Alberto Medina
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Alberto Medina Briseño |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.05.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Culiacán, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2017 |
| 🤝 | Agent | Icon Star |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Guadalajara | 19 | 396 | 58 | 42 |
| Coras del Deportivo Tepic FC | 1 | 27 | 2 | 0 |
| Puebla FC | 2 | 46 | 2 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 17 | 2 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Alebrijes de Oaxaca | 1 | 32 | 0 | 1 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Puebla FC U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CD Tapatío | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Chivas Coras Tepic | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Apertura |
134 | 24 | 14 |
24 | 1 | 2 566 |
| Primera Clausura |
140 | 17 | 15 |
20 | 1 | 3 810 |
| Libertadores |
38 | 6 | 5 |
2 | 0 | 853 |
| Liguilla Clausura |
24 | 4 | 4 |
6 | 0 | 765 |
| Primera Verano |
18 | 3 | 0 |
0 | 0 | 276 |
| Copa Sudamericana |
12 | 2 | 0 |
0 | 1 | 167 |
| Copa MX Apertura |
18 | 2 | 0 |
1 | 0 | 297 |
| Ascenso MX Cl. |
22 | 1 | 0 |
1 | 0 | 926 |
| Ascenso MX Ap. |
26 | 1 | 0 |
3 | 0 | 587 |
| Copa MX Clausura |
19 | 1 | 0 |
5 | 0 | 449 |
| Liga MX Clausura |
27 | 1 | 0 |
4 | 0 | 181 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 741 |
| Liguilla Apertura |
16 | 1 | 2 |
0 | 0 | 166 |
| InterLiga |
5 | 1 | 2 |
1 | 0 | 372 |
| Liguilla Asc. Ap |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Invierno |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Apertura — 24G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
16 | 3 |
5 | 5 |
436 |
| 10/11 | Deportivo... |
11 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 09/10 | Deportivo... |
10 | 1 |
2 | 1 |
643 |
| 08/09 | Deportivo... |
17 | 3 |
1 | 5 |
424 |
| 07/08 | Deportivo... |
14 | 4 |
1 | 4 |
195 |
| 06/07 | Deportivo... |
17 | 6 |
3 | 4 |
240 |
| 05/06 | Deportivo... |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | Deportivo... |
16 | 6 |
0 | 3 |
205 |
| 03/04 | Deportivo... |
6 | 1 |
0 | 0 |
423 |
| 02/03 | Deportivo... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 17G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Deportivo... |
17 | 2 |
2 | 3 |
615 |
| 09/10 | Deportivo... |
13 | 4 |
3 | 1 |
271 |
| 08/09 | Deportivo... |
16 | 2 |
5 | 5 |
684 |
| 07/08 | Deportivo... |
15 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
17 | 5 |
3 | 3 |
273 |
| 05/06 | Deportivo... |
16 | 1 |
0 | 2 |
737 |
| 04/05 | Deportivo... |
16 | 1 |
0 | 3 |
1 005 |
| 02/03 | Deportivo... |
18 | 2 |
0 | 1 |
225 |
Libertadores — 6G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Deportivo... |
5 | 1 |
1 | 0 |
392 |
| 2008 | Deportivo... |
6 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 2006 | Deportivo... |
11 | 3 |
2 | 1 |
191 |
| 2005 | Deportivo... |
10 | 2 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Clausura — 4G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Deportivo... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 1 |
1 | 1 |
90 |
| 06/07 | Deportivo... |
4 | 1 |
2 | 1 |
348 |
| 05/06 | Deportivo... |
4 | 1 |
0 | 1 |
210 |
| 03/04 | Deportivo... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 02/03 | Deportivo... |
4 | 1 |
0 | 1 |
117 |
Primera Verano — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Deportivo... |
18 | 3 |
0 | 0 |
276 |
Copa Sudamericana — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
8 | 2 |
0 | 0 |
167 |
| 2007 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Coras del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
7 | 2 |
0 | 1 |
297 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Coras del... |
12 | 1 |
0 | 1 |
926 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Coras del... |
13 | 1 |
0 | 1 |
587 |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Puebla FC |
7 | 1 |
0 | 3 |
449 |
Liga MX Clausura — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
6 | 1 |
0 | 1 |
181 |
| 12/13 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Jaguares de... |
9 | 1 |
0 | 0 |
741 |
| 13/14 | Puebla FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 04/05 | Deportivo... |
2 | 1 |
0 | 0 |
166 |
| 02/03 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Deportivo... |
4 | 1 |
2 | 1 |
372 |
| 04/05 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Alebrijes de Oaxaca |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Jaguares de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Deportivo... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Chivas Coras Tepic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Invierno — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 00/01 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
55 meczów, 6 goli
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Jaguares FC |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Coras de Tepic |
→ |
Chiapas FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Chiapas FC |
→ |
Coras de Tepic |
Wypożyczenie |
800k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Oaxaca |
→ |
Chiapas FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Chiapas FC |
→ |
Oaxaca |
Wypożyczenie |
800k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Puebla FC |
→ |
Chiapas FC |
Transfer |
850k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Pachuca |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
1.3M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Chivas |
→ |
Pachuca |
Transfer |
1.5M € |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Guadalajara U20 |
→ |
Chivas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alberto Medina?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.