Alfredo Talavera
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Alfredo Talavera Díaz |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.09.1982 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | La Barca, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 11.10.2024 |
| 🤝 | Agent | AmEro Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Juárez | 3 | 59 | 0 | 0 |
| UNAM Pumas | 3 | 71 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca | 13 | 440 | 0 | 0 |
| Deportivo Guadalajara | 9 | 203 | 0 | 0 |
| Tigres UANL | 1 | 23 | 0 | 0 |
| CD Tapatío | 3 | 44 | 0 | 0 |
| Chivas Coras Tepic | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Chivas La Piedad | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
173 | 0 | 0 |
17 | 0 | 14 906 |
| Liga MX Apertura |
169 | 0 | 0 |
28 | 0 | 14 742 |
| Liguilla Apertura |
39 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 790 |
| Liguilla Clausura |
37 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 948 |
| CONCACAF CL |
33 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 933 |
| Leagues Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Libertadores |
30 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 802 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Copa MX Apertura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 455 |
| Copa MX Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 354 |
| Primera Clausura |
139 | 0 | 0 |
11 | 0 | 5 911 |
| Primera Apertura |
136 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 202 |
| InterLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Prim. A Clausura |
36 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 240 |
| Primera A Apert. |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 850 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 0G / 173M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Juárez |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | FC Juárez |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
11 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
0 | 3 |
1 406 |
| 14/15 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 13/14 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 12/13 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
Liga MX Apertura — 0G / 169M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Juárez |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 470 |
| 22/23 | FC Juárez |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
11 | 0 |
0 | 3 |
990 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 211 |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
14 | 0 |
0 | 1 |
977 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
104 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 14/15 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
0 | 5 |
1 440 |
| 13/14 | Deportivo Toluca |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 12/13 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Liguilla Apertura — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Juárez |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | UNAM Pumas |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 12/13 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 3 |
540 |
| 09/10 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 08/09 | Tigres UANL |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 2 |
360 |
| 13/14 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
298 |
| 09/10 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 2 |
570 |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Deportivo... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | UNAM Pumas |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Deportivo Toluca |
9 | 0 |
0 | 0 |
773 |
| 10/11 | Deportivo Toluca |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 09/10 | Deportivo Toluca |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Leagues Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FC Juárez |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Libertadores — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2013 | Deportivo Toluca |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2008 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | Deportivo... |
5 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2005 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 1 |
542 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Deportivo Toluca |
6 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Copa MX Apertura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 0 |
345 |
| 14/15 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Deportivo Toluca |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Copa MX Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
84 |
Primera Clausura — 0G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo Toluca |
16 | 0 |
0 | 5 |
1 377 |
| 10/11 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 486 |
| 09/10 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 08/09 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
155 |
| 07/08 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 04/05 | Deportivo... |
16 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 03/04 | Deportivo... |
19 | 0 |
0 | 0 |
103 |
Primera Apertura — 0G / 136M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 10/11 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 09/10 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 003 |
| 08/09 | Tigres UANL |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
110 |
| 04/05 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Deportivo... |
15 | 0 |
0 | 0 |
29 |
InterLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Tigres UANL |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Prim. A Clausura — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Tapatío |
9 | 0 |
0 | 2 |
810 |
| 06/07 | CD Tapatío |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 05/06 | Chivas Coras Tepic |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 04/05 | Chivas La Piedad |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 03/04 | CD Tapatío |
8 | 0 |
0 | 3 |
720 |
Primera A Apert. — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CD Tapatío |
5 | 0 |
0 | 0 |
417 |
| 06/07 | CD Tapatío |
9 | 0 |
0 | 2 |
633 |
| 05/06 | Chivas Coras Tepic |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 04/05 | Chivas La Piedad |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 03/04 | CD Tapatío |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
40 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz mięśniowy |
08.11.2020 |
07.12.2020 |
30 |
7 |
| 17/18 |
Torn lateral knee ligament |
30.07.2017 |
22.01.2018 |
177 |
33 |
| 08/09 |
Uraz barku |
18.02.2009 |
01.08.2009 |
165 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
11.10.2024 |
Without Club |
→ |
Retired |
Transfer |
200k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
FC Juárez |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
UNAM Pumas |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
800k € |
| 20/21 |
02.07.2020 |
Toluca |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
800k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Chivas |
→ |
Toluca |
Transfer |
1.5M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Toluca |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Chivas |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
200k € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Tigres UANL |
→ |
Chivas |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Chivas |
→ |
Tigres UANL |
Wypożyczenie |
215k € |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Chivas La Piedad |
→ |
Chivas |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Chivas II |
→ |
CD Tapatío |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Alfredo Talavera?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.