Ali Sowe
⚽ Napastnik 🏟️ Caykur Rizespor 🏳️ The Gambia Italy
445
Meczów
135
Goli
33
Asyst
31
Żółtych
1
Czerwonych
4 510
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 13.06.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Banjul, The Gambia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | The Gambia Italy |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Caykur Rizespor |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | Sportlex Srl |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| CSKA Sofia | 3 | 102 | 47 | 10 |
| KF Skënderbeu | 1 | 43 | 26 | 6 |
| MKE Ankaragücü | 2 | 68 | 22 | 8 |
| Caykur Rizespor | 2 | 44 | 19 | 2 |
| FC Rostov | 2 | 33 | 7 | 1 |
| US Vibonese | 1 | 18 | 6 | 1 |
| SS Juve Stabia | 1 | 38 | 5 | 5 |
| Chievo Primavera | 1 | 8 | 2 | 0 |
| US Lecce | 1 | 18 | 1 | 0 |
| AC Prato | 1 | 25 | 0 | 0 |
| Modena FC | 1 | 14 | 0 | 0 |
| US Latina Calcio | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Delfino Pescara 1936 | 1 | 18 | 0 | 0 |
| Chievo Verona | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | 98 | 37 | 10 | 7 | 0 | 742 |
| efbet Liga | 59 | 26 | 6 | 2 | 0 | 487 |
| Kategoria Superiore | 33 | 21 | 5 | 1 | 0 | 130 |
| Bulgarian Cup | 12 | 9 | 0 | 3 | 1 | 348 |
| Premier Liga | 31 | 7 | 1 | 3 | 0 | 532 |
| Efbet liga - Championship gr. | 15 | 7 | 2 | 0 | 0 | 507 |
| Lega Pro C | 31 | 7 | 1 | 2 | 0 | 429 |
| Serie B | 80 | 5 | 5 | 9 | 0 | 461 |
| Türkiye Kupasi | 14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Europa League | 11 | 4 | 1 | 0 | 0 | 487 |
| Europa League Qualifying | 12 | 3 | 2 | 1 | 0 | 120 |
| Kupa e Shqipërisë | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 62 |
| Primavera Fase Finale | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 105 |
| Russian Cup | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| PlayOut Lega Pro | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Lega Pro A | 22 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italy Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primavera B | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | strain | 09.03.2024 | 11.03.2024 | 3 | 1 |
| 23/24 | Metacarpal fracture | 09.09.2023 | 08.10.2023 | 30 | 5 |
| 21/22 | Uraz mięśniowy | 07.11.2021 | 23.11.2021 | 17 | 3 |
| 21/22 | Ligament injury | 19.07.2021 | 06.09.2021 | 50 | 6 |
🔄 Historia transferów (28)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 17.07.2025 | Rostov | → | C. Rizespor | Transfer | 1.9M € |
| 24/25 | 30.06.2025 | C. Rizespor | → | Rostov | Powrót z wyp. | 1.9M € |
| 24/25 | 03.07.2024 | Rostov | → | C. Rizespor | Wypożyczenie | 1.7M € |
| 23/24 | 30.06.2024 | Ankaragücü | → | Rostov | Powrót z wyp. | 1.7M € |
| 22/23 | 14.07.2022 | Rostov | → | Ankaragücü | Wypożyczenie | 2.5M € |
| 21/22 | 01.07.2021 | CSKA Sofia | → | Rostov | Transfer | 3M € |
| 20/21 | 30.06.2021 | Rostov | → | CSKA Sofia | Powrót z wyp. | 3M € |
| 20/21 | 16.02.2021 | CSKA Sofia | → | Rostov | Wypożyczenie | 2M € |
| 18/19 | 30.01.2019 | Chievo Verona | → | CSKA Sofia | Transfer | 1.2M € |
| 18/19 | 29.01.2019 | CSKA Sofia | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 1.2M € |
| 18/19 | 05.09.2018 | Chievo Verona | → | CSKA Sofia | Wypożyczenie | 700k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | KF Skënderbeu | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 700k € |
| 17/18 | 01.08.2017 | Chievo Verona | → | KF Skënderbeu | Wypożyczenie | 325k € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Vibonese | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 325k € |
| 16/17 | 25.01.2017 | Chievo Verona | → | Vibonese | Wypożyczenie | 275k € |
| 16/17 | 24.01.2017 | Prato | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 275k € |
| 16/17 | 12.08.2016 | Chievo Verona | → | Prato | Wypożyczenie | 350k € |
| 15/16 | 30.06.2016 | Lecce | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 350k € |
| 15/16 | 23.01.2016 | Chievo Verona | → | Lecce | Wypożyczenie | 400k € |
| 15/16 | 22.01.2016 | Modena | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 400k € |
| 15/16 | 31.08.2015 | Chievo Verona | → | Modena | Wypożyczenie | 500k € |
| 14/15 | 30.06.2015 | Latina Calcio | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 500k € |
| 14/15 | 02.02.2015 | Chievo Verona | → | Latina Calcio | Wypożyczenie | 750k € |
| 14/15 | 01.02.2015 | Pescara | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 750k € |
| 14/15 | 01.07.2014 | Chievo Verona | → | Pescara | Wypożyczenie | 800k € |
| 13/14 | 30.06.2014 | Juve Stabia | → | Chievo Verona | Powrót z wyp. | 800k € |
| 13/14 | 18.07.2013 | Chievo U19 | → | Juve Stabia | Wypożyczenie | 100k € |
| 12/13 | 01.03.2013 | Gamtel FC | → | Chievo U19 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować