Andrés Andrade
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Colombia Mexico
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlético Nacional | 3 | 130 | 23 | 27 |
| CF América | 4 | 94 | 10 | 8 |
| Deportes Tolima | 2 | 74 | 10 | 14 |
| Club León FC | 2 | 82 | 10 | 11 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 43 | 6 | 6 |
| Club Alianza Lima | 1 | 18 | 2 | 3 |
| CD Atlético Huila | 1 | 30 | 2 | 7 |
| CD América de Cali | 2 | 24 | 2 | 3 |
| Atlas Guadalajara | 2 | 40 | 2 | 5 |
| Atlético Bucaramanga | 1 | 11 | 0 | 1 |
| Deportivo Cali | 1 | 22 | 0 | 1 |
| Club León U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CF América U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
109 | 11 | 8 |
12 | 0 | 1 844 |
| Liga MX Clausura |
84 | 9 | 13 |
13 | 2 | 2 247 |
| Liga DIMAYOR II |
95 | 8 | 14 |
16 | 1 | 4 019 |
| Liga Dimayor |
29 | 7 | 9 |
5 | 0 | 179 |
| Libertadores |
27 | 6 | 6 |
7 | 0 | 895 |
| Liga Postobón I |
48 | 6 | 12 |
9 | 0 | 681 |
| Liga Dimayor I |
31 | 4 | 5 |
7 | 0 | 971 |
| Copa MX Clausura |
15 | 4 | 1 |
4 | 0 | 418 |
| Liga 1 Apertura |
13 | 2 | 2 |
3 | 0 | 368 |
| Fase Final LBD I |
12 | 2 | 2 |
1 | 0 | 551 |
| CONCACAF CL |
14 | 2 | 1 |
1 | 0 | 866 |
| Fase Final LBD II |
6 | 1 | 1 |
2 | 0 | 362 |
| Copa Sudamericana |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 312 |
| Fase Final LP I |
11 | 1 | 2 |
2 | 0 | 450 |
| Fase Final LP II |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 301 |
| Copa MX Apertura |
12 | 1 | 5 |
3 | 0 | 360 |
| Liguilla Apertura |
14 | 1 | 1 |
1 | 0 | 200 |
| Liga DIMAYOR I |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Colombia |
16 | 0 | 1 |
3 | 1 | 0 |
| Liga 1 Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
6 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 11G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Atlas Guadalajara |
15 | 2 |
2 | 1 |
507 |
| 17/18 | Club León FC |
17 | 3 |
1 | 4 |
325 |
| 16/17 | Club León FC |
14 | 1 |
0 | 0 |
303 |
| 15/16 | CF América |
17 | 4 |
3 | 1 |
303 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 13/14 | CF América |
15 | 1 |
0 | 2 |
406 |
Liga MX Clausura — 9G / 84M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Atlas Guadalajara |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
17 | 3 |
2 | 2 |
260 |
| 16/17 | Club León FC |
16 | 1 |
5 | 4 |
1 231 |
| 15/16 | CF América |
16 | 2 |
3 | 4 |
505 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
16 | 3 |
3 | 3 |
251 |
| 13/14 | CF América |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 8G / 95M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Cali |
11 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | Atlético Nacional |
18 | 1 |
2 | 3 |
890 |
| 2021 | Atlético Nacional |
17 | 2 |
4 | 1 |
593 |
| 2012 | Deportes Tolima |
17 | 1 |
2 | 3 |
868 |
| 2011 | CD Atlético Huila |
18 | 2 |
2 | 5 |
684 |
| 2010 | CD América de Cali |
3 | 1 |
0 | 1 |
123 |
| 2009 | CD América de Cali |
11 | 1 |
3 | 2 |
861 |
Liga Dimayor — 7G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Cali |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Atlético Nacional |
19 | 7 |
9 | 5 |
179 |
Libertadores — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlético Bucaramanga |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Club Alianza Lima |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2022 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
0 | 0 |
59 |
| 2021 | Atlético Nacional |
9 | 4 |
2 | 2 |
192 |
| 2013 | Deportes Tolima |
8 | 1 |
3 | 3 |
644 |
Liga Postobón I — 6G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Deportes Tolima |
16 | 5 |
7 | 4 |
269 |
| 2012 | Deportes Tolima |
10 | 1 |
0 | 1 |
412 |
| 2011 | CD Atlético Huila |
12 | 0 |
5 | 3 |
0 |
| 2010 | CD América de Cali |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Dimayor I — 4G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Nacional |
17 | 2 |
2 | 5 |
464 |
| 2021 | Atlético Nacional |
14 | 2 |
3 | 2 |
507 |
Copa MX Clausura — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club León FC |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
8 | 3 |
0 | 2 |
238 |
Liga 1 Apertura — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Alianza Lima |
13 | 2 |
2 | 3 |
368 |
Fase Final LBD I — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Nacional |
8 | 1 |
1 | 1 |
436 |
| 2021 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
1 | 0 |
115 |
| 2020 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF América |
10 | 1 |
0 | 0 |
583 |
| 13/14 | CF América |
4 | 1 |
1 | 1 |
283 |
Fase Final LBD II — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Atlético Nacional |
6 | 1 |
1 | 2 |
362 |
Copa Sudamericana — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Atlético Nacional |
4 | 1 |
1 | 1 |
312 |
| 2012 | Deportes Tolima |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP I — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Deportes Tolima |
5 | 1 |
2 | 2 |
450 |
| 2012 | Deportes Tolima |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP II — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Deportes Tolima |
5 | 1 |
0 | 0 |
301 |
Copa MX Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
4 | 1 |
2 | 1 |
360 |
| 16/17 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF América |
3 | 1 |
0 | 0 |
200 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga DIMAYOR I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Atlético Bucaramanga |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Cali |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2020 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Deportes Tolima |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Deportes Tolima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga 1 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Alianza Lima |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CF América |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club León U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF América |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF América |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF América U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Cruciate ligament injury |
27.07.2023 |
30.11.2023 |
127 |
15 |
| 22/23 |
Tear of the lateral meniscus |
17.05.2023 |
15.07.2023 |
60 |
10 |
| 18/19 |
Leg injury |
03.01.2019 |
13.03.2019 |
70 |
15 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
A. Bucaramanga |
→ |
Without Club |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Deportivo Cali |
→ |
A. Bucaramanga |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
28.02.2024 |
Alianza Lima |
→ |
Deportivo Cali |
Transfer |
325k € |
| 22/23 |
05.01.2023 |
Atl. Nacional |
→ |
Alianza Lima |
Transfer |
750k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Atlas |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
1.5M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
León |
→ |
Atlas |
Transfer |
1.8M € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Atlas |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
León |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
América |
→ |
León |
Transfer |
1.8M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Chiapas FC |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
América |
→ |
Chiapas FC |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 13/14 |
07.07.2013 |
Deportes Tolima |
→ |
América |
Transfer |
700k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Atlético Huila |
→ |
Deportes Tolima |
Transfer |
500k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
CD América |
→ |
Atlético Huila |
Transfer |
500k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
CD América U20 |
→ |
CD América |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andrés Andrade?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.