Agustín Marchesín
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Boca Juniors 🏳️ Argentina Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Celta de Vigo | 2 | 41 | 0 | 0 |
| FC Porto | 4 | 146 | 0 | 0 |
| CA Boca Juniors | 1 | 29 | 0 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 1 | 49 | 0 | 0 |
| CF América | 6 | 133 | 0 | 0 |
| Santos Laguna | 4 | 88 | 0 | 0 |
| CA Lanús | 8 | 290 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 710 |
| Copa del Rey |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 202 |
| Supertaça |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Taça de Portugal |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Liga Portugal |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Champions League |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 840 |
| Allianz Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Clausura |
81 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 606 |
| Copa Argentina |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Playoff Torneo Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Apertura |
88 | 0 | 0 |
13 | 0 | 5 063 |
| Libertadores |
39 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 180 |
| Série A |
29 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 475 |
| Copa do Brasil |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Campeonato Gaúcho |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Liga NOS |
64 | 0 | 0 |
8 | 0 | 5 760 |
| Leagues Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeón de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Transición |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 440 |
| Copa Sudamericana |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 170 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 177 |
| Final |
37 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 330 |
| Inicial |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 263 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga MX Apertura |
68 | 0 | 0 |
12 | 0 | 6 037 |
| Liguilla Clausura |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 304 |
| Liga MX Clausura |
84 | 0 | 0 |
20 | 0 | 7 560 |
| Copa MX Clausura |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Liguilla Apertura |
10 | 0 | 0 |
4 | 0 | 900 |
| Copa MX Apertura |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 900 |
| CONCACAF CL |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 200 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Celta de Vigo |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Celta de Vigo |
19 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
Copa del Rey — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Celta de Vigo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Celta de Vigo |
3 | 0 |
0 | 0 |
112 |
Supertaça — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Taça de Portugal — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Porto |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 20/21 | FC Porto |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Porto |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Portugal — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Porto |
26 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Porto |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Porto |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Champions League — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Porto |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Porto |
10 | 0 |
0 | 0 |
840 |
Allianz Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Porto |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2012 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 2011 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 1 |
826 |
| 2010 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 2009 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2014 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Playoff Torneo Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Apertura — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2012 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 5 |
1 620 |
| 2011 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2010 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 4 |
1 103 |
| 2009 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Grêmio Foot-Ball... |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2014 | CA Lanús |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2012 | CA Lanús |
8 | 0 |
0 | 0 |
750 |
| 2010 | CA Lanús |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2009 | CA Lanús |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Série A — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Grêmio Foot-Ball... |
29 | 0 |
0 | 5 |
2 475 |
Copa do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Grêmio Foot-Ball... |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Liga NOS — 0G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Porto |
33 | 0 |
0 | 4 |
2 970 |
| 19/20 | FC Porto |
31 | 0 |
0 | 4 |
2 790 |
Leagues Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeón de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Transición — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Lanús |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
Copa Sudamericana — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CA Lanús |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2011 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2009 | CA Lanús |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
177 |
Final — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2013 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 3 |
1 620 |
Inicial — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 553 |
| 2013 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Apertura — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF América |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 18/19 | CF América |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 17/18 | CF América |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 16/17 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 15/16 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 357 |
Liguilla Clausura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 15/16 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
44 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Liga MX Clausura — 0G / 84M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 17/18 | CF América |
17 | 0 |
0 | 5 |
1 530 |
| 16/17 | CF América |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 15/16 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 6 |
1 530 |
| 14/15 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 3 |
1 440 |
Copa MX Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Liguilla Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 2 |
360 |
Copa MX Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
CONCACAF CL — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 15/16 | Santos Laguna |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
🏳️ Kadra narodowa
8 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Muscle tear |
01.09.2025 |
— |
13 |
0 |
| 24/25 |
Uraz głowy |
05.12.2024 |
09.12.2024 |
5 |
2 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
29.02.2024 |
01.04.2024 |
33 |
5 |
| 22/23 |
Zerwanie ścięgna Achillesa |
03.02.2023 |
18.08.2023 |
197 |
20 |
| 21/22 |
Uraz kolana |
19.08.2021 |
26.09.2021 |
39 |
6 |
| 20/21 |
Bruised ribs |
01.10.2020 |
14.10.2020 |
14 |
1 |
| 15/16 |
Uraz mechaniczny |
16.05.2016 |
16.07.2016 |
62 |
8 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
21.01.2025 |
Grêmio |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
700k € |
| 23/24 |
10.01.2024 |
Celta de Vigo |
→ |
Grêmio |
Transfer |
1M € |
| 22/23 |
01.08.2022 |
FC Porto |
→ |
Celta de Vigo |
Transfer |
4M € |
| 19/20 |
02.08.2019 |
América |
→ |
FC Porto |
Transfer |
4.5M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Santos Laguna |
→ |
América |
Transfer |
2.8M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Lanús |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
2.5M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Lanús II |
→ |
Lanús |
Transfer |
50k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Huracán TA U20 |
→ |
Lanús II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Agustín Marchesín?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.