Abraham Carreño
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Abraham Darío Carreño Rohan |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.01.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Monterrey, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Monterrey | 9 | 191 | 33 | 18 |
| Comunicaciones FC | 1 | 45 | 15 | 1 |
| CF Pachuca | 3 | 67 | 14 | 2 |
| CF Monterrey U20 | 4 | 9 | 10 | 0 |
| Cafetaleros de Tapachula | 2 | 35 | 7 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 2 | 9 | 6 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 6 | 4 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 15 | 4 | 0 |
| Rayados A | 2 | 24 | 4 | 0 |
| Deportivo Nueva Concepcíon | 1 | 7 | 1 | 0 |
| Municipal Grecia | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Venados FC Yucatán | 1 | 23 | 1 | 0 |
| Cimarrones de Sonora | 1 | 19 | 1 | 0 |
| Tigres UANL | 2 | 8 | 0 | 0 |
| Puebla FC U20 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Puebla FC | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Tigres UANL U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Clausura |
65 | 15 | 9 |
2 | 0 | 599 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
14 | 14 | 0 |
2 | 0 | 276 |
| CONCACAF CL |
26 | 12 | 2 |
3 | 0 | 882 |
| Liga Nacional Ap |
20 | 10 | 0 |
5 | 0 | 175 |
| Liga MX Clausura |
34 | 7 | 1 |
0 | 0 | 288 |
| Ascenso MX Ap. |
27 | 6 | 0 |
2 | 0 | 218 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
18 | 6 | 0 |
2 | 0 | 280 |
| Primera Apertura |
52 | 6 | 3 |
3 | 0 | 674 |
| Liga Nacional Cl |
25 | 5 | 0 |
7 | 0 | 659 |
| Copa MX Apertura |
12 | 5 | 0 |
1 | 0 | 538 |
| Liga MX Apertura |
41 | 3 | 2 |
0 | 0 | 606 |
| Ascenso MX Cl. |
31 | 2 | 0 |
4 | 0 | 880 |
| Liguilla Clausura |
18 | 2 | 0 |
1 | 0 | 287 |
| Prim. A Clausura |
14 | 2 | 0 |
2 | 0 | 159 |
| Primera A Apert. |
10 | 2 | 0 |
0 | 0 | 396 |
| Primera División Apertura |
10 | 1 | 0 |
1 | 0 | 190 |
| Apertura Playoff |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 540 |
| Copa MX Clausura |
19 | 1 | 0 |
0 | 0 | 213 |
| Liguilla Apertura |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 82 |
| Primera División Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
6 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
5 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Clausura Playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Clausura — 15G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Monterrey |
15 | 2 |
2 | 1 |
99 |
| 10/11 | CF Monterrey |
16 | 2 |
4 | 1 |
291 |
| 09/10 | CF Monterrey |
17 | 7 |
3 | 0 |
134 |
| 08/09 | CF Monterrey |
17 | 4 |
0 | 0 |
75 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 14G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Jaguares de... |
6 | 4 |
0 | 0 |
124 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
2 | 4 |
0 | 0 |
30 |
| 12/13 | CF Monterrey U20 |
3 | 5 |
0 | 1 |
46 |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
1 | 1 |
0 | 1 |
76 |
CONCACAF CL — 12G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 3 |
0 | 1 |
75 |
| 12/13 | CF Monterrey |
4 | 3 |
1 | 0 |
78 |
| 11/12 | CF Monterrey |
9 | 5 |
0 | 1 |
71 |
| 10/11 | CF Monterrey |
9 | 1 |
1 | 1 |
658 |
Liga Nacional Ap — 10G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Comunicaciones FC |
20 | 10 |
0 | 5 |
175 |
Liga MX Clausura — 7G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Tigres UANL |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
9 | 2 |
1 | 0 |
93 |
| 12/13 | CF Pachuca |
16 | 5 |
0 | 0 |
195 |
Ascenso MX Ap. — 6G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cafetaleros de... |
17 | 6 |
0 | 2 |
218 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 6G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Puebla FC U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Tigres UANL U20 |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
5 | 2 |
0 | 1 |
225 |
| 11/12 | CF Monterrey U20 |
3 | 4 |
0 | 0 |
55 |
| 10/11 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 6G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Monterrey |
17 | 2 |
0 | 0 |
303 |
| 10/11 | CF Monterrey |
17 | 1 |
1 | 1 |
224 |
| 09/10 | CF Monterrey |
14 | 3 |
2 | 2 |
147 |
| 08/09 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Nacional Cl — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo Nueva... |
7 | 1 |
0 | 0 |
348 |
| 18/19 | Comunicaciones FC |
18 | 4 |
0 | 7 |
311 |
Copa MX Apertura — 5G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Cafetaleros de... |
4 | 1 |
0 | 1 |
238 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
6 | 3 |
0 | 0 |
173 |
| 13/14 | CF Pachuca |
2 | 1 |
0 | 0 |
127 |
Liga MX Apertura — 3G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
9 | 1 |
0 | 0 |
110 |
| 14/15 | CF Pachuca |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 1 |
0 | 0 |
173 |
| 12/13 | CF Monterrey |
14 | 1 |
1 | 0 |
323 |
Ascenso MX Cl. — 2G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
8 | 1 |
0 | 1 |
479 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
13 | 1 |
0 | 0 |
401 |
| 15/16 | Cafetaleros de... |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liguilla Clausura — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 1 |
0 | 0 |
217 |
| 11/12 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Monterrey |
2 | 1 |
0 | 0 |
70 |
Prim. A Clausura — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Rayados A |
4 | 2 |
0 | 2 |
159 |
| 07/08 | Rayados A |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Rayados A |
10 | 2 |
0 | 0 |
396 |
Primera División Apertura — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Municipal Grecia |
10 | 1 |
0 | 1 |
190 |
Apertura Playoff — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Comunicaciones FC |
6 | 1 |
1 | 1 |
540 |
Copa MX Clausura — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cafetaleros de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
3 | 1 |
0 | 0 |
213 |
Liguilla Apertura — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Monterrey |
6 | 1 |
0 | 0 |
82 |
Primera División Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Municipal Grecia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CF Monterrey |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Venados FC Yucatán |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Comunicaciones FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cafetaleros de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
05.04.2022 |
N. Concepción |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
10.02.2022 |
Grecia |
→ |
N. Concepción |
Transfer |
100k € |
| 20/21 |
12.01.2021 |
Without Club |
→ |
Grecia |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Venados FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Comunicaciones |
→ |
Venados FC |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Puebla FC |
→ |
Comunicaciones |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Without Club |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Cimarrones |
→ |
Without Club |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Tigres UANL |
→ |
Cimarrones |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Cafetaleros |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Tigres UANL |
→ |
Cafetaleros |
Wypożyczenie |
1M € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Chiapas FC |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Tigres UANL |
→ |
Chiapas FC |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Pachuca |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
1.2M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Monterrey |
→ |
Pachuca |
Transfer |
1.5M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Rayados A |
→ |
Monterrey |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Dorados UACH |
→ |
Rayados A |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Rayados 2a |
→ |
Dorados UACH |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Abraham Carreño?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.