Ionel Dănciulescu
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Rumunia
| 📝 | Imię ojczyste | Ionel Daniel Dănciulescu |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.12.1976 (49 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Slatina, Rumunia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Rumunia |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 12.11.2013 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Dinamo 1948 | 15 | 333 | 135 | 17 |
| Hércules CF | 1 | 34 | 12 | 0 |
| Steaua Bucharest | 3 | 21 | 3 | 0 |
| Altay SK | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Electroputere Craiova (- 2004) | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Shandong Luneng Taishan | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga 1 |
205 | 77 | 15 |
27 | 0 | 1 284 |
| Divizia A |
60 | 34 | 0 |
9 | 0 | 780 |
| 2ª División |
31 | 10 | 0 |
7 | 0 | 148 |
| UEFA Cup |
28 | 8 | 0 |
4 | 0 | 1 133 |
| Romanian Cup |
20 | 7 | 2 |
1 | 0 | 646 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
9 | 5 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| Champions League Qu. |
16 | 5 | 0 |
2 | 0 | 524 |
| Copa del Rey |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 120 |
| Romanian Supercup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Süper Lig |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 315 |
| Europa League Qualifying |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 345 |
| UI Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Intertoto-Cup (- 94/95) |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Chinese FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga 1 — 77G / 205M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Dinamo 1948 |
9 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 12/13 | FC Dinamo 1948 |
30 | 7 |
2 | 7 |
267 |
| 11/12 | FC Dinamo 1948 |
33 | 13 |
4 | 5 |
186 |
| 10/11 | FC Dinamo 1948 |
31 | 7 |
2 | 3 |
210 |
| 09/10 | FC Dinamo 1948 |
4 | 2 |
1 | 0 |
105 |
| 08/09 | FC Dinamo 1948 |
34 | 12 |
4 | 1 |
234 |
| 07/08 | FC Dinamo 1948 |
32 | 21 |
0 | 5 |
122 |
| 06/07 | FC Dinamo 1948 |
32 | 15 |
0 | 5 |
160 |
Divizia A — 34G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | FC Dinamo 1948 |
14 | 2 |
0 | 2 |
536 |
| 04/05 | FC Dinamo 1948 |
15 | 11 |
0 | 2 |
122 |
| 03/04 | FC Dinamo 1948 |
29 | 21 |
0 | 5 |
122 |
| 02/03 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª División — 10G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Hércules CF |
31 | 10 |
0 | 7 |
148 |
UEFA Cup — 8G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Steaua Bucharest |
6 | 1 |
0 | 0 |
387 |
| 98/99 | Steaua Bucharest |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Dinamo 1948 |
2 | 1 |
0 | 1 |
179 |
| 06/07 | FC Dinamo 1948 |
8 | 2 |
0 | 1 |
267 |
| 04/05 | FC Dinamo 1948 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 03/04 | FC Dinamo 1948 |
4 | 3 |
0 | 2 |
120 |
| 01/02 | Steaua Bucharest |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Romanian Cup — 7G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Steaua Bucharest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Dinamo 1948 |
1 | 1 |
0 | 0 |
56 |
| 12/13 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Dinamo 1948 |
4 | 1 |
1 | 1 |
289 |
| 10/11 | FC Dinamo 1948 |
5 | 3 |
1 | 0 |
109 |
| 08/09 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Dinamo 1948 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Dinamo 1948 |
2 | 1 |
0 | 0 |
167 |
| 02/03 | FC Dinamo 1948 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | FC Dinamo 1948 |
1 | 1 |
0 | 0 |
25 |
UEFA-Cup Qualifikation — 5G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Steaua Bucharest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 95/96 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | FC Dinamo 1948 |
4 | 3 |
0 | 1 |
120 |
| 03/04 | FC Dinamo 1948 |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 5G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Steaua Bucharest |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 07/08 | FC Dinamo 1948 |
2 | 1 |
0 | 0 |
164 |
| 04/05 | FC Dinamo 1948 |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 02/03 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Steaua Bucharest |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Hércules CF |
3 | 2 |
0 | 1 |
120 |
Romanian Supercup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Steaua Bucharest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FC Dinamo 1948 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Dinamo 1948 |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
Süper Lig — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Altay SK |
7 | 1 |
0 | 0 |
315 |
Europa League Qualifying — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Dinamo 1948 |
4 | 1 |
0 | 0 |
345 |
| 10/11 | FC Dinamo 1948 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Dinamo 1948 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UI Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | FC Dinamo 1948 |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Intertoto-Cup (- 94/95) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 94/95 | Electroputere... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
8 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
5 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
4 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 09/10 |
Knee problems |
01.02.2010 |
20.02.2010 |
20 |
2 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 13/14 |
12.11.2013 |
FC Dinamo |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Hércules CF |
→ |
FC Dinamo |
Transfer |
700k € |
| 09/10 |
01.08.2009 |
FC Dinamo |
→ |
Hércules CF |
Transfer |
1.7M € |
| 05/06 |
30.12.2006 |
SD Luneng |
→ |
FC Dinamo |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
FC Dinamo |
→ |
SD Luneng |
Wypożyczenie |
— |
| 01/02 |
01.01.2002 |
Steaua Bucharest |
→ |
FC Dinamo |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
Altay SK |
→ |
Steaua Bucharest |
Transfer |
— |
| 97/98 |
21.07.1997 |
FC Dinamo |
→ |
Altay SK |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
FC Caracal |
→ |
FC Dinamo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ionel Dănciulescu?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.