Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Alfonso Candelas
Alfonso Candelas

Alfonso Candelas

⚽ Obrońca 🏟️ CD Estepona FS 🏳️ Hiszpania
327
Meczów
7
Goli
5
Asyst
41
Żółtych
0
Czerwonych
7 009
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteAlfonso Candelas Fernández
🎂Data urodzenia25.05.1995 (30 lat)
📍Miejsce urodzeniaLa Solana, Hiszpania
🏳️ObywatelstwoHiszpania
📏Wzrost170 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubCD Estepona FS
📅Dołączył19.07.2024
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentEmartsoccer

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Salamanca CF UDS12631
CD Estepona FS23822
Hércules CF13211
Linares Deportivo13210
Racing Ferrol13801
CD Badajoz24400
UD Ibiza12100
Extremadura UD14200
CF Villanovense14000
FC Cartagena11300
Albacete Balompié1100

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Segunda Federación - Gr. IV 3221 601 086
2ª B - Fase de descenso 720 10315
Segunda Federación - Gr. III 3111 502 454
Primera Federación - Gr. I 6611 101 541
2ª B - Grupo I 1811 401 613
Promoción a 1ª Federación 400 100
Copa del Rey 1001 100
Ascenso LaLiga2 300 000
Copa Federation 100 100
2ª B - Grupo IV 14400 1900
Ascenso a 2ª 1100 200

📋 Szczegóły per sezon

Segunda Federación - Gr. IV — 2G / 32M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26CD Estepona FS 10 00 0
24/25CD Estepona FS 312 16 1 086
2ª B - Fase de descenso — 2G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Salamanca CF UDS 72 01 315
Segunda Federación - Gr. III — 1G / 31M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Hércules CF 311 15 2 454
Primera Federación - Gr. I — 1G / 66M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Linares Deportivo 301 01 1 541
21/22Racing Ferrol 360 10 0
2ª B - Grupo I — 1G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Salamanca CF UDS 181 14 1 613
Promoción a 1ª Federación — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25CD Estepona FS 40 01 0
Copa del Rey — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25CD Estepona FS 20 10 0
23/24Hércules CF 10 00 0
22/23Linares Deportivo 20 00 0
21/22Racing Ferrol 10 00 0
19/20CD Badajoz 40 01 0
Ascenso LaLiga2 — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Racing Ferrol 10 00 0
19/20CD Badajoz 20 00 0
Copa Federation — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Salamanca CF UDS 10 01 0
2ª B - Grupo IV — 0G / 144M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20CD Badajoz 230 05 0
18/19CD Badajoz 130 00 0
18/19UD Ibiza 210 05 0
17/18Extremadura UD 370 03 0
16/17CF Villanovense 360 06 0
15/16FC Cartagena 130 00 0
13/14Albacete Balompié 10 00 0
Ascenso a 2ª — 0G / 11M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19CD Badajoz 20 01 0
17/18Extremadura UD 50 00 0
16/17CF Villanovense 40 01 0

🔄 Historia transferów (15)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 19.07.2024 Hércules CF CD Estepona FS Transfer 200k €
23/24 01.07.2023 Linares Hércules CF Transfer 200k €
22/23 27.07.2022 Racing Ferrol Linares Transfer 200k €
21/22 01.07.2021 Salamanca CF Racing Ferrol Transfer 200k €
20/21 30.07.2020 CD Badajoz Salamanca CF Transfer 200k €
19/20 01.07.2019 Extremadura CD Badajoz Transfer 250k €
18/19 30.06.2019 CD Badajoz Extremadura Powrót z wyp. 250k €
18/19 31.01.2019 Extremadura CD Badajoz Wypożyczenie 300k €
18/19 30.01.2019 UD Ibiza Extremadura Powrót z wyp. 300k €
18/19 20.08.2018 Extremadura UD Ibiza Wypożyczenie 300k €
17/18 01.07.2017 Villanovense Extremadura Transfer 300k €
16/17 14.07.2016 Atl. Albacete Villanovense Transfer
15/16 30.06.2016 FC Cartagena Atl. Albacete Powrót z wyp.
15/16 16.07.2015 Atl. Albacete FC Cartagena Wypożyczenie
14/15 01.07.2014 Albacete U19 Atl. Albacete Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Alfonso Candelas?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy