Ryan Taylor
⚽ Napastnik 🏟️ Alfreton Town 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Ryan Paul Taylor |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.05.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rotherham, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Alfreton Town |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Rotherham United | 6 | 182 | 24 | 5 |
| Portsmouth FC | 2 | 61 | 15 | 7 |
| Plymouth Argyle | 4 | 111 | 13 | 13 |
| Grimsby Town | 2 | 77 | 12 | 1 |
| Oxford United | 2 | 65 | 8 | 8 |
| Newport County | 1 | 36 | 2 | 2 |
| Bristol City | 3 | 59 | 2 | 2 |
| Alfreton Town | 1 | 34 | 1 | 2 |
| Burton Albion | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Exeter City | 1 | 9 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
313 | 49 | 21 |
21 | 0 | 4 005 |
| National League |
37 | 8 | 0 |
2 | 0 | 356 |
| League One |
129 | 6 | 9 |
10 | 0 | 1 294 |
| EFL Trophy |
18 | 4 | 1 |
1 | 0 | 558 |
| FA Cup |
36 | 3 | 3 |
1 | 0 | 301 |
| League Two Play-Offs |
6 | 2 | 1 |
1 | 0 | 127 |
| Championship |
36 | 2 | 1 |
0 | 0 | 1 461 |
| National League North |
31 | 1 | 2 |
3 | 0 | 1 232 |
| EFL Cup |
12 | 1 | 1 |
1 | 0 | 106 |
| National League Playoffs |
3 | 1 | 0 |
2 | 0 | 238 |
| Conference |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 221 |
| FL Trophy |
1 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 49G / 313M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Grimsby Town |
32 | 3 |
1 | 6 |
668 |
| 20/21 | Newport County |
27 | 2 |
1 | 0 |
699 |
| 19/20 | Plymouth Argyle |
22 | 2 |
1 | 0 |
363 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
18 | 4 |
6 | 1 |
334 |
| 15/16 | Oxford United |
23 | 3 |
1 | 5 |
399 |
| 14/15 | Portsmouth FC |
39 | 9 |
2 | 1 |
302 |
| 13/14 | Portsmouth FC |
18 | 5 |
4 | 1 |
264 |
| 10/11 | Rotherham United |
34 | 11 |
1 | 4 |
231 |
| 09/10 | Rotherham United |
31 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 08/09 | Rotherham United |
34 | 4 |
0 | 0 |
428 |
| 07/08 | Rotherham United |
35 | 6 |
2 | 2 |
317 |
National League — 8G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Grimsby Town |
37 | 8 |
0 | 2 |
356 |
League One — 6G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
37 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
21 | 5 |
5 | 4 |
359 |
| 16/17 | Oxford United |
26 | 1 |
2 | 4 |
935 |
| 13/14 | Bristol City |
17 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | Exeter City |
9 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Rotherham United |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 4G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Newport County |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
1 | 1 |
0 | 0 |
72 |
| 16/17 | Oxford United |
4 | 1 |
1 | 1 |
351 |
| 14/15 | Portsmouth FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Rotherham United |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
| 09/10 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rotherham United |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 3G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Alfreton Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Grimsby Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Grimsby Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Newport County |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Oxford United |
4 | 2 |
1 | 0 |
144 |
| 15/16 | Oxford United |
3 | 1 |
1 | 1 |
157 |
| 14/15 | Portsmouth FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bristol City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Bristol City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Rotherham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Newport County |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | Rotherham United |
3 | 2 |
0 | 1 |
127 |
Championship — 2G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Bristol City |
28 | 1 |
1 | 0 |
1 379 |
| 11/12 | Bristol City |
8 | 1 |
0 | 0 |
82 |
National League North — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Alfreton Town |
31 | 1 |
2 | 3 |
1 232 |
EFL Cup — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Grimsby Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Newport County |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Plymouth Argyle |
2 | 1 |
1 | 0 |
106 |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
National League Playoffs — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Grimsby Town |
3 | 1 |
0 | 2 |
238 |
Conference — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Burton Albion |
5 | 1 |
0 | 0 |
221 |
FL Trophy — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Oxford United |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bristol City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Bristol City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rotherham United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Grimsby Town |
→ |
Alfreton |
Transfer |
75k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Newport County |
→ |
Grimsby Town |
Transfer |
— |
| 20/21 |
20.08.2020 |
Plymouth |
→ |
Newport County |
Transfer |
— |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Oxford United |
→ |
Plymouth |
Transfer |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Portsmouth |
→ |
Oxford United |
Transfer |
350k € |
| 13/14 |
08.01.2014 |
Bristol City |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
350k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Rotherham |
→ |
Bristol City |
Transfer |
25k € |
| 09/10 |
31.05.2010 |
Exeter City |
→ |
Rotherham |
Powrót z wyp. |
25k € |
| 09/10 |
25.03.2010 |
Rotherham |
→ |
Exeter City |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
10.10.2007 |
Burton Albion |
→ |
Rotherham |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
21.09.2007 |
Rotherham |
→ |
Burton Albion |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Rotherham U18 |
→ |
Rotherham |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ryan Taylor?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.