Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Aniss El Hriti
Aniss El Hriti

Aniss El Hriti

⚽ Obrońca 🏟️ LB Châteauroux 🏳️ France Morocco
270
Meczów
2
Goli
16
Asyst
38
Żółtych
0
Czerwonych
1 727
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia27.07.1989 (36 lat)
📍Miejsce urodzeniaParis, Francja
🏳️ObywatelstwoFrance Morocco
📏Wzrost179 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubLB Châteauroux
📅Dołączył09.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2026

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Chambly Oise26213
Tours FC12210
LB Châteauroux1600
FC Versailles 7811300
Red Star FC489013
FC Chambly Oise B1100
F91 Dudelange12700
SAS Epinal13300
GS Consolat Marseille21600
FC Gueugnon1100

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Coupe de France 2113 00235
Ligue 2 8613 901 492
Championnat National 130010 2500
N3 - HtsdeFrance 100 000
Coupe de la Ligue 500 100
Coupe de Luxembourg 400 000
BGL Ligue 1200 100
Europa League 500 100
Europa League Qualifying 600 100

📋 Szczegóły per sezon

Coupe de France — 1G / 21M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Red Star FC 20 20 0
23/24Red Star FC 30 10 0
22/23Red Star FC 20 00 0
21/22Red Star FC 50 00 0
20/21FC Chambly Oise 10 00 0
19/20FC Chambly Oise 10 00 0
17/18Tours FC 31 00 235
16/17SAS Epinal 30 00 0
15/16GS Consolat... 10 00 0
Ligue 2 — 1G / 86M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Red Star FC 120 01 0
20/21FC Chambly Oise 350 22 0
19/20FC Chambly Oise 241 14 1 492
17/18Tours FC 150 02 0
Championnat National — 0G / 130M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26LB Châteauroux 60 01 0
24/25FC Versailles 78 130 04 0
23/24Red Star FC 150 03 0
22/23Red Star FC 240 62 0
21/22Red Star FC 260 47 0
16/17SAS Epinal 300 08 0
15/16GS Consolat... 120 00 0
14/15GS Consolat... 30 00 0
10/11FC Gueugnon 10 00 0
N3 - HtsdeFrance — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Chambly Oise B 10 00 0
Coupe de la Ligue — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Chambly Oise 10 00 0
17/18Tours FC 40 01 0
Coupe de Luxembourg — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19F91 Dudelange 40 00 0
BGL Ligue — 0G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19F91 Dudelange 120 01 0
Europa League — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19F91 Dudelange 50 01 0
Europa League Qualifying — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19F91 Dudelange 60 01 0

🔄 Historia transferów (17)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 09.07.2025 FC Versailles LB Châteauroux Transfer 75k €
24/25 03.02.2025 Red Star FC FC Versailles Transfer 100k €
21/22 22.07.2021 FC Chambly Oise Red Star FC Transfer 300k €
20/21 01.07.2020 F91 Dudelange FC Chambly Oise Transfer 300k €
19/20 30.06.2020 FC Chambly Oise F91 Dudelange Powrót z wyp. 300k €
19/20 01.07.2019 F91 Dudelange FC Chambly Oise Wypożyczenie 175k €
18/19 01.07.2018 Tours FC F91 Dudelange Transfer 150k €
17/18 07.08.2017 SAS Epinal Tours FC Transfer 125k €
16/17 01.07.2016 GS Consolat M. SAS Epinal Transfer
14/15 01.01.2015 Athl. Mars. B GS Consolat M. Transfer
14/15 01.07.2014 Le Pontet Athl. Mars. B Transfer
13/14 01.07.2013 GS Consolat M. Le Pontet Transfer
12/13 30.06.2013 Le Pontet GS Consolat M. Powrót z wyp.
12/13 01.02.2013 GS Consolat M. Le Pontet Wypożyczenie
11/12 01.07.2011 FC Gueugnon B GS Consolat M. Transfer
09/10 01.01.2010 JA Drancy FC Gueugnon Transfer
08/09 01.09.2008 Raja Cas. U19 JA Drancy Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Aniss El Hriti?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy