Ali Al-Habsi
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Oman
| 📝 | Imię ojczyste | علي بن عبد الله بن حارب الحبسي - Ali Abdullah Harib Al-Habsi |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.12.1981 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Muscat, Oman |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Oman |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 21.08.2020 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Lyn 1896 FK | 4 | 78 | 0 | 0 |
| West Bromwich Albion | 1 | 3 | 0 | 0 |
| West Bromwich Albion U23 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Al-Hilal SFC | 2 | 66 | 0 | 0 |
| Reading FC | 2 | 105 | 0 | 0 |
| Wigan Athletic | 5 | 203 | 0 | 1 |
| Brighton & Hove Albion | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Bolton Wanderers | 5 | 133 | 0 | 0 |
| Bolton Wanderers U21 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Tippeligaen |
73 | 0 | 0 |
1 | 0 | 5 530 |
| NM-Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| FA Cup |
32 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 515 |
| Premier League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Saudi Pro League |
55 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 040 |
| King's Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Saudi Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| AFC Champions League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 337 |
| Championship Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Championship |
157 | 0 | 0 |
1 | 0 | 10 260 |
| EFL Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| League Cup |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 350 |
| Premier League |
220 | 0 | 1 |
1 | 0 | 9 990 |
| Reserve League North |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| UEFA Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Tippeligaen — 0G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | Lyn 1896 FK |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
| 2004 | Lyn 1896 FK |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
| 2003 | Lyn 1896 FK |
23 | 0 |
0 | 1 |
1 120 |
NM-Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | Lyn 1896 FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
FA Cup — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | West Bromwich Albion |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Reading FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 12/13 | Wigan Athletic |
7 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 11/12 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 10/11 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Bolton Wanderers |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | West Bromwich... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Saudi Pro League — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
29 | 0 |
0 | 2 |
1 870 |
| 17/18 | Al-Hilal SFC |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
King's Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Al-Hilal SFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Saudi Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
AFC Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Al-Hilal SFC |
5 | 0 |
0 | 0 |
337 |
Championship Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Reading FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 157M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Reading FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
4 140 |
| 15/16 | Reading FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
38 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 14/15 | Brighton & Hove... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Wigan Athletic |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
EFL Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Reading FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 12/13 | Wigan Athletic |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 11/12 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Wigan Athletic |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 09/10 | Bolton Wanderers |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 06/07 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 220M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Wigan Athletic |
38 | 0 |
1 | 0 |
2 610 |
| 11/12 | Wigan Athletic |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 10/11 | Wigan Athletic |
36 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 09/10 | Bolton Wanderers |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Bolton Wanderers |
36 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Bolton Wanderers |
31 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 06/07 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League North — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Bolton Wanderers U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
UEFA Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Bolton Wanderers |
10 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 03/04 | Lyn 1896 FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Lyn 1896 FK |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
141 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
unknown injury |
21.12.2018 |
16.01.2019 |
27 |
9 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
21.08.2020 |
West Brom |
→ |
Retired |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
29.08.2019 |
Al-Hilal |
→ |
West Brom |
Transfer |
1.1M € |
| 17/18 |
15.07.2017 |
Reading |
→ |
Al-Hilal |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
15.07.2015 |
Wigan |
→ |
Reading |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
28.11.2014 |
Brighton |
→ |
Wigan |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 14/15 |
31.10.2014 |
Wigan |
→ |
Brighton |
Wypożyczenie |
1M € |
| 11/12 |
04.07.2011 |
Bolton |
→ |
Wigan |
Transfer |
2M € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Wigan |
→ |
Bolton |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Bolton |
→ |
Wigan |
Wypożyczenie |
750k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Bolton U21 |
→ |
Bolton |
Transfer |
400k € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Lyn |
→ |
Bolton U21 |
Transfer |
400k € |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Al-Nasr |
→ |
Lyn |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Al-Mudhaibi |
→ |
Al-Nasr |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.07.1998 |
Unknown |
→ |
Al-Mudhaibi |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ali Al-Habsi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.