Alexis Pérez
⚽ Obrońca 🏟️ Without Club 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Alexis Rafael Pérez Fontanilla |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.03.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Barranquilla, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | AAmanagers |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Querétaro FC | 3 | 89 | 6 | 3 |
| Al-Wasl FC | 3 | 72 | 5 | 4 |
| Giresunspor | 2 | 63 | 2 | 1 |
| Junior FC | 2 | 67 | 1 | 2 |
| Querétaro FC U20 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| CA Lanús | 2 | 38 | 0 | 1 |
| Uniautónoma FC (2010 - 2015) | 2 | 36 | 0 | 0 |
| Real Valladolid B | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Villarreal CF B | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
36 | 4 | 0 |
10 | 0 | 2 099 |
| UAE President's Cup |
5 | 2 | 0 |
2 | 0 | 90 |
| Süper Lig |
59 | 2 | 1 |
14 | 2 | 1 526 |
| Pro-League |
26 | 1 | 2 |
2 | 0 | 1 986 |
| AFC Champions League |
10 | 1 | 2 |
2 | 0 | 818 |
| UAE Pro League |
20 | 1 | 0 |
2 | 0 | 1 480 |
| Liga Águila I |
30 | 1 | 2 |
5 | 0 | 1 620 |
| Copa MX Clausura |
9 | 1 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Copa MX Apertura |
12 | 1 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 405 |
| UAE League Cup |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Türkiye Kupasi |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UAE Super Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
22 | 0 | 1 |
5 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
13 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Maradona - Compl. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga DIMAYOR II |
14 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
| Copa Águila |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD I |
6 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liga Postobón II |
18 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Postobón I |
17 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa MX |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
26 | 0 | 3 |
6 | 1 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2ª B - Grupo I |
16 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| 2ª B - Grupo III |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 4G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
12 | 1 |
0 | 4 |
1 080 |
| 18/19 | Querétaro FC |
8 | 2 |
0 | 2 |
268 |
| 17/18 | Querétaro FC |
16 | 1 |
0 | 4 |
751 |
UAE President's Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Wasl FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Al-Wasl FC |
2 | 2 |
0 | 1 |
90 |
Süper Lig — 2G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Giresunspor |
25 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 21/22 | Giresunspor |
34 | 2 |
1 | 8 |
1 526 |
Pro-League — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Wasl FC |
26 | 1 |
2 | 2 |
1 986 |
AFC Champions League — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Wasl FC |
10 | 1 |
2 | 2 |
818 |
UAE Pro League — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Al-Wasl FC |
20 | 1 |
0 | 2 |
1 480 |
Liga Águila I — 1G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Junior FC |
18 | 1 |
2 | 4 |
1 620 |
| 2016 | Junior FC |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
| 17/18 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
| 17/18 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Querétaro FC U20 |
5 | 1 |
0 | 0 |
405 |
UAE League Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Wasl FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Al-Wasl FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Türkiye Kupasi — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Giresunspor |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Giresunspor |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UAE Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Al-Wasl FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Lanús |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Lanús |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Junior FC |
7 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Lanús |
13 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Junior FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Junior FC |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa Águila — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Junior FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Junior FC |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liga Postobón II — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Uniautónoma FC... |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Uniautónoma FC... |
5 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Uniautónoma FC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Postobón I — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Uniautónoma FC... |
17 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa MX — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
16 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 17/18 | Querétaro FC |
10 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Querétaro FC U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª B - Grupo I — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Real Valladolid B |
16 | 0 |
0 | 3 |
0 |
2ª B - Grupo III — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Villarreal CF B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 2
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Fitness |
21.05.2023 |
08.06.2023 |
19 |
4 |
| 22/23 |
Elbow fracture |
16.04.2023 |
21.05.2023 |
36 |
7 |
| 21/22 |
Koronawirus |
02.11.2021 |
08.11.2021 |
7 |
1 |
| 19/20 |
Cruciate ligament tear |
07.10.2019 |
01.06.2020 |
239 |
21 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Al-Wasl |
→ |
Without Club |
Transfer |
2.2M € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Giresunspor |
→ |
Al-Wasl |
Transfer |
1.3M € |
| 21/22 |
05.08.2021 |
Lanús |
→ |
Giresunspor |
Transfer |
1.5M € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
Querétaro FC |
→ |
Lanús |
Transfer |
1.4M € |
| 17/18 |
20.06.2017 |
Junior FC |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
800k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Uniautónoma |
→ |
Junior FC |
Transfer |
— |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Villarreal CF B |
→ |
Uniautónoma |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
29.06.2015 |
R. Valladolid B |
→ |
Villarreal CF B |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
28.01.2015 |
Villarreal CF B |
→ |
R. Valladolid B |
Wypożyczenie |
— |
| 14/15 |
29.08.2014 |
Uniautónoma |
→ |
Villarreal CF B |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alexis Pérez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.