Diego Torres
⚽ Pomocnik 🏟️ Guarani Futebol Clube 🏳️ Argentyna
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 3 | 110 | 17 | 16 |
| Club Deportes Iquique | 5 | 82 | 14 | 10 |
| Amazonas FC | 2 | 53 | 5 | 5 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 31 | 4 | 1 |
| Associação Chapecoense de Futebol | 3 | 84 | 4 | 2 |
| Grêmio Novorizontino | 1 | 29 | 3 | 4 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 1 | 12 | 2 | 1 |
| Vila Nova Futebol Clube (GO) | 1 | 29 | 1 | 1 |
| CA Estudiantes | 2 | 8 | 1 | 1 |
| CA Chacarita Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
151 | 17 | 24 |
26 | 1 | 3 341 |
| Torneo Clausura |
30 | 5 | 2 |
5 | 0 | 1 029 |
| Série C |
24 | 4 | 1 |
5 | 0 | 873 |
| Copa do Brasil |
24 | 4 | 2 |
6 | 0 | 561 |
| Liga Primera |
15 | 4 | 5 |
6 | 0 | 298 |
| Copa do Nordeste |
23 | 3 | 1 |
3 | 0 | 571 |
| Campeonato Baiano |
9 | 3 | 0 |
1 | 0 | 152 |
| Série A |
55 | 3 | 2 |
5 | 0 | 879 |
| Torneo Apertura |
12 | 3 | 1 |
1 | 0 | 205 |
| Copa Verde |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Campeonato Catarinense |
22 | 1 | 0 |
0 | 0 | 535 |
| Torneo Transición |
15 | 1 | 1 |
4 | 0 | 1 208 |
| Libertadores |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 365 |
| Copa Argentina |
8 | 1 | 1 |
2 | 0 | 233 |
| Campeonato Goiano |
17 | 0 | 0 |
2 | 1 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Alagoano |
11 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa Chile |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 17G / 151M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Amazonas FC |
34 | 1 |
5 | 9 |
1 906 |
| 2023 | Esporte Clube... |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2022 | Grêmio Novorizontino |
29 | 3 |
4 | 4 |
556 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
32 | 8 |
9 | 7 |
301 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
36 | 5 |
5 | 6 |
578 |
Torneo Clausura — 5G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Deportes... |
15 | 4 |
1 | 4 |
296 |
| 15/16 | Club Deportes... |
15 | 1 |
1 | 1 |
733 |
Série C — 4G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Guarani Futebol... |
12 | 2 |
1 | 1 |
490 |
| 2023 | Amazonas FC |
12 | 2 |
0 | 4 |
383 |
Copa do Brasil — 4G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
4 | 1 |
1 | 1 |
166 |
| 2024 | Amazonas FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
148 |
| 2023 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
6 | 2 |
1 | 3 |
247 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Associação... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Club Deportes... |
15 | 4 |
5 | 6 |
298 |
Copa do Nordeste — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
7 | 1 |
0 | 2 |
341 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
7 | 2 |
1 | 1 |
230 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Baiano — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
9 | 3 |
0 | 1 |
152 |
Série A — 3G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Associação... |
35 | 1 |
1 | 0 |
411 |
| 2018 | Associação... |
20 | 2 |
1 | 5 |
468 |
Torneo Apertura — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Deportes... |
12 | 3 |
1 | 1 |
205 |
Copa Verde — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Amazonas FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
Campeonato Catarinense — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Associação... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Associação... |
16 | 1 |
0 | 0 |
535 |
Torneo Transición — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Deportes... |
15 | 1 |
1 | 4 |
1 208 |
Libertadores — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Deportes... |
6 | 1 |
1 | 1 |
365 |
Copa Argentina — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Estudiantes |
3 | 1 |
0 | 2 |
233 |
| 2014 | CA Estudiantes |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Goiano — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Vila Nova Futebol... |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Alagoano — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Club Deportes... |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Chile — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Club Deportes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Chacarita Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
10.06.2025 |
Vila Nova FC |
→ |
Guarani |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Amazonas |
→ |
Vila Nova FC |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
04.08.2023 |
EC Vitória |
→ |
Amazonas |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Novorizontino |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
06.04.2022 |
CRB |
→ |
Novorizontino |
Transfer |
550k € |
| 19/20 |
22.04.2020 |
Chapecoense |
→ |
CRB |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
27.07.2018 |
CD Iquique |
→ |
Chapecoense |
Transfer |
450k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Estudiantes |
→ |
CD Iquique |
Transfer |
25k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Alumni |
→ |
Estudiantes |
Transfer |
25k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Alumni |
Transfer |
25k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Diego Torres?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.