Alessandro Micai
⚽ Bramkarz 🏟️ CFR Cluj 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 23.07.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mantova, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CFR Cluj |
| 📅 | Dołączył | 04.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | GB1 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CFR Cluj | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Cosenza Calcio | 3 | 97 | 0 | 1 |
| US Salernitana 1919 | 4 | 97 | 0 | 1 |
| Reggina 1914 | 1 | 36 | 0 | 0 |
| Salernitana Primavera | 1 | 1 | 0 | 0 |
| FC Bari 1908 | 4 | 143 | 0 | 0 |
| FC Südtirol-Alto Adige | 1 | 34 | 0 | 0 |
| Calcio Como | 1 | 29 | 0 | 0 |
| Palermo Primavera | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Varese Primavera | 1 | 29 | 0 | 0 |
| Mantova Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| SuperLiga |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UECL Qualifiers |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B |
342 | 0 | 2 |
28 | 0 | 24 915 |
| Italy Cup |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 230 |
| Serie B Play-out |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Serie A |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera 2 - B |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Serie B Play-off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| PlayOff Lega Pro |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 1a - A |
54 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 835 |
| Coppa Lega Pro |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primavera Fase Finale |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 615 |
| Primavera C |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 975 |
| Viareggio Cup |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Primavera B |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 822 |
📋 Szczegóły per sezon
SuperLiga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CFR Cluj |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UECL Qualifiers — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CFR Cluj |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CFR Cluj |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 342M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cosenza Calcio |
37 | 0 |
1 | 4 |
3 297 |
| 23/24 | Cosenza Calcio |
37 | 0 |
0 | 7 |
3 297 |
| 22/23 | Cosenza Calcio |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 21/22 | Reggina 1914 |
35 | 0 |
0 | 0 |
1 414 |
| 20/21 | US Salernitana 1919 |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | US Salernitana 1919 |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 18/19 | US Salernitana 1919 |
36 | 0 |
1 | 4 |
3 240 |
| 17/18 | FC Bari 1908 |
41 | 0 |
0 | 3 |
3 685 |
| 16/17 | FC Bari 1908 |
42 | 0 |
0 | 4 |
3 502 |
| 15/16 | FC Bari 1908 |
42 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 14/15 | FC Bari 1908 |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Italy Cup — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cosenza Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Cosenza Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 22/23 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Reggina 1914 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | US Salernitana 1919 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | FC Bari 1908 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | FC Bari 1908 |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 15/16 | FC Bari 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | FC Bari 1908 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie B Play-out — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Cosenza Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | US Salernitana 1919 |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Serie A — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | US Salernitana 1919 |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera 2 - B — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Salernitana... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie B Play-off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Bari 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 15/16 | FC Bari 1908 |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 1a - A — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
27 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 12/13 | Calcio Como |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 215 |
Coppa Lega Pro — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Calcio Como |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primavera Fase Finale — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
285 |
| 10/11 | Varese Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
330 |
Primavera C — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 975 |
Viareggio Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 10/11 | Varese Primavera |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Primavera B — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Varese Primavera |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
| 08/09 | Mantova Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
112 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
04.07.2025 |
Cosenza |
→ |
CFR Cluj |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
02.01.2023 |
Salernitana |
→ |
Cosenza |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
Reggina |
→ |
Salernitana |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 21/22 |
13.07.2021 |
Salernitana |
→ |
Reggina |
Wypożyczenie |
200k € |
| 18/19 |
02.08.2018 |
Bari |
→ |
Salernitana |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
22.07.2014 |
Südtirol |
→ |
Bari |
Transfer |
125k € |
| 13/14 |
11.07.2013 |
US Palermo |
→ |
Südtirol |
Transfer |
125k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Como |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
125k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Palermo U19 |
→ |
Como |
Wypożyczenie |
150k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Varese U19 |
→ |
Palermo U19 |
Transfer |
125k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Mantova U19 |
→ |
Varese U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alessandro Micai?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.