Alexandro Álvarez
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Alexandro Álvarez Olivares |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.01.1977 (49 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2015 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Necaxa | 7 | 154 | 0 | 0 |
| Monarcas Morelia | 3 | 37 | 0 | 0 |
| Coronel Bolognesi | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Santos Laguna | 2 | 39 | 0 | 0 |
| Atlético de San Luis | 1 | 23 | 0 | 0 |
| Club Atlético Morelia U20 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul Hidalgo | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Puebla FC | 5 | 174 | 0 | 0 |
| Puebla FC U20 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Colibríes de Morelos | 1 | 19 | 0 | 0 |
| Atlético Celaya | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liguilla Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Verano |
45 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 522 |
| Liguilla Inv. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Primera Invierno |
44 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 657 |
| Supercopa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Torneo Descentralizado |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 560 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Cl. |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Liga MX Apertura |
28 | 0 | 0 |
1 | 0 | 665 |
| Copa MX Apertura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Liga MX Clausura |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 197 |
| Ascenso MX Ap. |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Primera Clausura |
137 | 0 | 0 |
10 | 0 | 6 300 |
| Primera Apertura |
122 | 0 | 0 |
9 | 0 | 3 420 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| InterLiga |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla Apertura |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Liguilla Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Club Necaxa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Verano — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Club Necaxa |
10 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 01/02 | Club Necaxa |
18 | 0 |
0 | 0 |
857 |
| 00/01 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Liguilla Inv. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera Invierno — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Club Necaxa |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 01/02 | Club Necaxa |
18 | 0 |
0 | 1 |
947 |
| 00/01 | Club Necaxa |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
Supercopa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Coronel Bolognesi |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2007 | Club Necaxa |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2004 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Descentralizado — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Coronel Bolognesi |
7 | 0 |
0 | 0 |
560 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2000 | Club Necaxa |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atlético de San Luis |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atlético de San Luis |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atlético de San Luis |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 12/13 | Puebla FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club Atlético... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Puebla FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Apertura — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
665 |
Copa MX Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liga MX Clausura — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Puebla FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
197 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Cruz Azul Hidalgo |
14 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Primera Clausura — 0G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 10/11 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 09/10 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
810 |
| 08/09 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Club Necaxa |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 04/05 | Tiburones Rojos... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 02/03 | Colibríes de Morelos |
19 | 0 |
0 | 2 |
990 |
Primera Apertura — 0G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 080 |
| 10/11 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 09/10 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Club Necaxa |
15 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Club Necaxa |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Tiburones Rojos... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Santos Laguna |
19 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 02/03 | Atlético Celaya |
15 | 0 |
0 | 1 |
180 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
InterLiga — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Club Necaxa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Puebla FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Monarcas Morelia |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 14/15 |
30.06.2015 |
San Luis |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Monarcas Morelia |
→ |
San Luis |
Wypożyczenie |
650k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Necaxa |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
650k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Cruz Azul Hid. |
→ |
Necaxa |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Necaxa |
→ |
Cruz Azul Hid. |
Wypożyczenie |
650k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Puebla FC |
→ |
Necaxa |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Necaxa |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
300k € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Cor. Bolognesi |
→ |
Necaxa |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Necaxa |
→ |
Cor. Bolognesi |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Tiburones Rojos |
→ |
Necaxa |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Santos Laguna |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Colibríes |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Atlético Celaya |
→ |
Colibríes |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Necaxa |
→ |
Atlético Celaya |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.01.1997 |
Club Necaxa U20 |
→ |
Necaxa |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alexandro Álvarez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.