Alan Empereur
⚽ Obrońca 🏟️ Cuiabá Esporte Clube 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Alan Pereira Empereur |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.03.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ipatinga, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cuiabá Esporte Clube |
| 📅 | Dołączył | 01.09.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Rivorelli Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fiorentina Primavera | 5 | 86 | 6 | 0 |
| Cuiabá Esporte Clube (MT) | 5 | 181 | 5 | 2 |
| Hellas Verona | 3 | 71 | 2 | 2 |
| Mirassol Futebol Clube (SP) | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 2 | 40 | 0 | 0 |
| Hellas Verona Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
| FC Bari 1908 | 1 | 19 | 0 | 0 |
| Foggia Calcio | 2 | 32 | 0 | 1 |
| US Salernitana 1919 | 1 | 42 | 0 | 0 |
| Teramo Calcio 1913 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| AS Livorno | 1 | 12 | 0 | 0 |
| SSD Ischia Calcio | 1 | 19 | 0 | 0 |
| ACF Fiorentina | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primavera C |
19 | 4 | 0 |
3 | 0 | 409 |
| Série A |
127 | 3 | 1 |
30 | 0 | 6 372 |
| Série B |
17 | 1 | 0 |
4 | 0 | 1 459 |
| Copa do Brasil |
14 | 1 | 0 |
2 | 0 | 90 |
| Italy Cup |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 120 |
| Serie B Play-off |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 321 |
| Primavera Fase Finale |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 240 |
| Viareggio Cup |
14 | 1 | 0 |
3 | 0 | 390 |
| Campeonato Paulista |
16 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Verde |
7 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Mato-Grossense |
29 | 0 | 0 |
5 | 1 | 0 |
| Libertadores |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Rei |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
37 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Serie B |
104 | 0 | 2 |
10 | 3 | 0 |
| Primavera 2 - A |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro C |
38 | 0 | 1 |
9 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Primavera |
8 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Primavera A |
38 | 0 | 0 |
8 | 1 | 0 |
| Supercoppa Primavera |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primavera C — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Fiorentina Primavera |
19 | 4 |
0 | 3 |
409 |
Série A — 3G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cuiabá Esporte... |
31 | 0 |
0 | 9 |
0 |
| 2023 | Cuiabá Esporte... |
35 | 1 |
1 | 8 |
2 951 |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
28 | 1 |
0 | 7 |
2 221 |
| 2021 | Cuiabá Esporte... |
17 | 1 |
0 | 3 |
1 200 |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Série B — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cuiabá Esporte... |
17 | 1 |
0 | 4 |
1 459 |
Copa do Brasil — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cuiabá Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Cuiabá Esporte... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hellas Verona |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Hellas Verona |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 17/18 | Foggia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Foggia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Teramo Calcio 1913 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | ACF Fiorentina |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hellas Verona |
5 | 1 |
0 | 1 |
321 |
Primavera Fase Finale — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Fiorentina Primavera |
2 | 1 |
0 | 1 |
240 |
| 12/13 | Fiorentina Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Fiorentina Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Fiorentina Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Fiorentina Primavera |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | Fiorentina Primavera |
4 | 1 |
0 | 0 |
390 |
| 11/12 | Fiorentina Primavera |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Fiorentina Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Mirassol Futebol... |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | Sociedade... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cuiabá Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Verde — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cuiabá Esporte... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2023 | Cuiabá Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mato-Grossense — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Cuiabá Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Cuiabá Esporte... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Cuiabá Esporte... |
12 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Libertadores — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sociedade... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Rei — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hellas Verona |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Hellas Verona |
32 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Serie B — 0G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hellas Verona |
27 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | FC Bari 1908 |
19 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Foggia Calcio |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | US Salernitana 1919 |
39 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 14/15 | AS Livorno |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera 2 - A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hellas Verona... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro C — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Foggia Calcio |
21 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 14/15 | SSD Ischia Calcio |
17 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Coppa Lega Pro — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Foggia Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | SSD Ischia Calcio |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coppa Primavera — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Fiorentina Primavera |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Fiorentina Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Fiorentina Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera A — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Fiorentina Primavera |
22 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 11/12 | Fiorentina Primavera |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 10/11 | Fiorentina Primavera |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercoppa Primavera — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Fiorentina Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz stopy |
19.10.2024 |
19.11.2024 |
32 |
5 |
| 20/21 |
Koronawirus |
20.11.2020 |
28.11.2020 |
9 |
3 |
| 20/21 |
Calf muscle tear |
19.09.2020 |
18.10.2020 |
30 |
3 |
| 19/20 |
Calf problems |
25.07.2020 |
09.08.2020 |
16 |
3 |
| 19/20 |
Hamstring muscle injury |
23.12.2019 |
16.01.2020 |
25 |
2 |
| 18/19 |
Hamstring muscle injury |
20.12.2018 |
27.12.2018 |
8 |
2 |
| 17/18 |
Uraz uda (dwugłowy) |
10.09.2017 |
03.11.2017 |
55 |
9 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
03.04.2025 |
Mirassol-SP |
→ |
Cuiabá-MT |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 24/25 |
14.01.2025 |
Cuiabá-MT |
→ |
Mirassol-SP |
Wypożyczenie |
750k € |
| 21/22 |
01.09.2021 |
Hellas Verona |
→ |
Cuiabá-MT |
Transfer |
1M € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Palmeiras |
→ |
Hellas Verona |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 20/21 |
09.11.2020 |
Hellas Verona |
→ |
Palmeiras |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
17.08.2018 |
Foggia |
→ |
Hellas Verona |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Bari |
→ |
Foggia |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 17/18 |
12.01.2018 |
Foggia |
→ |
Bari |
Wypożyczenie |
250k € |
| 16/17 |
25.07.2016 |
Salernitana |
→ |
Foggia |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
04.09.2015 |
Teramo |
→ |
Salernitana |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
06.07.2015 |
AS Livorno |
→ |
Teramo |
Transfer |
100k € |
| 14/15 |
02.02.2015 |
Fiorentina |
→ |
AS Livorno |
Transfer |
100k € |
| 14/15 |
01.02.2015 |
Ischia |
→ |
Fiorentina |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 14/15 |
01.08.2014 |
Fiorentina U19 |
→ |
Ischia |
Wypożyczenie |
75k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Fiorentina Yth. |
→ |
Fiorentina U19 |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alan Empereur?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.