Joel García
⚽ Bramkarz 🏟️ Tampico Madero 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Joel Raymundo García Chacón |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.04.1998 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tampico Madero |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 🤝 | Agent | PitZGroup |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tampico Madero | 4 | 49 | 0 | 0 |
| Santos Laguna U23 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Pumas Tabasco | 1 | 15 | 0 | 0 |
| UNAM Pumas | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Santos Laguna U20 | 8 | 116 | 0 | 0 |
| Santos Laguna | 5 | 36 | 0 | 0 |
| San Luis FC U20 (- 2013) | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
26 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 968 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX U23 Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga MX U23 Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 177 |
| Liga MX Apertura |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
48 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 420 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
49 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 748 |
| Leagues Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Ascenso MX Cl. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Liga MX Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 076 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tampico Madero |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Pumas Tabasco |
10 | 0 |
0 | 2 |
708 |
| 20/21 | Tampico Madero |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tampico Madero |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tampico Madero |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Pumas Tabasco |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tampico Madero |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Santos Laguna U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX U23 Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Santos Laguna U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
177 |
Liga MX Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | UNAM Pumas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Santos Laguna |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Santos Laguna U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Santos Laguna U20 |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 16/17 | Santos Laguna U20 |
10 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | San Luis FC U20... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Santos Laguna U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Santos Laguna U20 |
13 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 18/19 | Santos Laguna U20 |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 16/17 | Santos Laguna U20 |
5 | 0 |
0 | 1 |
328 |
Leagues Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tampico Madero |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tampico Madero |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Santos Laguna U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
176 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Without Club |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Santos Laguna |
→ |
Without Club |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Pumas Tabasco |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
500k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Santos Laguna |
→ |
Pumas Tabasco |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
02.07.2021 |
Tampico Madero |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Santos Laguna |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Santos U20 |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Santos U17 |
→ |
Santos U20 |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Santos Jgd. |
→ |
Santos U17 |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
San Luis Jugend |
→ |
Santos Jgd. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Joel García?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.