Anton Chichkan
⚽ Bramkarz 🏟️ Wisla Kraków 🏳️ Belarus
| 📝 | Imię ojczyste | Чичкан Антон Петрович |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.07.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Minsk, Belarus |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belarus |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Wisla Kraków |
| 📅 | Dołączył | 20.02.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | RSport Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Wisla Krakow II | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Wisla Kraków | 2 | 44 | 0 | 0 |
| Dinamo Batumi | 2 | 42 | 0 | 0 |
| FC Ufa | 1 | 14 | 0 | 0 |
| FC Ufa II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| BATE Borisov | 14 | 199 | 0 | 0 |
| Dinamo Tbilisi | 1 | 13 | 0 | 0 |
| FK Smolevichi (- 2021) | 2 | 24 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Betclic 3 Liga - Group IV |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Betclic 1 Liga |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Puchar Polski |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 330 |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Fortuna 1 Liga |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Relegation Premier Liga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premier Liga |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 345 |
| U19 M-Liga (- 2023) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Belarusian Cup |
31 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 534 |
| David Kipiani Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Erovnuli Liga |
44 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Georgian Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Vysheyshaya Liga |
137 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 576 |
| Belarusian Super Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Pershaya Liga |
22 | 0 | 0 |
5 | 0 | 1 350 |
| Champions League Qu. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Europa League |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Betclic 3 Liga - Group IV — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Wisla Krakow II |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 24/25 | Wisla Krakow II |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Betclic 1 Liga — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wisla Kraków |
22 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Puchar Polski — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wisla Kraków |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 23/24 | Wisla Kraków |
2 | 0 |
0 | 1 |
120 |
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wisla Kraków |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Wisla Kraków |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | BATE Borisov |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 17/18 | BATE Borisov |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna 1 Liga — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Wisla Kraków |
10 | 0 |
0 | 0 |
450 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Dinamo Batumi |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 21/22 | BATE Borisov |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Relegation Premier Liga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Ufa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premier Liga — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Ufa |
12 | 0 |
0 | 0 |
345 |
U19 M-Liga (- 2023) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Ufa II |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Belarusian Cup — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | BATE Borisov |
6 | 0 |
0 | 1 |
438 |
| 19/20 | BATE Borisov |
7 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 18/19 | BATE Borisov |
4 | 0 |
0 | 1 |
420 |
| 17/18 | BATE Borisov |
5 | 0 |
0 | 0 |
196 |
| 16/17 | BATE Borisov |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FK Smolevichi (-... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | BATE Borisov |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
David Kipiani Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Dinamo Tbilisi |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Erovnuli Liga — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 2022 | Dinamo Tbilisi |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Georgian Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Vysheyshaya Liga — 0G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | BATE Borisov |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 427 |
| 2020 | BATE Borisov |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 2019 | BATE Borisov |
29 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2018 | BATE Borisov |
30 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2017 | BATE Borisov |
23 | 0 |
0 | 0 |
269 |
| 2015 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Belarusian Super Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | BATE Borisov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pershaya Liga — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | FK Smolevichi (-... |
22 | 0 |
0 | 5 |
1 350 |
Champions League Qu. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | BATE Borisov |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | BATE Borisov |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | BATE Borisov |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | BATE Borisov |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz kostki |
11.07.2025 |
01.09.2025 |
53 |
7 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
20.02.2024 |
Dinamo Batumi |
→ |
Wisla Kraków |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Dinamo Tbilisi |
→ |
Dinamo Batumi |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
13.09.2022 |
Ufa |
→ |
Dinamo Tbilisi |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
17.01.2022 |
BATE Borisov |
→ |
Ufa |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
BATE II |
→ |
BATE Borisov |
Transfer |
— |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Smolevichi |
→ |
BATE II |
Powrót z wyp. |
— |
| 15/16 |
06.03.2016 |
BATE II |
→ |
Smolevichi |
Wypożyczenie |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Borisov U19 |
→ |
BATE II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Anton Chichkan?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.