Alan Mendoza
⚽ Obrońca 🏟️ Unknown 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Alan Omar Mendoza López |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.09.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tocumbo, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Unknown |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | Elite ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| UNAM Pumas U20 | 4 | 108 | 27 | 0 |
| UNAM Pumas | 8 | 126 | 12 | 5 |
| Alacranes de Durango | 1 | 17 | 3 | 0 |
| Mérida FC | 1 | 20 | 3 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 1 | 18 | 2 | 0 |
| Venados FC Yucatán | 1 | 18 | 2 | 0 |
| Pumas Morelos | 2 | 19 | 1 | 0 |
| Tepatitlán FC | 1 | 29 | 0 | 0 |
| FC Juárez | 1 | 27 | 0 | 0 |
| FC Juárez U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Celaya FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 25 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
41 | 13 | 0 |
10 | 2 | 727 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
48 | 11 | 0 |
14 | 0 | 1 006 |
| Copa MX Clausura |
30 | 7 | 0 |
6 | 0 | 550 |
| Liga MX Apertura |
54 | 4 | 0 |
11 | 0 | 1 283 |
| Ascenso MX Ap. |
35 | 4 | 0 |
7 | 0 | 1 470 |
| Liga Expansión MX Cl. |
30 | 3 | 0 |
7 | 0 | 510 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
12 | 2 | 0 |
3 | 0 | 540 |
| Liga MX Clausura |
54 | 1 | 4 |
6 | 0 | 1 209 |
| Ascenso MX Cl. |
37 | 1 | 0 |
12 | 0 | 1 170 |
| Copa MX |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa MX Apertura |
23 | 1 | 1 |
4 | 0 | 270 |
| Liguilla Asc. Ap |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 242 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
6 | 1 | 0 |
2 | 1 | 144 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Ap. |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Sub-20 Clausura — 13G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Juárez U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | UNAM Pumas U20 |
12 | 6 |
0 | 3 |
175 |
| 12/13 | UNAM Pumas U20 |
12 | 4 |
0 | 6 |
270 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
15 | 3 |
0 | 1 |
282 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 11G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | UNAM Pumas U20 |
10 | 3 |
0 | 5 |
221 |
| 13/14 | UNAM Pumas U20 |
13 | 4 |
0 | 3 |
245 |
| 12/13 | UNAM Pumas U20 |
10 | 2 |
0 | 4 |
279 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
15 | 2 |
0 | 2 |
261 |
Copa MX Clausura — 7G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UNAM Pumas |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | UNAM Pumas |
6 | 4 |
0 | 1 |
115 |
| 15/16 | Club Necaxa |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Mérida FC |
5 | 2 |
0 | 2 |
203 |
| 13/14 | UNAM Pumas |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 12/13 | UNAM Pumas |
5 | 1 |
0 | 0 |
232 |
Liga MX Apertura — 4G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Juárez |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 19/20 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | UNAM Pumas |
17 | 3 |
0 | 5 |
448 |
| 17/18 | UNAM Pumas |
15 | 1 |
0 | 4 |
835 |
Ascenso MX Ap. — 4G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
11 | 1 |
0 | 0 |
578 |
| 15/16 | Venados FC Yucatán |
14 | 2 |
0 | 5 |
557 |
| 12/13 | Pumas Morelos |
10 | 1 |
0 | 2 |
335 |
Liga Expansión MX Cl. — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tepatitlán FC |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 22/23 | Alacranes de Durango |
17 | 3 |
0 | 4 |
510 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | UNAM Pumas U20 |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 12/13 | UNAM Pumas U20 |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 1G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Juárez |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | UNAM Pumas |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | UNAM Pumas |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | UNAM Pumas |
16 | 1 |
4 | 4 |
1 209 |
| 13/14 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Celaya FC |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club Necaxa |
15 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 14/15 | Mérida FC |
13 | 1 |
0 | 4 |
1 170 |
Copa MX — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | UNAM Pumas |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Copa MX Apertura — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UNAM Pumas |
3 | 1 |
1 | 1 |
270 |
| 17/18 | UNAM Pumas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Venados FC Yucatán |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Pumas Morelos |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
5 | 1 |
0 | 1 |
242 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | UNAM Pumas U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | UNAM Pumas U20 |
2 | 1 |
0 | 1 |
144 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tepatitlán FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tepatitlán FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UNAM Pumas |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club Necaxa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club Necaxa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Mérida FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Pumas Morelos |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Tepatitlán |
→ |
Unknown |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
04.07.2023 |
Alacranes |
→ |
Tepatitlán |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Without Club |
→ |
Alacranes |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
FC Juárez |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 20/21 |
08.07.2020 |
UNAM Pumas |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Celaya |
→ |
UNAM Pumas |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
UNAM Pumas |
→ |
Celaya |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Dorados Sinaloa |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
Dorados Sinaloa |
Wypożyczenie |
250k € |
| 16/17 |
30.06.2016 |
Necaxa |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
250k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Venados FC |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
Mérida FC |
Wypożyczenie |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
UNAM Pumas U17 |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alan Mendoza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.