Alecsandro
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Alecsandro Barbosa Felisbino |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.02.1981 (45 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Bauru, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.06.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sport Club Internacional | 3 | 119 | 54 | 10 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 2 | 104 | 37 | 8 |
| CR Flamengo | 2 | 71 | 32 | 7 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 52 | 28 | 4 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 3 | 86 | 14 | 6 |
| Clube Atlético Mineiro | 2 | 64 | 11 | 1 |
| Esporte Clube Vitória | 3 | 45 | 10 | 0 |
| Sporting CP | 1 | 38 | 8 | 2 |
| Associação Atlética Ponte Preta | 1 | 14 | 6 | 0 |
| Coritiba Foot Ball Club | 2 | 43 | 5 | 0 |
| Centro Sportivo Alagoano (AL) | 2 | 30 | 3 | 0 |
| Sport Club do Recife | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Esporte Clube São Bento (SP) | 1 | 20 | 2 | 0 |
| Figueirense Futebol Clube | 1 | 14 | 1 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
359 | 101 | 25 |
44 | 1 | 4 777 |
| Campeonato Carioca |
33 | 26 | 1 |
2 | 0 | 239 |
| Copa do Brasil |
51 | 22 | 1 |
6 | 0 | 855 |
| Libertadores |
51 | 11 | 4 |
6 | 0 | 1 120 |
| Campeonato Paulista |
38 | 8 | 0 |
6 | 0 | 1 061 |
| Gauchão - 2º Turno |
12 | 8 | 0 |
1 | 0 | 165 |
| Liga Bwin |
28 | 8 | 2 |
2 | 0 | 141 |
| Série B |
47 | 6 | 1 |
8 | 0 | 1 412 |
| Carioca - Taça Rio |
12 | 6 | 0 |
4 | 0 | 321 |
| Gauchão - Fase Final |
9 | 4 | 0 |
1 | 0 | 241 |
| Copa Sudamericana |
10 | 3 | 1 |
2 | 0 | 109 |
| Campeonato Gaúcho |
7 | 3 | 0 |
0 | 0 | 108 |
| Club World Cup |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 77 |
| Campeonato Mineiro |
15 | 2 | 0 |
0 | 0 | 221 |
| Copa do Nordeste |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 18 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 138 |
| Campeonato Carioca - Final |
6 | 1 | 2 |
1 | 0 | 250 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 87 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Taça de Portugal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 101G / 359M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Centro Sportivo... |
24 | 2 |
0 | 1 |
585 |
| 2017 | Coritiba Foot... |
19 | 1 |
0 | 6 |
826 |
| 2016 | Sociedade... |
21 | 3 |
0 | 1 |
173 |
| 2015 | Sociedade... |
24 | 2 |
2 | 2 |
504 |
| 2015 | CR Flamengo |
4 | 1 |
1 | 1 |
360 |
| 2014 | CR Flamengo |
24 | 7 |
3 | 6 |
276 |
| 2013 | Clube Atlético... |
32 | 8 |
1 | 6 |
179 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
31 | 9 |
3 | 3 |
303 |
| 2011 | Clube de Regatas... |
28 | 3 |
2 | 1 |
493 |
| 2010 | Sport Club... |
21 | 10 |
3 | 3 |
143 |
| 2009 | Sport Club... |
35 | 16 |
6 | 5 |
162 |
| 2007 | Cruzeiro Esporte... |
18 | 10 |
2 | 2 |
114 |
| 2006 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 5 |
0 | 0 |
124 |
| 2005 | Cruzeiro Esporte... |
18 | 11 |
2 | 0 |
128 |
| 2004 | Associação... |
14 | 6 |
0 | 1 |
178 |
| 2003 | Esporte Clube... |
34 | 7 |
0 | 6 |
229 |
| 2002 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 26G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CR Flamengo |
13 | 9 |
0 | 2 |
84 |
| 2014 | CR Flamengo |
11 | 9 |
1 | 0 |
58 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
9 | 8 |
0 | 0 |
97 |
Copa do Brasil — 22G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Coritiba Foot... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CR Flamengo |
4 | 1 |
0 | 0 |
241 |
| 2014 | CR Flamengo |
3 | 2 |
0 | 1 |
111 |
| 2013 | Clube Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Clube de Regatas... |
8 | 5 |
1 | 3 |
132 |
| 2009 | Sport Club... |
12 | 6 |
0 | 0 |
81 |
| 2006 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 2 |
0 | 1 |
97 |
| 2005 | Esporte Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | Sport Club do Recife |
3 | 3 |
0 | 1 |
90 |
| 2003 | Esporte Clube... |
5 | 3 |
0 | 0 |
103 |
Libertadores — 11G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Sociedade... |
6 | 1 |
3 | 2 |
294 |
| 2014 | CR Flamengo |
6 | 2 |
0 | 0 |
122 |
| 2013 | Clube Atlético... |
14 | 1 |
0 | 0 |
124 |
| 2012 | Clube de Regatas... |
10 | 3 |
1 | 1 |
306 |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
13 | 4 |
0 | 3 |
274 |
Campeonato Paulista — 8G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Esporte Clube São... |
12 | 1 |
0 | 1 |
935 |
| 2017 | Sociedade... |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Sociedade... |
14 | 7 |
0 | 4 |
126 |
Gauchão - 2º Turno — 8G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sport Club... |
5 | 4 |
0 | 1 |
80 |
| 2009 | Sport Club... |
7 | 4 |
0 | 0 |
85 |
Liga Bwin — 8G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Sporting CP |
28 | 8 |
2 | 2 |
141 |
Série B — 6G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Figueirense... |
14 | 1 |
1 | 4 |
829 |
| 2020 | Centro Sportivo... |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2019 | Esporte Clube São... |
8 | 1 |
0 | 0 |
291 |
| 2018 | Coritiba Foot... |
20 | 4 |
0 | 2 |
292 |
Carioca - Taça Rio — 6G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Clube de Regatas... |
7 | 4 |
0 | 3 |
128 |
| 2011 | Clube de Regatas... |
5 | 2 |
0 | 1 |
193 |
Gauchão - Fase Final — 4G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sport Club... |
4 | 3 |
0 | 0 |
114 |
| 2009 | Sport Club... |
5 | 1 |
0 | 1 |
127 |
Copa Sudamericana — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Clube de Regatas... |
6 | 3 |
1 | 0 |
109 |
| 2009 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2007 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
4 | 3 |
0 | 0 |
108 |
| 2009 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 2 |
1 | 0 |
77 |
Campeonato Mineiro — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Clube Atlético... |
15 | 2 |
0 | 0 |
221 |
Copa do Nordeste — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Centro Sportivo... |
1 | 1 |
0 | 0 |
18 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sociedade... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2016 | Sociedade... |
2 | 1 |
0 | 1 |
138 |
Campeonato Carioca - Final — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CR Flamengo |
4 | 1 |
2 | 1 |
250 |
Suruga Bank Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Sport Club... |
1 | 1 |
0 | 0 |
87 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Sporting CP |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Sporting CP |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 14/15 |
Thigh problems |
24.06.2015 |
28.07.2015 |
35 |
8 |
🔄 Historia transferów (23)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.06.2022 |
Primavera |
→ |
Retired |
Transfer |
325k € |
| 21/22 |
01.02.2022 |
Without Club |
→ |
Primavera |
Transfer |
325k € |
| 20/21 |
11.06.2021 |
Noroeste |
→ |
Without Club |
Transfer |
325k € |
| 20/21 |
05.03.2021 |
Figueirense FC |
→ |
Noroeste |
Transfer |
325k € |
| 20/21 |
13.10.2020 |
CSA |
→ |
Figueirense FC |
Transfer |
325k € |
| 19/20 |
05.07.2019 |
São Bento (SP) |
→ |
CSA |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Coritiba FC |
→ |
São Bento (SP) |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Palmeiras |
→ |
Coritiba FC |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Coritiba FC |
→ |
Palmeiras |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 16/17 |
10.05.2017 |
Palmeiras |
→ |
Coritiba FC |
Wypożyczenie |
750k € |
| 14/15 |
10.06.2015 |
Flamengo |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
1.8M € |
| 13/14 |
01.02.2014 |
Atlético-MG |
→ |
Flamengo |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Vasco da Gama |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
750k € |
| 10/11 |
01.03.2011 |
Internacional |
→ |
Vasco da Gama |
Transfer |
2.5M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Al-Wahda |
→ |
Internacional |
Transfer |
1M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Cruzeiro |
→ |
Al-Wahda |
Transfer |
2M € |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Sporting CP |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Cruzeiro |
→ |
Sporting CP |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.09.2005 |
EC Vitória |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Ponte Preta |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.08.2004 |
Sport Recife |
→ |
Ponte Preta |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
EC Vitória |
→ |
Sport Recife |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Vitória B |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alecsandro?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.