Alfonso Blanco
⚽ Bramkarz 🏟️ Club León FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Alfonso Blanco Antúnez |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.07.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tamiahua, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club León FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2020 |
| 🤝 | Agent | Onze Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club León U21 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Club León FC | 10 | 212 | 0 | 0 |
| Club León U20 | 3 | 12 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 12 | 314 | 0 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 5 | 31 | 0 | 0 |
| Atlético de San Luis | 1 | 33 | 0 | 0 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 2 | 15 | 0 | 0 |
| CF América | 1 | 17 | 0 | 0 |
| CF América U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CD Irapuato | 1 | 19 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul | 1 | 53 | 0 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez (- 2011) | 1 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX U21 Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liguilla Clausura |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liga MX Clausura |
173 | 0 | 0 |
2 | 0 | 5 103 |
| Liga MX Apertura |
177 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 005 |
| Liguilla Apertura |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
41 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 280 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 070 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
27 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 430 |
| Leagues Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Club World Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa MX Apertura |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 441 |
| Copa MX Clausura |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Ascenso MX Cl. |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 063 |
| Liguilla Asc. Ap |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Ascenso MX Ap. |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 260 |
| Primera Clausura |
40 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Ascenso Apertura |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 160 |
| Liguilla Asc. Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ascenso Clausura |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 035 |
| Primera Apertura |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| InterLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Ap |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Primera A Apert. |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX U21 Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club León U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Clausura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 23/24 | Club León FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Club León FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | CF Pachuca |
10 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 18/19 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 17/18 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 16/17 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
153 |
| 14/15 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 177M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 23/24 | Club León FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Club León FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | CF Pachuca |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 17/18 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | CF Pachuca |
15 | 0 |
0 | 1 |
225 |
| 14/15 | CF Pachuca |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF Pachuca |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 14/15 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 200 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Club León U20 |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 16/17 | CF Pachuca U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 11/12 | CF Pachuca U20 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club León U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Club León U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
9 | 0 |
0 | 2 |
810 |
| 10/11 | Club Necaxa U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Leagues Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Copa MX Apertura — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
1 |
| 17/18 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 15/16 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Atlético de San Luis |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa MX Clausura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 13/14 | Atlético de San Luis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Atlético de San Luis |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 063 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Atlético de San Luis |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CD Irapuato |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Atlético de San Luis |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
Primera Clausura — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF América |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 07/08 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 09/10 | CD Irapuato |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ascenso Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club León FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 405 |
| 09/10 | Club Necaxa |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Primera Apertura — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club Necaxa |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 07/08 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF América U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
InterLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Indios de Ciudad... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Primera A Apert. — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Indios de Ciudad... |
11 | 0 |
0 | 0 |
450 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Pachuca |
→ |
León |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
San Luis |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Pachuca |
→ |
San Luis |
Wypożyczenie |
500k € |
| 10/11 |
31.12.2011 |
León |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Pachuca |
→ |
León |
Wypożyczenie |
500k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Necaxa |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Pachuca |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
600k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
América |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Pachuca |
→ |
América |
Wypożyczenie |
800k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Irapuato |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Pachuca |
→ |
Irapuato |
Wypożyczenie |
800k € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
CD Cruz Azul |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Pachuca |
→ |
CD Cruz Azul |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 07/08 |
31.12.2007 |
Indios |
→ |
CF Pachuca U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Indios |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alfonso Blanco?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.