Agustín Palavecino
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Necaxa 🏳️ Argentina Spain
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Cali | 3 | 75 | 18 | 14 |
| CA River Plate | 7 | 179 | 13 | 12 |
| Club Necaxa | 4 | 48 | 10 | 9 |
| Club Atlético Platense | 2 | 17 | 3 | 1 |
| CF Pachuca | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Dimayor |
16 | 9 | 3 |
5 | 0 | 148 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
81 | 8 | 10 |
8 | 1 | 1 560 |
| Liga MX Apertura |
23 | 5 | 3 |
4 | 0 | 904 |
| Liga MX Clausura |
17 | 3 | 4 |
4 | 0 | 496 |
| Copa Sudamericana |
8 | 3 | 2 |
2 | 0 | 180 |
| Prim. B Nacional |
14 | 3 | 0 |
2 | 0 | 395 |
| Copa Argentina |
13 | 2 | 2 |
1 | 0 | 126 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
49 | 2 | 0 |
3 | 0 | 1 028 |
| Liga Dimayor I |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 135 |
| Liguilla Clausura |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Leagues Cup |
6 | 1 | 2 |
1 | 0 | 221 |
| Libertadores |
31 | 1 | 1 |
0 | 0 | 114 |
| Copa Sudam. Playoff |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Fase Final LBD II |
6 | 1 | 1 |
0 | 0 | 494 |
| Liga DIMAYOR II |
15 | 1 | 3 |
3 | 0 | 1 085 |
| Liga Águila I |
12 | 1 | 2 |
0 | 0 | 800 |
| Supercopa Argentina |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD I |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
6 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Dimayor — 9G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportivo Cali |
16 | 9 |
3 | 5 |
148 |
Liga Profesional (- 23/24) — 8G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA River Plate |
24 | 1 |
0 | 4 |
710 |
| 2022 | CA River Plate |
27 | 3 |
3 | 3 |
507 |
| 2021 | CA River Plate |
25 | 4 |
7 | 1 |
343 |
Liga MX Apertura — 5G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club Necaxa |
6 | 1 |
1 | 1 |
537 |
| 24/25 | Club Necaxa |
17 | 4 |
2 | 3 |
367 |
Liga MX Clausura — 3G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Necaxa |
17 | 3 |
4 | 4 |
496 |
Copa Sudamericana — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportivo Cali |
6 | 3 |
2 | 1 |
180 |
| 2019 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prim. B Nacional — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético... |
14 | 3 |
0 | 2 |
395 |
Copa Argentina — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA River Plate |
4 | 2 |
1 | 1 |
126 |
| 2020 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Atlético... |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 2G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA River Plate |
14 | 1 |
0 | 1 |
300 |
| 2022 | CA River Plate |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | CA River Plate |
12 | 1 |
0 | 1 |
728 |
Liga Dimayor I — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Deportivo Cali |
3 | 2 |
0 | 1 |
135 |
Liguilla Clausura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Necaxa |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Leagues Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Necaxa |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2024 | Club Necaxa |
3 | 1 |
0 | 1 |
221 |
Libertadores — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA River Plate |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA River Plate |
8 | 1 |
1 | 0 |
114 |
| 2021 | CA River Plate |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudam. Playoff — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportivo Cali |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Fase Final LBD II — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
6 | 1 |
1 | 0 |
494 |
Liga DIMAYOR II — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
15 | 1 |
3 | 3 |
1 085 |
Liga Águila I — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
12 | 1 |
2 | 0 |
800 |
Supercopa Argentina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trofeo de Campeones Superliga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD I — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Deportivo Cali |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Deportivo Cali |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Deportivo Cali |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
strain |
27.01.2024 |
03.02.2024 |
8 |
2 |
| 22/23 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
05.01.2023 |
08.02.2023 |
35 |
2 |
| 21/22 |
Knee problems |
04.02.2022 |
18.02.2022 |
15 |
2 |
| 20/21 |
Koronawirus |
15.05.2021 |
23.05.2021 |
9 |
2 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.06.2025 |
Pachuca |
→ |
Necaxa |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 25/26 |
01.06.2025 |
Necaxa |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
4M € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
River Plate |
→ |
Necaxa |
Transfer |
2M € |
| 24/25 |
31.12.2024 |
Necaxa |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
River Plate |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 20/21 |
12.02.2021 |
Deportivo Cali |
→ |
River Plate |
Transfer |
1.8M € |
| 18/19 |
08.02.2019 |
Platense |
→ |
Deportivo Cali |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Platense II |
→ |
Platense |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Agustín Palavecino?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.