Aldo Rocha
⚽ Pomocnik 🏟️ Atlas Guadalajara 🏳️ Meksyk
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlas Guadalajara | 10 | 171 | 16 | 4 |
| Monarcas Morelia | 4 | 123 | 10 | 2 |
| Club León FC | 6 | 145 | 3 | 0 |
| Club León U20 | 4 | 45 | 3 | 0 |
| Mazatlán FC | 1 | 15 | 1 | 1 |
| Atlas Guadalajara U23 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Club Atlético Morelia U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
179 | 13 | 2 |
35 | 0 | 3 621 |
| Liga MX Apertura |
166 | 7 | 3 |
33 | 0 | 5 366 |
| Liguilla Apertura |
20 | 3 | 0 |
9 | 0 | 1 110 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
26 | 3 | 0 |
3 | 1 | 437 |
| Liguilla Clausura |
26 | 2 | 1 |
9 | 0 | 884 |
| Copa MX |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 142 |
| CONCACAF CL |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 346 |
| Leagues Cup |
9 | 1 | 1 |
4 | 0 | 287 |
| Copa MX Apertura |
27 | 1 | 0 |
2 | 1 | 520 |
| Liga MX U23 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercup Liga MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
20 | 0 | 0 |
2 | 2 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 13G / 179M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 23/24 | Atlas Guadalajara |
16 | 3 |
0 | 2 |
421 |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
14 | 1 |
0 | 5 |
1 165 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
17 | 3 |
0 | 5 |
510 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
10 | 5 |
1 | 2 |
180 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
16 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
16 | 1 |
0 | 5 |
1 345 |
| 14/15 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Club León FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 7G / 166M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Atlas Guadalajara |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
16 | 1 |
0 | 2 |
1 273 |
| 23/24 | Atlas Guadalajara |
14 | 2 |
0 | 4 |
549 |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
17 | 1 |
1 | 4 |
1 525 |
| 20/21 | Mazatlán FC |
15 | 1 |
1 | 5 |
1 273 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
17 | 2 |
0 | 5 |
746 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
16 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Club León FC |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Club León FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlas Guadalajara |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 1 |
0 | 4 |
570 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
0 | 2 |
360 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Club León U20 |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Club León U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Club León U20 |
16 | 3 |
0 | 1 |
437 |
Liguilla Clausura — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Atlas Guadalajara |
6 | 1 |
1 | 4 |
524 |
| 20/21 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
4 | 1 |
0 | 2 |
360 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
5 | 2 |
0 | 0 |
142 |
CONCACAF CL — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlas Guadalajara |
4 | 1 |
0 | 1 |
346 |
| 14/15 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Atlas Guadalajara |
3 | 1 |
1 | 2 |
287 |
Copa MX Apertura — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
520 |
| 12/13 | Club León FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlas Guadalajara... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercup Liga MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club León U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Club León U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Club León U20 |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Club León U20 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
04.08.2022 |
04.09.2022 |
32 |
7 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Mazatlán FC |
→ |
Atlas |
Transfer |
2.8M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Morelia |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
3.5M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
León |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Monarcas Morelia |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
León |
→ |
Monarcas Morelia |
Wypożyczenie |
1M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Club León U20 |
→ |
León |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
León II |
→ |
Club León U20 |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Leonés |
→ |
León II |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
León II |
→ |
Leonés |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Aldo Rocha?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.