Aleksandar Pejovic
⚽ Pomocnik 🏟️ FK Radnik Surdulica 🏳️ Serbia
| 📝 | Imię ojczyste | Александар Пејовић |
| 🎂 | Data urodzenia | 27.12.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Požega, Serbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Serbia |
| 📏 | Wzrost | 174 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FK Radnik Surdulica |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FK Mladost Lucani | 5 | 165 | 32 | 14 |
| FK Radnicki Nis | 5 | 107 | 10 | 6 |
| OFK Beograd | 1 | 33 | 4 | 3 |
| GFK Sloboda Uzice | 6 | 119 | 4 | 4 |
| Dinamo Minsk | 2 | 12 | 1 | 2 |
| Trélissac FC | 1 | 25 | 1 | 0 |
| FK Radnik Surdulica | 1 | 7 | 0 | 0 |
| FK Sarajevo | 1 | 30 | 0 | 4 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super liga |
143 | 24 | 13 |
38 | 1 | 1 680 |
| Super liga Srbije |
117 | 15 | 7 |
31 | 0 | 3 538 |
| Kup Srbije |
30 | 5 | 0 |
9 | 1 | 1 441 |
| Jelen SuperLiga |
90 | 3 | 4 |
20 | 0 | 1 236 |
| Super liga Championship round |
18 | 1 | 2 |
6 | 0 | 623 |
| Super liga Relegation round |
6 | 1 | 1 |
2 | 0 | 540 |
| UECL Quali |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| Vysheyshaya Liga |
11 | 1 | 2 |
1 | 1 | 461 |
| CFA - Grp. D |
24 | 1 | 0 |
3 | 1 | 1 593 |
| Relegation SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Premijer Liga BiH |
23 | 0 | 4 |
7 | 0 | 0 |
| Kup BiH |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Belarusian Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coupe de France |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prva liga Srbije |
18 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super liga — 24G / 143M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Radnicki Nis |
3 | 1 |
1 | 2 |
257 |
| 19/20 | FK Radnicki Nis |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | FK Mladost Lucani |
34 | 13 |
5 | 9 |
220 |
| 17/18 | FK Mladost Lucani |
34 | 7 |
3 | 9 |
399 |
| 16/17 | FK Mladost Lucani |
32 | 0 |
1 | 8 |
0 |
| 15/16 | OFK Beograd |
30 | 3 |
3 | 9 |
804 |
Super liga Srbije — 15G / 117M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FK Radnik Surdulica |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | FK Mladost Lucani |
27 | 9 |
3 | 8 |
268 |
| 23/24 | FK Mladost Lucani |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 23/24 | FK Radnicki Nis |
18 | 1 |
0 | 4 |
1 450 |
| 22/23 | FK Radnicki Nis |
27 | 3 |
2 | 7 |
755 |
| 21/22 | FK Radnicki Nis |
27 | 2 |
2 | 8 |
1 065 |
Kup Srbije — 5G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Mladost Lucani |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | FK Radnicki Nis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FK Radnicki Nis |
3 | 1 |
0 | 1 |
225 |
| 21/22 | FK Radnicki Nis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FK Radnicki Nis |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | FK Mladost Lucani |
5 | 1 |
0 | 1 |
390 |
| 17/18 | FK Mladost Lucani |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | FK Mladost Lucani |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | OFK Beograd |
3 | 1 |
0 | 1 |
235 |
| 13/14 | GFK Sloboda Uzice |
3 | 1 |
0 | 0 |
231 |
| 12/13 | GFK Sloboda Uzice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | GFK Sloboda Uzice |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | GFK Sloboda Uzice |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Jelen SuperLiga — 3G / 90M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | GFK Sloboda Uzice |
24 | 2 |
2 | 4 |
997 |
| 12/13 | GFK Sloboda Uzice |
26 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 11/12 | GFK Sloboda Uzice |
27 | 0 |
2 | 7 |
0 |
| 10/11 | GFK Sloboda Uzice |
13 | 1 |
0 | 3 |
239 |
Super liga Championship round — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Mladost Lucani |
7 | 1 |
1 | 1 |
623 |
| 23/24 | FK Mladost Lucani |
5 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 21/22 | FK Radnicki Nis |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Super liga Relegation round — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Radnicki Nis |
6 | 1 |
1 | 2 |
540 |
UECL Quali — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Radnicki Nis |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
Vysheyshaya Liga — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Dinamo Minsk |
11 | 1 |
2 | 1 |
461 |
CFA - Grp. D — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Trélissac FC |
24 | 1 |
0 | 3 |
1 593 |
Relegation SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FK Radnicki Nis |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Premijer Liga BiH — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Sarajevo |
23 | 0 |
4 | 7 |
0 |
Kup BiH — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Sarajevo |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Sarajevo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FK Mladost Lucani |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | GFK Sloboda Uzice |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Belarusian Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dinamo Minsk |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coupe de France — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Trélissac FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prva liga Srbije — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | GFK Sloboda Uzice |
16 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 08/09 | GFK Sloboda Uzice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Mladost |
→ |
Radnik |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
19.01.2024 |
Radnicki Nis |
→ |
Mladost |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
FK Sarajevo |
→ |
Radnicki Nis |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
13.08.2020 |
Radnicki Nis |
→ |
FK Sarajevo |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
14.01.2020 |
Dinamo Minsk |
→ |
Radnicki Nis |
Transfer |
650k € |
| 19/20 |
02.07.2019 |
Mladost |
→ |
Dinamo Minsk |
Transfer |
800k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
OFK Beograd |
→ |
Mladost |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
07.08.2015 |
Trélissac FC |
→ |
OFK Beograd |
Transfer |
450k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Sloboda Uzice |
→ |
Trélissac FC |
Transfer |
450k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Radnicki 1923 |
→ |
Sloboda Uzice |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Sloga Požega |
→ |
Radnicki 1923 |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Sloga U19 |
→ |
Sloga Požega |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Aleksandar Pejovic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.