Andreas Gianniotis
⚽ Bramkarz 🏟️ Kasimpasa 🏳️ Grecja
| 📝 | Imię ojczyste | Ανδρέας Γιαννιώτης |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.12.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Serres, Grecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Grecja |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Kasimpasa |
| 📅 | Dołączył | 09.08.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | DONY Management AG |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Kasimpasa | 3 | 71 | 0 | 0 |
| Atromitos Athens | 4 | 111 | 0 | 0 |
| Maccabi Tel Aviv | 2 | 41 | 0 | 0 |
| Olympiacos Piraeus | 4 | 45 | 0 | 0 |
| Panionios Athens | 2 | 44 | 0 | 0 |
| PAS Giannina | 1 | 5 | 0 | 0 |
| APO Fostiras | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Olympiacos Piraeus U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ethnikos Gazoros | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
70 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 030 |
| Türkiye Kupasi |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SL1 Play-out |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 293 |
| Super League 1 |
143 | 0 | 0 |
9 | 0 | 10 405 |
| Kypello Elladas |
21 | 0 | 0 |
1 | 0 | 930 |
| UECL Quali |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Aluf haAlufim |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ligat ha'Al |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gvia haMedina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| SL1 Play-off |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| FL Play-off |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Football League South |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Super League K20 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Kasimpasa |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 24/25 | Kasimpasa |
34 | 0 |
0 | 3 |
2 970 |
| 23/24 | Kasimpasa |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 790 |
Türkiye Kupasi — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Kasimpasa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-out — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atromitos Athens |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | Atromitos Athens |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 20/21 | Atromitos Athens |
5 | 0 |
0 | 0 |
213 |
Super League 1 — 0G / 143M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atromitos Athens |
25 | 0 |
0 | 3 |
2 183 |
| 21/22 | Atromitos Athens |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 20/21 | Atromitos Athens |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 292 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
14 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 17/18 | Atromitos Athens |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 17/18 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Panionios Athens |
28 | 0 |
0 | 4 |
2 520 |
| 15/16 | Panionios Athens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | PAS Giannina |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kypello Elladas — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atromitos Athens |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 21/22 | Atromitos Athens |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Panionios Athens |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Panionios Athens |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Olympiacos Piraeus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | PAS Giannina |
4 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 12/13 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Ethnikos Gazoros |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Maccabi Tel Aviv |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Aluf haAlufim — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligat ha'Al - Championship round — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
10 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ligat ha'Al — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gvia haMedina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Olympiacos Piraeus |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
SL1 Play-off — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Panionios Athens |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 15/16 | Panionios Athens |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
FL Play-off — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | APO Fostiras |
11 | 0 |
0 | 1 |
810 |
Football League South — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | APO Fostiras |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Super League K20 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Olympiacos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Odpoczynek |
29.05.2025 |
31.05.2025 |
3 |
1 |
| 24/25 |
unknown injury |
27.01.2025 |
03.02.2025 |
8 |
2 |
| 23/24 |
unknown injury |
22.01.2024 |
20.02.2024 |
30 |
5 |
| 19/20 |
Collateral ankle ligament tear |
18.08.2019 |
20.10.2019 |
64 |
6 |
| 16/17 |
Bone edema |
21.02.2017 |
03.03.2017 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
09.08.2023 |
Atromitos |
→ |
Kasimpasa |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
17.09.2021 |
Without Club |
→ |
Atromitos |
Transfer |
700k € |
| 21/22 |
31.08.2021 |
M. Tel Aviv |
→ |
Without Club |
Transfer |
700k € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Atromitos |
→ |
M. Tel Aviv |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 20/21 |
06.08.2020 |
M. Tel Aviv |
→ |
Atromitos |
Wypożyczenie |
600k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Olympiacos |
→ |
M. Tel Aviv |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Atromitos |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
1.5M € |
| 17/18 |
05.09.2017 |
Olympiacos |
→ |
Atromitos |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Panionios |
→ |
Olympiacos |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Olympiacos |
→ |
Panionios |
Wypożyczenie |
250k € |
| 14/15 |
23.01.2015 |
PAS Giannina |
→ |
Olympiacos |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
08.08.2014 |
Olympiacos |
→ |
PAS Giannina |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Fostiras |
→ |
Olympiacos |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 13/14 |
31.01.2014 |
Olympiacos |
→ |
Fostiras |
Wypożyczenie |
250k € |
| 12/13 |
05.07.2012 |
Ethn. Gazoros |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Thrakikos |
→ |
Ethn. Gazoros |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andreas Gianniotis?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.