2024 |
16 |
3 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
19.07.2024 |
Francs Borains |
→ |
Olym. Charleroi |
Transfer |
— |
| 21/22 |
09.11.2021 |
Without Club |
→ |
Francs Borains |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Union SG U21 |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Union SG |
→ |
Union SG U21 |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
AFC Tubize |
→ |
Union SG |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
02.01.2016 |
Without Club |
→ |
AFC Tubize |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
RAEC Mons |
→ |
Without Club |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
RAEC Mons U19 |
→ |
RAEC Mons |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Adrien Saussez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.