Anselmo Ramon
⚽ Napastnik 🏟️ Goiás EC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Anselmo Ramon Alves Herculano |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.06.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Camaçari, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Goiás EC |
| 📅 | Dołączył | 09.04.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.11.2025 |
| 🤝 | Agent | Roc Nation Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 4 | 177 | 64 | 17 |
| Hangzhou Greentown | 4 | 93 | 41 | 12 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 105 | 25 | 9 |
| Associação Chapecoense de Futebol | 2 | 84 | 21 | 9 |
| Oeste FC | 1 | 17 | 10 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 23 | 8 | 1 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 34 | 7 | 4 |
| Associação Desportiva Cabofriense (RJ) | 1 | 14 | 7 | 0 |
| Rio Branco EC (SP) | 1 | 13 | 5 | 0 |
| Guarani Futebol Clube (SP) | 2 | 14 | 2 | 0 |
| Avaí FC | 1 | 5 | 0 | 1 |
| Kashiwa Reysol | 1 | 8 | 0 | 0 |
| CFR Cluj | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
199 | 55 | 22 |
29 | 3 | 1 888 |
| Super League |
70 | 35 | 9 |
8 | 0 | 469 |
| Série A |
106 | 19 | 10 |
13 | 2 | 1 215 |
| Campeonato Alagoano |
34 | 18 | 2 |
9 | 1 | 677 |
| Copa do Nordeste |
26 | 14 | 3 |
3 | 0 | 679 |
| Campeonato Paulista |
33 | 12 | 0 |
3 | 1 | 360 |
| Campeonato Mineiro |
22 | 8 | 1 |
3 | 0 | 502 |
| Copa do Brasil |
22 | 6 | 2 |
5 | 1 | 1 038 |
| Campeonato Catarinense |
21 | 6 | 1 |
5 | 1 | 513 |
| League One |
22 | 6 | 3 |
4 | 0 | 283 |
| Campeonato Carioca |
7 | 5 | 0 |
2 | 0 | 99 |
| Troféu Independência |
2 | 3 | 0 |
2 | 0 | 50 |
| Carioca - Taça Rio |
7 | 2 | 0 |
2 | 0 | 237 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| Chinese FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Emperor's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| J.League Div.1 |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Romanian Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga 1 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 55G / 199M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Goiás EC |
23 | 8 |
1 | 3 |
239 |
| 2024 | Clube de Regatas... |
36 | 10 |
2 | 3 |
289 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
31 | 9 |
3 | 3 |
279 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
32 | 9 |
6 | 6 |
304 |
| 2020 | Associação... |
34 | 10 |
6 | 7 |
272 |
| 2019 | Esporte Clube... |
34 | 7 |
4 | 5 |
329 |
| 2019 | Guarani Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Guarani Futebol... |
7 | 2 |
0 | 2 |
176 |
Super League — 35G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Hangzhou Greentown |
16 | 7 |
1 | 3 |
155 |
| 2015 | Hangzhou Greentown |
25 | 12 |
1 | 2 |
173 |
| 2014 | Hangzhou Greentown |
29 | 16 |
7 | 3 |
141 |
Série A — 19G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Associação... |
27 | 4 |
1 | 7 |
386 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
13 | 1 |
0 | 0 |
361 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
31 | 4 |
5 | 3 |
324 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
30 | 10 |
3 | 2 |
144 |
| 2010 | Avaí FC |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Campeonato Alagoano — 18G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube de Regatas... |
9 | 4 |
1 | 2 |
193 |
| 2024 | Clube de Regatas... |
7 | 7 |
1 | 3 |
85 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
9 | 3 |
0 | 2 |
223 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
9 | 4 |
0 | 2 |
176 |
Copa do Nordeste — 14G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube de Regatas... |
6 | 4 |
2 | 0 |
127 |
| 2024 | Clube de Regatas... |
8 | 5 |
1 | 2 |
141 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
7 | 2 |
0 | 0 |
287 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
5 | 3 |
0 | 1 |
124 |
Campeonato Paulista — 12G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Guarani Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Oeste FC |
15 | 7 |
0 | 2 |
149 |
| 2010 | Rio Branco EC (SP) |
13 | 5 |
0 | 1 |
211 |
Campeonato Mineiro — 8G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 1 |
1 | 1 |
367 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
12 | 7 |
0 | 2 |
135 |
Copa do Brasil — 6G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Clube de Regatas... |
6 | 1 |
0 | 3 |
482 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
4 | 2 |
1 | 1 |
165 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Associação... |
2 | 1 |
1 | 1 |
176 |
| 2013 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 2 |
0 | 0 |
215 |
Campeonato Catarinense — 6G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Associação... |
11 | 4 |
1 | 2 |
197 |
| 2020 | Associação... |
10 | 2 |
0 | 3 |
316 |
League One — 6G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Hangzhou Greentown |
22 | 6 |
3 | 4 |
283 |
Campeonato Carioca — 5G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Associação... |
7 | 5 |
0 | 2 |
99 |
Troféu Independência — 3G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Oeste FC |
2 | 3 |
0 | 2 |
50 |
Carioca - Taça Rio — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Associação... |
7 | 2 |
0 | 2 |
237 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Clube de Regatas... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2023 | Clube de Regatas... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Clube de Regatas... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Chinese FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Hangzhou Greentown |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Kashiwa Reysol |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J.League Div.1 — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Kashiwa Reysol |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Romanian Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CFR Cluj |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga 1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CFR Cluj |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (25)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
09.04.2025 |
CRB |
→ |
Goiás |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
25.01.2022 |
Chapecoense |
→ |
CRB |
Transfer |
350k € |
| 19/20 |
08.01.2020 |
EC Vitória |
→ |
Chapecoense |
Transfer |
550k € |
| 18/19 |
09.05.2019 |
Guarani |
→ |
EC Vitória |
Transfer |
550k € |
| 17/18 |
06.04.2018 |
Without Club |
→ |
Guarani |
Transfer |
550k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
ZJ Greentown |
→ |
Without Club |
Transfer |
550k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
ZJ FC Res. |
→ |
HZ Greentown |
Transfer |
700k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
HZ Greentown |
→ |
ZJ FC Res. |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
03.02.2015 |
Cruzeiro |
→ |
HZ Greentown |
Transfer |
1.5M € |
| 14/15 |
31.12.2014 |
HZ Greentown |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 13/14 |
07.02.2014 |
Cruzeiro |
→ |
HZ Greentown |
Wypożyczenie |
750k € |
| 10/11 |
01.05.2011 |
Oeste |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Cruzeiro |
→ |
Oeste |
Wypożyczenie |
— |
| 10/11 |
01.12.2010 |
CFR Cluj |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Cruzeiro |
→ |
CFR Cluj |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Avaí FC |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.05.2010 |
Cruzeiro |
→ |
Avaí FC |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.04.2010 |
Rio Branco-SP |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Cruzeiro |
→ |
Rio Branco-SP |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.12.2009 |
Kashiwa Reysol |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Cruzeiro |
→ |
Kashiwa Reysol |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.04.2009 |
Cabofriense |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Cruzeiro |
→ |
Cabofriense |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.05.2008 |
Itaúna-MG |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Cruzeiro |
→ |
Itaúna-MG |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Anselmo Ramon?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.