Andreas Bouchalakis
⚽ Pomocnik 🏟️ Without Club 🏳️ Grecja
| 📝 | Imię ojczyste | Ανδρέας Μπουχαλάκης |
| 🎂 | Data urodzenia | 04.04.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Heraklion, Grecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Grecja |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Olympiacos Piraeus | 9 | 293 | 14 | 16 |
| GS Ergotelis | 3 | 79 | 8 | 4 |
| Nottingham Forest | 1 | 38 | 2 | 0 |
| Hertha BSC | 2 | 57 | 1 | 1 |
| Konyaspor | 1 | 12 | 0 | 0 |
| GS Ergotelis U20 | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
192 | 12 | 11 |
10 | 0 | 5 879 |
| Football League |
39 | 6 | 2 |
5 | 0 | 512 |
| Kypello Elladas |
36 | 2 | 2 |
3 | 0 | 903 |
| Championship |
33 | 2 | 0 |
2 | 0 | 502 |
| 2. Bundesliga |
52 | 1 | 1 |
4 | 0 | 1 466 |
| Europa League Qualifying |
11 | 1 | 1 |
4 | 0 | 360 |
| Europa League |
35 | 1 | 0 |
5 | 0 | 231 |
| DFB-Pokal |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Süper Lig |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
14 | 0 | 2 |
3 | 0 | 0 |
| SL1 Play-off |
29 | 0 | 2 |
7 | 0 | 0 |
| Champions League |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| FA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League K20 |
12 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 12G / 192M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
14 | 1 |
0 | 0 |
150 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
23 | 2 |
0 | 0 |
766 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
24 | 3 |
4 | 2 |
443 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
26 | 1 |
1 | 2 |
1 958 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
24 | 1 |
1 | 1 |
1 359 |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
7 | 1 |
0 | 0 |
174 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
20 | 1 |
3 | 1 |
330 |
| 13/14 | GS Ergotelis |
34 | 2 |
2 | 3 |
699 |
| 11/12 | GS Ergotelis |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Football League — 6G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | GS Ergotelis |
39 | 6 |
2 | 5 |
512 |
Kypello Elladas — 2G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
7 | 1 |
0 | 0 |
429 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
6 | 1 |
0 | 1 |
474 |
| 13/14 | GS Ergotelis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | GS Ergotelis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 2G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Nottingham Forest |
33 | 2 |
0 | 2 |
502 |
2. Bundesliga — 1G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hertha BSC |
23 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Hertha BSC |
29 | 1 |
1 | 4 |
1 466 |
Europa League Qualifying — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
4 | 1 |
0 | 3 |
360 |
Europa League — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
4 | 1 |
0 | 1 |
231 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hertha BSC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Hertha BSC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Konyaspor |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
SL1 Play-off — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Olympiacos Piraeus |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
9 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
10 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Champions League — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Nottingham Forest |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Nottingham Forest |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League K20 — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | GS Ergotelis U20 |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz mechaniczny |
08.06.2024 |
15.06.2024 |
8 |
1 |
| 22/23 |
unknown injury |
03.06.2023 |
08.06.2023 |
6 |
2 |
| 21/22 |
Torn ligaments in the tarsus |
06.01.2022 |
27.01.2022 |
22 |
3 |
| 21/22 |
Adductor pain |
28.10.2021 |
01.11.2021 |
5 |
1 |
| 21/22 |
Uraz łydki |
21.07.2021 |
05.08.2021 |
16 |
3 |
| 15/16 |
Fitness |
16.11.2015 |
04.01.2016 |
50 |
11 |
| 15/16 |
Uraz uda (dwugłowy) |
26.08.2015 |
16.11.2015 |
83 |
19 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Hertha BSC |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 23/24 |
31.08.2023 |
Olympiacos |
→ |
Hertha BSC |
Transfer |
3M € |
| 22/23 |
30.06.2023 |
Konyaspor |
→ |
Olympiacos |
Powrót z wyp. |
3M € |
| 22/23 |
02.02.2023 |
Olympiacos |
→ |
Konyaspor |
Wypożyczenie |
4M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Forest |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
800k € |
| 17/18 |
27.07.2017 |
Olympiacos |
→ |
Forest |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Ergotelis |
→ |
Olympiacos |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 13/14 |
02.07.2013 |
Olympiacos |
→ |
Ergotelis |
Wypożyczenie |
500k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Ergotelis |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
GS Ergotelis U20 |
→ |
Ergotelis |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andreas Bouchalakis?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.