Amaury Escoto
⚽ Napastnik 🏟️ Tepatitlán FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Amaury Gabriel Escoto Ruiz |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.11.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zapopan, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tepatitlán FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 🤝 | Agent | LM-SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Querétaro FC U20 | 5 | 75 | 18 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 2 | 48 | 15 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 2 | 58 | 13 | 2 |
| Tepatitlán FC | 1 | 14 | 10 | 0 |
| Celaya FC | 1 | 18 | 10 | 0 |
| CD Suchitepéquez | 1 | 19 | 7 | 0 |
| Querétaro FC | 5 | 72 | 6 | 3 |
| Puebla FC | 3 | 77 | 5 | 3 |
| FC Juárez | 2 | 20 | 3 | 1 |
| Cafetaleros de Tapachula | 1 | 19 | 3 | 1 |
| Deportivo Toluca | 1 | 15 | 2 | 0 |
| Tigres UANL U20 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| FC Juárez U23 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Puebla FC U20 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Tigres UANL | 3 | 17 | 1 | 0 |
| Lobos BUAP U20 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| El Paso Locomotive FC | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Cl. |
26 | 16 | 0 |
11 | 0 | 246 |
| Ascenso MX Cl. |
52 | 13 | 0 |
7 | 0 | 884 |
| Liga MX Apertura |
105 | 11 | 3 |
4 | 1 | 1 169 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
54 | 10 | 0 |
11 | 1 | 1 730 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
32 | 10 | 0 |
9 | 1 | 1 027 |
| Liga Nacional Ap |
16 | 6 | 0 |
6 | 1 | 209 |
| Liga MX Clausura |
67 | 5 | 5 |
5 | 0 | 190 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
6 | 4 | 0 |
1 | 0 | 160 |
| Liguilla Asc. Cl |
11 | 4 | 0 |
3 | 0 | 372 |
| Copa MX Clausura |
21 | 4 | 1 |
5 | 0 | 396 |
| Copa MX |
6 | 3 | 0 |
2 | 0 | 149 |
| Copa MX Apertura |
16 | 3 | 1 |
4 | 0 | 287 |
| Final de Ascenso |
2 | 2 | 0 |
0 | 1 | 69 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 173 |
| Liga MX U23 Clausura |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Leagues Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Libertadores |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 105 |
| Ascenso MX Ap. |
9 | 1 | 0 |
1 | 0 | 423 |
| CONCACAF CL |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 253 |
| Liguilla Apertura |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
7 | 0 | 0 |
1 | 1 | 0 |
| USLC |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Cl. — 16G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tepatitlán FC |
12 | 9 |
0 | 5 |
105 |
| 22/23 | Celaya FC |
14 | 7 |
0 | 6 |
141 |
Ascenso MX Cl. — 13G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
8 | 4 |
0 | 2 |
180 |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
14 | 3 |
0 | 2 |
225 |
| 16/17 | Lobos BUAP (- 2019) |
17 | 5 |
0 | 2 |
204 |
| 15/16 | Cafetaleros de... |
13 | 1 |
0 | 1 |
275 |
Liga MX Apertura — 11G / 105M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Juárez |
11 | 2 |
0 | 0 |
206 |
| 22/23 | Puebla FC |
16 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 21/22 | Puebla FC |
14 | 1 |
1 | 2 |
382 |
| 20/21 | Puebla FC |
16 | 3 |
0 | 1 |
204 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Lobos BUAP (- 2019) |
17 | 4 |
2 | 0 |
257 |
| 15/16 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 10G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Puebla FC U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Deportivo Toluca U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Querétaro FC U20 |
5 | 2 |
0 | 0 |
217 |
| 13/14 | Querétaro FC U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Querétaro FC U20 |
14 | 1 |
0 | 3 |
953 |
| 11/12 | Querétaro FC U20 |
17 | 5 |
0 | 5 |
280 |
| 10/11 | Querétaro FC U20 |
11 | 1 |
0 | 2 |
190 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 10G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Puebla FC U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Lobos BUAP U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
| 14/15 | Tigres UANL U20 |
6 | 2 |
0 | 3 |
231 |
| 13/14 | Querétaro FC U20 |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 11/12 | Querétaro FC U20 |
8 | 4 |
0 | 2 |
175 |
| 10/11 | Querétaro FC U20 |
11 | 2 |
0 | 3 |
306 |
Liga Nacional Ap — 6G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Suchitepéquez |
16 | 6 |
0 | 6 |
209 |
Liga MX Clausura — 5G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Juárez |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Puebla FC |
15 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | Lobos BUAP (- 2019) |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
11 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | Querétaro FC |
17 | 5 |
1 | 3 |
190 |
Liguilla de Expansión Clausura — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tepatitlán FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
49 |
| 22/23 | Celaya FC |
4 | 3 |
0 | 1 |
111 |
Liguilla Asc. Cl — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
5 | 2 |
0 | 2 |
161 |
| 16/17 | Lobos BUAP (- 2019) |
6 | 2 |
0 | 1 |
211 |
Copa MX Clausura — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
6 | 2 |
0 | 1 |
174 |
| 17/18 | Lobos BUAP (- 2019) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cafetaleros de... |
6 | 2 |
1 | 3 |
222 |
| 13/14 | Querétaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
6 | 3 |
0 | 2 |
149 |
Copa MX Apertura — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 14/15 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
152 |
| 12/13 | Querétaro FC |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Final de Ascenso — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 2 |
0 | 0 |
69 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Querétaro FC U20 |
4 | 2 |
0 | 1 |
173 |
| 11/12 | Querétaro FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Juárez U23 |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Leagues Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | FC Juárez |
3 | 1 |
0 | 0 |
120 |
Libertadores — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Tigres UANL |
4 | 1 |
0 | 0 |
105 |
Ascenso MX Ap. — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Dorados de Sinaloa |
9 | 1 |
0 | 1 |
423 |
CONCACAF CL — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Suchitepéquez |
3 | 1 |
0 | 0 |
253 |
| 15/16 | Tigres UANL |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
USLC — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | El Paso... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
FC Juárez |
→ |
Tepatitlán |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
31.12.2024 |
El Paso |
→ |
FC Juárez |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 24/25 |
06.08.2024 |
FC Juárez |
→ |
El Paso |
Wypożyczenie |
600k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Celaya |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
07.01.2023 |
Puebla FC |
→ |
Celaya |
Transfer |
600k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Querétaro FC |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Querétaro FC |
→ |
Dorados Sinaloa |
Wypożyczenie |
800k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Toluca |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Querétaro FC |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
800k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Lobos BUAP |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Querétaro FC |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
400k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Suchitepéquez |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Querétaro FC |
→ |
Suchitepéquez |
Wypożyczenie |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Cafetaleros |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Querétaro FC |
→ |
Cafetaleros |
Wypożyczenie |
400k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Tigres UANL |
→ |
Querétaro FC |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Querétaro FC |
→ |
Tigres UANL |
Wypożyczenie |
400k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Querétaro U20 |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Querétaro U17 |
→ |
Querétaro U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Amaury Escoto?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.