Andrés Ríos
⚽ Napastnik 🏟️ CA Colegiales 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Andrés Lorenzo Ríos |
| 🎂 | Data urodzenia | 31.07.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Buenos Aires, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Colegiales |
| 📅 | Dołączył | 18.06.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Guastadisegno |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Deportivo Cuenca | 1 | 40 | 21 | 8 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 2 | 86 | 15 | 5 |
| Defensa y Justicia | 4 | 106 | 11 | 2 |
| CA River Plate | 6 | 104 | 7 | 6 |
| San Jose Earthquakes | 3 | 69 | 6 | 2 |
| CF América | 1 | 17 | 2 | 0 |
| Deportivo Táchira | 2 | 40 | 1 | 2 |
| CA Aldosivi | 1 | 27 | 1 | 0 |
| Racing Club | 1 | 12 | 1 | 0 |
| CD Leones Negros de la UdeG | 1 | 25 | 1 | 1 |
| Wisla Kraków | 1 | 22 | 1 | 2 |
| CA Colegiales | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A Segunda Etapa |
19 | 12 | 5 |
4 | 0 | 139 |
| Série A |
59 | 10 | 2 |
7 | 0 | 745 |
| Serie A Primera Etapa |
21 | 9 | 3 |
6 | 0 | 187 |
| Primera División |
39 | 7 | 0 |
3 | 0 | 241 |
| MLS |
63 | 5 | 1 |
9 | 0 | 623 |
| Apertura |
31 | 4 | 1 |
1 | 0 | 380 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
41 | 3 | 1 |
2 | 0 | 666 |
| Carioca - Taça Rio |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 140 |
| Copa Argentina |
15 | 2 | 0 |
1 | 1 | 117 |
| Copa Sudamericana |
25 | 2 | 2 |
0 | 0 | 327 |
| Liga MX Clausura |
20 | 2 | 0 |
2 | 0 | 192 |
| Libertadores |
25 | 1 | 2 |
1 | 0 | 33 |
| Liga FUTVE Apertura |
12 | 1 | 2 |
3 | 0 | 745 |
| MLS is Back |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 418 |
| Campeonato Carioca - Final |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 94 |
| Campeonato Carioca |
4 | 1 | 1 |
1 | 0 | 214 |
| Prim. B Nacional |
21 | 1 | 3 |
1 | 0 | 655 |
| Liga MX Apertura |
17 | 1 | 1 |
1 | 0 | 762 |
| Ekstraklasa |
18 | 1 | 2 |
1 | 0 | 545 |
| Copa Venezuela |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Nacional |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga FUTVE Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura. Fase Final |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga FUTVE Clausura |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| MLS Cup Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Inicial |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
30 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Puchar Polski |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A Segunda Etapa — 12G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Deportivo Cuenca |
19 | 12 |
5 | 4 |
139 |
Série A — 10G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
37 | 7 |
1 | 5 |
304 |
| 2017 | Clube de Regatas... |
22 | 3 |
1 | 2 |
441 |
Serie A Primera Etapa — 9G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Deportivo Cuenca |
21 | 9 |
3 | 6 |
187 |
Primera División — 7G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Defensa y Justicia |
26 | 7 |
0 | 2 |
241 |
| 2016 | Defensa y Justicia |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
MLS — 5G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | San Jose Earthquakes |
34 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2020 | San Jose Earthquakes |
19 | 4 |
1 | 5 |
360 |
| 2019 | San Jose Earthquakes |
10 | 1 |
0 | 1 |
263 |
Apertura — 4G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA River Plate |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CA River Plate |
15 | 2 |
0 | 1 |
172 |
| 2008 | CA River Plate |
12 | 2 |
1 | 0 |
208 |
Liga Profesional (- 23/24) — 3G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Defensa y Justicia |
21 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
10 | 2 |
1 | 2 |
274 |
| 2022 | CA Aldosivi |
10 | 1 |
0 | 0 |
392 |
Carioca - Taça Rio — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
6 | 3 |
0 | 1 |
140 |
Copa Argentina — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Defensa y Justicia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Aldosivi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Defensa y Justicia |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
| 2016 | Defensa y Justicia |
1 | 1 |
0 | 0 |
72 |
| 2012 | CA River Plate |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Defensa y Justicia |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Racing Club |
2 | 1 |
0 | 0 |
148 |
| 2018 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | Defensa y Justicia |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2009 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA River Plate |
4 | 1 |
0 | 0 |
179 |
Liga MX Clausura — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF América |
15 | 2 |
0 | 1 |
192 |
Libertadores — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Táchira |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Clube de Regatas... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2008 | CA River Plate |
6 | 1 |
1 | 0 |
33 |
| 2007 | CA River Plate |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga FUTVE Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Táchira |
12 | 1 |
2 | 3 |
745 |
MLS is Back — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | San Jose Earthquakes |
5 | 1 |
1 | 1 |
418 |
Campeonato Carioca - Final — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
3 | 1 |
0 | 1 |
94 |
Campeonato Carioca — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
4 | 1 |
1 | 1 |
214 |
Prim. B Nacional — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA River Plate |
21 | 1 |
3 | 1 |
655 |
Liga MX Apertura — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
17 | 1 |
1 | 1 |
762 |
Ekstraklasa — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Wisla Kraków |
18 | 1 |
2 | 1 |
545 |
Copa Venezuela — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Deportivo Táchira |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Nacional — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Colegiales |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga FUTVE Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Táchira |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura. Fase Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Táchira |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga FUTVE Clausura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Deportivo Táchira |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Defensa y Justicia |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Aldosivi |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | San Jose Earthquakes |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Racing Club |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube de Regatas... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | CA River Plate |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA River Plate |
13 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2007 | CA River Plate |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF América |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Puchar Polski — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Wisla Kraków |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 14/15 |
Uraz kolana |
12.02.2015 |
31.12.2015 |
323 |
0 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
18.06.2025 |
Without Club |
→ |
Colegiales |
Transfer |
— |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Táchira |
→ |
Without Club |
Transfer |
50k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Defensa |
→ |
Táchira |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
08.08.2022 |
Aldosivi |
→ |
Defensa |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
21.01.2022 |
SJ Earthquakes |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
30.07.2019 |
Racing Club |
→ |
SJ Earthquakes |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
24.01.2019 |
Vasco da Gama |
→ |
Racing Club |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
Defensa |
→ |
Vasco da Gama |
Transfer |
600k € |
| 15/16 |
13.01.2016 |
Without Club |
→ |
Defensa |
Transfer |
1.6M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
América |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.6M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Leones Negros |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
1.6M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
América |
→ |
Leones Negros |
Wypożyczenie |
2.2M € |
| 13/14 |
08.01.2014 |
River Plate |
→ |
América |
Transfer |
2.2M € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Dep. Cuenca |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
2.2M € |
| 12/13 |
22.01.2013 |
River Plate |
→ |
Dep. Cuenca |
Wypożyczenie |
500k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Wisla Kraków |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
River Plate |
→ |
Wisla Kraków |
Wypożyczenie |
500k € |
| 06/07 |
01.03.2007 |
River Plate U20 |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andrés Ríos?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.